МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В НУНС рассматривают Януковича в роли спикера

11/27/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Депутат от блока "Наша Украина - Народная самооборона" Ксения Ляпина не исключает, что спикером Верховной рады 6 созыва может стать не представитель этого блока.

Отвечая в эфире Радио "Свобода" в понедельник на вопрос, кто может быть спикером, если не глава политсовета НУ-НС Вячеслав Кириленко, она сказала:

"Очень сложно спрогнозировать: от Януковича до любой другой кандидатуры. Ну, если Янукович остается премьером, то это может быть и Богатырева, и кто угодно".

"Кто сказал, что это обязательно будет представитель "НУ"? Почему-то все время муссируют идею, что это будет (уволенный в понедельник с должности секретаря СНБО Иван) Плющ. Эта идея, на самом деле, абсолютно не имеет никаких подтверждений", - добавила Ляпина.

На предположение ведущего, что Янукович может, оставаясь исполняющим обязанности премьера, как депутат избраться и на главу парламента, она ответила:

"Мы еще это не рассматривали, но чисто гипотетически это возможно, поскольку он является депутатом, а никто не написал в Конституции, что запрещено депутату, который одновременно выполняет функции министра или премьера, еще и избираться в руководство ВР".

На просьбу прокомментировать роль главы секретариата президента Виктора Балоги в заминке с формированием коалиции между БЮТ и НУ-НС и внутренние конфликты с ним, вынесены на публику Борисом Тарасюком и Юрием Луценко, Ляпина отметила, что "было много достаточно таких заявлениям разных".

"Но я не слышала ни разу от Балоги каких-либо конкретных заявлений по фамилиям и какой-то его отдельной позиции по поводу коалиции. Ни разу не слышала. Поэтому, действуя в элементах "не под одеялом", а публичной логики, я не считаю его противником коалиции", - подчеркнула она, добавив, что хотела бы, чтобы "Балога вышел и сказал, какова его позиция", открыто, например - на политсовете блока.

http://www.podrobnosti.ua/power/parties/2007/11/27/477082.html

Відповіді

 • 2007.11.27 | Предсказамус

  Что меня в этой истории огорчает по-настоящему...

  Меня совершенно не огорчают и не удивляют Ляпина или Балога. Да и Ющенко, по большому счету. Хреново, что отмалчиваются сторонники НУ на форуме и в реале. А те, кто не отмалчивается, либо отшучиваются, либо несут какую-то малопонятную пургу.
  Ребята и девчата, неужели это то, что вы хотели видеть после выборов?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | SpokusXalepniy

   Уронили мишку на пол. Оторвали мишке лапу.

   Предсказамус пише:
   > Меня совершенно не огорчают и не удивляют Ляпина или Балога. Да и Ющенко, по большому счету. Хреново, что отмалчиваются сторонники НУ на форуме и в реале. А те, кто не отмалчивается, либо отшучиваются, либо несут какую-то малопонятную пургу.
   > Ребята и девчата, неужели это то, что вы хотели видеть после выборов?
   Всё равно его не брошу!
   Потому что он хороший.
  • 2007.11.27 | один_козак

   Я є прихильником НУНСу певною мірою.

   Такою мірою, що навіть слово "прихильник" мене не влаштовує. Те саме ставлення маю й до БЮТу. То щось Вам сказати про те, чого я хотів? А може всі "прихильники" НУНСу - такі самі?
  • 2007.11.27 | Анатоль

   Re: Что меня в этой истории огорчает по-настоящему...

   П.Предсказамусе, я розумію Ваше бажання бачити Юлю в премєрському кріслі любою ціною. І Вас, схоже, більше нічого не цікавить.
   Але ж зрозумійте, що є люди, для яких це не є самоціллю чи навіть пріоритетом.
   Є люди, для яких важливіша Україна, демократія.
   Я не проти, щоб Юля була премєром. Але при певних умовах.
   А саме: щоб це було не на шкоду Україні, щоб це не становило загрози демократії.
   Якщо йдеш в коаліцію з каменем за пазухою і з метою прибити союзника І він це добре знає), то не можна чекати від нього, що він без оглядки поспішить тобі в обійми.
   Я впевнений на 100%, що основною задачею і роботою Юлі-премєра буде дискредитація Ющенка і розкол НУ, як елемент підготовки до президентських виборів. Думаю, в цьому абсолютно впевнені і всі прихильники Ющенка.
   Так чого Ви від них чекаєте? І чим вони Вас засмучують?
   Що не біжать стрімголов ставити Юлю премєром, а хочуть добитись якихось гарантій конструктивної співпраці?
   Більше того, навіть знаючи і добре розуміючи це, Ющенко таки добється, щоб Юля стала премєром. Якщо й будуть перебіжчики, то в БЮТі, а не в НУ.
   Це раз.
   А по-друге, не все залежить від президента, НУ і БЮТ.
   Навіть, якби між ними було повне взаєморозуміння і довіра, лишається проблема регіоналів. Ви закриваєте на це очі, ніби їх і нема. Але проблема від цього не зникає. І її треба якось розвязувати.
   Треба знайти якісь форми співпраці з регіоналами, щоб вони не ставили палки в колеса. Ігнорувати їх не можна. За ними половина України.
   І можливостей в них достатньо, щоб звести всі зусилля коту під хвіст і поставити країну на край прірви, якщо їх інтереси будуть проігноровані.
   А вам тільки давай Юлю в премєри і нічого знати і чути не хочете.
   Не все так просто.
   Хоча, це, що я пишу - горохом об стіну. Насправді ніякі аргументи вас не цікавлять.
   Ви, юлефани, просто використовуєте кожен привід для обсирання Ющенка, розчищаючи дорогу Юлі до абсолютної влади.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Предсказамус

    В Вас я не сомневался.

    Вы почему-то считаете пост Президента более превлекательным для политика, чем пост Премьера, на чем и строите свои рассуждения. Но вся 5-я каденция ВР убедительно доказала, что это не так. Какой смысл выменять управление МО, МИД и СБУ на все остальное?
    Далее, любому здравомыслящему человеку ясно, что единственный шанс остаться Президентом на 2-й срок у Ющенко есть только в союзе с Тимошенко. При любом другом раскладе он не попадет даже во второй тур. Казалось бы, нужно налаживать доверие и взаимопонимание. Вместо этого затеивается очередная коалициада, причем руками друзей Ющенко и его секретаря. Вы считаете такие маневры способом достижения доверия и взаимопонимания? Скорее, это смахивает на военные действия.
    Наконец, я советую бросить мантру про юлефанов. Мы не на площади, здесь собрались, в основном, мыслящие люди, которые чудесно отличают фанатиков от здравомыслящих людей.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | Анатоль

     Re: В Вас я не сомневался.

     >Вы почему-то считаете пост Президента более превлекательным для политика, чем пост Премьера, на чем и строите свои рассуждения.

     Але я ж не кажу, що Юля збирається помінятись кріслами з Ющенком.
     Вона хоче всю владу. Премєр без парламентської більшості - нонсенс, а президент і без більшості сильна фігура. На посту президента, маючи СБУ, Юля в любому парламенті зколотила б собі більшість і поставила б свого премєра.

     >Но вся 5-я каденция ВР убедительно доказала, что это не так. Какой смысл выменять управление МО, МИД и СБУ на все остальное?

     Не виміняти на решту, решта буде довіском.
     І літні події це доказали.
     Уявіть в тих подіях президентом Юлю.
     Вона б викликала до прокуратури ВВ не на автобусах з гумовими палицями, а не БТРах з кулеметами. Вибори провела б без ПР, КПУ і СПУ і мала б 90% в ВР6.

     >Далее, любому здравомыслящему человеку ясно, что единственный шанс остаться Президентом на 2-й срок у Ющенко есть только в союзе с Тимошенко. При любом другом раскладе он не попадет даже во второй тур. Казалось бы, нужно налаживать доверие и взаимопонимание.

     Це як, як Луценко з Кириленком? Бігати коло Юлі, виляючи хвостиком і в очі заглядати? Раптом кине кісточку. Вона б може й кинула, якби посаду президента зробити з правами англійської королеви.

     >Вместо этого затеивается очередная коалициада, причем руками друзей Ющенко и его секретаря. Вы считаете такие маневры способом достижения доверия и взаимопонимания?

     Я вважаю це свідченням того, що Юля не збирається співпрацювати, а збирається продовжувати мочити Ющенка і розколювати НУ.

     >Скорее, это смахивает на военные действия.

     Вимушені. Просто Ви пропонуєте здатись без бою на милість Юлі.

     >Наконец, я советую бросить мантру про юлефанов. Мы не на площади, здесь собрались, в основном, мыслящие люди, которые чудесно отличают фанатиков от здравомыслящих людей

     Це Ви скажіть привиду, сікеру, сичу, сябру, нестору і іншим "мыслящим людям". Бо такі їхні випорожнення, які вони допускають на адресу президента, не те що на площі, в лісі недопустимі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | Предсказамус

      Как-то не сростается. Чисто логически.

      Я Ваши предикторские откровения вроде БТРов с пулеметами комментировать не буду, чтоб не тратить зря времени.
      Остановимся на здравомыслии, ага?

      Анатоль пише:
      >> Вместо этого затеивается очередная коалициада, причем руками друзей Ющенко и его секретаря. Вы считаете такие маневры способом достижения доверия и взаимопонимания?
      > Я вважаю це свідченням того, що Юля не збирається співпрацювати, а збирається продовжувати мочити Ющенка і розколювати НУ.
      Сами поняли, что сказали? А сказали Вы, что Юля организовала балоган руками Президента и его СП, чтоб продолжать их мочить и раскалывать НУ. На подобные аргументы у меня возражений нет и быть не может.

      >> Наконец, я советую бросить мантру про юлефанов. Мы не на площади, здесь собрались, в основном, мыслящие люди, которые чудесно отличают фанатиков от здравомыслящих людей
      > Це Ви скажіть привиду, сікеру, сичу, сябру, нестору і іншим "мыслящим людям". Бо такі їхні випорожнення, які вони допускають на адресу президента, не те що на площі, в лісі недопустимі.
      В адрес Президента и мне хочется высказаться менее вежливо, чем обычно. Но сдерживаюсь. Пока. Однако осуждать кого-то, кто не сдержался, не могу. Президент сделал все возможное и даже невозможное, чтоб заслужить разнообразные эпитеты в свой адрес.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Анатоль

       Re: Как-то не сростается. Чисто логически.

       >Сами поняли, что сказали? А сказали Вы, что Юля организовала балоган руками Президента и его СП, чтоб продолжать их мочить и раскалывать НУ. На подобные аргументы у меня возражений нет и быть не может.

       Та ні. Я сказав інше. Пояснюю.
       Якщо Юля не збирається йти на співпрацю з Ющенком, а збирається продовжувати мочити Ющенка (а в цьому ніхто не сумнівається), то чому прихильники Ющенка повинні своїми руками нести її на престол?
       Ясно, що в такій ситуації вони тормознули Юліне премерство.
       Може вони ще наївно надіються, примусити таким чином Юлю погодитися співпрацювати одною командою, відмовитись від взаємного поборювання, підтримати Ющенка на другий термін.
       Якби вони цього не робили, а безумовно пхали Юлю на премєрство, як це роблять луценки-кириленки, то це було б зрадою їх виборців, бо я голосував не за Юлю, а за Ющенка.
       І підтримати премєрство Юлі згоден лише за умови, що вона буде співпрацювати з Ющенком зараз і підтримає його на другий термін президентства.
       Що ж тут нелогічного?
       Якщо чогось не розумієте в моїх дописах, постарайтесь подумати, або спитайте, а не звинувачуйте в нелогічності. Я цим не страждаю.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | Предсказамус

        Re: Как-то не сростается. Чисто логически.

        Анатоль пише:
        >> Сами поняли, что сказали? А сказали Вы, что Юля организовала балоган руками Президента и его СП, чтоб продолжать их мочить и раскалывать НУ. На подобные аргументы у меня возражений нет и быть не может.

        > Та ні. Я сказав інше. Пояснюю. Якщо Юля не збирається йти на співпрацю з Ющенком, а збирається продовжувати мочити Ющенка (а в цьому ніхто не сумнівається), то чому прихильники Ющенка повинні своїми руками нести її на престол? Ясно, що в такій ситуації вони тормознули Юліне премерство.
        Ага. Теперь остается фигня - дать мне (и всем остальным) ссылки на отвергнутые Тимошенко предложения о сотрудничестве, и дело в шляпе.

        > Якщо чогось не розумієте в моїх дописах, постарайтесь подумати, або спитайте, а не звинувачуйте в нелогічності. Я цим не страждаю.
        А Вы попробуйте писать более внятно, и проблем не будет.
    • 2007.11.27 | Володимир

     Re: В Вас я не сомневался.

     100%. Але здравомислія немає ні у юща, ні у його оточення.
   • 2007.11.27 | cartes

    Добридень, пане Анатолю..

    Предсказамус все ще звертається до Вашого здорового глузду, от шляхетна людина! У мене на таке рука не підіймається, тільки нога ..

    Анатоль пише:
    > П.Предсказамусе, я розумію Ваше бажання бачити Юлю в премєрському кріслі любою ціною. І Вас, схоже, більше нічого не цікавить. Але ж зрозумійте, що є люди, для яких це не є самоціллю чи навіть пріоритетом.

    І ми цих людей знаємо, їх звуть "хитрожопі жлоби".

    > Є люди, для яких важливіша Україна, демократія.

    А цих краще називати за їхніми прізвищами. Ви назовіть, а ми вже посміємося.

    > Я не проти, щоб Юля була премєром. Але при певних умовах. А саме: щоб це було не на шкоду Україні, щоб це не становило загрози демократії.

    Ну, якщо так .. Звичайно, що ніхто в балогані краще за Вас не визначить шкоду Україні (а особливо - демократії) від Юлі. Хіба що це міг би зробити ще Свистович ..

    > Якщо йдеш в коаліцію з каменем за пазухою і з метою прибити союзника І він це добре знає), то не можна чекати від нього, що він без оглядки поспішить тобі в обійми.

    Ну, звичайно, від союзника можна чекати любові лише до виборів. А потім, як кажуть: "зроблена послуга - вже не послуга".

    > Я впевнений на 100%, що основною задачею і роботою Юлі-премєра буде дискредитація Ющенка і розкол НУ, як елемент підготовки до президентських виборів. Думаю, в цьому абсолютно впевнені і всі прихильники Ющенка.

    Більше того, в цьому були впевнені і майбутні депутати від НУНСУ, коли підписували угоду, щоб ніхто не сумнівався, що вони є відомі хитрожопі жлоби.

    > Так чого Ви від них чекаєте? І чим вони Вас засмучують?

    Дійсно, чого ще від хитрожопих жлобів можна очікувати?

    > Що не біжать стрімголов ставити Юлю премєром, а хочуть добитись якихось гарантій конструктивної співпраці?

    Наприклад, таких, які були у 2005-му, коли ПМ Юля не могла запропонувати своїх людей на керівні посади, і коли призначали губернаторів без її участі.

    > Більше того, навіть знаючи і добре розуміючи це, Ющенко таки добється, щоб Юля стала премєром. Якщо й будуть перебіжчики, то в БЮТі, а не в НУ.

    І з ким же він буде битися за Юлю, поінформований Ви наш?

    > Треба знайти якісь форми співпраці з регіоналами, щоб вони не ставили палки в колеса. Ігнорувати їх не можна. За ними половина України.

    Ну, кращою формою було б залишити Януковича на посаді ПМ, оскільки у Януковича немає камня за пазухою, яким він похвалявся ще в травні, а Ющенко так злякався, що розпустив ВР, щоб вже нарешті Тимошенко отримала достатньо голосів, щоб претендувати на ПМ, як і записано в угоді, а Янукович все ж таки луччє ..

    > І можливостей в них достатньо, щоб звести всі зусилля коту під хвіст і поставити країну на край прірви, якщо їх інтереси будуть проігноровані.

    О, це саме те - поставити країну на край прірви є давньою мрією БЮТу! А якщо це виборцям не сподобається, то вивести на них бронетранспортери, чим завжди займалась Тимошенко, відомий серед анатолів диктатор.

    > А вам тільки давай Юлю в премєри і нічого знати і чути не хочете. Не все так просто.

    Так отож! Мало чого підписували .. мало чого обіцяли .. хитрожопі жлоби!

    > Хоча, це, що я пишу - горохом об стіну. Насправді ніякі аргументи вас не цікавлять.

    Ну, шо Ви, Ваші "аргументи" дуже цікаві .. хоча такі діазнози знайшли вже відображення у спеціальній літературі.

    > Ви, юлефани, просто використовуєте кожен привід для обсирання Ющенка, розчищаючи дорогу Юлі до абсолютної влади.

    А вже ж! Адже при Юліній абсолютній владі нас кожного року будуть нагороджувати Грамотою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | Михайло Свистович

     Re: Добридень, пане Анатолю..

     cartes пише:
     > Предсказамус все ще звертається до Вашого здорового глузду, от шляхетна людина! У мене на таке рука не підіймається, тільки нога ..

     От саме тому багато людей не хочуть влади Юлі

     >
     > Анатоль пише:
     > > П.Предсказамусе, я розумію Ваше бажання бачити Юлю в премєрському кріслі любою ціною. І Вас, схоже, більше нічого не цікавить. Але ж зрозумійте, що є люди, для яких це не є самоціллю чи навіть пріоритетом.

     >
     > І ми цих людей знаємо, їх звуть "хитрожопі жлоби"

     Це погано говорить про Вас, юлефанів, якщо для Вас ті, для кого бажання бачити Юлю в премєрському кріслі любою ціною не є самоціллю чи навіть пріоритетом "хитрожопі жлоби".

     >
     > > Є люди, для яких важливіша Україна, демократія.
     >
     > А цих краще називати за їхніми прізвищами. Ви назовіть, а ми вже посміємося.

     Матіюк, Кудрявцева, Завертанов, Чепура... Вам вже смішно?

     >
     > Ну, якщо так .. Звичайно, що ніхто в балогані краще за Вас не визначить шкоду Україні (а особливо - демократії) від Юлі. Хіба що це міг би зробити ще Свистович ..

     Це можуть зробити багато людей.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | cartes

      А ну, Свистович, напружтесь ..

      Михайло Свистович пише:
      > cartes пише:
      > > Ну, якщо так .. Звичайно, що ніхто в балогані краще за Вас не визначить шкоду Україні (а особливо - демократії) від Юлі. Хіба що це міг би зробити ще Свистович ..
      >
      > Це можуть зробити багато людей.

      Спробуйте визначити шкоду Україні і демократії від Юлі, може я перестану бути юліанцем. Прямо тут, але грунтовно. Якщо не зможете цього зробити, то вийде, що Ви обсцикаєте чужі пости лише з почуття помсти Юлі і заздрості до Юліної спроможності.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Большой Брат

       Re: А ну, Свистович, напружтесь ..

       Да забейте Вы на механических дятлов! Я забил уже. :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | Михайло Свистович

        Re: А ну, Свистович, напружтесь ..

        Большой Брат пише:
        > Да забейте Вы на механических дятлов! Я забил уже.

        Наступного разу мені доведеться подібні порушення правил видаляти. Ви вже не ображайтесь, дятле свитовичестурбований московський.
      • 2007.11.27 | Михайло Свистович

       Для Вас? І не подумаю.

       cartes пише:
       >
       > Спробуйте визначити шкоду Україні і демократії від Юлі, може я перестану бути юліанцем.

       По-перше, не перестанете, по-друге, а яка з того буде користь? Я за день встигаю меншими зусиллями значно більше людей навернути на правильний шлях. Якби від Вас щось залежало, Ви щось робили, а не лише писали на форумі, то я б може й подумав над Вашою пропозицією.

       >
       > Якщо не зможете цього зробити, то вийде, що Ви обсцикаєте чужі пости лише з почуття помсти Юлі і заздрості до Юліної спроможності.

       Ви судите про мене по собі. Якщо Вам притаманні почуття помсти, заздрість до чужої спроможності і звичка сцяти на пости (я навіть не уявляю, як це робити, на монітор чи що?), то не треба переносити це на мене. А я навіть Кучмі не мстився, а виступав проти його політики тоді, коли Ви мовчали. Але Вам цього, напевно, не зрозуміти.
   • 2007.11.27 | Д-р

    Re: Что меня в этой истории огорчает по-настоящему...

    > Я впевнений на 100%, що основною задачею і роботою Юлі-премєра буде дискредитація Ющенка і розкол НУ, як елемент підготовки до президентських виборів. Думаю, в цьому абсолютно впевнені і всі прихильники Ющенка.

    Типова позиція тих, хто так боїться Тимошенко: вигадати щось про її майбутні дії, перелякатися і забути про реальні дії "своїх" (наприклад, Ющенка, який, лише за моїми, мабуть, неповними, підрахунками, "кидав" її принаймні тричі). Втім, як відомо, пан президент ніколи й ні за що не відпрвідає, бо він, якщо не бог, то принаймні святий. Якщо вас більше влаштовує нинішній балоган, якщо вам при ньому так добре живеться, скажіть про це відверто.
  • 2007.11.27 | Kohoutek

   Re: Что меня в этой истории огорчает по-настоящему...

   Предсказамус пише:

   > Ребята и девчата, неужели это то, что вы хотели видеть после выборов?

   Нет. Не то. Если НУНС не выдержит этого испытания, то умрёт. И туда ему будет и дорога.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Анатоль

    Ви голосували за НУНС?

    >Нет. Не то. Если НУНС не выдержит этого испытания, то умрёт. И туда ему будет и дорога

    Не розписуйтесь за виборців НУ.
    Я голосував за Ющенка, а не за Юлю.
    І ті дії членів НУ, які представляють інтереси президента в діалозі з БЮТ, підтримую.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | Kohoutek

     Re: Ви голосували за НУНС?

     Я не голосовал за НУНС на этих выборах, потому что не имел физической возможности - 29 сентября уехал за границу. На прошлых выборах голосовал за НСНУ.

     Анатоль пише:

     > Не розписуйтесь за виборців НУ.

     Я - тоже избиратель НУНС.

     > Я голосував за Ющенка, а не за Юлю.

     И я голосовал за Ющенко. И мне будет очень неприятно, если НУНС своими действиями себя дискредитирует.

     > І ті дії членів НУ, які представляють інтереси президента в діалозі з БЮТ, підтримую.

     Я не поддерживаю популистские обещания БЮТ, но я прекрасно понимаю, что если НУНС не сможет сейчас сформировать коалицию с БЮТ, его ожидает политическая смерть. И Ющенко тоже. И это меня СОВСЕМ не радует. Но я рассматриваю этот процесс как естественный отбор. Если НУНС не способен выжить - пусть уступит место другим. СВято место пусто не будет. К содалению, скорее всего это приведёт только к ещё большему разочарованию украинцев в наших политиках и к росту популярности Юли. Надеюсь, у нашеукраинцев хватит ума принять правильное решение.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | Михайло Свистович

      Re: Ви голосували за НУНС?

      Kohoutek пише:
      >
      > Я не поддерживаю популистские обещания БЮТ, но я прекрасно понимаю, что если НУНС не сможет сейчас сформировать коалицию с БЮТ, его ожидает политическая смерть. И Ющенко тоже. И это меня СОВСЕМ не радует. Но я рассматриваю этот процесс как естественный отбор. Если НУНС не способен выжить - пусть уступит место другим. СВято место пусто не будет. К содалению, скорее всего это приведёт только к ещё большему разочарованию украинцев в наших политиках и к росту популярности Юли. Надеюсь, у нашеукраинцев хватит ума принять правильное решение.

      Згоден з оцим, окрім позитиву у природньому відборі. Бо це порожнє місце займе в основному БЮТ, і в нас лишиться лише дві впливові політичні сили.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Д-р

       Re: Ви голосували за НУНС?

       > Згоден з оцим, окрім позитиву у природньому відборі. Бо це порожнє місце займе в основному БЮТ, і в нас лишиться лише дві впливові політичні сили.

       Що ж робити. Пан президент та його любі друзі та балогани роблять для цього якмога більше. Їхні побрехеньки та фарисейство всім потроху набридають.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | Михайло Свистович

        Re: Ви голосували за НУНС?

        Д-р пише:
        >
        > Що ж робити

        Ще не знаю. Але точно знаю, що не робити. Не обожнювати політиків, не сподіватися на них, не захоплюватись ними, не співпереживати їм. Відстоювати слід принципи, а не вождів.
  • 2007.11.28 | Alexx

   Re: Что меня в этой истории огорчает по-настоящему...

   Такі заяви про спікерство Януковича чи Богатирьової це взагалі злочин, невже виборці, які віддали голоси за НУНС і БЮТ цього хотіли, а поведінка представників НУНСу свідчить про неповагу до виборців і небажання працювати на благо країни.
 • 2007.11.27 | blueandwhite

  Юля -- жертва фанаццтва

  Налякали ви всіх своєю білою уніформою, сейшенами у стилі харизматів і т.д.

  Тепер ніхто не хоче з Юлькою водицца.

  Перегнули палку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | Володимир

   Re: Юля -- жертва фанаццтва

   Чушьь собаччя.
  • 2007.11.27 | Д-р

   Re: Юля -- жертва фанаццтва

   Ага, ніхто, лише 32% виборців. А хто хоче "водитися" з Їхньою Україною? 14%, та й то пополам з Луценком та під обіцянки демократичної коаліції. Без цього й 4% (а то й 3%) не було б.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Михайло Свистович

    Re: Юля -- жертва фанаццтва

    Д-р пише:
    > Ага, ніхто, лише 32% виборців. А хто хоче "водитися" з Їхньою Україною? 14%, та й то пополам з Луценком та під обіцянки демократичної коаліції. Без цього й 4% (а то й 3%) не було б.

    Було б і 3, і 4%. 14% не було б.
 • 2007.11.27 | Tatarchuk

  Re: В НУНС рассматривают Януковича в роли спикера

  Янукович - це класно, а от Богатирьова - це погано. Суто з тактичних та стратегічних міркувань.
  Втім зараз є привід наполягати саме на кандидатурі Януковича - Богатирьова сама дала той привід, коли порушила решламентну процедуру.

  Чому Януковича (якщо вже Кириленка не получиться) доцільно просунути на пост спікера - я не раз писав. Коротко: згорить на роботі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua