МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлія Тимошенко: БЮТ розпочинає антикорупційну програму

11/30/2007 | Майдан-ІНФОРМ
ЗАЯВА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
з приводу оприлюднення фактів підкупу народних депутатів Верховної Ради

Як показує сьогоднішня прес-конференція моїх колег, політична криза, що триває в державі вже більше року, та проведення дострокових виборів нічому не навчили наших політичних опонентів з Партії регіонів. Вони просто не піддаються перевихованню і не сприймають цивілізованих правил політичної гри. Вони не вміють і не хочуть бути в опозиції, вони не уявляють себе поза владою.

Саме тому з першого дня оприлюднення результатів дострокових виборів до Верховної Ради України вони вдалися до єдиного відомого їм засобу політичного спілкування, який вдалося опанувати, - до корупції, до підкупу народних депутатів України з метою блокування процесу формування коаліції демократичних сил у парламенті.

За ці два місяці посланці Партії регіонів до фундаменту пооббивали пороги в помешканнях моїх колег по фракції. У нас навіть пропонують повісити оголошення на дверях депутатських квартир „Вхід корупціонерам від Партії регіонів суворо заборонено”.

Партія регіонів створила навіть спеціальні „щурячі опергрупи” з числа депутатів-зрадників, які колись належали до демократичних сил, але продали свою честь за кілька мільйонів доларів, з чинних депутатів ПР та представників уряду Януковича. Сьогодні ці „опергрупи” штурмують моїх колег та возять валізи з готівкою по всьому Києву. Суми зростають у арифметичній прогресії – від трьох до п’яти, десяти і двадцяти мільйонів доларів. Сьогодні, коли коаліцію демократичних сил у Верховній Раді вже створено, я не виключаю, що ставки за одного продажного депутат зростуть вдвічі, а то й утричі.

Сьогодні ми вирішили покласти край цій хитрій та підступній політиці. Сьогодні мої колеги по фракції вперше оприлюднили реальні факти підкупу депутатів Верховної Ради, навели докази, аудіо- та візуальні підтвердження політичної корупції. Я їм за це вдячна. Всі ці речові докази будуть передані Службі безпеки України. Винні у насадженні політичної корупції в Україні мусять бути покарані.

Ми розпочинаємо нашу спеціальну антикорупційну програму «Незраджений мандат», мета якої викрити і покарати тих, хто намагається з допомогою брудних грошей спотворити вибір народу, ревізувати результати парламентських виборів і залишити при владі людей нечистих на руку і не чесних серцем та душею. Ми так діємо не з почуття банальної помсти. Ми у такий спосіб будемо створювати нові політичні традиції України. Ми хочемо щоб ці лихварі від політики самі затямили і нащадкам заказали: є речі в політиці, яких робити просто не можна.

Для того, щоб покінчити з політичною зрадою як з явищем, країна пішла на дострокові вибори. І сьогодні ми також зробимо все від нас залежне, щоб брудні тіньові гроші перестали бути вирішальним фактором української політики. Ми це зробимо. Я обіцяю.

Без особливих ілюзій, я все ж звертаюся до моїх опонентів з Партії регіонів з рекомендацію утриматися від підкупу народних депутатів України та припинити цю ганебну практику. Зрозумійте нарешті, що за жодні мільйони не можна купити довіру виборців, не можна обдурити долю. Навчіться жити чесно. Це не так важко, як вам здається.

Окрім іншого, БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО:

1. Сьогодні ж звернеться до Служби безпеки України з вимогою ретельно вивчити всі наведені нами факти спроб підкупу народних депутатів України та покарати винних. До керівництва МВС та Генпрокуратури ми не звертаємося, оскільки ці силові структури сьогодні контролюються Партією регіонів.

2. Ми звернемося до європейських та інших країн і розповімо їм про те, що Партія регіонів як сповідувала корупційну політику, так сповідує її і надалі.

3. Ми проінформуємо про спроби підкупу Президента України Віктора Ющенка для того, щоб і він, як гарант Конституції та глава держави, міг вдатися до адекватних заходів для припинення політичної корупції в країні.

4. Ми наполягаємо на негайному впровадженні імперативного мандату для депутатів Верховної Ради України як засобу захисту депутата від підкупу та шантажу.

5. Ми будемо радити нашим депутатам іти на контакт з корупціонерами, ретельно записувати процес переговорів і брати гроші. З цими матеріалами ми будемо звертатися до Служби безпеки України, а кошти – передаватимемо дитячим будинкам.

Настав час взятися за справжніх злодіїв. Настав час покінчити з політичною корупцією в Україні.


Юлія Тимошенко

30 листопада 2007 р.

Відповіді

 • 2007.11.30 | IBAH

  Re: Юлія Тимошенко: БЮТ розпочинає антикорупційну програму

  Юля чудо ЛЮДИНА, тут аж проситья старе: ECCE HOMO.
 • 2007.11.30 | vkhanas

  І плюс таку програму для тернопільських бютівців

  Читаю таку програму і серце радіє. Ще би шановна Юля розказала тернопільським депутатам різних рівнів, про те, що брати взятки негарно якось, що звітувати перед громадськістю за використані(невикористані) бюджетні кошти не тільки бажано а й необхідно.
  Наприклад, уклінно попросити міського голову м. Бучача пана Оверка прозвітувати на громадських слуханнях за 3 млн. грн, виділених як субвенція для збереження історико-архітектурних пам*яток. Або свого однопартійця - голову Збаразької райради Леха З.П., котрий вважає, що "використання бюджетних коштів є конфіденційною інформацією". А то якось негоже виходить.Про корупціонерів з Партії регіонів безплатно аж у Європі розповідати, а про своїх скромно мовчати. Вони, мабуть, теж не проти, щоб про них уся Европа знала.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Taras-ods

   І для Одеси може таку програму започаткує

   а то круки з ПР та прикнувшим до них блоком Литвина з Гурвіцем гальмів немають тут зовсім.   vkhanas пише:
   > Читаю таку програму і серце радіє. Ще би шановна Юля розказала тернопільським депутатам різних рівнів, про те, що брати взятки негарно якось, що звітувати перед громадськістю за використані(невикористані) бюджетні кошти не тільки бажано а й необхідно.
   > Наприклад, уклінно попросити міського голову м. Бучача пана Оверка прозвітувати на громадських слуханнях за 3 млн. грн, виділених як субвенція для збереження історико-архітектурних пам*яток. Або свого однопартійця - голову Збаразької райради Леха З.П., котрий вважає, що "використання бюджетних коштів є конфіденційною інформацією". А то якось негоже виходить.Про корупціонерів з Партії регіонів безплатно аж у Європі розповідати, а про своїх скромно мовчати. Вони, мабуть, теж не проти, щоб про них уся Европа знала.
 • 2007.11.30 | Shooter

  Прєдсказамус, а-у?

  Десь не так давно Ви згадували про профанацію боротьби з корупцією...виглдає, Юля Вас почула. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Предсказамус

   Напрягите мозги и пишите внятно.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | привид Романа ShaRP'а

    Перевожу

    Как известно, нэвистка не может ничего сделать хорошего, а только всрацца.

    Вот и г-н Шутэр профански намекают, что ЮВТ занимается профанацией борьбы с коррупцией.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | Предсказамус

     А... Тогда можно не отвечать

   • 2007.12.01 | Shooter

    Та куди ж внятніше

    Ви тут зовсім недавно онанували на тему профанації Ющенком боротьби з корупцією - його 10 пунктів.

    Натомість, наслідки елементарного дебілізму масового записування Юлею в БЮТ бандюків та барцов з помаранчєвой чумой тіпу Андрюшеньки Портнова подати як "боротьбу з корупцією" - це тільки Юля так вміє.

    Ну а Ви вчергове демонструєте "крайню об'єктивність".
 • 2007.11.30 | SpokusXalepniy

  Моё мнение, что это очень красивый ход... отчаяния.

  Цель - запугать дающих, но всё же больше - берущих.
  После этого хода (заяви+видео/аудио) Юля получает всенародную индульгенцию на использование неправовых методов борьбы. Борьбы не с коррупцией (на это она и не претендует, заявляя об отдельно взятой антикоррупционной программе "Незраджений мандат" [кстати, как всегда - красиво]),.. не с коррупцией, а во имя спасения коалиции и, конечно, своего премьерства.

  Шаг очень прагматичный, отчаяный, почти безысходный, но зато эффектный, пиарный, красивый и... приносящий очередные очки.

  Другие на такое не способны. Они, как всегда, и близко не стояли. Это ж вам не замочить кого... и в шахту. Или... Это ж не сделать грозно так, указательным пальчиком: "Ну-ну! @Так робити не можна! Я всіляко засуджую таки методи! Я закликаю вас до єдності!"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Сергей ГРУЗДОВ

   Одно не ясно: почему Украина все это убожество терпит?....

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | ОРИШКА

    Какое иманно?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | TrollSeeker

     Те, яке пальчиком.

    • 2007.12.01 | eume

     існує три сорти: біло-блакитне, білосердечкове, помаранчеве

     Будемо далі розбиратися, котре з них краще?..
     Котре виглядає естетичніше?
     Котре менше смердить?
  • 2007.12.01 | Shooter

   Cаме так: отчаяніє від власної тупорилости

   Коли всіх, хто забезечить "харошоє чи нормальноє" фінансірованіє без разбора записують в БЮТ. Торговля лічіком - вона завжди втратою здоров'я повертається.
 • 2007.12.01 | троль ak1001

  а хорошим началом будем считать вот это

  http://unian.net/rus/news/news-224184.html
  Тимошенко не принимает отставку главы Одесской «Батькивщины»


  ...

  Лично я буду рекомендовать оставить В.КРУКА в должности председателя Одесской городской организации партии «ВО «Батькивщина» и всячески поддержу его в работе", - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

  ...
  ---

  ура борьбе с коррупцией, товарищи!
 • 2007.12.01 | Аня

  Re: Юлія Тимошенко: БЮТ розпочинає антикорупційну програму

  Отак з корупцією у Тернополі бореться лідер обласної організації http://novaera.te.ua/article_view.php?article=1127
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Сергей ГРУЗДОВ

   Ніхто не розпочинає антикорупційну програму

   Зовсім не починає! І не планує починати.

   Томущо(с) ці заходи не можуть в'язатися з будь-яким прізвищем, навіть політичного лідера чи Президента. Бо кожен з них вже "гнилий" своїми бізнесом та залежностями. Одночасно, кожен має активних опонентів політично налаштованих "проти всього".

   Тільки безіменна, суто ДЕРЖАВНА програма дій, відповідальність за відхилення і (взагалі-то, найперше!) їх НЕВІДВОРОТНІСТЬ і повна ПУБЛІЧНІСТЬ!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | vkhanas

    Re: Ніхто не розпочинає антикорупційну програму

    Повністю погоджуюсь. Доручити оточенню Юлі боротись з корупцією - це кинути щуку у річку. Тут про Ірпеніаду вже стільки писалось. А публічної заяви головної поборниці корупції чомусь не є.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | cartes

     Окремо для тих, хто не дотягує:

     Корупція в Україні кришується на самому олімпі влади. Тільки дебіли цього не розуміють. Боротися з корупцією в Ірпені - ото і є той страшний "популізм", яким всіх лякають. То було б блюзнирством, адже, кинувши всі сили на Ірпінь, отримали б точно такий, але в іншому місці. Поки верхівка влади не буде вичищена, доти про боротьбу з коруцією краще нє нявкати.

     Саме для того Юля намагається всіма силами прийти до влади. Напружте свої мізки і зрозумійте, що якби Юля була серед тих, хто живиться з корупції, вона, як, наприклад, Плющ (чи той же Ющенко) мала б добрі стосунки з ПРУ. Вона йде до влади, використовуючи гроші і бандюків в тому числі (не ваші ж і не мої), бо іншого шляху немає.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.01 | Сергей ГРУЗДОВ

      Вера - поповское слово... Но... хочу надеяться.

     • 2007.12.01 | vkhanas

      Re: Окремо для тих, хто не дотягує:

      А за гроші бандюків. хто відповідатиме?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | cartes

       Вам їхати чи шашечки?

       Якщо вона дійде до влади і рівень корупції суттєво знизиться, то - ніхто. А якщо не зуміє цього зробити, то головні мафіозі і затаскають її людей по судах.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.01 | vkhanas

        Re: Вам їхати чи шашечки?

        Горілка без пива...
     • 2007.12.01 | Taras-ods

      Де таку траву дають?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | cartes

       Трава вам вже не допоможе.

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.02 | Taras-ods

        Чому? Може і я повірю у щирі Юліни наміри боротися з корупцією.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.02 | cartes

         З вірою - до церкви (с).

         У Тимошенко як політика вже немає вибору. Натомість у неї є імідж, який вона старанно створювала роками.
         Зміст цього іміджу наступний: "Я не такий політик, як інші. Для мене влада не є інструментом служіння кланам або власним шкурним інтересам. Я йду у владу для затвердження нових стандартів у стосунках між владою і бізнесом, а також - між владою і суспільством."

         30% голосів, отриманих БЮТ на останніх виборах, попри достатньо великий негатив щодо деяких місцевих організацій БЮТу і певних персоналій у керівництві, свідчать про те, що виборець вже сприйняв цей імідж. Отже, Тимошенко, якщо вона хоче посилити своє становище, вимушена підкриплювати той імідж, який вже реально працює на її користь.

         Треба не курити травку, а думати головою.
         Якщо Тимошенко (не дай Бог) не втримає свій імідж, то від неї відвернуться виборці, а конкуренти її знищать. Обставини більш ніж жорсткі. Особисто я бажаю їй успіху.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.02 | vkhanas

          Трава - ніщо.

          Імідж - все. Червону руту не шукай вечорами:-)))
         • 2007.12.03 | Михайло Свистович

          Re: З вірою - до церкви (с).

          cartes пише:
          >
          > Тимошенко, якщо вона хоче посилити своє становище, вимушена підкриплювати той імідж, який вже реально працює на її користь

          При таких віруючих та лайнячої альтернативи вона нічого не вимушена

          >
          > Треба не курити травку, а думати головою

          Вам саме цього і треба
     • 2007.12.02 | Михайло Свистович

      Re: Окремо для тих, хто не дотягує:

      cartes пише:
      > Корупція в Україні кришується на самому олімпі влади. Тільки дебіли цього не розуміють.

      Так, окремі дебіли не розуміють, що корупційними є не місцеві БЮТівці, багато з яких ще вчора і не відали, що таке корупція, в якій вони сьогодні із захватом купаються. Бо кришуються на самому Олімпі БЮТу.

      >
      > Боротися з корупцією в Ірпені - ото і є той страшний "популізм", яким всіх лякають. То було б блюзнирством, адже, кинувши всі сили на Ірпінь, отримали б точно такий, але в іншому місці.

      А навіщо всі сили? Одну людинку, і все було б добре. Бо до 2004-го чомусб БЮТ тільки те і робив, що популістично боровся з блюзнірством по ірпенях і вєсях. І доборовся до пристойного рейтингу та Помаранчевої революції.

      >
      > Поки верхівка влади не буде вичищена, доти про боротьбу з коруцією краще нє нявкати.

      Вам, засліпленому вірою, просто не видно, що верхівка влади не вичищається, а забруднюються, не зважаючи на збільшення білого кольору зовнішньої оболонки. Бо ж за корупцією стоять саме ті, хто зараз у верхівці. Вони курують області, регіони, райони. Місцеві є лише виконавцями.

      >
      > Саме для того Юля намагається всіма силами прийти до влади

      Це вона Вам сказала? Збрехала :)

      >
      > Напружте свої мізки і зрозумійте, що якби Юля була серед тих, хто живиться з корупції, вона, як, наприклад, Плющ (чи той же Ющенко) мала б добрі стосунки з ПРУ

      Вона їх має. Не хвилюйтесь. Чудово дерибанять в унісон, не виступаючи одне проти одного. Але Вашим занадто напруженим мізкам зрозуміти це неможливо. Через спазм від надмірної любові та віри.

      >
      > Вона йде до влади, використовуючи гроші і бандюків в тому числі (не ваші ж і не мої), бо іншого шляху немає

      Є, і його успішно використовували до 2005-го. Але це важко і марудно. Набагато легше кинути пахолкам пів України на розграбування й отримувати ренту.

      А взагалі Ваш допис є аморальним і блюзнірським. Хву.
   • 2007.12.02 | Альберт

    Як Ви кажете??? "Гнілий" своїм бізнесом???

    О, шановний пан!!! А який у ВАС бізнес??? Будь ласка - розкажіть громаді!

    А от якщо ніякого - тоді це повинно Вас навести на дуже багато роздумів... От наприклад, я із Вами ажніяк не згоден, що бізнесом можна бути "гнілим"... От розумієте - навіть наука дозволяє більші спекуляції, аніж те, коли ти змушений відповідати перед споживачем - що і є бізнесом. Бо, бачте, яка у бізнеса специфіка "гніла" - як тільки ти не витримуєш заявленої планки, то все, кірдик твоєму бізнесу. 8))))))))))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.02 | Сергей ГРУЗДОВ

     Re: Як Ви кажете?

     Поясняю: лицо, совмещающее в своих руках гос.управление и бизнес, для первой задачи является гнилым.

     Для второй, кстати, очень успешным. И что Вы говорили об ответственности перед потребителем, а? Вы в Укране бизнес держите?
     Потому что в теории оно-то так, а у нас - как всегда.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.02 | Альберт

      Re: Як Ви кажете?

      Сергей ГРУЗДОВ пише:
      > Поясняю: лицо, совмещающее в своих руках гос.управление и бизнес, для первой задачи является гнилым.

      ...має назву "олігарх", і як правило, це дійсно лайливе слово, бо майже завджди поруч йде і його пасія, корупція. Але назвати це бізнесом, а не злодійством - це треба ще ту логіку мати...

      И что Вы говорили об ответственности перед потребителем, а? Вы в Укране бизнес держите?

      Кажу, шановний, кажу.. І маю на це повне право!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.02 | Сергей ГРУЗДОВ

       Бізнес чи злодійство.

       Я звик називати злодійством ті діяння, які передбачені Карним кодексом, а бізнесом ті, що дають доходи у грошовому вимірі і НЕ передбачені КК. Десь так.
       На друге питання відповідаю: а де? 8)))))
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.02 | Альберт

        У теплій, добре опаленій споруді!

        >На друге питання відповідаю: а де? 8)))))

        А Вам навіщо? Хочете завітати на пляшку кави? 8)

        >Я звик називати злодійством ті діяння, які передбачені Карним кодексом, а бізнесом ті, що дають доходи у грошовому вимірі і НЕ передбачені КК. Десь так.

        Ну, от бачте. Я би іще додав регламентуючі діяльність организації, на кшталт там ПДА, ПФ, Коміссія з працевлаштування, таке інше. 8)))))) Державу треба поважати! 8)))))))
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.02 | Сергей ГРУЗДОВ

         Радий за Вас. Питання знімається.

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.02 | Альберт

          Я теж радий.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.02 | Сергей ГРУЗДОВ

           Я теж

           Я з Ялти. Телефона Вашого не маю. Нічого такого не думаю. Успіхів!
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.02 | Альберт

            О! А я там був в серпні!

            Цього року це мені сподобалось найбільше. Вразило, що нарешті мою мрію ялтинці здійснили - такої ввічливості та ненабридливості я іще не бачив (а я там відпочиваю майже завжди з 1989 року).

            Доречі - буду рекламувати, хоча майбутнього року планую вже потроху змінювати напрямки трошки південніше! 8))))

            А бізнес... Розумієте, я як і будь-яка людина іноді більше хочу, аніж дійсно можу отримати. Проте - повірте, робити якісний вироб для людини я наприклад, намагаюсь, якщо навіть не вдалось - компенсую сервісом. Поки що вдається. Важко вдаєтся. Тому так і реагую! 8))))))) Проте коли тобі телефонують незнайомі, котрим твою фірму порекомендували не дуже знайомі, і з ходу сиплють компліментами - це для мене винагорода.

            Попри все - можливо, колись кави і вип'ємо! ;) Теж - тримайтеся, бо в райському кутку живете. 8))) Успіхів і Вам.
 • 2007.12.01 | igorg

  Смайликів не вистачає, прохання розширити

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.02 | Чучхе

   Тре було дописати "ВЧЕРГОВН розпочинає ЧЕРГОВУ програму"

   і всім стане зрозуміло її результат
 • 2007.12.02 | пан Roller

  Это за место прорыва? Погана Ющка.

 • 2007.12.02 | Дядя Вова

  Судя по реакции ВФ, кредит веры исчерпан. Опять «Тигр идёт»?

 • 2007.12.03 | Злий Помаранч

  Картина маслом...

  Картина маслом: "Юлія Тимошенко: БЮТ розпочинає антикорупційну програму" :lol: :lol: :lol:

  Нехай краще застрілиться, цинічна брехлива с&ка... двомя пострілами...
  :gun:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.05 | vkhanas

   Re: Картина маслом...

   Люблю картини маслом....
 • 2007.12.05 | Shadow

  Re: Юлія Тимошенко: БЮТ розпочинає антикорупційну програму

  Acckaya Julia znovy breshe. Vsi politiki v nas poradni, practicno u vsih chisti ruki! Odna Julka tiko zavazha...

  Atu ii atu! Kusi kusi! I ne davati niyakogo PMa!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua