МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іван Васильович змінює орієнтацію

11/28/2007 | Tatarchuk
- Ви впевнені, що пристрій діє саме так? - перепитав Іван Васильович японського партнера.
- Так, так, саме так: ментальні хвилі перетворюються на звукові сигнали, і ви чуєте, легко натиснувши на регулятор громкості, або те, що людина каже, або те, що вона при тому відчуває та думає.
- А пристрій надійний? - перепитав Іван Васильович та включив пристрій.
- Так, так, він дуже надійний, - розпочав був японець, а в вухах Івана Васильовича забриніло:
"Звідки я знаю, білоліций дияволе, що ти розумієш під надійносттю. Вже напевно ота штука не зламається в тебе в руках. А от як це відобразиться на твоїй психиці - наша фірма ще й сама не знає, от на тобі в тому числі і дізнаємось, звідки і шалена скидка".

- Все, переконали. Беру. Покупаємо пристрій! - рішуче обірвав Іван Васильович.

Вже на третій день він позбавився купи клієнтів, які тільки (як виявилося) і думали як киданути Івана Васильовича на купу грошів. На підприємстві було звільнено кільканадцять робітників, які або ненавидили Івана Васильовича, або всіма діями свідомо банкрутили фірму.

Наприкінці тиждня Іван Васильович нарешті мав змогу провісти повноцінного вечора вдома, за телевізором. На рідних та близьких він чомусь не наважувався перевіряти свого пристрія. А от телевізор був під рукою.

В країні вчергове йшла передвиборча компанія. По ТВ транслювали виступ ...

... запрошую панство додавати свої варіанти спічей :)

Відповіді

 • 2007.11.29 | Tatarchuk

  отже, вмика І.В. телевізор та бачить там..

  > В країні вчергове йшла передвиборча компанія. По ТВ транслювали виступ ...

  ... кандидата в депутати від НУНС.
  - Скажіть, - спитав ведучий. - Наши глядачи хвилюються, чи правда ви після виборів утворите демократичну коаліцію.

  Іван Васильович настроїв свого прибора та почув:
  - Сказал би я тобі... А як ми ще назовемося, ти думав? Скажимо що раз воно утворене демократично то це і є демкоратична коаліція.

  - А ви не брешете прямо в студії? - почувся голос ведучого, і Іван Васильович здригнувся, поки згадав що ведучий ТБ також може казати одне, а думати інше.

  - Мене ці питання - хвилюють не більш ніж ота ваша лямпочка в студії. Знав би ти, хлопче, скільки бабла я вгатив до свого пансіонату на морському березі, а тут перевірки та тупі наїзди від прокуратури. Ще й екологів натравили, сучі діти.

  - Не брешеш? - перепитав знову внутрішній голос ведучого, і Іван Васильович прибрав мислений звук, щоб почути кінець звукової фрази: - ... якісь жорсткі гарантії того що так і зробите?

  - Хрін тобі по лобі, придурок зазомбований, - подумав депутат. - Нафіга я проплатив ефіра, щоб оцей придурок мене втреттє допитував? Не прокурор чай. Юля в прем\єрках - це блін заново зо всіма передомовлятися. Це така анархія буде, тому віднесі, того вже зняли, всім по новій носити бабло? А то я не знаю що за мудак там смотрящій над Кримом.

  - Блін, от муділа, - подумав ведучий та подякував депутата за участь в передачі.

  Рот депутата розкривався у побажаннях глядачам всіх благ, а Іван Васильович почув:
  - І взагалі який нафіг новий уряд. Янукович підвішений за яйця - і так рок, а краще два. Щоб донецькі не борзєлі, бо вже зовсім страх потєряли, в мене бізнес відбирати. Полякаємо вас Юлею, дупа посивіє до Нового року.

  :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua