МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як швидко все відходить до архиву

11/28/2007 | Tatarchuk
18-10-2007 20:52, Tatarchuk
"Замочити Кириленка" (с)

Версія до друку // Тема повністю // переглядів: 371 // URL: http://www2.maidan.org.ua/n//1192729935

Мої джерела повідомляють наступне.
Впливова група в НУ дуже переймається перспективою Кириленка-спікера. Цей парєнь в них дуже несимпатичний. Позаяк я погано розумію пацанську мову (= важко перекладаю з пацанської на українську), то буду наводити розмірковування цієї "групи" ближче до оригиналу.

1. Кириленко спікер - це гірше ніж Юля прим\єрка. Кириленко - пацан, який дивиться в рота Ющенкові, це людина нездатна "решать дєла".
Приблизна цитата: "Якщо Кириленко стане спікером то парламент перетвориться на цирк. По 5 разів на дню Ющ з\являтиметься в парламенті", депутати напрягатимуться від цього.

2. Ця група вважає ідельним вирішенням проблеми (до речі, ви зрозуміли сутність проблеми? Я - ні) призначення спікером когось типу Плюща або Балоги. З тими самими антитезами - реальні рєшали, рульні чуваки, умєют рєшать вапроси.

3. Розглядаються як можливі варіанти Януковича (цей варіант їм здається анекдотичним, па-пріколу), а також Богатирьової та Литвина. До останнього пацани в НУ мають певні застереження - "ікс його знає що він там задумав".

Більшою інхвормацією не располагаю, але ця - достовірна.
Пацани слухали - пацани пасатнавілі: "всяческі мочити Кириленка". Мочилово Кириленка піднялося в ціні.

Відповіді

  • 2007.11.28 | Адвокат ...

    "Рукопісі нє ґорят!" За ними живуть та діють.

  • 2007.11.28 | samopal

    Угу. Всі дуже поспішають. Так і до смітника не довго...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua