МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Плани Газомору ДЕФАКТО-ІІ.(/)

02/19/2008 | BIO
Вчера «Нафтогаз» направил «Газпрому» свой вариант соглашения о поставках газа.


Проект соглашения о развитии отношений в газовой сфере, который «Нафтогаз» направил вчера «Газпрому», принципиально отличается от редакции, предложенной российской стороной. Украина настаивает на цене газа для себя в этом году на уровне $179,5 за тыс. кубометров, тогда как «Газпром» заявлял, что стоимость части поставок составит $314,7 за тысячу кубометров. В новой редакции документа отсутствует обязательство «Нафтогаза» погасить до 1 апреля долг перед российской стороной и возможность «Газпрома» в противном случае прекратить поставки. Украина также отказалась осуществлять предоплату за газ и обеспечить прокачку дополнительных объемов среднеазиатского газа «Газпромэкспортом». Вариант «Нафтогаза» исключает возможность сохранения в структуре поставок газа в Украину «УкрГаз-Энерго», а срок действия договора сокращен с 20 до 4 лет. Из проекта соглашения также было удалено предложение, в котором указывалось, что документ подписан во исполнение решения президентов Виктора Ющенко и Владимира Путина.

Между тем одно из предложенных изменений «Газпрому» даже выгодно – новое СП RosUkrGaz AG станет оператором хранения газа в украинских подземных хранилищах. А согласно предложению по сокращению дефицита средств аппарата НАК «Нафтогаз Украины» уже в апреле, накануне создания RosUkrGaz «Нафтогаз» намерен повысить цену на газ для промышленности (на $13 за тысячу кубометров) и населения.

В нынешнем виде соглашение гораздо выгоднее для Украины, чем вариант, предложенный «Газпромом», отмечает гендиректор газотрейдинговой компании «Олгаз-инвест» Юрий Коровин. «Если он будет подписан в таком виде, «Нафтогаз» получит тактический реванш за стратегический проигрыш – увеличение доли «Газпрома» на розничном рынке Украины», – соглашается директор «Объединенной газовой группы» Даниил Шевелев.

Напомним, в начале февраля Виктор Ющенко и президент России Владимир Путин заявили об урегулировании газового конфликта. Тогда в «Газпроме» сообщили, что в ближайшее время монополия создаст с «Нафтогазом» два СП, которые заменят нынешних посредников по продаже газа – RosUkrEnergo и «УкрГаз-Энерго». Но по возвращении в Киев 13 февраля Виктор Ющенко заявил, что «до конца года на рынке сохранятся де-юре те структуры, которые на сегодня имеют контракты».

В «Газпроме» вчера комментировать предложенный «Нафтогазом» проект соглашения отказались. Однако, по словам высокопоставленного источника в компании, монополия считает его неприемлемым. «Если не будет четкого механизма погашения долгов, дальнейшее обсуждение соглашения прекратится»,– заявил собеседник.


Коммерсантъ-Украина


ИТАК.

Итак, ждем финальной подписи.

Итак, "внутренний баланс" видели ВСЕ.

Нет нормального учета потребления - с населения напрямую и через
коммуналку собираются ДВАЖДЫ слупить (повышая тарифы до предела
покупательного потолка) где-то за 20 ярдов "смесевого" газа...

Украв его в спотовые поставки и выбив за УЖЕ украденное "по лимиту"
все до копья и еще сверху за (якобы) ощадную эпупею.

Как понятна ЖАБА Гадпрома - запретить итить "реэкспорт" НАКу... ;)

Точнее """НАКу"""...

Ибо с "имперской" т.зр. куда лучше вбухать в ЭНЕРГОЭКСПАНСИЮ имея
ВСЕ НА Украине во все дырки чем тупо и глупо давать закалять хилые
гарты перед ПОСЛЕДНИМ ПАРЛАМЕНСКО-ПРЕЖИДЕНТСКИМ РИСТАЛИЩЕМ имея
в ПАПОЧКЕ все необходимое для Майдана ІІ. Тоже мне секрет сруля.

Розувем жуйку, панове холопи ?

Відповіді

  • 2008.02.19 | Tatarchuk

    Re: Плани Газомору ДЕФАКТО-ІІ.(/)

    BIO пише:

    > Между тем одно из предложенных изменений «Газпрому» даже выгодно – новое СП RosUkrGaz AG станет оператором хранения газа в украинских подземных хранилищах.

    Це погано.

    > А согласно предложению по сокращению дефицита средств аппарата НАК «Нафтогаз Украины» уже в апреле, накануне создания RosUkrGaz «Нафтогаз» намерен повысить цену на газ для промышленности (на $13 за тысячу кубометров) и населения.

    А це добре, особливо якби спочатку промисловість, а вже потім населення. Поетапно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.19 | BIO

      Це суцільне паганіні - класики ВілдВесту відпочивають.

      "Ми будемо грабувати вас повільно, поетапно, послідовно..."

      Україна вже років 15 спонсує ЄНЕРГОЄКСПАНСІЮ Хрємля - чи не досить ?

      Якщо таки альтруїсти - нехай вкраденими ярдами розраховуються
      кучма, бакай, янучара, ющара, бойко, івчєнко, єханур, бойко -
      відійти не лізь без черги, дубина, юля?...
  • 2008.02.19 | BIO

    Клюнутые петушки.

    Ющенко відправив Дубину й Таруту до президента Туркменістану

    Гурбангули БЕРДИМУХАМЕДОВ
    Президент Туркменістану Гурбангули БЕРДИМУХАМЕДОВ прийняв 18 лютого голову правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Олега ДУБИНУ і голову ради директорів корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД) Сергія ТАРУТУ.

    Як повідомляє Державне інформаційне агентство Туркменістану (TDH), О.ДУБИНА і С.ТАРУТА прибули до Туркменістану за дорученням Президента України Віктора ЮЩЕНКА.

    Під час зустрічі С.ТАРУТА доповів главі Туркменістану про стан справ на будівництві спільного залізничного і автомобільного моста через р. Амудар’я, яке здійснюють українські партнери, а також висловив ряд конкретних пропозицій щодо нарощування темпів просування цього проекту з тим, щоб завершити його у встановлені терміни.

    Зокрема, він висловився за створення спільної комісії з повної інвентаризації об`єкту, роботи на якому, як відомо, було відновлено в результаті оперативних заходів, здійснених за підсумками робочої поїздки Президента Туркменістану до Лебапського велаяту.

    Голова ради директорів корпорації «Індустріальний союз Донбасу» також проінформував Г.БЕРДИМУХАМЕДОВА про ті кроки, які планується зробити щодо просування іншого великого проекту, в якому задіяні українські компанії, – інженерно-комунікаційного тунелю в Ашхабаді, зокрема, щодо закупівлі спеціального устаткування. У зв’язку з цим С.ТАРУТА повідомив про намір залучити до реалізації цих проектів російських партнерів.

    Підтримавши пропозиції, що в цілому прозвучали, глава держави наголосив на важливості двох цих об`єктів, зробивши особливий акцент на значенні залізнично-автомобільного моста через Амудар’ю в контексті соціально-економічного розвитку регіону і всієї країни. Відзначивши, що Туркменістан і Україну зв`язують давні відносини дружби і взаємовигідної співпраці, Президент Г.БЕРДИМУХАМЕДОВ висловив надію, що ці відносини успішно розвиватимуться і надалі, знайшовши нову динаміку і нову якість, на благо двох країн і народів.

    Керівники найбільших українських компаній запевнили, що усвідомлюють всю відповідальність взятих на себе партнерських зобов`язань і зі свого боку докладуть всіх зусиль, щоб вивести туркмено-українську співпрацю на якісно новий етап.

    О.ДУБИНА і С.ТАРУТА також привітали Г.БЕРДИМУХАМЕДОВА з першою річницею обрання на пост Президента Туркменістану і Днем Державного прапора.

    Як повідомляв УНІАН, 4 лютого С.ТАРУТА вже обговорював з Г.БЕРДИМУХАМЕДОВИМ участь ІСД в проекті з будівництва залізничного моста через річку Амудар’я в Туркменістані, який реалізує Українська державна корпорація з транспортного будівництва “Укртрансбуд”.

    Як повідомив глава української корпорації, планується створити спеціальну робочу групу, а також прийняти цілий комплекс заходів з матеріально-технічного забезпечення будівництва моста і нарощування темпів робіт.

    Нагадаємо, на початку січня під час робочої поїздки до Лебапа Президент Туркменістану адресував українським компаніям серйозні претензії у зв`язку з допущеним відставанням робіт на будівництві суміщеного залізничного і автомобільного моста через Амудар’ю і тунелю в туркменській столиці.

    В даний час роботи на будівництві моста відновлено.

    ПС А как насчет "НЕДОПОСТАВОК ГАЗА В СВЯЗИ С ОХЛАЖДЕНИЕМ КЛИМАТА" ?
    Чото выяснили паралептики черепаховые? Колется Баша али как?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.19 | Tatarchuk

      а Тарута держслужбовець?



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".