МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На захист Олега Бондаря до Ірпеня привезли бабу Параску

11/30/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Вона лаяла у мегафон учасників акції протесту, які вимагають поновлення Мирослави Свистович на посаді Ірпінського міського голови, і тикала їм дулі. Коли один з мітингувальників зі сміхом зауважив їй, що не гарно обмежуватись загальною лайкою, а варто сказати щось конкретно погане проти Свистович і конкретно хороше за Бондаря, виявилось, що баба Параска не знає ні суті подій, ні чогось хорошого про Свистович і про Бондаря. Єдиною її конкретною інформацією було те, що „Бондар – хороша людина”. Після цього баба Параска подряпала хлопцю щоку і сховалась від фотоапаратів у будівлі Ірпінської міської ради. Так що, на жаль, увіковічнити бабцю в Ірпені поки що не вдалося, хоча іще не вечір.

Спочатку в учасників мітингу виникла ідея пояснити бабі Парасці, що відбувається в Ірпені, оскільки серед прихильників Мирослави Свистович, на відміну від прихильників Олега Бондаря, є чимало учасників різноманітних акцій протесту, яких бабця знає в обличчя. Однак потім передумали, бо клоунада баби Параски краще за будь-яку інформацію налаштовує ірпінчан проти Бондаря. Сама її поведінка дратує незвиклих до таких вибриків місцевих мешканців, і взагалі баба Параска тут не користується популярністю, оскільки більшість народу вважає її божевільною.

До речі, бабу Параску вже привозили сюди на підтримку О. Бондаря на дострокових протизаконних виборах Ірпінського міського голови, призначених розпущеною Верховною радою, але тоді бабця чомусь передумала і забралася геть.

За відсутністю фотографій баби Параски пропонуємо Вам інші світлини Ірпінського протистояння (за вчорашній день): http://maidan.org.ua/n/foto/1196429717

Відповіді

 • 2007.11.30 | Biцa

  Re: На захист Олега Бондаря до Ірпеня привезли бабу Параску

  Xтocь мoжe poзкaжe пpо ту бабу Параску - звiдки взялacя ця лiтня Жaннa Д'Apк i як притягнулa до cвoєї cкpoмнoї пeрcoни cтiльки Уваги?
 • 2007.11.30 | Бурлака

  Мля, шкода, що я вчора, а не сьогодні вирішив відвідати Ірпінь

  Такий цирк пропустив.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Михайло Свистович

   Re: Мля, шкода, що я вчора, а не сьогодні вирішив відвідати Ірпінь

   Бурлака пише:
   > Такий цирк пропустив.

   А який цирк був на сесії :) Життя триває :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua