МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олег Бондар вирішив, що він виздоровів, і приїхав на сесію ради

11/30/2007 | Майдан-ІНФОРМ
З одкровень цього чоловіка, який досі вважає себе Ірпінський міським головою, всі нормальні люди, які були присутні на сесії, зробили висновок, що він зарано встав з лікарняного ліжка відділення реабілітації платного військового госпіталю.

Так, Олег Васильович почав розповідати про вкрай напружену ситуацію у місті, до якого з’їхалися люди з усієї України. В наметовому містечку він побачив навіть одеситів і луганчан, не кажучи вже про вінничан, яких там хоч греблю гати. Також розповів зворушливу історію, як найняті Мирославою Свистович молоді люди цілу ніч спускали отримані гроші в ігрових автоматах, але на ранок все ж таки пішли роздавати листівки, знаючи, що винагороди вже не буде. Присутні на сесії деякі з роздавачів листівок (вони є постійними відвідувачами форуму цього сайту) хотіли спочатку обуритись. Адже батьки (а в декого вже й чоловіки та дружини), які радо відпускають їх роздавати листівки, щоб відстояти справедливість, навряд чи будуть в захваті, якщо почують, що їхні діти (чоловіки, дружини) проводять ніч у спілкуванні з „однорукими бандитами”. Але потім згадали, що людина щойно з лікарняного ліжка і вирішили не звертати увагу.

Своїм виступом на сесії Олег Бондар також спровокував потік бажаючих приєднатися до мешканців наметового містечка, бо повідомив, що за день тут платять сто гривень, а за ніч – 250. І в координаторів груп вже болять язики від того, що вони змушені відмовлятися від послуг бажаючих заробити. Особливо вночі, бо там і так постійно ночує людей більше, ніж можуть вмістити 16 наметів (кожну ніч в наметовому містечку перебуває в середньому не менше ста осіб включно зі спраглими за протестними акціями мешканцями сусідніх і не дуже багатоповерхівок, які то приходять, то відходять).

Про подальший перебіг сесії читайте в наших сьогоднішніх і завтрашніх новинах, яких буде іще чимало.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua