МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нашоукраїнця Бондаря захищають ті ж люди,що й регіонала Мельника

11/29/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Активісти Всеукраїнської громадянського об’єднання „Громадянська кампанія „Пора” побували на місці масової вирубки лісу, яку Ірпінська міська рада, де більшість мають БЮТ і „Наша Україна”, надала очолюваній головою Київської обласної організації Партії регіонів Національній академії податкової служби України.

Однак на обнесену парканом територію їх не пустили бритоголові молодики, які назвалися охоронною фірмою і заявили, що це – приватна власність Петра Мельника. Цих самих охоронців також бачили в Ірпінський міській раді, де вони встановили жорсткий пропускний режим біля кабінету міського голови, а також не пускають членів територіальної громади на сесії, на які в Ірпені до приходу до влади Олега Бондаря завжди проходили відкрито.

Отже, нашоукраїнця Олега Бондаря охороняють ті самі люди, що й регіонала Петра Мельника.

До речі, газета Ірпінської міської ради „Ірпінський вісник” під час виборчої кампанії в основному вихваляла Партію регіонів, поливаючи брудом НУНС і БЮТ. В результаті на парламентських виборах-2007 Партія регіонів набрала більше голосів ніж „Народний Союз – Наша Україна”, тоді як у 2002-му році, коли місцевий штаб „Нашої України” очолювала Мирослава Свистович, НУ мала тут найкращий результат по Київській області, випередивши інші округи на 6-13%, тоді як блок „За Єду” посідав третє місце. У 2004-му Віктор Ющенко, штабом якого також керувала М. Свистович, набрав більше за Віктора Януковича у 6 разів. Але у 2007-му при Олегові Бондарі „Наша Україна” отримала в Ірпені лише 14%, тоді як Партія регіонів 18%.

Відповіді

 • 2007.11.29 | Taras-ods

  От цікаве питання

  На місцевому рівні, майже по всій країні, НУНС БЮТ ПР створили "ширку" і дерібанять країну, а у ВР вішають всім лапшу на вуха, де вони щирі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | троль ak1001

   Rу вр раді Жванія цілує Клюєва і Тимошенко йде під ручку

   з Плющем

   тож там теж все добре :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua