МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

2007-й р. в історії України. [чи ще раз про сучку]

11/28/2007 | SpokusXalepniy
Що насправді трапилось в результаті позачергових виборів до ВР.

Коли навесні 2007 року президент зважився на відчайдушний крок по розпуску ВР, і проголосив позачергові вибори, щоб якимось чином позбутися тотального впливу донецької мафії на державний устрій України, він в своїх планах розраховував на ризиковий тактичний хід. Президент як почесний голова партії прийняв рішення об’єднати зусілля передвиборчої боротьби своєї партії з БЮТ, яка на той час мала (згідно з незалежними опитуваннями) підтримку 15-18 відсотків виборців.
Таким чином додаючи ці відсотки до відсотків більш впливового на той час (згідно з тими ж опитуваннями) блоку НУ, президент очікував набрати десь 40-45%, що можливо було б достатньо для позбавлення ПРУ монопольного впливу на розбудову держави.

Таке тактичне об’єднання з акторкою-авантюристкою заради стратегичного виграшу, заради майбутнього України не зрозуміла більшість патриотично налаштованого електората Блоку НУ.
Вони помилково вважали, що президент цим об’єднанням зрадив їх інтереси, і тому багато з них, протестуючи, зовсім не пішли на вибори, а інші - віддали свої голоси партіям і блокам відкрито налаштованих на патриотичний лад (на кшталт партії “Свобода”).

З іншого боку, таким вимушеним відчайдушним рішенням президента на всі сто відсотків скористалася “біла принцеса”, яка всю свою передвиборну пропоганду підкреслювала, що вона йде до ВР в повній злагоді з президентом.
Зрозуміло, що велика частина російсько-мовного електорату, яку раніше бентежила свара в антимафіозному таборі, була вимушена віддати свої голоси БЮТ, незважаючи на те, що вони все ж таки побоювались об’єднання з партію президента за їх мовну політику.

Як результат – президентська партія позбавилася більшої частини своїх потенційних виборців (вважаючи, що їх зрадили об’єднанням з “газовою Жаною д’Арк”), а акторський блок – здобув значну частину голосів (антимафіозно налаштованого російсько-мовного електорату).

Таке становище надало можливість відомій авантюристці, одразу після оголошення результатів виборів, шантажувати президента ціми “відсотками”, примусуючи його погодитись на призначення її на посаду прем’єра.

Президент черговий раз опинився під тягарем морального вибору – погодитись з сумнівно отриманими “відсотками” і призначити на важливу державну посаду політичну інтригантку, чи діяти в злагоді з власною совістю заради інтересів всіх українців – східних і західних.
Президент обрав другий шлях, незважаючи на розгорнуту проти нього піар-кампанію, яка суттєво зменшувала його шанси на другий президентський термін, але майбутнє України він не зрадив.

Джерело:
По матеріалам майбутніх підручників з сучасної історії України. [ Агенція @sx ]

P.S.
Підпис Татарчука на передрукування очікується. :)

Відповіді

 • 2007.11.28 | Koala

  Це лікується?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | TrollSeeker

   Подайте запит лікарям Геморанта.

 • 2007.11.28 | ОРИШКА

  Браво! В "яблочко". Это-таки неизлечимо.

 • 2007.11.28 | Tatarchuk

  Рекомендовано Міністерством Правди, підпис, дата, печатка

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | SpokusXalepniy

   Re: Рекомендовано Міністерством Правди, підпис, дата, печатка

   > Рекомендовано Міністерством Правди, підпис, дата, печатка.
   Правильней сказать - Министерством Правды и её органом (газетой "Правда").
  • 2007.11.28 | Большой Брат

   Дылана, Вам... Министерство Правды у меня. :)))

 • 2007.11.28 | Tatarchuk

  Продовжуємо рубріку

  Уинстон просмотрел четыре развернутых листка. На каждом -- задание в
  одну-две строки, на телеграфном жаргоне, который не был, по существу,
  новоязом, но состоял из новоязовских слов и служил в министерстве только
  для внутреннего употребления. Задания выглядели так:

  таймс 17.03.84 речь с. б. превратно африка уточнить
  таймс 19.12.83 план 4 квартала 83 опечатки согласовать
  сегодняшним номером
  таймс 14.02.84 заяв минизо превратно шоколад уточнить
  таймс 03.12.83 минусминус изложен наказ с. б. упомянуты нелица
  переписать сквозь наверх до подшивки
  Оруел, 1984


  Статті із енціклопедичного довідника "Історії України" - уривки:

  Ющенко Віктор. Державний та політичний діяч Перехідного періоду. Голова уряду ("Прем'єр-міністр") України у 1999-2001. Знаний тим, що в цьому уряді віце-прем'єркою працювала Юлія Тимошенко. Під час правління Ющенко В. зник та був вбитий незалежний журналіст Гонгадзе. Політична криза, яка розпочалася після цього, висунула в лідери опозиції Юлію Тимошенко. До неї на першому, революційному етапі діяльності пристали й - Юрій Луценко, Володимир Чемерис, Михайло Свистович (див. "Снісходітєльниє"). 2001 року, після силового розгону акцій протесту, Ющенко В. був відправлений у відставку. 2004 року висунув свою кандидатуру у Президенти України. За допомогою Юлії Тимошенко (а також Юрія Луценко, Володимира Чемериса, Михайла Свистовича (див. "Снісходітєльниє")) переміг. Зрадив Український Прорив, починаючи з 2005 року. Один з головних звинувачуваних на Третьому Процесі Зрадників (див.), єдиний помилуваний спеціальною Грамотою Юлії Тимошенко. Після відкриття життя на Марсі добровільно полетів туди. Чутки про ліквідацію Ющенко В. та іншіх добровільно покидаючих Землю повністтю розвінчані на Процесі Фантастів (див.). Розповсюдження чуток про "розпилення" марсіанських колоністів карається Демократичним Законом.
  Примітка: вточнено 16 (шістнадцять) разів. Редактори добровільно полетіли на Марс.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | media

   Ну, раз уже Оруелла згадали, то можна продовжити

   2017 р. Стаття з Великого Українського словника:
   "Демократія - політичний лад в Україні, який встановився в 2010 р. після перемоги на виборах Народного Президента Ю.В. Тимошенко. Вагомим етапом у становленні демократії в Україні став Народний трибунал над кучмістами, зрадниками і корупціонерами (квітень - червень 2010). Завдяки гуманній позиції Народного Президента терміни ув"язнень для всіх колишніх Президентів України було скорочено більш, ніж наполовину - від 30 до 15 років кожному.
   Україна стала справжньою колискою внутрішньопартійної демократії, коли партію "Батьківщина" було в 2010-11 роках було остаточно очищено від опортуністів, прихованих бродськістів, потенційних зрадників і олігархів, які несумлінно виконували свої зобов"язання перед Народом і партією. Завдяки цим мудрим крокам "Батьківщина" стала єдиною партією, котра в 2011 році на дострокових парламентських виборах подолала 30% бар"єр.
   Під керівництвом Народного Президента (НП) Україна відіграє величезну роль у встановленні Нового Світового Порядку (НСП), який означатиме остаточну перемогу демократії, тріумф моральності як основи НСП.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | Tatarchuk

    Re: Ну, раз уже Оруелла згадали, то можна продовжити

    media пише:
    > 2017 р. Стаття з Великого Українського словника:

    ПРАВОМОВА. Мова, яку застосовують демократичні народи (див. Демократія, зн.2). Правомова виникла і розвивалася на базі української мови (див.), з активним залученням на різних етапах правільних, недвосмисленних слів та речень з російської, китайської, південно-корейської, японської, а також місцевих мов т.зв. "Народів Західу" (див.). Від староукраїнської (іноді - ПРОСТОМОВА) правомова відрізняється передувсім чіткою, логічною структурою,збудованою на праві (див.). Класичний приклад: сказане на староукраїнській речення "Ти не є правий" має щонайменше 4 значення (за останніми дослідами - 17). Тоді як те саме речення на Правомові є істинним (недвосмисленним) сужденням про те, що той, до кого звертаються, засуджений Демкоратичним Законом на 5-річне примусове виконання обов\язків державного службовця. Вороги Батьківщини, Лідера та Народу визначаються низьким знанням правомови, що допомагає Демократично налаштованим Громадянам легко викривати їх та здавати до Справедливого Суду (див.). Із прийняттям Акту підтримки Правомови в світі та введенням її як другої демократичної у країнах Демократії, Правомова стала найпоширінішою мовою світу (примітка: після приєднання до Акту країн-азійських тигрів).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.29 | media

     А якою мовою оце написано?

     Стаття із "Влада і Капітал" із Короткого політологічного словника:
     "Специфіка взаємодії Влади і Капіталу була з усією геніальністю і повнотою розкрита ще у 2002 р. Народним Президентом.
     "Потрібно припинити порядок, коли капітал формує свою владу, а влада конвертується у комерційний надприбуток. Навіть у самих демократичних країнах вже давно не оцінюють шансів претендента на виборну керівну посаду за гуманністю його поглядів, а виключно за величиною його виборчого фонду.
     А природа грошей, що перемагають на виборах така, що вони не знають, що таке співчуття, милосердя, мораль, але гроші, що перемогли, знають, що таке сила, яка потрібна для їх збереження та примноженя.
     Чи можна розділити, розмежувати владу та капітал? Можна. Я кажу про це як людина, яка раніше створила значні капітали, а потім поміняла це заняття на культивування моральності в політиці. Повірте, надійні технології подібного розділу вже відпрацьовані, але втілити ці технології у життя можна, лише знаходясь при владі. А наявність у самої чинної влади волі до самоочищення - річ досить рідкісна, практично екзотична".
     ... Після 2010 року всі "технології подібного розділу" були швидко втілені в життя :)
     http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/1074/
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.29 | Tatarchuk

      пане, це взірець Правомови!

      media пише:
      > Стаття із "Влада і Капітал" із Короткого політологічного словника:
      > А природа грошей, що перемагають на виборах така, що вони не знають, що таке співчуття, милосердя, мораль, але гроші, що перемогли, знають, що таке сила, яка потрібна для їх збереження та примноженя.

      Як писав перевихований Бродський (див. знач.3.) в своїх "Листах-каяттях з Марсу", т.2.стор.34, "Вже тоді Народний Президент безпомилково зформулювал(а) всю злочинну сутність моїх намірів. Мій справжній шлях на Марс розпочався ще тоді..."

      > ... Після 2010 року всі "технології подібного розділу" були швидко втілені в життя :)

      Українській Прорив (УП) як ідеологія зародився ще під час виступу Народного Президента про владу та капітал. Але визнаною ідеологією Батьківщини став тільки після переїзду на домен (див.)www.pravda.com.ua (в народі - УП). Група Кінаха з весни 2007 року поширювала чутки, що це вони розробили УП. Брехня була повністю викрита на Процесі Брехунів (див.) шляхом іспиту самозваних "авторів" на знання тексту Промови.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.29 | media

       Український прорив - це еманація

       Одвічної Ідеї, яка існує спокон віків. У промовах Лідера (Народного Президента) українському народу поступово відкривалися частини цього прориву.
       Після виборів-2010 було оголошено другий етап Помаранчевої Революції. "Гроші, які до того безкарно перемагали на виборах", повинні були дізнатися, що таке співчуття, милосердя, мораль.
       Відбулося це за схемою, описаною корінним киянином Михайлом Булгаковим (як твердять науковці, він був одним із предтеч "Українського прориву").
       >— Сидите? — спросил он мягким баритоном и улыбнулся залу.
       >— Сидим, сидим, — хором ответили ему из зала тенора и басы.
       >— Гм... — заговорил задумчиво артист, — и как вам не надоест, я не понимаю? Все люди как люди, ходят сейчас по улицам, наслаждаются весенним солнцем и теплом, а вы здесь на полу торчите в душном зале! Неужто уж программа такая интересная? Впрочем, что кому нравится, — философски закончил артист. (...)
       >— Ну-с, Никанор Иванович, покажите нам пример, — задушевно заговорил молодой артист, — и сдавайте валюту.

       Процедура масової здачі валюти призвела в 2010-2012 р.р. до гіперревальвації (термін Новоязу-правомови) гривні. За 1 гривню в 2017 р. дають 70 євроцентів (офіційний курс НБУ). В цьому ж році, у зв"язку з новою програмою "Контрабанда валюти - стоп!" було посилено відповідальність за незаконний обігом іноземної валюти.
     • 2007.11.29 | SpokusXalepniy

      Це написано блисковичною мовою. Вона тоді ще не знала, і не...

      ...могла знати наскільки вона потрапила в сучасне яблучко.

      Приклад місячної давнини.
      Дуже ймовірні кандидати у президенти США від Демократичної партії: Абама і Клінтон (Хіларі).
      Порівняли їх гаманці. Яку грошову підтримку від "вболівальників" одержав кожний з них на даний час. Виявилось, що Клінтон одержала доволі більше, ніж Абама. Але (!!!) більшисть політологів вважають, що гаманець Абами... трохи важчий.
      Питання - чому?
      З"ясувалось, що Абама одержав грошову підтримку від ЗНАЧНО більшої кількості своїх прибічників!!! Просто суми були менші, ніж у прибічників Клінтон, бо її підтримали значно багатьші люди. Це дуже серейозна складова передвиборчої боротьби. А якщо ще зважити на те, що по-справжньому багаті люди, як правило, ніколи не кладуть всі яйця в один кошик, тобто, вони водночас підтримують КІЛЬКОХ кандитатів, і навіть кандитатів від різних партій, то більшисть політологів віддали невелику перевагу на цьому етапі саме Абамі, хоча загальна сума у нього була меншою.

      Коротше, порівнювати спроможність кандидатів в президенти бути гідним боротися за таку посаду по рівню їх підтримки ГРОШИМА з боку дрібних і "не дуже дрібних" підприємців - це як термометр при хворобі.

      Юля дуже влучно про це написала ще 5 років тому. Гадаю, що її політичне мислення випереджає мислення інших політиків в Україні приблизно на цей термін. Головне, не натиснути в цій справі (мислення) на гальма. Хоча... не бачу натовпу з конкурентів. Ну, хіба що Свистович. Він зі своєї однокімнатної... за 100 баксів на тиждень... Коротше, "Вандербіліха с ума сойдёт!"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.29 | media

       ОК, а як тоді фінансується БЮТ, по вашому?

       Він фінансується за принципом "від 100 кандидатів у нардепи - по 3 мільйони" чи "від мільйона людей - по 300 (або хоча б по 30) гривень"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.29 | SpokusXalepniy

        Вона каже як це ПОВИННО бути, а не як це є.

    • 2007.11.29 | SpokusXalepniy

     А якщо серйозно щодо правомови... Звертаюсь як до...

     ...обізнаної людини.
     Я згадав Юліни виступи за кордоном. Не пам"ятаю точно на яких міжнародних зборах (ОБСЄ... ?) Мене вразив стиль і дуже конкретна спрямованість цих промов. Вони були на рівень вищими, ніж будь-яки з тих, що я читав від бувших "совєтських" посланців за кордоном.
     Тут, на форумі, багато людей одразу проголосили - писала не вона! [Психологія відома: по умолчанію - вона не здатна, бо я такого написати не можу :) ]. Я теж не знаю чи писала це вона. Але я знаю, що мати в команді такого, хто здатен так написати - це вже є вагомим плюсом, бо хто заважає іншим політикам "придбати" собі в команду таку розумну людину? Взагалі, я знаю що заважає... Заважає власна оцінка кандидата на таку посаду. :)

     Але я не про це. Питання моє стосується іншого, за що я поважаю Юлю, і поважав би її навіть тоді, якщо б це було лише одне, що вона запропонувала. Це - закон про опозицію. Я думаю (інколи), що це дуже, а може і найумніший закон будування демократії.
     Питання моє таке. Чи справді запропанований закон про опозицію в такому розгорнотому (досить повному) стані є перший в світовій практиці?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.29 | media

      Ніби в Португалії є теж закон про опозицію

      перевіряти нема ні часу, ні бажання, можете глянути. В "зрілих" демократіях права опозиції регулюються за допомогою традиції політичної. В незрілих, можливо, закон - це слушна річ. На перехідному етапі принаймні. Але нічого такого "революційного" в ньому я не бачу.
     • 2007.11.29 | Tatarchuk

      Re: А якщо серйозно щодо правомови... Звертаюсь як до...

      SpokusXalepniy пише:
      > Але я не про це. Питання моє стосується іншого, за що я поважаю Юлю, і поважав би її навіть тоді, якщо б це було лише одне, що вона запропонувала. Це - закон про опозицію. Я думаю (інколи), що це дуже, а може і найумніший закон будування демократії.
      > Питання моє таке. Чи справді запропанований закон про опозицію в такому розгорнотому (досить повному) стані є перший в світовій практиці?

      Скидається на те, що аналогічні норми існують у таких країнах-непонятках як Ліван, Палестіна - де поняття "опозиція зовсім вже без влади" прирівнюється до поняття "він окопається в своєму Хамасстані та буде стріляти звідти градобойними ракетами, ажпоки його не візьмуть в коаліцію".
   • 2007.11.29 | Tatarchuk

    деякі "білі плями" історії Нового Світового Порядку (НСП)

    media пише:
    > 2017 р. Стаття з Великого Українського словника:
    > Під керівництвом Народного Президента (НП) Україна відіграє величезну роль у встановленні Нового Світового Порядку (НСП), який означатиме остаточну перемогу демократії, тріумф моральності як основи НСП.

    Намагання групи авантюристів, викритих на спробах викривити Історію Демократії, приписати буквасполученню НСП непритаманний ним сенс "Народна Самооборона - Правиця" були припинені історичного 2011 року, під час непроходження блоком НСП 30%-го прохідного бар\єру.
    Зараз всі 187 з 194 людей, які брали участь в злочинній авантурі по намаганню обманути виборця та подолати 30%-й бар\єр, вже поставили підписи під зізнанням у зробленому. 7 т.зв. "власнодумців", які не поставили своїх підписів, було відправлено до Ющенко В. (див.) на співбесіду в його інопланетну резиденцію.
   • 2007.11.29 | 3dom

    Оруэлл в гробу переворачивается...

 • 2007.11.29 | TrollSeeker

  +

 • 2007.11.29 | blueandwhite

  Всі ці неоорвелівські

  неподобства було припинено рейнджерською службою "Газпрому" у 2015 році. У зв'язку з міцними проєвропейськими симпатіями місцевого населення (більше половини якого тим часом виїхало за кордон -- до Заборони Виїзду у 2011 році), територію було передано німецькому дистриб'юторові "Газпрому" -- "Рургазу". Тим більше, що борг, накопичування якого було розпочато якимсь НУ (чи-то фірма "Нафтогаз України" чи-то політбанда "Наша Україна")у 2005 році перед партнером "Рургазу" -- "Дойчебанком" перевищив ВВП території.
  Керівників території (т.зв. "Біла Банда") було пожиттєво вислано на орбіту -- для примусової участі у будівництві електростанцій. Міфологізована лідерка Білої Банди, бабка Тюлька намагалася втекти від рейнджерів, що є окремим злочином, крім того, вияснилися певні давні обставини. І тому, перед відправкою на орбіту, на п'ять років її переселено на узбережжя Арктики, де вона працює на вийманні криги для створення на стометровій глибині діодового зображення почесного голови Ради директорів "Газпрому" Путіна В.В. Слідством встановлено, що Ющенка В.А. та його прибічників, а також багатьох інших ухилястів так і не було відправлено на заслання на Марс через розкрадання коштів космічної програми -- тому їх брутально розпилили на друзки під час концерту органної музики. Злочини білобандитів засуджено світовим співтовариством. Середня ланка режиму пройшла люстрацію, особливий розголос отримали справи білобандитів по кличках "Предсказамус" та "Spokus" -- тепер засуджені працюють на компенсації жертвам режиму.

  Генеральним Менеджером Розподільчої Зони, до якої увійшли території Білої Банди (за виключенням Ірпеня, де Біла Банда створила резервацію) призначено якогось Ковтуненка, який отримав досвід роботи в енергетиці. Генеральний Менеджер тепло привітав мешканців РЗ із відновленням законності і проголосив девіз переупорядкованої держави:
  "Бабло перемагає зло". Скоро до Розподільчої Зони почали повертатися емігранти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | SpokusXalepniy

   Замеченные опечатки.

   blueandwhite пише:
   > ...її переселено на узбережжя Арктики, де вона працює на вийманні криги для створення на стометровій глибині діодового зображення почесного голови Ради директорів "Газпрому" Путіна В.В.
   Зовсім ні! Вона працює не на узберіжжі, а в самому центрі Арктики, в кількох метрах від осі навколо котрої обератється Земна куля. І зображення монтується на ісконно-руськом (як це доведено вченими) шельфі, що є продовженням іншого ісконно-руського шельву Північно-Сибірського регіону, де за наказом Сталіна будували залізний шлях, який мав йти під воду (під льди Арктики) і виходити на теріторії Канади після закінчення глобального потепління.
  • 2007.11.29 | Tatarchuk

   витяг з адвокатьского спічу взірця 2017 року

   blueandwhite пише:
   > неподобства було припинено рейнджерською службою "Газпрому" у 2015 році. У зв'язку з міцними проєвропейськими симпатіями місцевого населення (більше половини якого тим часом виїхало за кордон -- до Заборони Виїзду у 2011 році), територію було передано німецькому дистриб'юторові "Газпрому" -- "Рургазу". Тим більше, що борг, накопичування якого було розпочато якимсь НУ (чи-то фірма "Нафтогаз України" чи-то політбанда "Наша Україна")у 2005 році перед партнером "Рургазу" -- "Дойчебанком" перевищив ВВП території.
   > Керівників території (т.зв. "Біла Банда") було пожиттєво вислано на орбіту -- для примусової участі у будівництві електростанцій. Міфологізована лідерка Білої Банди, бабка Тюлька намагалася втекти від рейнджерів, що є окремим злочином, крім того, вияснилися певні давні обставини. І тому, перед відправкою на орбіту, на п'ять років її переселено на узбережжя Арктики, де вона працює на вийманні криги для створення на стометровій глибині діодового зображення почесного голови Ради директорів "Газпрому" Путіна В.В. Слідством встановлено, що Ющенка В.А. та його прибічників, а також багатьох інших ухилястів так і не було відправлено на заслання на Марс через розкрадання коштів космічної програми -- тому їх брутально розпилили на друзки під час концерту органної музики. Злочини білобандитів засуджено світовим співтовариством. Середня ланка режиму пройшла люстрацію, особливий розголос отримали справи білобандитів по кличках "Предсказамус" та "Spokus" -- тепер засуджені працюють на компенсації жертвам режиму.
   >
   > Генеральним Менеджером Розподільчої Зони, до якої увійшли території Білої Банди (за виключенням Ірпеня, де Біла Банда створила резервацію) призначено якогось Ковтуненка, який отримав досвід роботи в енергетиці. Генеральний Менеджер тепло привітав мешканців РЗ із відновленням законності і проголосив девіз переупорядкованої держави:
   > "Бабло перемагає зло". Скоро до Розподільчої Зони почали повертатися емігранти.

   Шановне панство, шановні свідки, щановні судді. Перепрошую вас за цю довгу цитату з маніфесту, знайденого в мого клієнта обвинуваченого blueandwhite. Без цього повного витягу вам будуть незрозумілі мої мотиви, чому я, останній адвокат Демократичної Держави, відмовляюся й надалі надавати йому захист.
   В цьому тексті, що його готували під проведення так званого Останнього Ривку, заздалегідь вказані злочинні мотиви та плани банди Пут-Іна, розписані ролі щодо виконання авантюри серед тих, кого ми так недбало залишили на Землі, текста просякнуто цинічною критикою Народного Президента.
   Я відмовляюся і надалі продлівати життя-без-каяття мого клієнта, що автоматично означає, як ви добре знаєте, винесення йому вироку примусового відправлення на добровільні служби.
   На правах Демократичного Громадянина, одного з Вас, прошу Народного Президента відправити підсудного blueandwhite до тої самої колонії на Фобосі, де працюють і у вільний час пишуть "Листи до Нерозумних" профессор Хведорович та його цивільна подруга Анна Ґ. Я, як і мильйони громадян, не вірю у чутки про нібито жахливу аварію в цій колонії і засвідчую, що моєму колишньому клієнтові нічого не загрожує.
   Підпис: останній адвокат Хведур


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua