МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Необхідні умови стабільності роботи Кабміну з точки зору Кріля

11/30/2007 | Майдан-ІНФОРМ
1. Кабмін працюватиме стабільно при стабільносу парламенті. 2. Уряд не повинна очолювати людина із президенськими амбіціями.

«Прем'єрство Тимошенко з мого боку ніколи не було умовою підписання або непідписання угоди про коаліцію", - сказав в інтерв'ю газеті «Дело» заступник лідера партії «Наша Україна» Ігор Кріль.

«Звичайно ж, у мене є своя точка зору й на ситуацію у зв'язці президент-прем'єр. Щоб політичні сили могли виконувати ті обіцянки, які вони давали під час виборів, вони повинні мати стабільний уряд, - зазначив Кріль. - Для того, аби уряд працював стабільно, потрібний стабільний парламент. Для цього потрібна стабільна зв'язка - президент-прем'єр. Якщо прем'єром стане людина із президентськими амбіціями, зв'язки не буде». "З першого дня роботи уряду почнеться президентська виборча кампанія. Власне, це буде повторення подій 2005 року й подій 2006-2007 років. Прізвища принципового значення не мають", - сказав він.

На його думку, «Тимошенко має визначитися: у неї прем’єрські амбіції чи президентські?» «І тоді один виток напруженості у демократичній коаліції відпаде», - переконаний народний депутат.

В той же час Кріль не заперечує президентським амбіціям Тимошенко. За словами народного депутата, існує два конфлікти: президент-прем’єр і коаліція-опозиція. «Якщо ми зараз їх не вирішимо, то буде постійна боротьба між гілками влади», - переконаний Кріль.

http://www.razom.org.ua/

Відповіді

  • 2007.11.30 | Д-р

    Re: Необхідні умови стабільності роботи Кабміну з точки зору Кріля

    Що у розумного на умі, те у дурня на язику. Пан Креветка відверто видав головну причину затягування "коаліціади". Ющенко просто боїться, що Тимошенко стане йому конкурентом на виборах і вимагає від неї гарантій, що цього не буде. Не буде гарантій - не буде коаліції. Благо, усяких Креветок, Тополь та Хануриків в Їхній Україні достатньо (хвала президенту та його балогану, які їх напхали у виборчі списки). Заспокойтеся, пане Креветко. Вашому патрону все одно нічого не світить. Не думаю, що Тимошенко в черговий раз зробить вигляд, що все в порядку і Ющенко може продовжувати всіх кидати до нескінченності. Терпець може (й мусить) увірватися. А для Регіоналів Ющенко завжди буде персоною нон грата, скільки б він з ними меморандумів та універсалів не підрисував.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua