МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єхануров на Правді. В десяточку (л)

11/29/2007 | Daisy

Відповіді

 • 2007.11.29 | Shooter

  Зараз гілку закриють нафіг.

  Оскільки грубо порушуєте правила ;) Або будуть "арґументувати" "Та він з Кучмою цілювався - хулі він в етой жизні смисліт!!" :)

  Доречі, там "поруч" ще є гарна стаття Дубинянського.

  Потрібно читати в парі - тоді такий synergy ефект виходить ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | Адвокат ...

   Та, йой! Шо тута "закривати"? Єханурення? "Ні ФФіжу прічіни..."

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | сябр

   Почитайте коментарі на УП

   Там Єханурова тикають писком і в злочинну приватизацію, і в Росукренерго, і в його бездіяльність на посту премєра. А популізм зовсім не лайка. Це врахування бажань та потреб наоду і є складовою будь-якої політики. Чи в Бельгії все інакше?
  • 2007.11.29 | ОРИШКА

   .Словом, звуком, жестом - тілі-тілі тєсто.

   Образ Батьківщини створюють не політики, його створюють інтелектуали.

   Де проблема?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | Shooter

    Естетичненько Ви якось загнули

    ОРИШКА пише:
    > Образ Батьківщини створюють не політики, його створюють інтелектуали.
    >
    > Де проблема?

    Ви про яку?

    Їх навколо...:)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.29 | ОРИШКА

     Я крім розхожих страждань по бідному обдуреному народу не

     побачила нічого, що могло б зрушити з місця воза. Без викладеного механізма реалізації - популізм, аж свистить.

     А розподіл посад - так без нього ніде не можна. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.29 | Shooter

      Ви Прорив читали?

      Порівняно з ним стаття Єханурова - чіткий бізнес план. ;)

      ОРИШКА пише:
      > побачила нічого, що могло б зрушити з місця воза. Без викладеного механізма реалізації - популізм, аж свистить.

      :) Популізм і відсутність детального викладу - це речі, все-таки, відмінні.
     • 2007.11.29 | Daisy

      Але якщо нема нічого, крім розподілу посад?

      Як на мене, дуже добрий аналіз та розставлені акценти. Можливо, багато з того, що він говорить здається очевидним тим, хто обертається у навколополітичних колах, але результати госолування на виборах говорять про те, що люди на загал не розуміють цього. І поки народ у своїй більшості не доросте до розуміння того, що відбувається, сподіватися на те, що будь-які демократичні механізми впливу громадянського суспільства на владу працюватимуть, просто марно. НМД, звичайно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | Михайло Свистович

       Re: Але якщо нема нічого, крім розподілу посад?

       Daisy пише:
       > Як на мене, дуже добрий аналіз та розставлені акценти

       В назві так. І у риториці. А от коли доходить до конкретики, то багато всіляґкої фігні там помічається.
 • 2007.11.29 | Адвокат ...

  ПраФФєсор, бля! (с) Ку-чмо.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.29 | Предсказамус

  Тема ехануровского депутатства не раскрыта. И премьерства тоже.

  А именно: что Юрий Иванович делает во фракции блока, предвыборную деятельность которого он разнес в пух и прах, а обязательства считает популистскими?

  И что Юрий Иванович делал в Кабмине, если по итогам его деятельности если что и вспоминается, то провальные газовые переговоры? Ведь все знает, вроде как. По крайней мере, делает вид.

  Ну и напоследок: примерно такие же рассуждения звучат из-за северной границы второй десяток лет, мол не нужно популизма, сначала давайте чинить инфраструктуру, либерализировать экономику и т.п. И под этот тихий шум волны тырят, тырят, тырят... Томущо© на самом деле ребятам нужно только одно: поменьше радикальных перемен.
  Например, как это так отменить НДС?! Никак без него. А что этот НДС для страны убыточен и фактически является механизмом коррупционного перераспределения - фигня, мелочи, зато в Евросоюз без него не пустят (как будто с НДСом нас там ждут - не дождутся). И таких примеров - целая статья. С примесью откровений из категории "Вода, оказывается, мокрая", "Не следует забывать, что огонь горячий", "Я тут подумал и понял, что Волга впадает в Каспийское море"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | OlalaZhm

   Re: Тема ехануровского депутатства не раскрыта. И премьерства тоже.

   И что Юрий Иванович делал в Кабмине, если по итогам его деятельности если что и вспоминается, то провальные газовые переговоры? Ведь все знает, вроде как. По крайней мере, делает вид.
   __

   Підтримую Предсказамуса. Пи*діти вони всі уміють, але нехай би хоч хтось зупинив дєрібан.
  • 2007.11.29 | saha

   Не согласен

   ;С примесью откровений из категории "Вода, оказывается, мокрая",
   согласен
   ;"Не следует забывать, что огонь горячий",
   согласен

   ;"Я тут подумал и понял, что Волга впадает в Каспийское море"...
   Не согласен Волга впадает в Каму а Кама в Каспийское море :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | Предсказамус

    Поправка принимается

  • 2007.11.29 | привид Романа ShaRP'а

   Ну что Вы! У Юрия Ивановича звездное прошлое!

   http://ru.wikipedia.org/wiki/Ехануров

   Кандидат экономических наук, с 2002 г. — профессор Национального университета им. Т. Г. Шевченко [1].

   С 1985 по 1988 руководил трестом «Стройдеталь», затем в течение трёх лет работал заместителем начальника Главкиевгорстрой по экономическим вопросам.

   С обретением Украиной независимости Юрий Ехануров занимает различные руководящие должности, связанные с формированием государственной политики, прежде всего в экономической сфере.


   С 1991 по 1998 работал в Государственном экономическом совете Украины, заместителем председателя Киевской городской администрации, заместителем министра экономики Украины (1993—1994), председателем Фонда государственного имущества Украины (1994—1997), министром экономики (1997), председателем Госкомитета по развитию предпринимательства Украины (1997—1998).

   Юрий Ехануров стоял у истоков украинской приватизации и Фонда государственного имущества Украины. Проведённая под его руководством малая приватизация заложила фундамент для развития в Украине малого и среднего предпринимательства.

   С 1998 — депутат Верховной рады Украины, заместитель председателя Комитета ВС по экономической политике, управлению народным хозяйством и инвестициям, член фракции Народно-демократической партии.

   С 1999 по 2001 — первый заместитель премьер-министра Украины в правительстве Виктора Ющенко.

   С февраля по июль 2000 - председатель Национального совета по вопросам статистики при Президенте Украины.

   После отставки правительства, с июня по ноябрь 2001 — первый заместитель председателя — руководитель Главного управления организационной и кадровой политики и взаимодействия с регионами Администрации президента Украины.

   С ноября 2001 по апрель 2002 занимается вопросами административной реформы как уполномоченный президента Украины.

   С победой блока «Наша Украина» на парламентских выборах 2002 года переходит на работу в Верховную Раду IV созыва, где возглавляет Комитет по вопросам промышленной политики и предпринимательства.
   Грубо говоря, не было такой кучмистской жопы, с какой бы Юрий Иванович не ухитрились бы сработаться. Смотрящим, можно сказать, при папике Лёне работал - а нонче и сынок без старого царедворца обойтись не может. Кем заменить такой талант?! Пока подрастает достойная смена в лице Яценюка - дедушке приходится вкалывать.   Что там еще по мелочи...

   Данилыча - ну уже понятно, почему целовал, грех не целовать родного папика. Поездки с Черномырдиным по заводам расейских собсвиннигов, трогательные переговоры с Лукашенко и прочими баши, требования подчинения МИДа "экономическим соображениям", кривые высказывания по международной линии, за которые приходилось отбрехиваться президиоту, вместе с Плачковым и Иффченко - вся энергетическая политика.

   Мы практически до сих пор живем по ехануровским тарифам - и Николя Азарище может совершенно обоснованно сказать, что тарифы подняли оранжевые, но надо же договаривать: это сделал Е-ха-ну-ров. С него же надо спросить, куда делся "газ украинской добычи", которым нас всех обещали отопить. Думаю, это сцуко с присными знает, кому он продан.
 • 2007.11.29 | Tatarchuk

  популіст Єхануров, або трохи про ПДВ

  "Популісти пропонують скасувати ПДВ..." (с) Єхануров

  БЮТ має намір ЗАМІНІТИ податок на додану вартість (ПДВ), що існує з 1997 року, на новий непрямий податок на кінцеве споживання товарів і послуг, пише «Комерсант-Україна».

  Згідно з проектом закону, підготовленого кандидатом в народні депутати Сергієм Терьохіним, ставка ПКС «не може бути меншою, ніж ефективна ставка ПДВ», тобто 12%. При цьому для сільського господарства і фінансових установ ставка податку може бути меншою. ПКС сплачуватиметься один раз при кінцевому споживанні кінцевим постачальником або споживачем за умови їх реєстрації платником податку.

  Ст. 5 р. 3 проекту передбачає обов’язкову реєстрацію для підприємств, які протягом 365 днів поставляли товари (послуги) на суму 50 тис. євро, підакцизні товари або конфісковане майно (від імені держави). Можлива добровільна реєстрація платника ПКС з обмеженим статусом. Існування ПКС виключає експортне відшкодування податку, оскільки кінцевий споживач знаходиться за кордоном. Втім, пише видання, ПДВ з імпорту стягуватиметься протягом трьох років. «Головне, щоб не було додаткового податкового або адміністративного навантаження і ухилянь, - пояснив Терьохін.– Ідея в тому, що до моменту продажу ніхто нічого не платить, на відміну від того, що зараз є – ПДВ авансує бюджет, і це гальмує економічний розвиток».

  За його словами, Україна може стати єдиною державою, яка в чистому вигляді використовуватиме цей податок: у країнах Євросоюзу діє змішана система (податок з продажу і ПДВ).

  У Державній податковій адміністрації і на підприємствах вважають, що переходити на новий податок рано, хоч і визнають корумпованість адміністрування і відшкодування ПДВ, а тому пропонують удосконалити закон «Про ПДВ».
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | ОРИШКА

   Татарчук, Вы подмочили реноме невнимательно

   читающим стрелкАм. У них есть стрелочница и задание - эту стрелочницу везде мочить. А Вы им детали преподносите - не поможет. Мочители не опускаются до фактажа - тут размах идет - даже болтологические потуги бывшего "и нашим, и вашим (в основном, себе)" премьера годятся для знамени. :)
   Смешно. :)
  • 2007.11.29 | Shooter

   Re: популіст Єхануров, або трохи про ПДВ

   Tatarchuk пише:

   > За його словами, Україна може стати єдиною державою, яка в чистому вигляді використовуватиме цей податок: у країнах Євросоюзу діє змішана система (податок з продажу і ПДВ).

   Цікаво би було знати - яка саме з країн Євросоюзу використовує податок з продажу (levies до уваги не берем). Бо, наскільки мені відомо, в країнах Євросоюзу (принаймі, в тих, яких знаю) діє ПДВ та податок на прибуток.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | Tatarchuk

    читайте:

    Shooter пише:
    > Цікаво би було знати - яка саме з країн Євросоюзу використовує податок з продажу (levies до уваги не берем). Бо, наскільки мені відомо, в країнах Євросоюзу (принаймі, в тих, яких знаю) діє ПДВ та податок на прибуток.

    http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3_%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%83%D1%8E_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.29 | Shooter

     Читаю:

     Из развитых стран НДС отсутствует в США и Австралии, где вместо него действует налог с продаж по ставке от 2 % до 11 %.

     Читаю далі - і бачу: ПДВ є в країнах Євросоюзу (і ніхто його не збирається відміняти, звісно, як колись хтось розказував байки). А от згаданого Тєрьохіном податку з продажу - таки в упор не бачу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.30 | Tatarchuk

      от і добре, спіймали Терьохіна на брехні

      Shooter пише:
      > Из развитых стран НДС отсутствует в США и Австралии, где вместо него действует налог с продаж по ставке от 2 % до 11 %.
      >
      > Читаю далі - і бачу: ПДВ є в країнах Євросоюзу (і ніхто його не збирається відміняти, звісно, як колись хтось розказував байки). А от згаданого Тєрьохіном податку з продажу - таки в упор не бачу.

      Але Єханурова теж не відмазали. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.30 | Shooter

       Re: от і добре, спіймали Терьохіна на брехні

       Tatarchuk пише:
       > Shooter пише:
       > > Из развитых стран НДС отсутствует в США и Австралии, где вместо него действует налог с продаж по ставке от 2 % до 11 %.
       > >
       > > Читаю далі - і бачу: ПДВ є в країнах Євросоюзу (і ніхто його не збирається відміняти, звісно, як колись хтось розказував байки). А от згаданого Тєрьохіном податку з продажу - таки в упор не бачу.
       >
       > Але Єханурова теж не відмазали. :)

       Не зрозумів - від чого?

       Ну і уточнення: про те, що Євросоюз збирається відміняти ПДВ намєдні публічно брехала/несла пургу тов. Юлія Тимошенко
  • 2007.11.30 | 123

   Єхануров критикує Прорив,а не Терьохіна.Ви б почитали Прорив(л)

   І не виникало б у Вас тоді питань.

   Наголошую - виділено БЮТ, не мною.

   http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/exclusive/documents/4346/
   Підприємницький прорив передбачає: ухвалення Податкового кодексу, що передбачає зниження податкового навантаження, розширення бази оподаткування, мінімізацію податкових пільг, ліквідацію ПДВ.

   Якщо виборець БЮТ розуміє це речення так, що пропонується не ліквідувати ПДВ, а замінити його на новий податок (притому що про запровадження нових податків тут нема ані слова - само собою!), і пропонує обізвати Єханурова, який цього не зрозумів, якимось поганим словом, то питань нема, звісно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Tatarchuk

    Сюпрайз! іщо сюрпрайз!

    БЮТ пропонує здійснити «підприємницький прорив» за допомогою скасування ПДВ. Свого часу цю ідею критикували за те, що заміна ПДВ на податок з обороту (податок на реалізацію) призведе до значного збільшення податкового тягаря. Європа зіткнулася з цією проблемою ще в середньовіччі: за 10% податку на реалізацію товар невиправдано дорожчав на кожному етапі його перепродажу і бізнес ставав невигідним. Утім, існує велика ймовірність того, що, прийшовши до влади, Юлія Володимирівна відмовиться від цього задуму.
    Одного разу так уже трапилося: у 2005 році, будучи прем’єром, Тимошенко заявила буквально таке: «Ми йдемо до Європи, а в Європі ПДВ, податок на прибуток і всі інші діють у повному обсязі. Якщо ми хочемо в Європейський Союз, то наша податкова система має кореспондуватися з тією, що діє там».
    http://www.kontrakty.com.ua/show/ukr/article/4/3520079329.html

    Круглий стіл "Галицьких контрактів"
    травень 1999р
    Інна Богословська:
    Я можу побитися об заклад з кожним - побачите, через 5 років Європа відмовиться від ПДВ. (Шум у залі.) Відмовиться, тому що, пане Терьохін, сьогодні Штати отримали "перегріту" економіку. Вони змушені будуть запровадити в себе обігові податки - нікуди не дінуться. Їм потрібно буде знімати в себе "перегрів", якщо ми продовжуватимемо відкривати у себе ринки. А ми, як барани, яких поставили в стійло і сказали: "Ось тут стійте, а ми вам будемо диктувати "правила гри"....

    Голос із залу: Ні, це не ми, це хтось інший.

    Юлія Тимошенко:

    - По-перше, потрібно сказати ось про що. Якби ми щось вигадували, чого ніколи не було в світі, то з цього приводу можна було б посперечатися. Проте 35-50 років Європа ефективно використовувала податки з реалізації та обігові податки. І жодних негативних наслідків при цьому в європейській економіці не спостерігали. Мені здається, що податок з реалізації (ПР), який вперше був запроваджений у Європі, дійсно, переслідував мету, на перший погляд, ніяк не пов'язану зі зростанням виробництва. ПР та всі його "негативні" сторони, про які говорять, - кумулятивність, пригнічення "високоінтелектуальних переділів" (зі сміхом) - усе це суцільна маячня... Тому що є певні "правила гри", яких мають дотримуватися всі платники податків. Ось цей податок потрібно сплатити. І якщо ці "правила гри"вдовольняють, бізнес робиться. Якщо ні - відповідно цей бізнес буде нерентабельним, тобто таким, що не має права на життя.

    Головне, що податок з реалізації дуже простий в обрахуванні. І в той же час ПР взагалі неможливо уникнути, що дуже важливо.

    Інна Богословська:

    - Дозволю не погодитися з думкою пані Юлії про те, що уникнути сплати обігового податку не можна. Можна! Щоб примусити підприємства сплачувати його, потрібно буде "трішечки" змінити функції перевіряючих органів.
    http://www.kontrakty.com.ua/ukr/gc/nomer/1999/22-99/22podat.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | Shooter

     Хароший сюрпрайз

     Tatarchuk пише:

     >Круглий стіл "Галицьких контрактів"
     травень 1999р
     > Інна Богословська:
     > Я можу побитися об заклад з кожним - побачите, через 5 років Європа відмовиться від ПДВ.

     Виглядає, що Юля, а що Інна - одинаково сильні "економісти".
  • 2007.12.01 | Михайло Свистович

   Я теж популіст, я теж за заміну ПДВ податком з продажу

   Бо в українських умовах вдосконалити складний податок неможливо, щоб не породити корупцію. Тому податки мають бути простими і зрозумілими, щоб ухилятися від них було неможливо та відшкодування за неіснуючий експорт не отримували.

   Я взагалі не розумію нащо той ПДВ, якщо відшкодування практично дорівнює зібраним податкам. Купа мільйонерів, які нічого не спродукували, піднялися виключно на злочинних схемах по відшкодуванню.

   Тут я підтримую Юлю і... Терьохіна, який іще нещодавно був жахливим противником податку з продажу. Але ж тепер він у Юлі, тож мусить економічно обґрунтовувати іншу точку зору, як би тяжко для нього це не було :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Tatarchuk

    так мо й Європа справді теж збирається відмініти?

    І ще, не могли б чайнику в економиці пояснити простим прикладом пдв та пнп - яка різниця покупцеві?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | Михайло Свистович

     не знаю, що там думає Європа з цього приводу

     Tatarchuk пише:
     > І ще, не могли б чайнику в економиці пояснити простим прикладом пдв та пнп - яка різниця покупцеві?

     Покупцеві немає жодної різниці.
 • 2007.11.29 | Нестор

  Ги-ги. Критикує власні обіцянки, які давав разом з Ющенком.

  Вибори скінчилися і тєпєрь нада с німі нєсчадна бароцца :)

  Клоун тай годі.

  Особливо сподобалося, як він наваяв довжелезні таблиці принципових зауважень, а потім всі ці принципові зауваження конвертувалися в дерибан посади спікера. :) Принциповість аж пре :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | Чучхе

   ось бачите, яка фы\ня, ця пропорцыйна система!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | samopal

    А шо, Єханурів хіба при мажоритарці не тим самим займався?

   • 2007.11.30 | Нестор

    Навпаки. Вона найкраще щоє, бо показує хто є хто

    При мажоритарці всі ці клоуни клеїли би дурня цілком законно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | Михайло Свистович

     Вона найгірше що є

     Нестор пише:
     > При мажоритарці всі ці клоуни клеїли би дурня цілком законно

     І показували хто є хто. А зараз мовчать, а за них говорять лідери.
 • 2007.11.29 | media

  Змістовно - все правильно

  але питання - чому Єхануров, кандидат у народні депутати, не розповідав цього раніше - у вересні, перед виборами. Якщо його політична сила будувала всю кампанію на "недоторканності" (ніби це найважливіше питання в Україні!), на "обов"язковій демократичній коаліції", на "боротьбі зі зрадниками" - так, немовби інших проблем не існує. І дивно, що насправді сьогодні щось інше треба поставити на перше місце, і коаліцію створювати "на основі програми", а не "боротьби зі зрадниками".
  Якби "Наша Україна" ще до виборів сказала - люди, не це важливо, хто з ким створює коаліцію, важливо щоб (далі текст Єханурова), і створимо ми коаліцію з тим, хто на цю програму погодиться, а не лише з БЮТ без жодних застережень. Треба було їздити по Україні і розказувати не про "соціальні ініціативи Президента" (до речі, вони включені в програму дій коаліції з БЮТ? якщо так - то що йому не подобається) і не про недоторканність. Треба було розповідати, як саме (якщо не "популістино") зробити те, що не робить Янукович. Про інвестиції, інфраструктури, якісну зовнішню політику і т.д. Тоді би Єханурова і НУ можна було би назвати "відповідальною політичною силою". А так - складається таке враження, яке складається :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | Shooter

   Re: Змістовно - все правильно

   media пише:
   > але питання - чому Єхануров, кандидат у народні депутати, не розповідав цього раніше - у вересні, перед виборами.

   Ви, як media, прекрасно знаєте чому: бо тоді НСНУ і 14% би не набрала.
  • 2007.11.30 | Daisy

   Так в тому то й питання

   Що якби вони говорили про це - ніхто б за низ не голосував. Люди не готові чути те, що є насправді. І він про це говорить. Зношена інфраструктура є більшою проблемою, ніж вклади Ощадбанку. Це об"єктивно, але всі хочуть шари і не хочуть думати.

   Насправді, реакція на цьому сайті мене дуже розчарувала.
 • 2007.11.29 | Mykyta

  Схоже Єхануров знає, про що пише

  "Вибори, дякувати Богу, закінчилися. Настав час визначитись з програмою дій української влади на стратегічну перспективу."


  Я думав, що нормальні політики спочатку визначаються з програмою, потім йдуть на вибори, а потім добиваються її виконання (у разі попадання у владу). Популізмом якраз і називається те, що пропонує Єхануров.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Daisy

   Re: Схоже Єхануров знає, про що пише

   Тобто, визначатися на довгострокову перспективу - це популізм? Складно у Вас з логікою.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Mykyta

    Перш ніж оцінювати мою логіку,

    Ви б читати навчились.

    > Тобто, визначатися на довгострокову перспективу - це популізм? Складно у Вас з логікою.

    Я говорив про СПОСІБ, яким Єхануров пропонує визначатись на довгострокову перспективу, а не про саме визначення.
 • 2007.11.29 | samopal

  Він же на минулих виборах ту "десяточку" очолював! Чого сховася?

  Був би першим номером, а Плющ другим. Ото була б "пабєда"! А то тепер усякі тарасюки на Балогу наїжджають за "провал виборчoї кампанії".
  Тре було Єхануріва садити на голову партії, а першу десятку набирать із усіх "голів-учасниць" + Плющ (як самий досвічений кандидат на голову ВРУ). Тоді б вже точно ніяких таких дискусій не виникло... :lol:
 • 2007.11.29 | Олександр Дядюк

  Якби все це було сказано до виборів

  то я заповажав би Єханурова і сказав би - "ти диви, а там виявляється є ще і адекватні чуваки"ю.
  А сьогодні цей набір взагалі то правильних слів звучить наіграно і не щиро - бо чого ти мовчав до виборів, чого ти тоді в усі труби ієрехонські не гудів про те, що ти із безвідповідальною популісткою Тимошенко - на одному гектарі не станеш.
  Та плющ з тобою разом. Отоді дивись мо НУНСНУ набрала б не 14 %, а щось інше.

  Хоча зазначу - є одна річ за яку я Єханурова трохи зауважав (хоча це не виправдовує газовий прокол) - це коли Єхануров перед уходом його кабміну прийняв ряд непопулярних, але потрібних рішень, розчистивши так би мовити дорогу своїм наступникам, щоб тим не довелось втрачати свій авторитет непопулярними рішеннями.
  Хоча міг би поступити і чисто популістьски - прийняти щось "приємне народу" розтрубити про це на всі всюди (ну щоб виборці на майбутнє запамятали) - а ви (наступники) - думайте як тоді з того лайна вилазити і як ті обіцянки виконувати.
  От за це, дійсно достойну поведінку справжнього державника (незвичне для наших політиків) Єханурову респект.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | TrollSeeker

   Re: Якби все це було сказано до виборів

   Олександр Дядюк пише:
   > А сьогодні цей набір взагалі то правильних слів звучить наіграно і не щиро - бо чого ти мовчав до виборів, чого ти тоді в усі труби ієрехонські не гудів про те, що ти із безвідповідальною популісткою Тимошенко - на одному гектарі не станеш.
   > Та плющ з тобою разом. Отоді дивись мо НУНСНУ набрала б не 14 %, а щось інше.
   Про щось інше, абсолютно згоден. І навіть оцінити можу. Змагались би тоді за відсотки на рівні з Сан Саничем. ;) Чуда не буває.
 • 2007.11.29 | SEMEN

  Що правда то не гріх!

  Єхануров має рацію!
 • 2007.11.29 | Безробітний

  Черговий жлоб-кугут Єхануров рветься до влади...

  Народився 23 серпня 1948, село Белькачі Учурського району Саха-Якутії;
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Михайло Свистович

   Re: Черговий жлоб-кугут Єхануров рветься до влади...

   Безробітний пише:
   > Народився 23 серпня 1948, село Белькачі Учурського району Саха-Якутії

   Вашу хворобливу ненависть до всього без винятку сільського слід лікувати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Безробітний

    Є тільки неповага до жлобів які рвуться до влади...Де Ви знайшли

    в моїх дописах ненависть до "всього сільського"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | Михайло Свистович

     Re: Є тільки неповага до жлобів які рвуться до влади...Де Ви знайшли

     Безробітний пише:
     > в моїх дописах ненависть до "всього сільського"?

     У тому, що єдиним доказом жлобства Ви навели місце народження.
 • 2007.11.30 | cartes

  Марево попу

  Єх.
  - Країну потрібно буквально рятувати від зношеності інфраструктури, шкідливих застарілих технологій виробництва, загрозливої для росту економіки гіперінфляції, демографічної кризи. А головне – від безсовісного популізму безвідповідальних політиків.»

  Те, що треба рятувати від «зношеності», є зрозумілим. А от останній вагон «безсовісного популізму», причіплений до потяга проблем, є чисто на совісті Єханурова. Тут ще треба розібратися, хто в тому вагоні їде.

  Єх.
  - У чому суть сумнозвісних українських коаліціад? В тому, що питання розподілу посад іде попереду питання про розробку програм спільної діяльності. З чого відновили свою співпрацю БЮТ і НСНУ майже рік тому? З домовленості про розподіл посад у майбутньому уряді 50/50. І лише після цього почали домагатися дострокових парламентських виборів.
  - У такій логіці політичної боротьби немає місця ні моральним цінностям, ні національним інтересам, ні державній стратегії, ні перспективним планам. Стратегія популізму завідомо програшна для країни. Її носії й апологети становлять загрозу для суспільного розвитку.

  Правильно. БЮТ, знаючи, що для нунсерів за розмовами про стратегії і програми тиче слина на крісла, зразу ж задовольнив їхню убогість 50%-ми і тим майже закрив питання. Залишилося з’ясувати, хто ж тут є популістом?

  Єх.
  - Замість серйозної та вдумливої, а отже, відповідальної роботи щодо укладення програми дій уряду наші "батьки коаліції" зловживають політичними спекуляціями щодо зловорожості противників, підступних підкупів і таємних заколотів.

  А виглядає так, що замість дати по морді говнюкам, лише хитають головою ..

  Єх.
  - Країна шукає місце в системі колективної безпеки Європи, а коаліціянти пропонують фактично скасувати регулярну армію. Скасування призову автоматично не призводить до появи професійної армії.

  Та невже? Замінити рабів на солдат означає скасувати? А, не так швидко .. Так досі і не поспішали і боєздатної армії у нас тепер фактично і не існує. Скасування призову змушує почати роботу замість її імітування.

  Єх.
  - У країні різко зростають ціни й інфляція, а потенційні коаліціанти пропонують з невідомих джерел повернути населенню заощадження Ощадбанку радянських часів! Що буде з економікою, і кому в умовах гіперінфляції будуть потрібні ці заощадження?

  Так у кучмоноїдів джерела завжди були невідомими. А про гіперінфляцію знає, звісно, тільки Єхануров. Решта не дочекається, як її розкрутити ..

  Єх.
  - Інвестори запитують: коли буде вирішене питання запровадження ринку землі? Поки-що відповідь така: "Коли все остаточно поділять". Сьогодні в Україні майже половину землі вже поділено, 25% сконцентровано у власників, які готові її продати, а ще 25% "треба поділити".
  - Кожна політична сила має в своїх лавах "фахівців" з цього питання. В місцевих радах нікого не цікавлять теплопостачання, пробки й затори на дорогах, гори сміття тощо. Всіх турбує одне питання — розподіл землі. Тому, поки не буде нормального ринку землі, не питайте, чому ми такі бідні…

  Правильно. Тоді питання: що робив Ющенко три роки? Чому не готовий ринок землі?
  Ну і далі йде багато правильних речей, про які можна говорити де завгодно і коли завгодно, якщо є бажання поговорити.

  Єх. (наприкінці)
  - Тільки серією швидких радикальних системних реформ можна досягти значного прискорення соціально-економічного розвитку. Пора нарешті збагнути, що без реформ, які стимулюватимуть збільшення й зміцнення середнього класу, не можна досягнути жодного прориву – ні національного, ні економічного, ні соціального, ні гуманітарного.

  Ну, молодець. Тільки що з цього випливає? Що треба було створити ширку для проведення «системних реформ»? Чи те, що Тимошенко гірше за Єханурова розуміє проблеми України?
 • 2007.11.30 | Бурлака

  Re: Всім ми проти популізму, але такі речі треба говорити

  на закритих зборах коаліційної більшості, бо такі статті лише розвалюють і так ніяку більшість. І в очах народу опускають насамперед партію Єханурова.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Daisy

   Мені шкода цей народ

   Тому що вони думають в рамках протистоянні "наші-не наші" і не бачать, що і ті і інші є дуже подібними. Єхануров мав свою думку з самого почаку.

   критика типу "чого він раніше цього не казав?" просто смішна. Багато хто в блоці був не згоден з основним слоганом кампанії, але демократія полягає в тому, що обговорення іде на етапі прийняття рішення. Коли воно вже прийнято, його виконують. І якщо блок вирішив вести таку кампанію, всі мали грати в цю гру.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | Нестор

    Атож ще досі вибирає таких брехунів як Єхануров

    Хай навіть і замаскованих поза першою п"ятіркою.

    Daisy пише:
    > критика типу "чого він раніше цього не казав?" просто смішна. Багато хто в блоці був не згоден з основним слоганом кампанії, але демократія полягає в тому, що обговорення іде на етапі прийняття рішення. Коли воно вже прийнято, його виконують. І якщо блок вирішив вести таку кампанію, всі мали грати в цю гру.

    Угу. Саме смішне в тому, що гра після виборів не закінчується. І якщо на вибори йшли з певним рішенням і Єхануров його змушений був виконувати, то через місяць після виборів це рішення треба реалізовувати, а не міняти.

    А Єхануров, якщо мав би хоч краплю совісті, повинен був або не йти на вибори з НСНУ, якщо був не згодний з її декларованою політикою або зараз сидіти тихо і виконувати прийняте рішення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | 123

     А в чому він брехав? Що йому Юля не люба?

     Так і виборцям НУНС вона не люба - була б люба, голосували б ща БЮТ :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.30 | Нестор

      На публічній брехні його ловили багато разів

      Забули? Чи памать вибірково стирає не приємні моменти?

      Наприклад про газ по 95 доларів на 5 років або про об"єднання СДПУ(о) і БЮТ, яке мало відбутися рік тому.

      Щодо брехливості статті, то мене особливо вражає коли людина, що обіцяла 5 мільйонів робочих місць в 2004 році та багато іншої дрєбєдєні на цих виборах поучує інших про шкідливість популізму. Це так ніби Азаров взявся б нас засуджувати за відмивання ПДВ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | Shooter

     БЮТна льогіка - цікава штука. Жилізно-жестяна.

     Нестор пише:
     > Хай навіть і замаскованих поза першою п"ятіркою.
     >
     > Daisy пише:
     > > критика типу "чого він раніше цього не казав?" просто смішна. Багато хто в блоці був не згоден з основним слоганом кампанії, але демократія полягає в тому, що обговорення іде на етапі прийняття рішення. Коли воно вже прийнято, його виконують. І якщо блок вирішив вести таку кампанію, всі мали грати в цю гру.
     >
     > Угу. Саме смішне в тому, що гра після виборів не закінчується. І якщо на вибори йшли з певним рішенням і Єхануров його змушений був виконувати, то через місяць після виборів це рішення треба реалізовувати, а не міняти.
     >
     > А Єхануров, якщо мав би хоч краплю совісті, повинен був або не йти на вибори з НСНУ, якщо був не згодний з її декларованою політикою або зараз сидіти тихо і виконувати прийняте рішення.

     Декларована політика НСНУ була створення коаліції на умовах та згідно програми БЮТ? Не нагадаєте - хто і коли таке з чільників НСНУ твердив?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.30 | Нестор

      Зате логіка несунів загальновідома

      Назва цієї логіки: Що моє - то моє, а що твоє - то наше

      Shooter пише:
      > Декларована політика НСНУ була створення коаліції на умовах та згідно програми БЮТ?

      Ги-ги... Головне спочатку забити собі не зароблених 50 % посад в уряді та всю іншу виконавчу вертикаль при мізерній підтримці виборців, потім накласти волохату кумівську лапу на весь без виключення силовий блок нагадую при мізерній підтримці виборців.

      А потім зробити клугленькі оченята і сказати: "А хіба ми обіцяли БЮТівським міністрам економічного блоку дозволити виконувати свою програму? Звісно ми мали на увазі виконання програми НУНС"

      Ульотна логіка.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | Shooter

       Так-так, те що БЮТу заміняє логіку - загальновідоме

       Нестор пише:
       > Назва цієї логіки: Що моє - то моє, а що твоє - то наше

       Саме так - тільки БЮТу. Бо коли пишеться програма КОАЛІЦІЙНОГО уряду, то пишеться компромісна програма, а не диктант БЮТу для НСНУ.

       > Shooter пише:
       > > Декларована політика НСНУ була створення коаліції на умовах та згідно програми БЮТ?
       >
       > Ги-ги...

       Цей аргумент у Вас поки що найпереконливіше виходить.

       >Головне спочатку забити собі не зароблених 50 % посад в уряді та всю іншу виконавчу вертикаль

       БЮТ заставляли це зробити? Силою?
       Якщо ні - у чому проблеми?

       Точно так само - якщо БЮТ не погоджується на зміну програми діяльности уряду з врахуванням позиції НСНУ - ніхто БЮТ силою в коаліцію не загоняє.

       >при мізерній підтримці виборців,

       Ну...14% НСНУ проти 30% БЮТу - це мізер, звісно. БЮТу проценти 1 за 3 йдуть - так положено.

       > потім накласти волохату кумівську лапу на весь без виключення силовий блок нагадую при мізерній підтримці виборців.

       В такому випадку силовий блок потрібно віддавати ПРУ - в БЮТу в порівняні з ними також "мізерна" підтримка.

       > А потім зробити клугленькі оченята і сказати: "А хіба ми обіцяли БЮТівським міністрам економічного блоку дозволити виконувати свою програму?

       Нема ще уряду. І міністрів нема - андерстенд? А от коли ВСІ коаліційні сили домовляться на певній (абсолютно логічно - компромісній) програмі діяльности, яка буде підтримана більшістю голосів у ВР - от тоді і буде уряд.

       > Звісно ми мали на увазі виконання програми НУНС"
       >
       > Ульотна логіка.

       Саме так - у шальоних юльків всьо ульотне. Бо згідно їх уяви НСНУ - це як писав тут один долбойоб, "бутилка, каторую БЮТ пінає", і, відповіно, має стати в напізігнутій позі і чемно чекати поки Юля скаже - чого вона соізволіт. Бо вона ж послєдняя надєжда трудового народа, доля решти - їй підмахувати, понєже ніхто не здатен її генія осягнути.

       А якщо, не дай Боже, хтось сміє відмінну від Юлі думку мати - враг народа (с). І всьо тут.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.01 | Нестор

        Re: Так-так, те що БЮТу заміняє логіку - загальновідоме

        Shooter пише:
        > Саме так - тільки БЮТу.

        "Сам-дурак" - улюблений аргумент Шутера :)

        > >Головне спочатку забити собі не зароблених 50 % посад в уряді та всю іншу виконавчу вертикаль
        >
        > БЮТ заставляли це зробити? Силою? Якщо ні - у чому проблеми?

        Записати положення про армію і вклади несунів заставляли силою? Якщо ні - у чому проблеми? Не подобається пендзлюй до другана Колєснікова. Он дебіл Пасічник вже й медальку дав заслуги. Дєло за малим.

        > Ну...14% НСНУ проти 30% БЮТу - це мізер, звісно.

        Звісно, а більшу половину посад так хоццца :)

        > В такому випадку силовий блок потрібно віддавати ПРУ - в БЮТу в порівняні з ними також "мізерна" підтримка.

        Потрібно, якщо ви з ними створите коаліцію. Вперед хто тримає?

        > > А потім зробити клугленькі оченята і сказати: "А хіба ми обіцяли БЮТівським міністрам економічного блоку дозволити виконувати свою програму?
        >
        > Нема ще уряду. І міністрів нема - андерстенд? А от коли ВСІ коаліційні сили домовляться на певній (абсолютно логічно - компромісній) програмі діяльности, яка буде підтримана більшістю голосів у ВР - от тоді і буде уряд.

        Хочете йти на компроміси і диктувати економічну політику, яка зігдно з підписаною угодою належить до відповідальності БЮТу? Тоді валіть нахрен з силових посад і дайте з донецькими бандитами розібратися. Чи ви хочете і медальки бандюганам роздавати і тут свої п"ять копійок встромити.

        Я ж кажу логіка несунів Що моє - то моє, а що твоє - то наше
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.01 | Shooter

         Re: Так-так, те що БЮТу заміняє логіку - загальновідоме

         Нестор пише:
         > Shooter пише:

         > > >Головне спочатку забити собі не зароблених 50 % посад в уряді та всю іншу виконавчу вертикаль
         > >
         > > БЮТ заставляли це зробити? Силою? Якщо ні - у чому проблеми?
         >
         > Записати положення про армію і вклади несунів заставляли силою?

         В передвиборчій програмі НСНУ були ці два брєди? Чи не були?

         Якщо ж після виборів дехто з НСНУ вирішив без жодних застережень лягти під Юлю і расслабіться - то це їхні проблеми, а не Єханурова. Виборці НСНУ НЕ голосували за цей відвертий брєд - тому честь і хвала Єханурову за те, що на відміну від інших, не дурить своїх виборців.

         > > Ну...14% НСНУ проти 30% БЮТу - це мізер, звісно.
         >
         > Звісно

         Бааальшой арихмєтік. Гєній - не менше.

         > а більшу половину посад так хоццца :)

         50% - більше половини? Вам, виглядає, вже давно пора подаватися на Нобелівську. або на Кульпарківську.

         > > > А потім зробити клугленькі оченята і сказати: "А хіба ми обіцяли БЮТівським міністрам економічного блоку дозволити виконувати свою програму?

         Мене НЕ цікавить - хто і в якій позі обіцяв лягти під Юлю. Мене цікавить, щоб політична сила, за яку я голосував, виконувала свою програму, а не брєди БЮТу (тим більше, що оборона - взагалі не компетенція парламентської коаліції. але Юля часто любить обіцяти те, що не її).

         > > Нема ще уряду. І міністрів нема - андерстенд? А от коли ВСІ коаліційні сили домовляться на певній (абсолютно логічно - компромісній) програмі діяльности, яка буде підтримана більшістю голосів у ВР - от тоді і буде уряд.
         >
         > Хочете йти на компроміси і диктувати економічну політику

         Відміна призову в армію - "економічна політика"? Хіба в розумінні юлька.

         > яка зігдно з підписаною угодою належить до відповідальності БЮТу?

         Відповіальність і програма уряду - це дві різні речі, якщо Ви не здогадуєтесь. НСНУ не претендує на пости міністра фінансів чи міністра економіки, проте претендує на те, щоб _коаліційний_ уряд в економіці керувався хоч трохи здоровим глуздом і, скажімо, не намагвся відміняти ПДВ в ЄС.

         Ну і наскільки компетентний в економіці БЮТ, непогано вже було продемонстровано з лютого по серпень 2005: ріст економіки стабільно падав. Аж до того, що вперше з 2000 року, і слава Богу, востаннє в серпні 2005 був спад, а не ріст.

         > Тоді валіть нахрен з силових посад і дайте з денецькими бандитами розібратися.

         Так-так. З недонецькими кучморилими бандитами Юля вже успішно розібралася - всіх посадила. У свою фракцію.

         > Чи ви зочете і медальки бан6дюганам роздавати

         Краще медальки, ніж посади, як це робить Юля.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.01 | Нестор

          Або вигравайте вибори, або марш до ПРушних друзів

          Shooter пише:
          > В передвиборчій програмі НСНУ були ці два брєди? Чи не були?

          Там були інші "брєди", які також буде виконувати коаліція. Не подобається виконувати "брєди" БЮТ пшлі вон зі своїми "брєдами". Все просто.

          > Бааальшой арихмєтік. Гєній - не менше.

          Арихмєтік тут ви. Я вас вже не раз макав носом в арихметичні лажі. Забули? Весь форум сміявся.

          > 50% - більше половини?

          Якщо врахувати губернаторів та інші не урядові посади, то так.

          > Мене НЕ цікавить - хто і в якій позі обіцяв лягти під Юлю.

          А мене цікавить. Бо це більшість НУНС, яка і набрала 14 %. Тре було перед виборами протестувати проти лягання під Юлю. Але ж з таким політиками як Єхануров і Плющ раптом тимчасовий параліч язика трапився.

          Ви зі своїм ублюдком Єхануровим та іншим заплющеним балоганом не взяли б і 2 %. Тому сидіть і випускайте слюну в тряпочку.

          > Відповіальність і програма уряду - це дві різні речі, якщо Ви не здогадуєтесь. НСНУ не претендує на пости міністра фінансів чи міністра економіки, проте претендує на те, щоб _коаліційний_ уряд в економіці керувався хоч трохи здоровим глуздом і, скажімо, не намагвся відміняти ПДВ в ЄС.

          А БЮТ претендує на те, щоб Єхануров сів до тюряги за оборудки з РУЕ. Мало що на хто претендує. Вигравайте вибори і будете претендувати.

          > Ну і наскільки компетентний в економіці БЮТ, непогано вже було продемонстровано з лютого по серпень 2005: ріст економіки стабільно падав.

          Угу. Зато тепер росте як красіва. До чого приперлися з БЮТом коаліцію робити марш до Ахмєтки. Колєсніков за нову медальку може і візьме заступником Єханурчика.

          > Так-так. З недонецькими кучморилими бандитами Юля вже успішно розібралася - всіх посадила. У свою фракцію.

          Невже Безсмертний і Єхануров в її фракції? Чи Колєсніков з ющенківською медалькою? Утю-тю.

          > Краще медальки, ніж посади, як це робить Юля.

          Не переживайте, від Юлі Буряту посада не дістанеться. Хіба що від Юща або Колєснікова.
   • 2007.12.01 | Бурлака

    Re: Правильно, пошкодуйте мене. Я одинокий, нещасний.

    Жартую. Я одружений, маю дитину і в міру щасливий, хоча матеріально не проти бути трохи щасливішим :)

    Daisy пише:
    > Тому що вони думають в рамках протистоянні "наші-не наші" і не бачать, що і ті і інші є дуже подібними. Єхануров мав свою думку з самого почаку.

    Ми то бачимо, а от Єхануров сам один з таких подібних.

    >
    > критика типу "чого він раніше цього не казав?" просто смішна. Багато хто в блоці був не згоден з основним слоганом кампанії, але демократія полягає в тому, що обговорення іде на етапі прийняття рішення. Коли воно вже прийнято, його виконують. І якщо блок вирішив вести таку кампанію, всі мали грати в цю гру.

    Але і на стадіїї обговорення такого він не казав.
 • 2007.11.30 | Kohoutek

  Всё - правда.

  Особенно вот это:
  "Ми розуміємо, що нам брешуть, але знаємо, що так треба. Ми й самі брешемо, тому що ті, за кого ми вболіваємо, сказали нам, що так треба. Ми брешемо задля перемоги над "іншими"."

  Сразу вспоминается моя дискуссия по поводу обещания Юли начать войну с Ахметовым. Не помню уж кто - Предсказамус, что ли - сознался в том, что Юля и не собирается начинать эту войну и что он сам в это ничуть не верит, но - НАДО. Так НАДО говорить, потому что народу это понравится.

  Господи, когда ж мы перестанем врать хотя бы самим себе?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | ОРИШКА

   Никогда. Это - неистребимо. Не врут только дебилы.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Daisy

   +100

  • 2007.11.30 | Предсказамус

   Не всё.

   Kohoutek пише:
   > Сразу вспоминается моя дискуссия по поводу обещания Юли начать войну с Ахметовым. Не помню уж кто - Предсказамус, что ли - сознался в том, что Юля и не собирается начинать эту войну и что он сам в это ничуть не верит, но - НАДО. Так НАДО говорить, потому что народу это понравится.
   1. Не помню обещания Юли начать войну с Ахметовым. Возможно, слова "начать войну" Вы понимаете не так, как их понимаю я, поэтому расшифруйте термин.
   2. "НАДО говорить, потому что народу это понравится" - не мой тезис, я ничего подобного не мог сказать в принципе.

   > Господи, когда ж мы перестанем врать хотя бы самим себе?
   Вам виднее. Советую перестать сразу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | Kohoutek

    Re: Не всё.

    Предсказамус пише:
    > Kohoutek пише:
    > > Сразу вспоминается моя дискуссия по поводу обещания Юли начать войну с Ахметовым. Не помню уж кто - Предсказамус, что ли - сознался в том, что Юля и не собирается начинать эту войну и что он сам в это ничуть не верит, но - НАДО. Так НАДО говорить, потому что народу это понравится.
    > 1. Не помню обещания Юли начать войну с Ахметовым. Возможно, слова "начать войну" Вы понимаете не так, как их понимаю я, поэтому расшифруйте термин.
    > 2. "НАДО говорить, потому что народу это понравится" - не мой тезис, я ничего подобного не мог сказать в принципе.
    >
    > > Господи, когда ж мы перестанем врать хотя бы самим себе?
    > Вам виднее. Советую перестать сразу.

    А нельзя сказать просто: "Я такого не писал"? Вы не заметили, что я специально оговорился: "Не помню уж кто - Предсказамус, что ли"? полчаса потратил на то, чтобы в архиве отыскать тот разговор. Да, это были действительно не вы - это был observer:

    07-09-2007 11:11, observer
    Переконливий аргумент проголосувати за БЮТ

    Не надо сразу в драку лезть, ОК? Я вам не враг и не собирался вас оговаривать - память подвела. Бывает так, понимаете? О возможности чего заранее и предупредил. Если я вас оскорбил, прошу прощения.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | Предсказамус

     Re: Не всё.

     Kohoutek пише:
     > А нельзя сказать просто: "Я такого не писал"? Вы не заметили, что я специально оговорился: "Не помню уж кто - Предсказамус, что ли"? полчаса потратил на то, чтобы в архиве отыскать тот разговор.
     Если бы Вы не выстроили на этой своей фразе определенную логическую конструкцию, я бы вообще промолчал.

     > Да, это были действительно не вы - это был observer
     Знатный юлефан observer...

     > Не надо сразу в драку лезть, ОК? Я вам не враг и не собирался вас оговаривать - память подвела. Бывает так, понимаете? О возможности чего заранее и предупредил. Если я вас оскорбил, прошу прощения.
     Да никто в драку не лезет. В споре рождается истина - вот она и родилась: ложь политиков, как аргумент голосовать за Тимошенко, породил observer, никогда не поддерживавший БЮТ (мягко говоря).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.30 | Kohoutek

      Re: Не всё.

      Предсказамус пише:

      > > Да, это были действительно не вы - это был observer
      > Знатный юлефан observer...
      >
      > Да никто в драку не лезет. В споре рождается истина - вот она и родилась: ложь политиков, как аргумент голосовать за Тимошенко, породил observer, никогда не поддерживавший БЮТ (мягко говоря).

      Извините, я не слежу, кто у нас за кого. Я увидел, что человек поддержал явно провокационные высказывания Тимошенко, и стал с ним спорить. Я рад, что вы такие действия не поддерживаете. Хочу ещё разъяснить свою позицию: я совершенно согласен с Ехануровым. Об экономике думать надо. Ладно, "в борьбе все средства хороши" - пусть так было надо для победы. Но теперь-то кого обманывать, говоря о контрактной армии с 1 января, о скорейшем возвращении вкладов Сбербанка СССР и т.п.? Уж лучше сейчас поступить цинично и обмануть надежды одураченных несбыточными посулами избирателей, чем предаваться революционной романтике и загубить всё дело в перспективе.

      Я бы действовал так же, как Ехануров: раз обязывался - подпишусь за коалицию и проголосую за Тимошенко, но буду из всех сил настаивать на здравой экономической политике и открыто говорить о пагубности популизма, если в закрытой дискуссии товарищи от моих слов предпочитают отмахиваться. Иначе вскорости настанет такая жопа, что избиратели о Януковиче вспомнят с тоской и нежностью, а ПР восторжествует надолго. А я хочу, чтобы возникло здравомыслящее либеральное "оранжевое" правительство и правило как можно дольше. И ничего не имею, чтобы во главе его была Тимошенко - но только пусть поднимает экономику, а не обещает процветание к послезавтра!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.30 | ОРИШКА

       Обеими четырьмя лапами - за Вас!

       "...И ничего не имею, чтобы во главе его была Тимошенко - но только пусть поднимает экономику, а не обещает процветание к послезавтра!"

       Вот и увидим.
      • 2007.12.01 | Предсказамус

       Re: Не всё.

       Kohoutek пише:
       > Предсказамус пише:
       >> Да никто в драку не лезет. В споре рождается истина - вот она и родилась: ложь политиков, как аргумент голосовать за Тимошенко, породил observer, никогда не поддерживавший БЮТ (мягко говоря).
       > Извините, я не слежу, кто у нас за кого. Я увидел, что человек поддержал явно провокационные высказывания Тимошенко, и стал с ним спорить. Я рад, что вы такие действия не поддерживаете.
       Я не поддерживаю такую аргументацию observerа, а не конекретное заявление Тимошенко.
       То, что Вы назвали "войной с Ахметовым" на деле является элементарным возвратом страны в правовое поле. А именно, если та или иная энергетическая компания была отчуждена с нарушением законодательства, это отчуждение признается в установленном законом подрядке недействительным, а имущество возвращается законному владельцу. Что Вас в таком развитии событий не устраивает?

       > Хочу ещё разъяснить свою позицию: я совершенно согласен с Ехануровым. Об экономике думать надо. Ладно, "в борьбе все средства хороши" - пусть так было надо для победы. Но теперь-то кого обманывать, говоря о контрактной армии с 1 января, о скорейшем возвращении вкладов Сбербанка СССР и т.п.? Уж лучше сейчас поступить цинично и обмануть надежды одураченных несбыточными посулами избирателей, чем предаваться революционной романтике и загубить всё дело в перспективе.
       Меня до сих пор даже не попоробовали убедить, что отмена призыва с 1 января 2008 года и возврат вкладов за 2 года действительно "несбыточные посулы", а не реальные решения. Вся аргументация либо на том же уровне, что и у Вас, либо "независимым экспертом" выступает отставной глава правления Сбербанка от НСНУ, министр обороны и прочие совершенно незаинтересованные лица.
       Кстати, именно через два года истекает срок, в течение которого Ющенко обещал эти самые вклады вернуть. Он уже передумал?

       > Я бы действовал так же, как Ехануров: раз обязывался - подпишусь за коалицию и проголосую за Тимошенко, но буду из всех сил настаивать на здравой экономической политике и открыто говорить о пагубности популизма, если в закрытой дискуссии товарищи от моих слов предпочитают отмахиваться. Иначе вскорости настанет такая жопа, что избиратели о Януковиче вспомнят с тоской и нежностью, а ПР восторжествует надолго. А я хочу, чтобы возникло здравомыслящее либеральное "оранжевое" правительство и правило как можно дольше. И ничего не имею, чтобы во главе его была Тимошенко - но только пусть поднимает экономику, а не обещает процветание к послезавтра!
       Войну с заразой популизма Ехануров успешно проводил в свою бытность премьером, разорвав в газовых соглашениях корреляцию с транзитом, заложив основу резкого роста цен на коммунальные услуги, неизвестно куда растыкав деньги за Криворожсталь и т.п. Т.е. он играл на интересы того же крупного капитала, что и Янукович, только как-то более стеснительно. Единственное, в чем его действительно трудно обвинить - это в популизме, т.е. работе на "маленького украинца".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua