МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Петьовка: "Існування демократичної коаліції залежить від БЮТ"

11/30/2007 | Майдан-ІНФОРМ
«На сьогоднішній день існування демократичної коаліції, на мій погляд, залежить від Блоку Юлії Тимошенко», - сказав у коментарі сайту RAZOM народний депутат, член фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Василь Петьовка.

За словами народного депутата, є частина політиків, в тому числі і в Блоці «Наша Україна – Народна Самооборона», на яких Тимошенко має особистий вплив.

Він також переконаний, що саме голосування за кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду голови Верховної Ради покаже, наскільки лідерка БЮТ зацікавлена в існуванні демократичної коаліції.

«Практично від БЮТ сьогодні залежить, чи буде проголосована ця кандидатура», - переконаний Василь Петьовка.

http://www.razom.org.ua/ua/news/19728/

Відповіді

  • 2007.11.30 | Д-р

    Re:Петьовка: "Існування демократичної коаліції залежить від БЮТ"

    Пан Петьовка, здається, готує собі й собі подібним запасний варіант: проголосувати проти Яценюка (як і досі він завжди був проти), а потім звинуватити БЮТ (благо, голосування таємне, на чому й Регіони наполягають). Зверніть увагу, що досі, попри "компетентні джерела", які верзли казна що, в БЮТі не було жодного "непідписанта" чи таких, хто, після ухвали рішення, торпедував його. Нагадаю, що БЮТ ясно заявив: кандидатура спікера - компетенція НУНС, ми одностайно проголосуємо за їхнього кандидата. Чи, може, він бажає, щоб Тимошенко особисто прохала НУНСівців теж голосувати за їхнього депутата? Бо дехто з них сьогодні - за, а завтра - проти. До речі, від НУНСу я не чув заяви про те. що вони одностайно проголосують за кандидатуру прем'єра, запропоновану БЮТ (хоча це було узгоджено ще ДО виборів, отже, незгодні могли принципово зняти свої кандидатури з виборчих списків).
  • 2007.11.30 | Бурлака

    Re: Ну да, а від НУНС нічого не залежить.

    Це якийсь шантаж самий справжній. Або ти мені миєш ноги і п"єш воду, або я тобі не дам :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua