МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

замечен характерный блок в головах стороников НУ

11/27/2007 | wunch
вот с кем из фанатов НУ не общаюсь почти никто из них не понимает, что широкая коалиция - это для НУ немедленный распад и братская могила, а для Юща политическая смерть и непопадание во второй тур на выборах 2010

я в этом вижу признаки религиозного сознания, типа - верую ибо нелепо

зы оправдание ссылками на плохую Юлю - не принимается изначально

Відповіді

 • 2007.11.27 | Анатоль

  Ви забуваєте, що доля НУ залежить від їх виборців, а не

  виборців БЮТ.
  А мову про широку коаліцію ведуть в основному юльки, стараючись всіма силами запхати туди НУ, або хоч створити враження, ніби то НУ, чи президент хочуть широкої коаліції.
  Я хочу стабільної демократичної коаліції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | Большой Брат

   Ну, тупые...Им про Хвому, они про Ерему.+

   Кто кого куда пихает? Вы обочто, пан Анатоль? Могу только пожелать попутного ветра по пути в небытие НУ.
   ЗЫ. За державу обидно.
  • 2007.11.27 | Николай Чернігів

   Ви забуваєте, що доля НУ залежить долі Ющенка.

   А его судьба - от голосов сторонников БЮТ, в 1-Ю ОЧЕРЕДЬ!
   Я, лично, сдерживая позывы тошноты, повторно смогу проголосовать за него только в том случае, если та "прохиндейка-Юля" очень-очень попросит. И то не уверен, что поведусь!
   Тут даже "зазомбированность" может не сработать! :))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Михайло Свистович

    Re: Ви забуваєте, що доля НУ залежить долі Ющенка.

    Николай Чернігів пише:
    >
    > Я, лично, сдерживая позывы тошноты, повторно смогу проголосовать за него только в том случае, если та "прохиндейка-Юля" очень-очень попросит

    А своєї голови у Вас немає? Юля замінила Вам розум?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.28 | Николай Чернигов

     Угу! Она ж - ум, честь и совесть :))

     Михайло Свистович пише:
     > А своєї голови у Вас немає? Юля замінила Вам розум?

     Действительно, в отличии от Вас, я не такой разумный, чтобы сначала лезть в депутаты от БЮТ, не замечая, кто идет рядом в списке, а потом, когда супругу отрывают от кресла, поливать этот блок и его лидера грязью. Я просто рядовой непартийный избиратель, но тем не менее, у меня почему-то хватило соображения не голосовать за БЮТ на местном уровне. Наверное потому, что аналогично киевским и ипреньским, черниговские списки БЮТ представляли собой крутую смесь заправских воров и вечных трепачей.

     Но о том, что буду на президентских выборах голосовать за того, на кого укажет Тимошенко я не говорил. "Брехати - не гарно"(М.Свистович)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.29 | Михайло Свистович

      Re: Угу! Она ж - ум, честь и совесть :))

      Николай Чернигов пише:
      > Михайло Свистович пише:
      > > А своєї голови у Вас немає? Юля замінила Вам розум?
      >
      > Действительно, в отличии от Вас, я не такой разумный, чтобы сначала лезть в депутаты от БЮТ, не замечая, кто идет рядом в списке, а потом, когда супругу отрывают от кресла, поливать этот блок и его лидера грязью.

      Так, Ви дійсно нерозумний, бо судите мене по собі. Я ж не ліз в депутати від БЮТ, а мене запрошували. Чотири рази. Двічі Уколов (я не казав ні так, ні ні, бо мав порадитись з друзями, адже у списку були дві одіозниїх для мене людини, з якими я категорично бачити своє прізвище поряд не хотів, але Уколову про це не казав, бо не в його змозі було це змінити), третій раз від пропозиції Томенка відмовився, вказавши на цих двох кучмістів. Одного майже відразу прибрали (не з моєї подачі, там хтось із впливаючих на формування списку на нього зуба мав), а другого Томенко пообіцяв прибрати, якщо я погоджусь іти. Я погодився, оскільки, ставши депутатом облради, той чувачок міг принести дуже багато шкоди. Його прибрали. Він вступив у "Пору", потім його звідти вигнали, але Каськів, повернувшись "на чоло" партії, поновив його. І на цих виборах цей чувачок працював на НУНС.

      Мою супругу не відірвали від крісла. З неї розправились за те, що вона не давала красти в т.ч. і БЮТівцям. Але БЮТ я критикував до того і досить часто (як і НУ). І Томенкові сказав, які дії БЮТ я ніколи не назву хорошими, і під час передвиборчої кампанії критикував БЮт за погані вчинки та неправильну позицію. А за хороші хвалив. Тобто був об"єктивним. За це мене двічі намагалися виконати зі списку. Я не опирався, але Уколов з Томенком і Турчиновим мене відстояли.

      От бачите, як Ви зі своїм коритним способом мислення лоханулись? ;) А я не продаюсь за мандат і коливатися з лінією жодної партії не буду.

      >
      > Я просто рядовой непартийный избиратель, но тем не менее, у меня почему-то хватило соображения не голосовать за БЮТ на местном уровне. Наверное потому, что аналогично киевским и ипреньским, черниговские списки БЮТ представляли собой крутую смесь заправских воров и вечных трепачей.

      Але у Вас не вистачило розуму зрозуміти, що такий місцевий рівень в цілому влаштовує верхніх

      >
      > Но о том, что буду на президентских выборах голосовать за того, на кого укажет Тимошенко я не говорил

      Говорили, що зможете проголосувати, якщо вкаже Юля. А я от ні на чиї вказівки не ведусь. Думаю своєю головою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.29 | Николай Чернигов

       Ну це ваааще!

       Михайло Свистович пише:

       > Так, Ви дійсно нерозумний, бо судите мене по собі.
       >Я ж не ліз в депутати від БЮТ, а мене запрошували. Чотири рази. Двічі Уколов (я не казав ні так, ні ні, бо мав порадитись з друзями, адже у списку були дві одіозниїх для мене людини, з якими я категорично бачити своє прізвище поряд не хотів, але Уколову про це не казав, бо не в його змозі було це змінити), третій раз від пропозиції Томенка відмовився, вказавши на цих двох кучмістів.

       Остальные в киевском обласном списке БЮТ были кристально чистые свистовичи. :))

       > Одного майже відразу прибрали (не з моєї подачі, там хтось із впливаючих на формування списку на нього зуба мав), а другого Томенко пообіцяв прибрати, якщо я погоджусь іти. Я погодився, оскільки, ставши депутатом облради, той чувачок міг принести дуже багато шкоди. Його прибрали. Він вступив у "Пору", потім його звідти вигнали, але Каськів, повернувшись "на чоло" партії, поновив його. І на цих виборах цей чувачок працював на НУНС.

       Это Вы очень красиво рассказываете. Только что получается? Областной БЮТ лежит под Губским и занят дерибаном. Так? Свистович, своим появлением в нем, вычистил только двоих. А про других ничегошеньки не знал, когда не лез, а давал согласие быть включенным в список вместе с ними? И при этом Вы чистенький? Вы тогда сам, мягко говоря, неразумный. :))

       > Мою супругу не відірвали від крісла. З неї розправились за те, що вона не давала красти в т.ч. і БЮТівцям. Але БЮТ я критикував до того і досить часто (як і НУ). І Томенкові сказав, які дії БЮТ я ніколи не назву хорошими, і під час передвиборчої кампанії критикував БЮт за погані вчинки та неправильну позицію. А за хороші хвалив. Тобто був об"єктивним. За це мене двічі намагалися виконати зі списку. Я не опирався, але Уколов з Томенком і Турчиновим мене відстояли.

       Десять плюсов Вам и Вашей супруге, а заодно, Уколову, Томенко и Турчинову...

       > От бачите, як Ви зі своїм коритним способом мислення лоханулись? ;) А я не продаюсь за мандат і коливатися з лінією жодної партії не буду.
       >

       ... с такими "некорытными" достоинствами да при великом уме ни один человек в политику вообще не пойдет. Вы так святее самого ВАЮ будете.

       > Але у Вас не вистачило розуму зрозуміти, що такий місцевий рівень в цілому влаштовує верхніх

       И это говорите мне, рядовому избирателю, Вы - депутат от БЮТ!? Ну-ну!
       Значится, я, неразумный, допер не голосовать за местных ворюг от БЮТ, но проголосовал за их общеукраинский список, а Вы, зная, что "верхних" устраивает положение на местах, записали свое имя вместе с этими самими местными ворами. Ваша святость куда-то улетучивается! Вы, мало того, что стали депутатом от партии, линию которой поддерживать не собирались, так еще и обманули избирателей (МЕНЯ В ТОМ ЧИСЛЕ - А ТЕПЕРЬ ОБЗЫВАЕТЕСЬ!), прикрывая своим чистым именем хапуг-односписочников. :))

       > Говорили, що зможете проголосувати, якщо вкаже Юля. А я от ні на чиї вказівки не ведусь. Думаю своєю головою.

       Само-собой смогу! Вы, наверное, никогда не слышали, что лидеры в нормальных странах имеют право и практику призывать своих сторонников отдать голос за имярек? А сторонники имеют право и практику отдавать свой отдать голос за этого имярек.

       Я сказал, что в данном конкретном случае НАВЕРНОЕ смогу проголосовать за Ющенко. Я не говорил, что ОБЯЗАТЕЛЬНО отдам свой голос ЗА ЛЮБОГО за кого будеть призывать голосовать Тимошенко. Здается мне - это и есть "думать своей головой".

       Поэтому еще раз повторяю: "Брехати не гарно"(М.Свистович)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.29 | Михайло Свистович

        Re: Ну це ваааще!

        Николай Чернигов пише:
        >
        > Остальные в киевском обласном списке БЮТ были кристально чистые свистовичи

        Ні, просто ці люди були мені невідомі

        >
        > Это Вы очень красиво рассказываете. Только что получается? Областной БЮТ лежит под Губским и занят дерибаном. Так? Свистович, своим появлением в нем, вычистил только двоих. А про других ничегошеньки не знал, когда не лез, а давал согласие быть включенным в список вместе с ними? И при этом Вы чистенький? Вы тогда сам, мягко говоря, неразумный.

        див. вище і врахуйте, що часу на так чи ні в мене лишалося буквально кілька днів

        >
        > Вы так святее самого ВАЮ будете

        А так воно і є. І навіть Ви святіший за нього.

        >
        > И это говорите мне, рядовому избирателю, Вы - депутат от БЮТ!?

        Так. А що?

        > Значится, я, неразумный, допер не голосовать за местных ворюг от БЮТ, но проголосовал за их общеукраинский список, а Вы, зная, что "верхних" устраивает положение на местах, записали свое имя вместе с этими самими местными ворами. Ваша святость куда-то улетучивается!

        Ні, бо ці люди були мені невідомі, і здавалося, що злодіїв там не так багато, і що вже списки почистити не встигнуть радикально, і що Юля виконає свої обіцянки примусити їх виконувати свою програму або вижене їх.

        >
        > Вы, мало того, что стали депутатом от партии, линию которой поддерживать не собирались

        Брехати не гарно. І збирався, і досі дотримуюсь

        >
        > так еще и обманули избирателей (МЕНЯ В ТОМ ЧИСЛЕ - А ТЕПЕРЬ ОБЗЫВАЕТЕСЬ!)

        Знову брешете. Бо я нікого не обманював. Тим більше Вас, чернігівського.

        >
        > Вы, наверное, никогда не слышали, что лидеры в нормальных странах имеют право и практику призывать своих сторонников отдать голос за имярек?

        Чув, звичайно. І в ненормальних також. Ну і що?

        >
        > А сторонники имеют право и практику отдавать свой отдать голос за этого имярек

        Мають, звичайно, але якщо це через заклик вождя (як у Вашому випадку з блювотним рефлексом), а не через думання своєю головою, то нічого хорошого в цьому немає.

        >
        > Я сказал, что в данном конкретном случае НАВЕРНОЕ смогу проголосовать за Ющенко. Я не говорил, что ОБЯЗАТЕЛЬНО отдам свой голос ЗА ЛЮБОГО за кого будеть призывать голосовать Тимошенко. Здается мне - это и есть "думать своей головой".

        Ні, бо Ви готові проголосувати за Ющенка з блювотним рефлексом тільки, якщо до цього закличе Юля. А своєю головою - це коли не зважаєш на заклики Юлі, Віті, Юри, Пєті.

        >
        > Поэтому еще раз повторяю: "Брехати не гарно"

        Ото і не брешіть ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.30 | Николай Чернигов

         Свистович, Ви - брехун!

         Михайло Свистович пише:

         > Николай Чернигов пише:

         Я сказал, что в данном конкретном случае НАВЕРНОЕ смогу проголосовать за Ющенко. Я не говорил, что ОБЯЗАТЕЛЬНО отдам свой голос ЗА ЛЮБОГО за кого будеть призывать голосовать Тимошенко. (Это Вам прочитать, наверное не сложилось :)) ) Здается мне - это и есть "думать своей головой".

         > Ні, бо Ви готові проголосувати за Ющенка з блювотним рефлексом тільки, якщо до цього закличе Юля. А своєю головою - це коли не зважаєш на заклики Юлі, Віті, Юри, Пєті.

         А теперь привожу свою начальную цитату:

         "Я, лично, сдерживая позывы тошноты, повторно смогу проголосовать за него только в том случае, если та "прохиндейка-Юля" очень-очень попросит. И то не уверен, что поведусь!
         Тут даже "зазомбированность" может не сработать!"

         Где тут моя готовность голосовать за Ющенко?! Где?!

         Хорош, в общем, разводить демагогию! А то у Вас то:

         > "Я ж не ліз в депутати від БЮТ, а мене запрошували. Чотири рази. Двічі Уколов (я не казав ні так, ні ні, бо мав порадитись з друзями, адже у списку були дві одіозниїх для мене людини, з якими я категорично бачити своє прізвище поряд не хотів, але Уколову про це не казав, бо не в його змозі було це змінити), третій раз від пропозиції Томенка відмовився, вказавши на цих двох кучмістів. Одного майже відразу прибрали (не з моєї подачі, там хтось із впливаючих на формування списку на нього зуба мав), а другого Томенко пообіцяв прибрати, якщо я погоджусь іти. Я погодився, оскільки, ставши депутатом облради, той чувачок міг принести дуже багато шкоди. Його прибрали. Він вступив у "Пору", потім його звідти вигнали, але Каськів, повернувшись "на чоло" партії, поновив його. І на цих виборах цей чувачок працював на НУНС."

         а потом, вдруг:

         > "Ні, просто ці люди були мені невідомі... і врахуйте, що часу на так чи ні в мене лишалося буквально кілька днів"

         И за "буквально кілька днів" произошли все описанные Выше события. Да мне бы этих "буквально кілька днів" хватило бы, чтобы выучить "Евгения Онегина" наизусть, не то что список в облсовет.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.01 | Михайло Свистович

          Не викручуйтесь

          Николай Чернигов пише:
          >
          > "Я, лично, сдерживая позывы тошноты, повторно смогу проголосовать за него только в том случае, если та "прохиндейка-Юля" очень-очень попросит.

          Отже, Ви все ж таки будете звадати на чужу голову ;)

          >
          > Где тут моя готовность голосовать за Ющенко?! Где?!

          У Ваших словах "смогу проголосовать".

          >
          > Хорош, в общем, разводить демагогию!

          То не розводьте її. Сказали, що напевно зможете проголосувати, якщо Юля попросить, то не викручуйтесь.

          >
          > И за "буквально кілька днів" произошли все описанные Выше события. Да мне бы этих "буквально кілька днів" хватило бы, чтобы выучить "Евгения Онегина" наизусть, не то что список в облсовет.

          Ви сильно помиляєтесь. Інформації щодо переважної більшості кандидатів до облради я ніде не знайшов, хоч і шукав. Це при тому, що в мене не було на пошуки часу, я займався передвиборчою кампанією в Ірпені. А "Онегина" я б теж зміг вивчити.
  • 2007.11.27 | Tatarchuk

   сміявся

   Анатоль пише:
   > виборців БЮТ.
   > А мову про широку коаліцію ведуть в основному юльки, стараючись всіма силами запхати туди НУ, або хоч створити враження, ніби то НУ, чи президент хочуть широкої коаліції.
   > Я хочу стабільної демократичної коаліції.

   Хочете сказати що то БЮТ вигадує семерих козлят-непідписантів, Зварича-колабораціоніста із Богатирьовою та заяви Плюща та безлічі матвієнок про доцільність ширки?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Адвокат ...

    Ну что Ви так мєлко!

    Tatarchuk пише:

    > Хочете сказати що то БЮТ вигадує семерих козлят-непідписантів, Зварича-колабораціоніста із Богатирьовою та заяви Плюща та безлічі матвієнок про доцільність ширки?

    "Вигадує"? Не вигадує, але продукує, вже масовим накладом. Себто БЮТ, себто "кзлят", "коляборантів" та "ширкачів".
 • 2007.11.27 | Shooter

  А можна одне питання?

  Хто саме з НУ сьогодні закликає за ширку?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | Ukrpatriot(patriot)

   Спеціально для прихильників Юльки

   1. Ширка не обов"язково оформляється у вигляді коаліційної угоди.
   2. БЮТ так само може піти на ширку замість НУ і по моєму, такий варіант розглядається як пожлививй. Тоді ПР і БЮТ роблять імпічмент Ющенку.

   А ось варіант, який влаштує і Ющенка і ПР і частину БЮТівців, яких прикупили регіони.
   Коаліції нема. Є ситуативні коаліції, що виникають час від часу для прийняття поточних рішень. Президент сильний, і уряду ніц не бракує. Він працює у якості в.о. А через рік, коли навіть юридично президент матиме право розпустити ВРУ, як недієздатну (не сформовано коаліцію) ані ЮВТ, ані БЮТу вже нічого не світить, як зрештою і ПР. Тобто їм не вдасться повторити успіх цих виборів. А президент тоді на коні. Як на мен, кому по барабану і Юлька і ПР, хай вже буде такий президент, ніж хтось інший.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Предсказамус

    Не совсем понял, кого Вы решили развести.

    Ukrpatriot(patriot) пише:
    > 1. Ширка не обов"язково оформляється у вигляді коаліційної угоди.
    А половой акт совершается не обязательно при помощи половых органов, и не обязательно между мужчиной и женщиной. Но дети бывают исключительно от классического варианта. Точно так же полноценная работа парламента и правительства возможна только при наличии коалиции.

    > 2. БЮТ так само може піти на ширку замість НУ і по моєму, такий варіант розглядається як пожлививй. Тоді ПР і БЮТ роблять імпічмент Ющенку.
    Не расскажете, кем и где вариант ПРУ-БЮТ "розглядається як можливий"?

    > А ось варіант, який влаштує і Ющенка і ПР і частину БЮТівців, яких прикупили регіони.
    И кого именно из БЮТовцев уже прикупили регионы?

    > Коаліції нема. Є ситуативні коаліції, що виникають час від часу для прийняття поточних рішень. Президент сильний, і уряду ніц не бракує. Він працює у якості в.о. А через рік, коли навіть юридично президент матиме право розпустити ВРУ, як недієздатну (не сформовано коаліцію) ані ЮВТ, ані БЮТу вже нічого не світить, як зрештою і ПР. Тобто їм не вдасться повторити успіх цих виборів. А президент тоді на коні. Як на мен, кому по барабану і Юлька і ПР, хай вже буде такий президент, ніж хтось інший.
    Президент в этом случае не на коне, а, простите за рифму, в говне. И результатом будет не его победа на каких-нибудь выборах, а неторжественные политические похороны как Ющенко, так и политической силы, сдуру связавшей с ним свою судьбу. Проблемы, которые уже удалось создать правительству Януковича, будут наростать (томущо нефть, коррупция, инфляция как результат сливания бюджета и крупного бизнеса и т.п.), причем если кто и не разглядит виновника, БЮТ и отколовшаяся часть НУНС (она может оказаться больше, чем остаток) подробно людям все разъяснят.

    Вот я и думаю: все, сказанное мной, очевидно. Не сомневаюсь, что для подавляющего большинства форумнцев. Тогда для кого Вы это сочиняли? Для Ющенко? Он Майдан не читает. Для Тягнибока? Ну, разве что...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | wunch

     завзятые защитники НУ похожи на путенгов

     мне подобные наезды на Юлю с целью оправдания проститутской, лицемерной позиции НУ в точности напоминает поведение птенцов Павловского на российских форумах

     а еще замечательна неспособность Юща и его фанатов отличить интересы Юща от интересов Балоги
     я уже не говорю про интересы Украины :-(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | OlalaZhm

      Вони вважають себе прагматиками

      І дехто навіть з членів вищої ради говорить про перспективи створення нової партії, нового проекту. Сьогодні намагалась пояснити своє сприйняття цієї перспективи одному них. Говорю: якщо ви зараз розвалите партію , то можете потім хоч сто нових робити, якщо чиєсь прізвище спливе в тому новому проекті, люди вже будуть знати, що це не треба голосувати (а хто не зрозуміє, тому я сама буду розповідати, скільки вистачить сил).
      Дивиться здивовано: а чого? це ж там будуть найкращі піарщики працювати, будуть гроші на рекламу і на агітацію і на розкрутку і шо хош...

      Карочє: декому пора викликати санітарів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | wunch

       ничему не учатся

       точно такие слова говорили НДП, СДПУ(о) и СПУ, и где они?
       я за НУ в этот раз не голосовал потому, что понял - они уроков не выучили, и не собираются учить, они необучаемые и безнадежные
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.28 | Ukrpatriot(patriot)

       Не будьте настільки категоричними

       OlalaZhm пише:
       > І дехто навіть з членів вищої ради говорить про перспективи створення нової партії, нового проекту. Сьогодні намагалась пояснити своє сприйняття цієї перспективи одному них. Говорю: якщо ви зараз розвалите партію , то можете потім хоч сто нових робити, якщо чиєсь прізвище спливе в тому новому проекті, люди вже будуть знати, що це не треба голосувати (а хто не зрозуміє, тому я сама буду розповідати, скільки вистачить сил).

       Спливають регулярно і в НУНС і ще частіше у БЮТ, але ж люди голосують, бо в них сліпа віра.
     • 2007.11.27 | DADDY

      захисники БЮТ схожі на Біле Братство.Така відповідь влаштує?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.28 | Ukrpatriot(patriot)

       цілком

      • 2007.11.28 | Предсказамус

       Для уровня Укрпатриота - самое то.

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.28 | Ukrpatriot(patriot)

        А для "уровня" Предсказамуса головне що?

        тупо вірити? Чи вважати, що всі думки крім його власних - неправильні?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.28 | Предсказамус

         Вопрос, конечно, интересный...

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > А для "уровня" Предсказамуса головне що? тупо вірити? Чи вважати, що всі думки крім його власних - неправильні?
         Для начала неплохо бы научиться аргументировать свою точку зрения. Не только рассуждениями, но и фактами. А чтоб кричать про "Белую Деву" - много ума не надо, поэтому, наверное, оно Вам так и понравилось...
     • 2007.11.28 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: завзятые защитники НУ похожи на путенгов

      wunch пише:
      > мне подобные наезды на Юлю с целью оправдания проститутской, лицемерной позиции НУ в точности напоминает поведение птенцов Павловского на российских форумах
      >
      > а еще замечательна неспособность Юща и его фанатов отличить интересы Юща от интересов Балоги
      > я уже не говорю про интересы Украины :-(

      А мені не подобаються спроби проститутські дії БЮТ виправдати політичною доцільністю, як от у минулій раді, коли фракція БЮТу у повному складі "кинула" президента і спільно з ПР голосувала для подолання вето президента.

      а ще нездатінсть фанатів Юлі відрізнити інтереси Юлі, від інтересів України.
     • 2007.11.29 | Shooter

      а завзяті захисники Юлі на кого?

      Спробуйте, як не-селюк ;), наприклад, почитати гілку тут:

      http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1196278942&first=1196324259&last=1196294784

      3 юлька, 4 репліки - і ЖОДНОГО аргумента по-суті.

      "Найсильніша" ж аргументація - Морозов з НУ (враг народа, не меньше), а Шутер - "бельгієць" (хоча це й не так).

      То яке означення Ви підберете таким діям і таким прихильникам БЮТ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.29 | Предсказамус

       Обманщик Вы, Шутер...

       В статье (о возврате взносов) автор выступает, как специалист в определенной теме, в которой ни я, ни Вы (Вы, помнится, академик?) специалистами не являемся. Естественно, прежде, чем принимать статью на веру, имеет смысл глянуть, кто автор.

       Автор, оказывается, проработал в банке менее 2-х лет, до этого был менеджером в страховых компаниях, с должности председателя правления Сбербанка уволен за отказ предоставить материалы о своей деятельности для проверки. То есть, насколько он специалист, особенно насколько он независимый - большой вопрос. А то, что Морозов был депутатом ВР 4-го созыва во фракции НУ, добавляет сомнений в его беспрестрастности.

       Обо всем этом Вам было сказано, а Вы почему-то возмутились...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.29 | Shooter

        Та ні, це Ви - юлєфан

        Який не контраргументує по суті, а відразу переходить на особистість опонента.

        Хоча, Прєдсказамус, для того щоб навчитися користуватися калькулятором, як це пропонує в статті Морозов, Вам повинно навіть Вашої освіти вистачити.

        А якщо не знаєте як це робити - таки спробуйте опанувати, надіюсь, після гігантського інтелектуального напруження Ви це осилите. В майбутньому обов'язково пригодиться.

        P.S. Морозов був звільнений з посади ПРУшними дєрібанщиками, яким, за кусочок коритця, із задоволенням помагала Юля. За два роки його правління Ощадбанк покращив свої показники в рази.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.29 | Предсказамус

         Слово "юлефан" оправдывает Ваши, простите, неточности?

         Shooter пише:
         > Розумієте, Прєдсказамус, для того щоб навчитися користуватися калькулятором, як це пропонує в статті Морозов, Вам повинно навіть Вашої освіти вистачити.
         Человек, который предлагает расчитывать макроэкономические процессы на калькуляторе, не должен вызывать доверия у здравомыслящего человека.

         > А якщо не знаєте як це робити - спробуйте навчитись, надіюсь, після гігантського інтелектуального напруження Ви це осилите. В майбутньому обов'язково пригодиться.
         Чтоб научиться пользоваться калькулятором, нужно его сначала где-то раздобыть. Я живой калькулятор в последний раз держал в руках еще в СССР.

         > P.S. Морозов був звільнений з посади ПРУшними дєрібанщиками, яким, за кусочок коритця, із задоволенням помагала Юля. За два роки його правління Ощадбанк покращив свої показники в рази.
         Тимошенко обвиняли в хищениях и взятках подчиненные Кучмы и Путина, но Вам это не мешает.
         А мне наплевать, почему Морозов отказался предъявить документы для проверки, но знаю точно, что свой иск о восстановлении на работе он отозвал. Томущо© Юлька заставила, наверное.

         P.S. "Морозов був звільнений з посади ПРУшними дєрібанщиками, яким, за кусочок коритця, із задоволенням помагала Юля" - и Вы предлагаете Морозова, как объективного специалиста? 10 баллов.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.29 | Shooter

          Слово юлєфан 100% влучно характеризує Вас

          Який не контраргументує по суті, а відразу переходить на особистість опонента - Морозова в даному випадку.

          Предсказамус пише:
          > Shooter пише:
          > > Розумієте, Прєдсказамус, для того щоб навчитися користуватися калькулятором, як це пропонує в статті Морозов, Вам повинно навіть Вашої освіти вистачити.
          > Человек, который предлагает расчитывать макроэкономические процессы на калькуляторе, не должен вызывать доверия у здравомыслящего человека.

          :) Виглядає, у Вас проблеми не тільки з володінням калькулятором, а ще й з читанням.* Бо якби не було, то, можливо, і Вам би було зрозуміло, що, скажімо, актуалізація рахунків не є "макроекономічним" процесом.

          Ну і наступне: джерело дотаткових 120 млрд гривень за 2 роки до цих пір ніхто з БЮТ, навіть її білість, так і не пояснив. Лише автор Прориву, депутат ВР від БЮТ, якось "на коліні" знайшов вихід: пустити на це благородне діло капітали Жеваго - і все буде, як пообіцяли.

          > > А якщо не знаєте як це робити - спробуйте навчитись, надіюсь, після гігантського інтелектуального напруження Ви це осилите. В майбутньому обов'язково пригодиться.
          > Чтоб научиться пользоваться калькулятором, нужно его сначала где-то раздобыть. Я живой калькулятор в последний раз держал в руках еще в СССР.

          Ага, тепер це пояснює - чому саме Вам недоступні такі прості речі. Доречі, такому глибокому інтелектуалу як Ви варто би було знати, що калькулятори є інтегральною частиною таких популярних побутових пристроїв як мобільні телефони та комп'ютери (операційних систем). Чи цих Ви також з часів СССР не бачили?

          > > P.S. Морозов був звільнений з посади ПРУшними дєрібанщиками, яким, за кусочок коритця, із задоволенням помагала Юля. За два роки його правління Ощадбанк покращив свої показники в рази.
          > Тимошенко обвиняли в хищениях и взятках подчиненные Кучмы и Путина, но Вам это не мешает.

          В чому саме мені це не заважає? Розкажіть.

          > А мне наплевать, почему Морозов отказался предъявить документы для проверки

          Те, що Вам наплєвать на все, що не попадає під "політіку партії" - в цьому я не сумніваюсь. Проте факт залишається фактом: всі держбанки, включаюи і Ошадбанк, були даровані яникам за сприяння БЮТ через зміни до закону про банки. Ощадбанк - крошкам Клюєвим.

          І другий факт залишається фактом: показники Ощадбанку за роки правління Морозова суттєво покращилися. Наприклад, за підсумками 2006 року банк мав прибуток, котрий був більшим, ніж за десять попередніх років разом узятих.

          + цитата з Морозова

          У 2005 році – а я очолив банк тільки з другого півріччя – доход був 1,4 мільйони гривень, у 2006 – уже 145 мільйонів.

          За оцінками експертів, вартість банку в 2005 році була не більше 600 мільйонів гривень. Зараз експерти оцінюють цей банк у 5,5 мільярдів гривень.

          – Але це порівняння некоректне, оскільки за ці роки виросла вартість усіх банківських активів.

          – Справа не тільки в цьому. Раніше "Ощадбанк" був збитковим. Були недосформовані резерви, у нього не було ліцензії, протягом шести років був моніторинг Світового банку, котрий завдяки нашим зусиллям знятий тільки цього року. Зараз Світовий банк визнав, що "Ощадбанк" відповідає усім вимогам і відмовився від контролю.


          Ну і щодо перевірки (ще одна цитата):

          …З перевіркою була окрема історія. Народний депутат пан Круглов (Партія регіонів) був стурбований станом справ в "Ощадбанку", про що написав відповідний лист. На наступний же день Мінфін відреагував на цей лист і створив робочу групу з перевірки, куди увійшли представники Нацбанку, Міністерства фінансів і Контрольно-ревізійного управління.

          Через місяць був повідомлений позитивний, принаймні, не негативний результат перевірки... У зв'язку з тим, що він був позитивним, це не влаштувало ініціаторів захоплення влади в "Ощадбанку". Вони видали постанову уряду про виключення НБУ зі складу перевіряючих.

          Їх не влаштовувала позиція Національного банку, який говорив: "У них усе добре, і не заважайте їм працювати". Але в такий спосіб була створена інша проблема для групи, що вела перевірку – ми не могли надавати їм інформацію, що носить гриф банківської таємниці. Оскільки вона може бути надана тільки Нацбанку.

          Ту інформацію, яку вимагала група, можна розкривати тільки за рішенням суду. А до суду вони не зверталися.

          Зате дійшло до смішного – щодня нам надсилали той самий лист із вимогою надати той самий список документів, що складався з 80 пунктів. Хоча три чверті документів ми їм надали.


          > но знаю точно, что свой иск о восстановлении на работе он отозвал.

          і?

          > P.S. "Морозов був звільнений з посади ПРУшними дєрібанщиками, яким, за кусочок коритця, із задоволенням помагала Юля"

          Дивіться на голосування ВР щодо переборення вето Президента на нову версію Закону про банківську діяльність, який дарував держбанки яникам, а БЮТ - одне місце в наглядовій раді. За голосували "одночасно та паралелньо" ПРУ та БЮТ.

          >- и Вы предлагаете Морозова, как объективного специалиста?

          Звісно. Хто може краще знати стан справ в банку, ніж його 2-річний голова правління, якого яники турнули звідти зовсім недавно. І в якого, доречі, це був далеко не перший досвід праці в банку - це щодо "неточностей".

          ++++++++++++++++++

          * Виглядає, у Вас було те саме, що можна передати словами Морозова про його зустріч з Клюєвим:

          "А як ви визначаєте, що це мура? У мене є підозра, що ви його не читали". А він говорить: "А я і не буду всяку муру читати!".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.29 | Предсказамус

           А... Так Вы решили обо мне поговорить? Тогда прошу на БП.

           И очень коротко об остальном.
           1. Выплата задолженности в миллиардах гривень - не просто актуализация счетов. Впрочем Вам, как академику, эта ошибка простительна.
           2. Банкир с 2-летним стажем - начинающий банкир, поэтому пусть сначала подрастет.
           3. Беседовать на 10 тем одновременно не хочется, а эта, вижу, исчерпана, раз Вы перешли на личность собеседника. Успехов в чтении морозовых.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.29 | Shooter

            Ні, це Ви вирішили про Морозова поговорити

            Замість того, щоб хоч якось спробувати заперечити по суті його аргументів. Причому, допускаючи при цьому "ряд неточностей", м'яко кажучи.

            Предсказамус пише:
            > И очень коротко об остальном.
            > 1. Выплата задолженности в миллиардах гривень - не просто актуализация счетов. Впрочем Вам, как академику, эта ошибка простительна.

            :) Ще один "прийомчик юлєфана". Спочатку щось придумуємр за когось, а потім відразу - "ну і дурак же ти!".

            Проте я надіюсь, що Вам, як неакадеміку, зрозуміло, що це (актуалізація рахунків та знаходження коштів на виплати), в принципі, хоч і пов'язані, проте окремі питання?

            Бо я все більше переконуюся в тому, що Ви дієте за правилом "нє чітал, но осуждаю".

            > 2. Банкир с 2-летним стажем - начинающий банкир, поэтому пусть сначала подрастет.

            Бла-бла-бла. Він банкір із більшим стажом. Більше того - в суміжну страхову сферу він прийшов якраз із банку (це щодо "неточностей"). І ще більше того: результат його 2 річної роботи в Ощадбанку - блискучий, як на українські мірки. Але куди йому там до "юліних спєцов". Чи до Вас, який взагалі не має ніякої уяви про банкову сферу.

            > 3. Беседовать на 10 тем одновременно не хочется, а эта, вижу, исчерпана, раз Вы перешли на личность собеседника.

            :D Уміляєте. На особистості переходили саме Ви, причому двічі: спочатку на Морозова, а потім на "собєсєдніка".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.29 | Предсказамус

             Не чувствуете разницы между мной и Морозовым?

             Объясняю: личные качества участников форума обсуждаются на БП, всех остальных - здесь, если это имеет отношение к украинской политике.

             Shooter пише:
             > Замість того, щоб хоч якось спробувати заперечити по суті його аргументів. Причому, допускаючи при цьому "ряд неточностей", м'яко кажучи.
             Я не специалист в банковских и финансовых делах, поэтому по сути говорить не считаю возможным. Не всем же быть такими энциклопедистами, как Вы (это не обсуждение личности, а оценка способностей).

             > Предсказамус пише:
             >> И очень коротко об остальном.
             >> 1. Выплата задолженности в миллиардах гривень - не просто актуализация счетов. Впрочем Вам, как академику, эта ошибка простительна.
             > :) Ще один "прийомчик юлєфана". Спочатку щось придумуємр за когось, а потім відразу - "ну і дурак же ти!".
             Считаете, что вопрос не макроэкономический? Возможно, я в этом не силен, поэтому готов признать Вашу правоту: выплата задолженности по вкладам населения времен СССР - банальная актуализация счетов. И надеюсь, люди более знающие, чем мы или Морозов, нас рассудят.

             > Проте я надіюсь, що Вам, як неакадеміку, зрозуміло, що це (актуалізація рахунків та знаходження коштів на виплати), в принципі, хоч і пов'язані, проте окремі питання?
             Если расскажете, как можно актуализировать эти счета бесплатно, тут же соглашусь.

             > Бо я все більше переконуюся в тому, що Ви дієте за правилом "нє чітал, но осуждаю".
             Ваши убеждения - Ваши проблемы.

             >> 2. Банкир с 2-летним стажем - начинающий банкир, поэтому пусть сначала подрастет.
             > Бла-бла-бла. Він банкір із більшим стажом. Більше того - в суміжну страхову сферу він прийшов якраз із банку (це щодо "неточностей"). І ще більше того: результат його 2 річної роботи в Ощадбанку - блискучий, як на українські мірки. Але куди йому там до "юліних спєцов". Чи до Вас, який взагалі не має ніякої уяви про банкову сферу.
             Не могу оценить достижения Морозова, т.к. действительно не имею представления о банковской сфере. Поэтому оцениваю факты: был уволен за отказ от проверки его деятельности, иск в суд о восстановлении отозвал.

             >> 3. Беседовать на 10 тем одновременно не хочется, а эта, вижу, исчерпана, раз Вы перешли на личность собеседника.
             > :D Уміляєте. На особистості переходили саме Ви, причому двічі: спочатку на Морозова, а потім на "собєсєдніка".
             О личности Морозова - см. начало постинга. А о Вашей личности мне говорить не интересно, так что Вы спутали что-то. Слова "Обманщик Вы, Шутер" относятся к конкретному тексту, а не Вашей личности. Убежден - в целом Вы не обманщик. Успокоил?
    • 2007.11.28 | Ukrpatriot(patriot)

     Re: Не совсем понял, кого Вы решили развести.

     Предсказамус пише:
     > Ukrpatriot(patriot) пише:
     > > 1. Ширка не обов"язково оформляється у вигляді коаліційної угоди.
     > А половой акт совершается не обязательно при помощи половых органов, и не обязательно между мужчиной и женщиной. Но дети бывают исключительно от классического варианта. Точно так же полноценная работа парламента и правительства возможна только при наличии коалиции.

     Хтось порівнює державну машину із статевим актом, а хтось все таки з державою. А хто Вам сказав, що Президенту потрібна повноцінна робота парламенту? Будуть потрібні голосування за конкретні потрібні законопроекти от і все. Для чого коаліція та ще з ЮВТ, яка заради влади все зробить.

     >
     > > 2. БЮТ так само може піти на ширку замість НУ і по моєму, такий варіант розглядається як пожлививй. Тоді ПР і БЮТ роблять імпічмент Ющенку.
     > Не расскажете, кем и где вариант ПРУ-БЮТ "розглядається як можливий"?
     >
     Кем не скажу. Це питання до бютівців. Але зважаючи на спільні голосування за закон про кабмін у минулому скликанні і багато іншого "спільного" такого варіанту я б не відкидав.

     > > А ось варіант, який влаштує і Ющенка і ПР і частину БЮТівців, яких прикупили регіони.
     > И кого именно из БЮТовцев уже прикупили регионы?
     >
     :) Я цього не знаю. Сьогодні ж пошесть якась пішла :) Клюєв спеціальний підрозділ підкупу створив і сам бігає слухає. Ну але знову ж таки, як показує практика (у минулій раді перебіжчиків найбільше було із БЮТ, вони навіть фракцію зорганізували) припускаю, що таки когось та вже купили.

     > > Коаліції нема. Є ситуативні коаліції, що виникають час від часу для прийняття поточних рішень. Президент сильний, і уряду ніц не бракує. Він працює у якості в.о. А через рік, коли навіть юридично президент матиме право розпустити ВРУ, як недієздатну (не сформовано коаліцію) ані ЮВТ, ані БЮТу вже нічого не світить, як зрештою і ПР. Тобто їм не вдасться повторити успіх цих виборів. А президент тоді на коні. Як на мен, кому по барабану і Юлька і ПР, хай вже буде такий президент, ніж хтось інший.
     > Президент в этом случае не на коне, а, простите за рифму, в говне. И результатом будет не его победа на каких-нибудь выборах, а неторжественные политические похороны как Ющенко, так и политической силы, сдуру связавшей с ним свою судьбу.

     Ні власне перемога. Буде сильний президент, який робить різкі кроки, як от з УПА і Голодомором. Людям це сподобається, бо вони зараз хочуть "сильної" руки. А ось, хто буде там, де Ви сказали - то це БЮТ і ЮВТ, звичайно, якщо не домовиться з ПР (див. вище).


     > Проблемы, которые уже удалось создать правительству Януковича, будут наростать (томущо нефть, коррупция, инфляция как результат сливания бюджета и крупного бизнеса и т.п.), причем если кто и не разглядит виновника, БЮТ и отколовшаяся часть НУНС (она может оказаться больше, чем остаток) подробно людям все разъяснят.
     >
     Аналогічні проблеми і розповіді у випадку прем"єрства ЮВТ. Але ЮВТ ніхто з основних гравців не хоче, бо вона знову почне відбирати у регіональних олігархів і віддавати своїм. А це вже проходили у 2005.

     > Вот я и думаю: все, сказанное мной, очевидно. Не сомневаюсь, что для подавляющего большинства форумнцев. Тогда для кого Вы это сочиняли? Для Ющенко? Он Майдан не читает. Для Тягнибока? Ну, разве что...

     Ні. Те, що я написав - це очевидний аналіз тих подій, які я бачу. А те, що Ви написали - це ще не очевидно, а просто один з варіантів. Різниця в тому, що прихильники НУНС мислять у даний час прагматисно, а Ви хочете нову месію, яку колись робили з Ющенка (він цей юнацький період пройшов і почав ставати дійсно президентом). Тільки політика і економіка грунтується на аналізі а не на сліпій вірі, і оцінці своєї думки, як "думки більшості форумців". А до чого тут Тягнибока приплели? Цього я вже не знаю. Я більше скажу у 2006 році я голосував за блок Костенка і Плюща, давайте його згадаємо, а у 2004 проти всіх.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.28 | Предсказамус

      Re: Не совсем понял, кого Вы решили развести.

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      > А хто Вам сказав, що Президенту потрібна повноцінна робота парламенту? Будуть потрібні голосування за конкретні потрібні законопроекти от і все. Для чого коаліція та ще з ЮВТ, яка заради влади все зробить.
      Полноценная работа парламента нужна любой стране, кроме особо экзотических, типа Белоруссии, Росии или Каба-Верде. Если она не нужна президенту, то либо страна ненормальная, либо президент.
      А коалиция с БЮТ нужна, кроме прочего, потому, что во время избирательной кампании была одним из ключевых обещаний блока НУНС и его почетного председателя. Любой другой формат власти в глазах избирателей окажется нелегитимным. Последствия таких фортелей бывают очень разными.

      >> Не расскажете, кем и где вариант ПРУ-БЮТ "розглядається як можливий"?
      > Кем не скажу. Це питання до бютівців. Але зважаючи на спільні голосування за закон про кабмін у минулому скликанні і багато іншого "спільного" такого варіанту я б не відкидав.
      Т.е. высосано из пальца.

      > > И кого именно из БЮТовцев уже прикупили регионы?
      > :) Я цього не знаю. Сьогодні ж пошесть якась пішла :) Клюєв спеціальний підрозділ підкупу створив і сам бігає слухає. Ну але знову ж таки, як показує практика (у минулій раді перебіжчиків найбільше було із БЮТ, вони навіть фракцію зорганізували) припускаю, що таки когось та вже купили.
      И это высосано из пальца.

      >> Президент в этом случае не на коне, а, простите за рифму, в говне. И результатом будет не его победа на каких-нибудь выборах, а неторжественные политические похороны как Ющенко, так и политической силы, сдуру связавшей с ним свою судьбу.
      > Ні власне перемога. Буде сильний президент, який робить різкі кроки, як от з УПА і Голодомором. Людям це сподобається, бо вони зараз хочуть "сильної" руки. А ось, хто буде там, де Ви сказали - то це БЮТ і ЮВТ, звичайно, якщо не домовиться з ПР (див. вище).
      Резкие шаги по УПА и Голодомору уже сделаны, но ажиотажа как-то не видать. Томущо© за пределами Банковой никто сильную руку Президента не видит. Разве что хитрую %опу.

      >> Проблемы, которые уже удалось создать правительству Януковича, будут наростать (томущо нефть, коррупция, инфляция как результат сливания бюджета и крупного бизнеса и т.п.), причем если кто и не разглядит виновника, БЮТ и отколовшаяся часть НУНС (она может оказаться больше, чем остаток) подробно людям все разъяснят.
      > Аналогічні проблеми і розповіді у випадку прем"єрства ЮВТ. Але ЮВТ ніхто з основних гравців не хоче, бо вона знову почне відбирати у регіональних олігархів і віддавати своїм. А це вже проходили у 2005.
      Еще один футуролог. Анатоль-2.

      >> Вот я и думаю: все, сказанное мной, очевидно. Не сомневаюсь, что для подавляющего большинства форумнцев. Тогда для кого Вы это сочиняли? Для Ющенко? Он Майдан не читает. Для Тягнибока? Ну, разве что...
      > Ні. Те, що я написав - це очевидний аналіз тих подій, які я бачу. А те, що Ви написали - це ще не очевидно, а просто один з варіантів.
      " Кем не скажу. Це питання до бютівців", ":) Я цього не знаю" - это "очевидный анализ"?

      > Різниця в тому, що прихильники НУНС мислять у даний час прагматисно, а Ви хочете нову месію, яку колись робили з Ющенка (він цей юнацький період пройшов і почав ставати дійсно президентом). Тільки політика і економіка грунтується на аналізі а не на сліпій вірі, і оцінці своєї думки, як "думки більшості форумців".
      Качество анализа, на котором все основывается, я уже увидел. Думаю, остальные тоже.

      > А до чого тут Тягнибока приплели? Цього я вже не знаю. Я більше скажу у 2006 році я голосував за блок Костенка і Плюща, давайте його згадаємо, а у 2004 проти всіх.
      У Вас разнообразные политические взгляды, как я посмотрю. А Тягнибока я обидел напрасно, даже он на такое не поведется.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.29 | ОРИШКА

       Я просто плачу навзрыд , а Вы спокойно парируете!

       Забавно - неподписанты - в НУНС, хотя до выборов клялись какодины, что будут вместе и чего-то там посоглашали, а бяка - Юля .

       Форумный Союз Набекрененных мОзгов вечен и непокобелим.Интересно, кому будет петься осанна, когда ВАЮ уйдет со сцены через год?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.29 | Предсказамус

        Ну не плакать же...

        Укрпатриот к НУНС не имеет отношения даже как избиратель, голосовал за "Свободу". И, похоже, очень ему мечтается, чтоб НУ и БЮТ побыстрее перессорились и все развалили.
     • 2007.11.29 | Михайло Свистович

      Re: Не совсем понял, кого Вы решили развести.

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      >
      > А хто Вам сказав, що Президенту потрібна повноцінна робота парламенту?

      цинічно, але може бути дуже влучно

      >
      > Будуть потрібні голосування за конкретні потрібні законопроекти от і все

      дуже можливо

      >
      > > > 2. БЮТ так само може піти на ширку замість НУ і по моєму, такий варіант розглядається як пожлививй

      Не думаю. Юля ж не дурна, щоб так ризикувати рейтингом заради хвилинних вигод. Це у НУНСа з їх вознею скоро рейтингу не залишиться.

      >
      > хай вже буде такий президент, ніж хтось інший

      з реально можливих

      >
      > Ні власне перемога. Буде сильний президент, який робить різкі кроки, як от з УПА і Голодомором. Людям це сподобається, бо вони зараз хочуть "сильної" руки.

      Навряд чи з Юща вийде повноцінна сильна рука. Хіба що пародія на неї може вийти.
   • 2007.11.28 | Альберт

    А НАФІГА це БЮТ???

    Ukrpatriot(patriot) пише:
    > 2. БЮТ так само може піти на ширку замість НУ і по моєму, такий варіант розглядається як пожлививй. Тоді ПР і БЮТ роблять імпічмент Ющенку.

    БЮТ тримаєтся на затятих супротивниках ПР. Один нечіткий рух в сторону порозуміння Юлі із долбасським лузером - і від БЮТу і спогадів не залишиться. 8)))))))))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.28 | Ukrpatriot(patriot)

     Re: А НАФІГА це БЮТ???

     Альберт пише:

     > БЮТ тримаєтся на затятих супротивниках ПР. Один нечіткий рух в сторону порозуміння Юлі із долбасським лузером - і від БЮТу і спогадів не залишиться. 8)))))))))

     Після спільного голосування за кабмін залишився?
  • 2007.11.27 | Михайло Свистович

   Re: А можна одне питання?

   Shooter пише:
   > Хто саме з НУ сьогодні закликає за ширку?

   Матвієнко, наприклад
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Mercury

    "Закончен бал, погасли свечи"

    Парадигма себя исчерпала. Вопрос "исперчен" (Маяковский). Вся эта комедия уже никому не интересна. Жалко и смешно выглядят взаимные обвинения "союзников" - "белое братство" и прочая фигня. Finita la comedia.


    Ожидается новая серия - выход Юли.
    Трепещите, масоны!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.28 | Михайло Свистович

     Re: "Закончен бал, погасли свечи"

     Mercury пише:
     > Вся эта комедия уже никому не интересна

     Нарешті Ви до цього дійшли. А я про це писав іще до виборів.

     > Жалко и смешно выглядят взаимные обвинения "союзников" - "белое братство" и прочая фигня

     Ви навели звинувачення лише одного "союзника", а "взаємні" передбачають також звинучення другого

     >
     > Ожидается новая серия - выход Юли.
     > Трепещите, масоны!

     І вона з масонами бореться? :ouch:
 • 2007.11.27 | 123

  ви помиляєтесь - голова як така є лише у прихильників БЮТ

 • 2007.11.27 | Свинья на радуге

  Это не баг, это фича.

 • 2007.11.27 | Abbot

  А вы знакомы с такими фантами НУ? Я - нет?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.27 | Михайло Свистович

  Re: замечен характерный блок в головах стороников НУ

  wunch пише:
  >
  > зы

  А що це за таке слово?

  >
  > оправдание ссылками на плохую Юлю - не принимается изначально

  Чому?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | wunch

   просто

   зы = ps (не перевел раскладку)

   сентенции типа "Сережа хорош уже тем что Вася плох", не дает рациональных объяснений чем же хорош Сережа
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Адвокат ...

    Як і не відповідає на автоматичне питання:

    wunch пише:
    > зы = ps (не перевел раскладку)
    >
    > сентенции типа "Сережа хорош уже тем что Вася плох", не дает рациональных объяснений чем же хорош Сережа

    "Чим же поганий Вася?"

    Ви увели двійко не ініційованих змінних, аби довести справедливість сумнівної, як на думку инших, тези. Це,-- відвертий "ляп". Ви те зробили навмисно? Аби показати хибність тези, яку доводите?
   • 2007.11.28 | Ukrpatriot(patriot)

    Так само, як і Юля хараша, патамуша Вітя плох

 • 2007.11.27 | привид Романа ShaRP'а

  Йусчу трындец что так что так.

 • 2007.11.28 | Mercury

  А может это и хорошо - Юля наконец-то избавится от ...


  и выйдет на оперативный простор.

  на фига ей такие союзники?
  Одно озадачивает - в ее блоке тоже пидаров хватает, как писал Minor, он-то знает...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | Адвокат ...

   Це не так просто. І Ви те добре знаєте.

   ТЮлін теоретичний рейтинґ,-- у най кращому для іменинниці випадкові,-- не перевищує 35%. У ї конкурентів,-- тако ж, до речі.

   То ж, без "папутчікаФФ",-- ніяк.

   І ї конкурентам,-- до речі,-- тако ж.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Mercury

    Папутчіков - в атцтой!

    Адвокат ... пише:
    > ТЮлін теоретичний рейтинґ,-- у най кращому для іменинниці випадкові,-- не перевищує 35%. У ї конкурентів,-- тако ж, до речі.
    >
    > То ж, без "папутчікаФФ",-- ніяк.
    >
    > І ї конкурентам,-- до речі,-- тако ж.

    Алеж рейтинг Юлі росте, а попутчиків та конкурентів - падає.
    Та на хєра такі папутчікі?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.28 | Адвокат ...

     Соррі, як що що. Але я писав про теоретичний рейтинґ.

     Можливо я не чітко висловив сь, варто було б написати "максимальний теоретично можливий рейтинґ".

     Від тего, що ТЮлін рейтинґ росте, а ї конкурентів,-- падає, "максимальний теоретично можливий рейтинґ" залишає сі на позначці 35%.     Ви прекрасно розумієте, що ТЮля одна "чемпійоном" не стане. А як це розуміє сама іменинниця!!! ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.28 | Mercury

      юля дивує своєю витримкою


      Що свідчить про ії впевненність в собі. Таких мудозвонів ще пошукати, я б їх давно порвав, як цуцик "Правду", томущо не політик, а вона вже класна профі.

      Не знаю на скільки відсотків, але те, що ії рейтинг зросте за рахунок мудаковатості казлят та їхнєго пастуха - для мене безсумнівно.

      Час працює на Юлю, тому козлята - казлят (дієслово), не знають, що ще вигадати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.28 | Михайло Свистович

       Це не витримка, а добре придуманий піар-хід

       Вона цим очки набирає.

       Mercury пише:
       >
       > Не знаю на скільки відсотків, але те, що ії рейтинг зросте за рахунок мудаковатості казлят та їхнєго пастуха - для мене безсумнівно

       однозначно

       >
       > Час працює на Юлю

       до певної межі

       >
       > тому козлята - казлят (дієслово), не знають, що ще вигадати

       Виглядає так, що Ви радієте
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.28 | Mercury

        Нема з чого радіти

        Михайло Свистович пише:
        > Вона цим очки набирає.
        >
        > Mercury пише:
        > >
        > > Не знаю на скільки відсотків, але те, що ії рейтинг зросте за рахунок мудаковатості казлят та їхнєго пастуха - для мене безсумнівно
        >
        > однозначно
        >
        > >
        > > Час працює на Юлю
        >
        > до певної межі
        >
        > >
        > > тому козлята - казлят (дієслово), не знають, що ще вигадати
        >
        > Виглядає так, що Ви радієте

        Ні, не радію. Просто набридли ці ігри до несхочу. Здається, що сітуація така: поступово кожна з груп показує свою неспроможність. Ось дійде черга до БЮТ. І що тоді? Всеж-таки, Юля, хоч Ви ії не любите, найбільш талановита в цьому тераріумі.
        А в цілому - все дуже погано,бо це -крах моїх (і не тільки) надій та гаяння часу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.28 | Адвокат ...

         А Ви го,-- не гайте! Бо він працює,-- на себе.

        • 2007.11.29 | Михайло Свистович

         Re: Нема з чого радіти

         Mercury пише:
         >
         > поступово кожна з груп показує свою неспроможність. Ось дійде черга до БЮТ.

         Краще щоб одночасно, бо якщо дійде черга, а не буде альтернативи, чергі не дійде.

         >
         > Всеж-таки, Юля, хоч Ви ії не любите, найбільш талановита в цьому тераріумі.

         Я не люблю також Юща і Яника. А талант можна використовувати і з поганою метою. І тут краще мати менш талановитого.

         > А в цілому - все дуже погано,бо це -крах моїх (і не тільки) надій та гаяння часу.

         Я сьогодні зловив себе на думці, що в повноцінній боротьбі вже 20 років. більшу частину життя :) І не відчуваю краху надій, а сприймаю стоїчєскі.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.29 | Mercury

          Мені б Вашу витримку.... Що ж, тримаймося....

       • 2007.11.28 | samopal

        Вся жизнь - пєар

        Михайло Свистович пише:
        Це не витримка, а добре придуманий піар-хід

        Ну да. Вона ж без того пєара не може, не те що чесні депутати.
        Шо не скаже - пєар.
        Мовчитиь - теж пєар.

        Михайло Свистович пише:
        Вона цим очки набирає.

        І шо самає пратівнає - не лише цим. Вона, зараза, шо не впоре - усе очки набирає. Їй би у прехверанс - була б чесним мільйонєром. Може навіть до мицината дослужилася б.
        Нє - вона лізе у оту політіку. З немитими руками. Там люди все життя крок за кроком, по краплині роблять свою велику справу служіння. На власних колінах проходять важкий шлях. Десятиліттями на граблях віддточують хореограхвію...
        А ця, на отакенних каблуках... Тьху!
        Нічого, досвічені люди вже помітили, що вона становить небезпеку для тієї частини країни, яка пройшла свій нелегкий шлях і врешті піднялася з колін. Тепер уся надія на час.
        На кого він працюватиме за певною межею?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.29 | Михайло Свистович

         Фанатизм - це хвороба. Віднімає розум Re: Вся жизнь - пєар

         І заважає говорити по суті сказаного. Залишаються лише кривляння, щоб приховати заскочення.

         samopal пише:
         >
         > Ну да. Вона ж без того пєара не може

         може, але не хоче

         > Шо не скаже - пєар.
         > Мовчитиь - теж пєар.

         саме так

         >
         > І шо самає пратівнає - не лише цим

         Звичайно

         >
         > Вона, зараза, шо не впоре - усе очки набирає

         Вона нічого не поре, а діє чітко, продумано, правильно і ефективно з електоральної точки зору
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.29 | Mercury

          Тому що пані Юля розумна, а розум - від Бога.

          (Ось написав я таке, а хтось скаже: Мля, Юлефан, сектант, Біле братство і т.н.) Панове, ну ащо робити, коли розумних та талановитих серед політиків мало?

          буду тішітися, якщо Яценюка оберуть спікером, та йще якась нова розумна людина з*явиться. На це і надія.

          Михайло Свистович пише:
          > > Вона нічого не поре, а діє чітко, продумано, правильно і ефективно з електоральної точки зору
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.30 | Михайло Свистович

           Якщо розум використовується у злих намірах, то краще, щоб його у

           злюки було менше.
      • 2007.11.28 | Адвокат ...

       Як що б Ви були на ї місці, а вона на Вашому,--

       Ви ї те ж би дивували тим же самим.


       Mercury пише:
       >
       > Що свідчить про ії впевненність в собі. Таких мудозвонів ще пошукати, я б їх давно порвав, як цуцик "Правду", томущо не політик, а вона вже класна профі.

       Вона просто розуміє, що казлятам хоцця вірити у чюдо. Бажано, аби воно було персоніхвіковане. Во плоті, тассазать.
       Коли вона побачила, що Ющ не здатен та й відверто не хоче бути тим персохвікованим чюдом, а Ґам-нюкоФФвічь хце, го аж тіпає, але не здатен,-- вона зрозуміла, що їй сі нічого бояти! Бо їй не дадуть се обісрати, перепрошую,-- дискредитувати. От же, вона завжди буде в очах "даФФєрчіФФих казльонишей" символом нетлінним.


       > Не знаю на скільки відсотків, але те, що ії рейтинг зросте за рахунок мудаковатості казлят та їхнєго пастуха - для мене безсумнівно.

       Тут нема питань. Пруцячий електорат підтримає ТЮлю лише за умови демострації принаймні 3-х чюдєс. Але їй тего зробити ніхто не дасть. І серед них буде вона сама. ;)


       > Час працює на Юлю, тому козлята - казлят (дієслово), не знають, що ще вигадати.

       Час працює, ІМНО,-- на себе.
  • 2007.11.28 | Михайло Свистович

   Re: А может это и хорошо - Юля наконец-то избавится от ...

   Mercury пише:
   >
   > и выйдет на оперативный простор

   І що в цьому хорошого?

   >
   > Одно озадачивает - в ее блоке тоже пидаров хватает

   так отож

   >
   > как писал Minor, он-то знает...

   якби він ще щось робив, щоб їх там було менше
  • 2007.11.29 | Shooter

   Re: А может это и хорошо - Юля наконец-то избавится от ...

   Mercury пише:
   >
   > и выйдет на оперативный простор.

   Проблемка тільки в тому, що він є спільний. І відмова від співпраці з союзниками, швидше всього, приведе до програшу "третій силі". Про яку кожен в курсі, звісно.
  • 2007.11.29 | ОРИШКА

   Юле бы от них избавиться и пригласить вменяемых НУциков ...

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | DADDY

    вменяемый НУцик до Юлі не піде

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.29 | Предсказамус

     "вменяемый НУцик" - это типа Криля?

   • 2007.11.29 | ОРИШКА

    Вменяемый НУцик - Кириленко, например, опять же

    душка Катеринчук. Ну, и далее по порядочности.

    Не-подписанты и прочие ехаНУрики, демонстрирующие позы - дайте и нам порулить - узнаваемы и неизменяемы.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.29 | Shooter

     Цікавий підхід

     ОРИШКА пише:
     > душка Катеринчук. Ну, и далее по порядочности.
     >
     > Не-подписанты и прочие ехаНУрики, демонстрирующие позы - дайте и нам порулить - узнаваемы и неизменяемы.

     Себто, в Юлі арґументація відмінна від "дайтє і нам поруліть"?

     Доречі, лишивши боком решту, не можу Вас не запитати - коли це Єхануров висовував як контраргумент щодо коаліційної угоди "нє дать поруліть Юлі"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.29 | ОРИШКА

      А де я таке стверджувала?

      ...коли це Єхануров висовував як контраргумент щодо коаліційної угоди "нє дать поруліть Юлі"?...

      Всі політики просто зобов'язані хотіти порулити, інакше які ж вони політики? Але право на більший доступ до руля має переможець :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | Shooter

       Ви таке не стверджували

       ОРИШКА пише:
       > ...коли це Єхануров висовував як контраргумент щодо коаліційної угоди "нє дать поруліть Юлі"?...
       >
       > Всі політики просто зобов'язані хотіти порулити, інакше які ж вони політики? Але право на більший доступ до руля має переможець :)

       А менший партнер в коаліції, та ще й партія президента, має Юлі на задніх лапках служіть?

       Так Ви бачити коаліційну співпрацю?
    • 2007.11.30 | Михайло Свистович

     Re: Вменяемый НУцик - Кириленко, например, опять же

     ОРИШКА пише:
     > душка Катеринчук. Ну, и далее по порядочности.

     Почем, почем? :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua