МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко про більшість, програму і кінець політичної корупції

11/30/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор ЮЩЕНКО підтримує створення коаліції між блоком «Наша Україна – Народна Самооборона» і Блоком Юлії Тимошенко, оскільки вперше за три роки його президентства з’явиться парламентська більшість, на яку він зможе обіпертися у реалізації своєї програми. Про це він сказав в інтерв’ю Бі-Бі-Сі.

«Я працюю Президентом три роки, і в мене жодного дня не було парламентської більшості. Я думаю, що такі дні добігають кінця. Буде парламент, на який Президент зможе обіпертися. Речі, які виглядали проблемними у 2005 році, чи коли ми мали інший парламент, іншу більшість, і вона, на жаль, працювала більше року, і це призвело до згаяння дуже багатьох ініціатив, - нині, я думаю, що сьогодні це вже у минулому», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Він зауважив, що знає позицію кожного депутата відносно перспектив майбутньої коаліції, національних пріоритетів, якими буде рухатися коаліція.

«Я натхненний тим, що уже більше ніколи в українській політиці не повториться та ганьба, яка була рік тому, коли через політичну корупцію просто скуповувалися мандати депутатів, як у 2004 році скуповувалися голоси. Я думаю, що це була остання “п’єса” того режиму або дітей того режиму», - додав глава держави.

Джерело: УНІАН.

Відповіді

 • 2007.11.30 | Д-р

  Re: Ющенко про більшість, програму і кінець політичної корупції

  Бідолага президент. Виявляється, він три роки тільки того й робив, що чекав. А до того ж прикладав максимум зусиль, щоб така більшість, як зараз, ніколи не відбулась. Та й зараз руками (чи то голосами) своїх шісток намагається підім'яти її під себе. Це при тому, що його партія (так, його, за яку він відкрито агітував) вибори ганебно програла. Чому, питання, створена коаліція, де НУНС має абсолютну меншість, має "виконувати програму президента"? Що, програми партій - учасників коаліції нічого не варті? Більшого "демократизму" годі й пошукати. Чи лаври Путіна спати не дають? Та, хвала Богу, "Україна - не Росія", а гетьман - не цар.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | ОРИШКА

   Та хай створює. У нього програма - скіко-скіко

   робочих міcць? І гроші повернути народу?

   Хай виконує. Ще, правда, бандитам - тюрми, але ж кішечка тонка?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua