МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чего "ОНИ" все-таки хотят?

11/27/2007 | Abbot
Панове, давайте рассмотрим вопрос в чуть более долговременной перспективе.

Итак, в НУНС есть небольшая группа, которая не хочет коалиции с БЮТ. Пользуется она поддержкой Президента, или всего лишь Балоги, а тот чем-то шантажирует Президента - неважно. Они есть.

Чего ОНИ хотят?

Широкой коалиции? Сомневаюсь. Не выйдет у них "ширки", ибо большинство фракции против. А "индивидуальное членство" - это шаг сами знаете куда:)

Более того, если голосов от НУНС не будет хватать, ЮВТ вполне способна уговорить Литвина, дав ему и его людям очень много.

Потянуть время? А зачем? Будет коалиция - будут обживаться во властных кабинетах, а так - покамест голубые крысы там все догрызают. Или не все? Быть может, уже поделились? Но тогда скорее они бы купили малоизвестных и маловлиятельных нардепов, а не матерых плющей-еханурычей.

Так что моя версия - обиженные ехануры-плющи-балоги торгуются и с ЮВТ, и с Президентом, требуя чего-то...а также гарантий того, что небудет императивного мандата. Чтобы на помойку не выкинули...

Відповіді

 • 2007.11.27 | 123

  Якщо Ющ їх переконає підписати

  Він покаже важливість своєї персони у цій коаліції. Може, в цьому одна з ідей цих ігор...


  Abbot пише:
  > Панове, давайте рассмотрим вопрос в чуть более долговременной перспективе.
  >
  > Итак, в НУНС есть небольшая группа, которая не хочет коалиции с БЮТ. Пользуется она поддержкой Президента, или всего лишь Балоги, а тот чем-то шантажирует Президента - неважно. Они есть.
  >
  > Чего ОНИ хотят?
  >
  > Широкой коалиции? Сомневаюсь. Не выйдет у них "ширки", ибо большинство фракции против. А "индивидуальное членство" - это шаг сами знаете куда:)
  >
  > Более того, если голосов от НУНС не будет хватать, ЮВТ вполне способна уговорить Литвина, дав ему и его людям очень много.
  >
  > Потянуть время? А зачем? Будет коалиция - будут обживаться во властных кабинетах, а так - покамест голубые крысы там все догрызают. Или не все? Быть может, уже поделились? Но тогда скорее они бы купили малоизвестных и маловлиятельных нардепов, а не матерых плющей-еханурычей.
  >
  > Так что моя версия - обиженные ехануры-плющи-балоги торгуются и с ЮВТ, и с Президентом, требуя чего-то...а также гарантий того, что небудет императивного мандата. Чтобы на помойку не выкинули...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | теж_вчоний

   Підтримую. Напередодні президентських виборів Ющенко не хоче

   залишитись без Піар-ресурсу. Маю на увазі, що коли Юля у якості ПМа і керівника коаліції буде піарити свої досягнення а Янук виступати на рівних з нею у парламенті як голова опозиції, то Ющ просто випадає з інформаційного поля. Тож він хоче зрівняти шанси таким чином, щоб будь-яке важливе для коаліції голосування (коли януковичі будуть 100% проти) не могло відбутися без його _підкресленої_ участі. Тобто усі питання що стосуються НУНСу мають вирішуватися з ним особисто, а формальні "лідери" фракції (Луценко, Кириленко) повинні грати роль маріонеток, з чим не всі вони згодні.
 • 2007.11.27 | wunch

  2 варианта

  1) Балого хочет стать ПМ. Для этого ему нужна "ширка" + кое как доберут у Литвина, а то и у КПУ + он считает что основная масса нудиствой рано или поздно примкнет

  2) Ющ не желает никакой коалиции и правительство с приставкой ИО.
 • 2007.11.27 | Михайло Свистович

  Вони хочуть, щоб Юля не стала прем"єром

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | samopal

   Ну, це не важко... Що потім?

   Михайло Свистович пише:
   Вони хочуть, щоб Юля не стала прем"єром

   Приблизно таку ж фразу видав один знайомий "списочник" НУНС на початку березня цього року. Під словом "вони" мались на увазі і антикризовики, і НСНУ. Тоді ще не було ні НУНС, ні виборчих списків, ні самих виборів...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Михайло Свистович

    Не знаю. В них треба питати.

    samopal пише:
    >
    > Приблизно таку ж фразу видав один знайомий "списочник" НУНС на початку березня цього року

    От бачите, я маю рацію
  • 2007.11.27 | Арета

   Шкода, а я таки хочу. Щоб не було потім вічного, "а от якби Юля"

   Вже Ющ став президентом, результати його "президентства" вже всім зрозумілі... Ще б Юля вже врешті стала прем"єром і показала те обіцяне "чудо" (впевнена, що це буде тривати недовго)...

   Народ проголосував за "помаранчеву команду преможців" знову. Результати їхньої плідної праці-невтомного поділу портфелів та захисту власних інтересів маємо щастя спостерігати вже 3-й рік, вперше обравши цю банду ще в 2004 (щоправда-в нас не було вибору, бо принаймні не кращі представники "донецько-солнцевської мафії" на чолі з проффффесором). 2007-й рік і народ наш знову привів до владу борців за власні інтереси. Скоро буде 2 місяці, а безкінечні переговори та пишні лимони все продовжують переливатися з рахунків на рахунки. І знову Схід-і-Захід всім в дупі (перепрошую)...

   Чекаємо нових виборів, Юля буде знову для рейтингу фарисейсько молитися, "Боже великий єдиний", Ющ буде далі розповідати про демократію і їздити по Ізраїлях, НУ і далі не знатиме, що робити, правиця буде далі в ролі лакеїв, всі разом будуть далі дискредитуватися в очах народу, ПР буде далі посилювати свої позиції, а тут незабаром президентські вибори - ой не хочу навіть й думати, що може статися... Тільки тоді вже майдан не допоможе, бо вони мають і бабло, і власність, і підтримку криміналу та москви, і все, що потрібно для захоплення влади...

   І.Франко таки був генієм. Читати його треба більше, щоб зрозуміти наш народ... Історія йог вже віками повторюється...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Михайло Свистович

    Re: Шкода, а я таки хочу. Щоб не було потім вічного, "а от якби Юля"

    А все одно буде. Бо не дали. І найсмішніше, що дійсно намагатимуться не давати. Більше ніж у 2005-му, хоча можливостей для недавання буде менше.

    Арета пише:
    >
    > Чекаємо нових виборів, Юля буде знову для рейтингу фарисейсько молитися, "Боже великий єдиний", Ющ буде далі розповідати про демократію і їздити по Ізраїлях, НУ і далі не знатиме, що робити, правиця буде далі в ролі лакеїв, всі разом будуть далі дискредитуватися в очах народу

    Юля не буде дискредитуватися в очах народу

    >
    > ПР буде далі посилювати свої позиції

    Якщо порозумнішає. Бо поки що вона їх трохи послабила.

    >
    > а тут незабаром президентські вибори - ой не хочу навіть й думати, що може статися...

    я теж :(
 • 2007.11.27 | Анатоль

  Мій прогноз такий.

  Балога не веде самостійної від Ющенка гри.
  Пробують вести луценки-жванії-кириленки.
  Крім привести до реальності коаліційну програму, поторгуватись з Юлею за мирну співпрацю, демарш пропрезидентської частини НУ має на меті і приструнити луценків-кириленків, які забули, що є президентською партією.
  Думаю, Ющенко в змозі переконати всіх нашоукраїнців підписати угоду.
  Можливо, тут Балога трошки роль злого слідчого грав, щоб Ющенку лаври вирішального голосу дістались по створенню коаліції.
  В любому разі я впевнений, що всі нашоукраїнці угоду підпишуть.
  А от чи всі бютівці проголосують за Юлю - не впевнений.
  (може бути всі НУ підпишуть тоді, коли 3 БЮТівця будуть куплені регіоналами, може вже завтра :) )

  А взагалі мій прогноз такий:
  Юля не погодиться на співпрацю і підтримку Ющенка на другий термін.
  Не дивлячись на це, Ющенко піде на коаліцію з БЮТ.
  Просто для того, щоб народ побачив, що ніякого дива Юля не зробить і щоб перестав вірити в популістські казки.
  Щодо президентських виборів, то між Ющенком і Юлею буде домовлено про певні правила боротьби. Юля піариться на економіці, Ющенко - на боротьбі з корупцією, і наведенні порядку.
  Я б в цьому прогнозі не сумнівався б, якби не було фактору регіоналів.
  А от цей фактор може всі прогнози перекинути і зробити ситуацію невизначеною. Хоча, можливо й регіоналам буде вигідно тихо посидіти в опозиції перед президентськими виборами, надіючись на гризню у владі між Ющенком і Юлею.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | OlalaZhm

   Re: Мій прогноз такий.

   Сьогодні один регіонал змалював картину: Юля таки стане прем"єром, але вже через два місяці під її вікнами стоятимуть жінки з плакатами "не дало синів в армію!", через три - ще інші "Де наші гроші/вклади СРСР?", через чотири... І так, поки від Юліної репутації ніц не лишиться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | троль ak1001

    наївний якийсь регіонал

   • 2007.11.28 | Адвокат ...

    Заманаєтся Рінатік тєм "жєнщінам" баблять!

    OlalaZhm пише:
    > Сьогодні один регіонал змалював картину: Юля таки стане прем"єром, але вже через два місяці під її вікнами стоятимуть жінки з плакатами "не дало синів в армію!", через три - ще інші "Де наші гроші/вклади СРСР?", через чотири... І так, поки від Юліної репутації ніц не лишиться.

    Хіба що забабляє Ющю. Бо ТЮлю викинуть з прем`єрського крісла на цей раз буде страшенно важко. Легше й дешевше буде ї просто вбити. Пруцакі всі як один,-- "ЗА!" усима кінцівками. Залишило сь тіко вмовити Юща...

    ... або не допустити ТЮлю до прем`єрства...
  • 2007.11.28 | Михайло Свистович

   Re: Мій прогноз такий.

   Анатоль пише:
   >
   > В любому разі я впевнений, що всі нашоукраїнці угоду підпишуть.
   > А от чи всі бютівці проголосують за Юлю - не впевнений.

   Порівнювати "підпишуть" і "проголосують" некоректно

   >
   > Юля не погодиться на співпрацю і підтримку Ющенка на другий термін

   мабуть що ні

   > Не дивлячись на це, Ющенко піде на коаліцію з БЮТ

   можливо й так

   > Просто для того, щоб народ побачив, що ніякого дива Юля не зробить і щоб перестав вірити в популістські казки

   Від цього не побачить і не перестане

   > Щодо президентських виборів, то між Ющенком і Юлею буде домовлено про певні правила боротьби

   сумніваюсь
 • 2007.11.27 | Pavlo

  Вони намагаються вкрасти наш вибір.

  Відсутність коаліції в парламенті повністю нивелює результати парламентських виборів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | 123

   Президент сказав, що розпустить парламент без коаліції

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | samopal

    Угу. Азаров теж таке сказав.

  • 2007.11.28 | Михайло Свистович

   Re: Вони намагаються вкрасти наш вибір.

   Ви чекали від них чогось іншого?

   Pavlo пише:
   > Відсутність коаліції в парламенті повністю нивелює результати парламентських виборів

   Звичайно. І це - добре. Бо нєфіг бути такими цинічними, брехливими та лицемірними.
 • 2007.11.27 | Нестор

  Не "ВОНИ", а "ВІН"

  Ніяких "вони" немає. Є тільки "він" і його гнила сутність
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua