МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Срочные вопросы с Банковой (/)

11/30/2007 | привид Романа ShaRP'а
http://ww7.president.gov.ua/news/data/1_21033.html

18:05 29 ЛИСТОПАДА 2007
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

Президент провів зустріч з головою КМДА (ОНОВЛЕНО)


Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із головою Київської міської державної адміністрації Леонідом Черновецьким.

За результатами аналізу роботи райдержадміністрацій столиці, у першу чергу, Президент критично оцінив роботу трьох голів РДА: Подільської – Євгена Романенка, Святошинської – Володимира Мазепи і Дніпровської – Олександра Сотникова. Причини такої оцінки Глави держави – невиконання доручень і указів щодо забезпечення життєдіяльності інвалідів та доступу їх до державних установ і громадського транспорту. Підставою для критики цих посадовців також стала відсутність підтримки з їхнього боку діяльності творчих спілок, культурних організацій, обмеження роботи музеїв, творчих спілок, картинних галерей і недотримання вимог законодавства стосовно охорони пам’яток культури і історії.
{Кто бы мне подсказал хотя бы с полдюжины музеев, картинных галерей, творческих объединений, и памяток истории да культуры в моем родном Святошинском районе? И не тяжело ли было главам РДА рулить втроем транспортом в обход КГГА?}

За підсумками зустрічі Президент дав голові КМДА низку конкретних доручень.

Зокрема, КМДА необхідно вжити заходів щодо припинення вирубки зелених насаджень. Насамперед, йдеться про ситуацію із тотальною вирубкою дерев у місцях масового зведення новобудов.

Президент також доручив розробити план винесення за межі міста індустріальних підприємств (йдеться про ситуацію із селищем Корчувате).

Глава держава також вимагає терміново врегулювати ситуацію із НСК «Олімпійський», а саме вирішити питання з будівництвом торгового центру «Троїцький», розташованого на Олімпійській площі.

Окреме доручення стосується забезпечення Києва спортивними ділянками та майданчиками як у рамках підготовки до чемпіонату Євро-2012, так і з урахуванням реальних потреб столиці.

Президент також доручив винести на відстань 30 км від меж міста розважальні установи – казино та зали ігрових автоматів.

Ще одне доручення Глави держави стосується вирішення у найкоротші терміни ситуації зі встановленням у Києві пам’ятника загиблому журналісту Георгію Гонгадзе.

Низка термінових доручень також стосується роботи музеїв, зокрема, врегулювання діяльності і створення можливості для роботи музею народної архітектури та побуту України в Пироговому.

Президент, крім того, вимагає повернути в державну власність будинок на вулиці Інститутська, 3, і створити на базі цього приміщення та приміщення Національного художнього музею Музей образотворчого мистецтва України.

Голова КМДА також має запропонувати вирішення питання статусу музею «Київська фортеця» і план розвитку музею.

Глава держави обговорив із Л. Черновецьким комплекс питань, пов’язаних із потребами релігійних організацій. У цьому контексті київська влада, передусім, має відмежувати розважальні заклади від місць розташування релігійних закладів та установ. Президент також доручив вирішити питання реституції державного майна, відродження храмів у столиці та прискорити будівельні роботи, що ведуться на подібних об’єктах.

Київська влада також повинна впродовж 2008 року створити Меморіал пам’яті жертв Голодомору в рамках 75-х роковин Голодомору 1932-33 років.

Крім того, під час зустрічі Президент доручив Л. Черновецькому та голові Київської обласної державної адміністрації Вірі Ульянченко вирішити питання облаштування та продовження будівництва Окружної дороги.

Також Глава держави підтримав низку ініціатив КМДА.

Відповіді

 • 2007.11.30 | привид Романа ShaRP'а

  Камент {злобный и ругательный}

  Мне все труднее называть президиота даже просто президиотом. По своему уровню адекватности окружающей реальности - вернее оторванности от нее, и совершенно тотальному правовому нигилизму, Виктим Леонидыч Кучмющенка заслуживает уже не просто мягкого "президиот", а чего-нибудь вроде "дыбанашка и хайло".

  Жду не дождусь, когда это чучело хоружевское вылетит с Банковой нах под аплодисменты, смех, танцы, песни и пляски.

  Плакать о нем будут разве что верующие в национальну свидомисть -- ну так и поделом им. За что боролись, за то и напоролись. Президиот своей кипучей дуподеятельностью обгадит эту свидомисть так, что ей вовеки не отмыться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.30 | Iryna_

  Re: Срочные вопросы с Банковой (/)

  А в цей час Черновецький і компанія планують руйнування арсенальського стадіону (яким раніше народ реально користувався - зараз він вкрай занедбаний, бігати там неможливо) та впорядкованого стадіону на вул. Щербакова 53г - це тільки те, що я знаю.

  Нда... з розумінням проблем Києва у президента не склалось.
 • 2007.11.30 | casesensitive

  Роман, у нас о%уенный президент, поверьте

  что угодно, лишь бы не "крепкий хазайственник" - а так у этого забрать силовой блок, выдать аэйрбас, и пусть летает по заграницам рекламирует голодомор-геноцид. К след выборам этот пост можно вообще упразднить. А страной должен заниматься ПМ ака лидер парламентского большинства.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | привид Романа ShaRP'а

   Кто бы спорил, я не стану. Сам о%уеваю.

  • 2007.11.30 | Сергей ГРУЗДОВ

   президент, поверьте, не шуточный

   Как по-моему, так совсем тут не до шуток. Его роль отнюдь не шутовская, а крепко (более или менее) встроенная в государственный механизм очень нужная деталь. Встроенная, к сожалению, не нами и очень нужная, увы, не нам.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua