МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І Жванія покладає на Балогу відповідальність... (/)

11/27/2007 | samopal
Депутат від блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Давид Жванія покладає відповідальність за непідписання коаліційної угоди з БЮТ на секретаріат президента і вважає, що Віктор Балога діє за узгодженням із президентом.

"Історія з непідписанням залишається на совісті секретаріату президента. Я можу тільки промовити своє улюблене прислів'я: моя секретарка не винна, що я спізнився на інтерв'ю. Я думаю, що Балога не може вести власну лінію, і про ці його дії не може не знати президент", - сказав він в інтерв'ю газеті "Дело".

Відповідаючи на питання, чи значить це, що йому лідер БЮТ Юлія Тимошенко "як політик набагато симпатичніша за президента", Жванія сказав: "У мене в політиці взагалі немає особистих симпатій і антипатій... Але треба розуміти, що сьогодні добре".

"Сьогодні мова йде про те, що 30% виборців проголосували за Тимошенко. Ми пішли на вибори і декларували, що ні з ким, крім неї, не створимо коаліцію. У нас є 228 голосів, це більшість у парламенті. І якщо ми не створюємо цю коаліцію – ми брехуни", - заявив Жванія.

"От моя логіка. І справа не в моїх симпатіях чи антипатіях. Це – факт. І якщо є в нас якісь розбіжності, шорсткості – ми приречені розв’язати їх", - додав він.

Говорячи про створення єдиної партії на базі "Нашої України", Жванія перейшов на "бізнес-мову": "От ви кажете – давай, ставай акціонером мого підприємства. Я кажу – добре, але як? А ви відповідаєте – ніяк...Що я повинен далі робити? Як я можу купити акції, якщо ви мені їх не продаєте? Я не можу їх купити і не можу, припустімо, обміняти..."

"Я думаю, що нам треба задекларувати, що ми створюємо нову партію, куди юридично приходимо як особи: Луценко, Костенко й інші. Юридично розпустити наші партії ми не можемо. Нам це треба зробити законодавчо. От ми в парламенті і будемо працювати в цьому напрямку", - додав він.

На думку Жванії, "у цілому будь-яке об'єднання демократів корисне, розрізненість завжди може привести до їхньої поразки".

Між тим, на питання, скільки коштує політичний проект рівня "Народної самооборони" в Україні, Жванія сказав, зокрема: "Ніхто людям, що виходили на Майдан і вулиці, не платив. Треба було тільки забезпечити їх елементарним ресурсом на перші дні... Те ж саме і з "Народною самообороною".

"Ми проїхали з великим туром по Україні і створили мінімальні місцеві структури. Тому це дуже дешевий політичний проект", - сказав він.

За словами Жванії, він вклав у цей проект свої гроші, а лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко – своє уміння. "І, я вважаю, що ми один одному нічого не винні, ми такі ж колеги і ведемо між собою політичну дискусію, і в нас ніхто нічим нікому не зобов'язаний", - сказав він.

На уточнююче питання Жванія зазначив, що "офіційно вніс суму на розвиток руху, яку взяв зі своєї декларації про доходи", і ця сума – 12 мільйонів гривень.


http://193.178.146.18/news/2007/11/27/67423.htm

Відповіді

 • 2007.11.27 | AxeHarry

  На бАЛогу надєйся - а сам нe плошай...

 • 2007.11.27 | Кузьма

  Хто б уже казав...

  Дивимося на фото зі Жванією тут: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1195820207&first=&last=&pattern=%CA%EB%FE_%E2
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | samopal

   Так то ж такі нацдемівські традиції. Єханурів про них розповідав

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Кузьма

    Традиції, але не нацдемівські...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | TrollSeeker

     Як же ні, коли з Кучмою взасос... Захоплююче видовище було.

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | Михайло Свистович

      А так же ні, бо Єхануров не нацдем

      Правда, як виявилося, і самопал не нацдем. То хто ж він - русофіл, общічілавєчіскій дімакрат, хвашист чи ще хтось?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | samopal

       А хто ж тоді нацдем?

       Михайло Свистович пише:
       Правда, як виявилося, і самопал не нацдем. То хто ж він - русофіл, общічілавєчіскій дімакрат, хвашист чи ще хтось?

       Свистович теж не нацдем. Але кого пан Свистович мав на увазі під словом "він" - Єхануріва? Єханурів завжди був біля витоків. У тому числі й НСНУ, тож нацдемом його вважати не можна. Тим більше, що він зовсім недавно грозився створити ліберастичну партію, а зараз очолює процес написання програми для єдиної право-ліво-центристсько-патріотично-демократично-пропрезиденської.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | Михайло Свистович

        Кириленко, Томенко, Костенко, Філенко...

        samopal пише:
        >
        > Свистович теж не нацдем

        нацдем

        >
        > Єханурів завжди був біля витоків

        не був

        >
        > У тому числі й НСНУ

        Нацдеми виникли тоді, коли НСНУ не було навіть у мріях


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua