МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А тєкущєм мамєнтє

02/16/2008 | Moro
Політичну та соціальну-економічну ситуацію в Україні оцінюю на 4 за 5-ти бальною шкалою.
Порівняно з минулим пришестям помаранчевої команди - все набагато спокійніше, відчувається системна роботи. Схоже, зроблені висновки з минулого : від протистояння Ю-Ю виграє Я. Конкуренція є - але вона в певних рамках - що є чудово.
Я послідовно під прапорами "НАТО-нєт!" переміщується в маргінес, де його вже чекає мадам Вітренко, яка прийшла туди рівно з такими ж прапорами і гаслами. Тендеція, аднако! :-)
Блокування роботи ВР, істеричний захист Руді, "дутий"(кульками :-) - "можєтє називать нас прєзєрватівщиками" - сказав один знаний регіонал - протест проти НАТО) - то все дурниці, екзальтація, яка невблаганно перетоврює ПР на подобіє прогресивних соціалістів. Закопує, корочє. Нема в ПР серйозної платформи, немає майбутнього. Партія напередодні краху - принаймі на чолі з Януковичем.
БЮТ поширює впливи на південь і схід, що закономірно - розвивається вшир. Частина електорату ПР явно вже перейде до БЮТ.
В надрах НСНУ, схоже, народжується якісно новий проект. БЮТ іде в кількість, НСНУ - в якість. Частина ПР перейде до нового проекту з новою якістю.
Нормальний, хороший тєкущій момєнт, карочє. :-)

Відповіді

  • 2008.02.16 | Abbot

    Але...

    1.Серйозні економічні проблеми, висока інфляція
    2."Неробоча Рада" = відсутність цілої низки дуже важливих законів

    До того ж, в мене є досить серйозні підозри щодо "кількості" та "якості". Якщо нічого суттєво не зміниться, ПР справді розвалиться, але натомість отримаємо щось радикально проросійське з як мінімум 15%. Не кажучи вже про те, що кожен незадоволений БЮТівець чи НСНУшник є потенційним "клієнтом" Тягнибока.

    Тож очікуємо поляризації суспільства. Ще більшої...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.17 | Moro

      Економічні проблєми ? Ну і проблєми...

      Abbot пише:
      > 1.Серйозні економічні проблеми, висока інфляція

      Ситуація на Волині:

      Оголошення в газетах запрошують на роботу на ЛуАз(Богдан) - за 500 доларів, в Київ за 800 доларів. Ще недавно за таким заробітком їздили в Москву. На нові авта стоять черги. Спритні люди падсуєтілісь продають свої черги. Заводи, що виробляють пластикові вікна, ледве справляються з замовленнями. Через хату стримлять у небо супутникові антени. Парове опалення роблять навіть по селам - причому комплексні бригади, "під ключ" - від плану до натискання на кнопку запуска котла опалення. Куди не плюнь - попадеш у заправку чи кемпінг. Від Ягодина будують чотирохрядну дорогу на Ковель і далі на Київ. На підключення інету через ADSL - черги - телеком не встигає встановлювати плати для підключення нових абонентів. Підозрюю, що у потенційних абонентів є комп'ютери :-) Ну ясне діло - є, бо в десятитисячному райцентрі - чотири компю'терні магазини - зі сканерами, "скайпами" і 22-х дюймовими моніторами. Ще два місяці тому в продажу не було 40-дюймових LCD-телевізорів Full HD - тепер їх завезли - бо є попит.

      Ціни на молоко, м'ясо, яйця УПАЛИ.

      За ВСЮ історію Совітської влади та і раніше - не жили люди так багато, як зараз - щоб вони вам не говорили.

      Немає ніяких "серйозних економічних проблем". Є черги автівок з білоруськими номерами на кордонах з Україною - їдуть за продуктами і товарами. Але то економічні проблеми Білорусі - починається вихід з соціалістичного запою.

      > 2."Неробоча Рада" = відсутність цілої низки дуже важливих законів

      "Неробоча Рада" - де факто - працює проти Ригів - бо час працює суто проти них. Мало не єдиний доступний для них загальнонаціональний майданчик вони перетворили на цирк і перманентну акцію промоції НАТО.
      Бо якщо раніше багато хто був проти НАТО "по дефолту" - то тепер хтось захоче розібратися, а чім, власне, проблєма... І далеко не факт, що прийме точку зору, про яку репетують Ригі.

      >
      > Тож очікуємо поляризації суспільства. Ще більшої...

      Нє. Поляризація досягла апогею в кінці 2004. З того часу вона зменшується. Другий прихід команди Януковича до влади, до речі, її суттєво зменшив. Сам факт його приходу. Популярність Тимошенко росте на Сході і Півдні - це зменшую поляризацію, а не збільшує її.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.02.17 | Олександр Дядюк

        Хвантазьор, я тєбя називала.......

        Moro пише:
        > Ціни на молоко, м'ясо, яйця УПАЛИ.


        Та шо Ви гаваїтє?
        Ще рік тому найкраща варена ковбаса коштувала тридцять з лишком гривень. Тепер я бачу варену ковбасу і за пятдесят.
        Де ви взяли що мясо подешевшало я не знаю. По крайній мірі не в Києві.
        Яйця і молоко можливо - починається сезонний ріст виробництва, що може спричинити падіння цін.


        >
        > За ВСЮ історію Совітської влади та і раніше - не жили люди так багато, як зараз - щоб вони вам не говорили.


        "список людей прилагається".
        Насправді, шановний ви путаєте різні речі.
        Дійсно, люди стали жити краще чим у "розвальні" 90-ті чи на початку цього століття. Економіка оживає і росте рівень життя.
        Проте далеко не у всіх і не кругом.
        Якщо ж порівнювати із кращими часами радянського союзу, то я думаю що теза про краще життя (ще покищо) спірна.
        Бо тоді було менше багатих бізнесменів, чи навіть просто забезпечених менеджерів середнього рівня супутникові антени і іноземні авто яких кидаються у вічі, прото не вони складають левову частку населення (хоча все більшу, а це добре).
        Проте дуже значна частина робітників, селян, пенсіонерів (а їх більше чим менеджерів і підприємців) навряд чи визнає, що їх рівень життя зараз виший чим у часи СРСР.
        Тому, мені здається, що ви знову видали бажане за дійсне. Хоча позитивні тенденції Ви правильно відмітили, і я надіюсь, що той час коли заявлене Вами стане дійсністю, уже не загорами.
        особливо якщо подолають корупцію, яка по ногам звязує нормальний розвиток бізнесу і приплив інвестицій.
        В іншому випадку, можливе і подальше існування станау - "а-ля європейська Нігерія"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.02.17 | Moro

          Да закалєбал

          Рік тому кажеш, ковбаса була по 2.20?
          І ШО? Кип'яток тоді, як відомо, був кручє - закипав при температурі 110 градусів за Цельсієм :-)

          Про все останнє : кажу прям щас і зараз, що сьогодні практично КОЖНА людина в Україні при БАЖАННІ(це головне) і ПРАЦІ може вільно заробляти в Україні 1000 дол. на місяць - хоча б в ІТ-сфері - роботи НА-ВА-ЛОМ - і в в Україні, і у світі.
          Ясно, що треба мати КВАЛІФІКАЦІЮ, ясно, що треба ВЧИТИСЯ, і - працювати, до речі тож.

          Про савєцкі часи я просто малчу - майже нічого не купувалось і все діставалось.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.02.17 | Олександр Дядюк

            Да уж действительно фантазбори закалєбали

            Moro пише:
            > Рік тому кажеш, ковбаса була по 2.20?
            > І ШО? Кип'яток тоді, як відомо, був кручє - закипав при температурі 110 градусів за Цельсієм


            У вас фантазії уже в марення перейшли - я ніде не говорив що рік тому ковбаса була 2.20, але найкраща "варьонка" не була дорожчою 36 грн, а зараз є вже за 50-т. І не треба юродствовать, якщо не здатні заперечити.
            Що стосується 1000 дол в сфері ІТ., то там високі зарплати, тому що по складності і соціально-історичних умовах, там мало хто працює. Якби всі стали програмістами і інтернетчиками, то зарплата там стала б менше чим у двірника. Закони ринка понімаш.
            Бідбшість наших людей, особливо більш старшого віку не можуть заробити 1000 дол. і не тому, що на відміну від успішного Моро - ледарі і дураки, а тому що виросли в інші часи, мають іншу освіту, професії (водіїв, шахтарів, трактористів, учителів, багато хто вже пенсіонер) і за віком програмістами уже ніколи не стануть. І сфера ІТ їм не світить, хоча вони трудяги і далеко не дурні. Багато хто навть недурніший вас.
            Та й не всім повезло родитись у Києві і не всі можуть кинути родину у забитому богом райцентрі і їхати у Київ прграмістом ставати.
            Тому, пане Моро, нагадаю вам відому притчу - "не судіть та несудимі будете".
            Далеко не всі хто заробляє менше Вас - це тупе і ледаче бидло, яке ліниться працювати і не хоче "лєгко і непринуждьонно" заробляти тисячу баксів, в ощасливленій Ющенком Україні.
        • 2008.02.17 | ОРИШКА

          Телятина в Киеве подешевела. Сама хожу на рынок

  • 2008.02.16 | Анатоль

    Щодо нових проектів НУ.

    Я не думаю, що буде щось непередбачуване. Все можна спрогнозувати.
    В БЮТ під крилом Юлі зібрані дуже різні люди: і патріоти і українофоби, і соціалісти і олігархи...

    Сили, орієнтовані на Ющенка підуть кількома колонами. Ідея обєднати всі пропрезидентські сили не спрацювала. Та й за рамками лишились такі яскраві політики, як Порошенко.
    Національно-демократичні сили спробують обєднатись навколо НСНУ.
    Колона соціалістів-самооборонців Луценка піде окремо.
    Балога спробує розколоти ПР і з її частини створити нову пропрезидетську партію. До якої може ввійдуть також Плющ, Порошенко, Єхануров..
    Чи вдасться це - побачимо. Але спробувати варто.
    Юля буде пробувати частину регіоналів перетягнути собі під крильце.
    Скучно не буде.
  • 2008.02.17 | Олександр Дядюк

    Мєчти, мєчти, в чьом ваша сладость?

    Moro пише:
    > Я послідовно під прапорами "НАТО-нєт!" переміщується в маргінес,


    Шановний Моро покищо лише видає омріяне за дійсне.
    Електорат вітренко все одно не перекинувся до помаранчевих він лише перейшов до регіоналів. І зараз він нікуди не дінеться, залишиться з ними, або перейдо до подібних (наприклад коміків). Вам від цього лигше стане?
    А от коли пройде перша тейфорія від виплаченої тисячі вкладів, і людри відчують холодний отрєзвляющий душ інфляції, то боюсь прихильників прохвесора навіть побільшає.
    Ейфорія, втрата відчуття реальності - уже половина поразки. Ну Вам це допустимо, бо ви не влада, а лише "глядач", А от ейфорія у головах помаранчевих вождів добром не закінчиться
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.17 | Moro

      Ось чому мазохізм виник в Україні

      Олександр Дядюк пише:
      > Moro пише:
      > > Я послідовно під прапорами "НАТО-нєт!" переміщується в маргінес,
      >
      >
      > Шановний Моро покищо лише видає омріяне за дійсне.
      > Електорат вітренко все одно не перекинувся до помаранчевих він лише перейшов до регіоналів. І зараз він нікуди не дінеться, залишиться з ними, або перейдо до подібних (наприклад коміків). Вам від цього лигше стане?

      Помиляєтесь. НАСПРАВДІ електорату Ригів питання НАТО глибоко в носі. Рейтинг Тимошенко, до речі, в Донбасі росте - саме за рахунок електорату ПР. Що ж до коміків - то тут уже нічо не зробиш. Как гаріться "Нє растунусь с камсамолом - буду вєчно маладим!":-)

      > А от коли пройде перша тейфорія від виплаченої тисячі вкладів, і людри відчують холодний отрєзвляющий душ інфляції, то боюсь прихильників прохвесора навіть побільшає.

      ЯКА, БЛІН ІНХВЛЯЦІЯ?!
      Ви не задумувались - як то так, в Україні на протязі довгого часу негативне сальдо зовнішньої торгівлі - і небо на землю не падає, ніхто не банкуртує і всьо такоє? Як таке може бути у природі? А ніяк - звідкись повинен бути притік грошей для рівноваги. І він є - гроші заробітчан. Врахуваши цей потік, думаю баланс буде цілком позитивним.
      І увага! - це означає ПРИТІК грошей в Україну - за оцінками - до 20 мільярдів дол. на рік. Виплати нещасного мільярду на цьому фоні не виглядять ніяк. І - стан з притіканням значних сум в Україну існує вже на протязі мінімум років 5-7. І НІЧОГО НЕ СТАЛОСЯ.
      Не станеться і нині.
      Всі розмови від про інфляцію від виплат - це тільки спроби її спровокувати через паніку. І фсьо. Цілком зрозуміла і очевидна для всіх політична боротьба.

      > Ейфорія, втрата відчуття реальності - уже половина поразки. Ну Вам це допустимо, бо ви не влада, а лише "глядач", А от ейфорія у головах помаранчевих вождів добром не закінчиться.

      Це не у мене еqфорія, шановний, а у вас комплекс меншовартості - традиційна хохляцmка проблема. Нічо - десь років за сорок(ще два покоління) - мине саме по собі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.02.17 | Олександр Дядюк

        Ну-ну, циплят по осені рахують

        Moro пише:
        > Це не у мене еqфорія, шановний, а у вас комплекс меншовартості - традиційна хохляцmка проблема. Нічо - десь років за сорок(ще два покоління) - мине саме по собі.


        Наступні вибори покажуть хто із нас був реалістом, ахто мав комплекси
  • 2008.02.17 | Sean

    думаю, що щодо тєкущєва палітічєскава мамєнта

    Ви праві.

    А якщо розглядати в площині державницькій чи у площині відносин громадяни/влади, то момєнт якщо куди і тече, то у каналізацію. Як завжди, втім.
  • 2008.02.17 | Pavlo

    Балога вийшов з НУНС - розпад коаліції неминучий.

    Криль, Петьовка під Балогою -2 голоси - коаліції гаплик.


    > Я послідовно під прапорами "НАТО-нєт!" переміщується в маргінес, де його вже чекає мадам Вітренко, яка прийшла туди рівно з такими ж прапорами і гаслами. Тендеція, аднако! :-)

    Зара їх витягнуть. Може вже наступного тижня.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.17 | Moro

      Не думаю,

      Не для того виходив Балога з НУНС, щоб розвалити коаліцію.
      А думаю, що виходив він звідтам, щоб дати можливість почати вже явно розвалюватись іншій партії. ПР називається :-)
  • 2008.02.17 | Горицвіт

    А що країні з цього?

    Ну переформатуються партії, припустимо. Хтось створить ще якісь партійні проекти, а якісь розпустить. І що? Що влада робить корисного для країни із вкрай необхідних заходів?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.17 | Хвізик

      якій країні?



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".