МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стретович: неможливо виписати механізм, як злити дев’ять партій

11/28/2007 | Майдан-ІНФОРМ
“Питання створення єдиної партії залишається, але це значною мірою буде залежати від тих процесів, які відбуваються сьогодні довкола створення демократичної коаліції. Про це сьогодні в ефірі радіо «Свобода» заявив народний депутат, член фракції “Наша Україна - Народна Самооборона” Володимир Стретович.

«Хто ж міг подумати, що наша коаліція буде створюватися так довго і так важко, а в результаті - неможливо сьогодні виписати організаційний механізм, як злити дев’ять партій в одну», - зауважив він.

Стретович нагадав, що «на Політраді Блоку було прийнято рішення, що процес створення єдиної партії буде організований у такий спосіб - спочатку демократична коаліція, створення парламентської більшості, внесення змін до Закону “Про політичні партії”, який передбачить механізм злиття партій, після цього необхідно процедурно витримати терміни скликання їхніх з’їздів”.

Але, за словами депутата, створення єдиної партії на основі Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” стає все більш проблематичним, за відсутності конструктивного підходу до цього питання деяких членів Блоку.

“Ми - молода демократія, і тут дискусії неминучі. Але деякі депутати занадто багато перебирають на себе”, - зауважив Стретович. “Хочеш мати волю, хочеш висловлювати свої думки – будь ласка, ходи по вулиці з прапорами, йди в ліс, кричи, - сказав він. – Але якщо хочеш бути в організації, спільно визначати плани дій, виконувати їх, то, будь ласка, будь дисциплінованим, підкоряйся статутові, підкоряйся рішенню більшості, - тоді ти будеш сильним у своїй партії. А якщо сьогодні кожен буде у своєму хуторі щось своє говорити, то, вибачите, не буде ні партії, ні організації, яка, за Конституцією, покликана захищати політичні інтереси громадян”.

razom.org.ua

Відповіді

 • 2007.11.28 | Володимир

  Re: Стретович: неможливо виписати механізм, як злити дев’ять партій

  Пан Стретович явно спізнився зі своєю заявою.
  Про партію вже не йдеться. Про демкоаліцію - також.
 • 2007.11.28 | samopal

  А нахвіга? Вони і так успішно все злиВАЮть....

 • 2007.11.28 | Д-р

  Re: Стретович: неможливо виписати механізм, як злити дев’ять партій

  Думаю, питання про єдину партію не стоїть і не стоятиме, доки Їхня Україна сама не перестане бути зборищем "всякої тварі по парі" при секретаріаті президента, а сам г-гарант або стане нормальним членом партії, або покине свою вельми двозначну посаду "почесного голови". Бо виходить, як в анекдоті, коли чукчу хотіли зробити "почетным академиком", а він казав, що згоден, але "по нечетным все равно рыбу ловить будет". Я вже не кажу про таку чудову компанію, як Ханурик, Креветка, Плющ та іже з ними. Хто з нормальних людей захоче мати з ними справу? Поки таких, здається, немає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua