МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хтось знає, як би мені вирахувати "свого" депутата?

02/26/2008 | Чучхе
Адже попри пропорційну виборчу систему я так розумію, що за кожною адміністративною одиницею закріплений якийсь депутат Верх. Ради (цікаво, до речі, як вони ці округи ділять? В карти розігрують, чи що?). Он Уколов десь закріплений за Самбірщиною, зокрема. Не підкажете, де б я міг знайти список який депутат наразі вважається "обраним", зокрема, від Шевченківського району м. Києва?

Відповіді

  • 2008.02.26 | SEMENN

    До Семиноги БЮТ звернись,

    він по Києву головний. Може допоможе.
  • 2008.02.26 | Koala

    Кожна партія розподіляє свої депутатів, як хоче

    Звертайтеся до будь-якого депутата з тієї фракції, що Вам подобається, і отримуєте координати потрібної Вам людини ))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.27 | Чучхе

      А якщо три партії захочуть втикнути свого депутата в один округ,

      тоді що?

      А якщо партія, за яку я голосував, не пройшла? Тоді до кого?

      Koala пише:
      > Звертайтеся до будь-якого депутата з тієї фракції, що Вам подобається, і отримуєте координати потрібної Вам людини ))

      Звертався, ніхто нічого не знає
  • 2008.02.26 | samopal

    Зверніться до того, кого ви обирали

    Чучхе пише:
    де б я міг знайти список який депутат наразі вважається "обраним", зокрема, від Шевченківського району м. Києва?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.26 | Simpleton

      Підтримую, бо лишe цeй дeпутат відчуває свою залeжність від Вас.

      А формально призначeному "відповідальному" глибоко начхати на Ваші проблeми.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.02.26 | samopal

        Ви бували в Україні до 2006 року?

        Тобто, до моменту, коди депутатів перестали обирати за мажоритарною системою. Чи багатьои виборцям вдавалося позвертатися до улюбленого™ депутата зі своїми проблемаи? А хто представляв тих виборців округу, котрі голосували за іншого депутата?
        Пан Чучхе, схоже, знову обережно пробує улюблену™ тему з іншого боку. Можливо, з насолодою згадуючи ті часи, коли він сам ппроводив "прійом граждан". ;)
        Зрештою, мені й самому цікаво було б дізнатися (хоч би й він того ж пана Мінора), яку реальну функцію можуть виконувати депутати найвищого законодавчого органу країни на "закріплених територіях", враховуючи той об'єм роботи, який вони повинні виконувати у сесійному залі, у комітетах та комісіях. Особливо, за наявністі на усіх можливих "територіях" численнлї когорти різноманітних представників влади та депутатів нижчих рівнів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.02.26 | Simpleton

          Re: Ви бували в Україні до 2006 року?

          І бував, і знаю статистику у ті часи, коли були і мажоритарники і "партєйці". Так от, згідно з офіційною статистикою, 90% мажоритарників систeматично працювали на округах. І байдужe, за нього чи ні Ви голосували. По-пeршe - голосування в нас таємнe. По-другe, якщо прийшли до нього по допомогу і він Вам можe допомогти - зробить цe обов'язково, бо потрeбує Вашого голосу на наступних виборах.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.02.27 | samopal

            Статистика - найточніша наука про роботу депутатів

            Особливо, коли читаєш про кількість прийнятих законів та інших законодавчих актів. А як доходить діло до справи - або закон нікудишній, або "вступає у суперечку", або його взагалі ще немає...

            Якщо б ще хто пояснив, якого дідька законотворець повинен робити в округах, де діє багатошарова система влади. Цікаво, що саме можна вимагати від такої роботи - щоб депутат змінив якусь норму закону? Сам? Чи щоб відвіз "чілабітную" кудись у далеку омріяну виборцем столицю?
            Якщо ви думаєте, що той депутат дуже переживав за інтереси виборців "свого" окуругу, то помиляєтесь, хіба-що вам представник у Парламенті потрібен для того, щоб нарешті провести у ваше село газ чи "вибити" кошти на ремонт клюбу.

            Simpleton пише:
            Так от, згідно з офіційною статистикою, 90% мажоритарників систeматично працювали на округах.

            Що такого вони там "працювали"? Які "роботи виконували"? "Встрічялісь с трудавимі каліктівамі", чи "рєшалі дiла" (приватизацію, судові справи, збір "податків"). Відповідь я знаю. Цікаво, чи знаєте її ви?
            Тут десь народ тішиться тим, що голова нашого бездіяльного Парламенту полетів до Бельгії рейсовим літаком. Можу вам назвати місце, де "звичайному виборцю" кілька років тому було найпростіше зустріти нардепів-львівян, їхніх помічників та представників львівської влади. Це - 91й поїзд Львів-Київ (тепер курсує ще якийсь "швидкий та пальцатий"). У п'ятницю - на Львів, у понеділок - на Київ. Гастарбайтери...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.02.27 | Simpleton

              Re: Статистика - найточніша наука про роботу депутатів

              samopal пише:

              > Якщо ви думаєте, що той депутат дуже переживав за інтереси виборців "свого" окуругу, то помиляєтесь, хіба-що вам представник у Парламенті потрібен для того, щоб нарешті провести у ваше село газ чи "вибити" кошти на ремонт клюбу.
              >

              Нeправда Ваша, панe, бо кяк нe будe пeрeживати за мeнe, то наступного раза "пролeтить на виборах, а вибори в нас ду-у-ужe чсті.

              > Тут десь народ тішиться тим, що голова нашого бездіяльного Парламенту полетів до Бельгії рейсовим літаком. Можу вам назвати місце, де "звичайному виборцю" кілька років тому було найпростіше зустріти нардепів-львівян, їхніх помічників та представників львівської влади. Це - 91й поїзд Львів-Київ (тепер курсує ще якийсь "швидкий та пальцатий"). У п'ятницю - на Львів, у понеділок - на Київ. Гастарбайтери...

              Можна ствeрджувати, що на сьогоднішній дeнь дeмократії в Україні нeмає. Бо оцeй бeзпосeрeдній контакт виборця з дeпутатом - цe і є _єдина_ причина, чому парламeнтську рeспубліку можна назвати дeмоктратією - тобто владою народу.

              Cправжня дeмократія на сьогодняшній дeнь збeрeглася лишe у Швeйцарії, наскільки мeні відомо. Там кожeн громадянин є дeпутатом. У більших країнах цe виявилося важким до здійснeння, тож кажyть: давайтe одна людина від нашoї округи поїдe до столиці і розкажe там, як ми тут живeмо і чого хочeмо.

              Тому у пeрeкладі "дeпутат" означає "заступник". Поляки називають дeпутата "посол". А в нас, щоб бува виборeць чого лишнього нe подумав, вживають інозeмнe слово, а нишком кажуть, що то нe заступники наші, а начальники.

              Навіть за совітів були такі поняття, як дeпутатський наказ виборця.

              А які проблeми він можe вирішувати? Наприклад, якщо у Вашому околотку Ви єдиний, хто здійснює інтeрнeт послуги, то так, як Ви йому скажeтe проголосувати за закон в цій галузі - так віні проголосує, або внeсe продиктовану Вами поправку. Чому ні, якщо Ви його виборeць і більш нікого цe нe хвилює?
        • 2008.02.27 | Чучхе

          На відміну выд декого, бував

          Мій депутат був Мирослав Пилипович Горбатюк, він приймав (або його довірені особи) в приміщенні Радянської (тоді ще райради), потрапити на прийом було дуже просто

          Депутат міськради - Віталій Ворлодимирович Комов - приймав у приміщенні бібліотеки на вулиці Щербакова щосереди і щоп"ятниці

          Цікаво, що й зараз за моїм округом хтось закріплений, але хто - не підкажете? Може, комуняка який? Причому в окрузі, де 40% голосували за БЮТ - так це ж ганьба! і дискредитація пропорційної системи!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.02.27 | samopal

            То ви у Мінора про яких депутатів хочете дізнатися?

            Про районних, міських, обласних? Чи сільських та селищних - ті ж і досі на мажоритарній основі обираються, - повинні б своїх знати. ;)
  • 2008.02.26 | Pavlo Z.

    Хоч рахуй, хоч не рахуй....

    Чучхе, Ви такий наївний, чи стібаєтеся?:))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.26 | OlalaZhm

      А нафіга Вам депутата? ЩО він вам поможе7

      без лінії партії? Отож, навть не морочте собі голову. Хіба можете потішитись, що не без Вашої участі 450 сімей мають право жити ні хїєра не роблячи. Як при комунізмі. Хоч хтось...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.02.26 | Pavlo Z.

        Мені? Ви до кого?

    • 2008.02.27 | Чучхе

      Мене цыкавить дызнатися, хто ж мій депутат по-1 з принципу

      по-2 хочу написати статтю-інструкцыю, як знайти "свого" депутата

      Можете мені в цьому допомогти, вказавши, як можна відшукаьти депутатів, які закріпплені за нивками, 223 виборчий округ, якщо я не помиляюсь
  • 2008.02.27 | catko

    нема насправді ніякого закріплення

    партії для галочки порозписували своїх депутатів і в основному за принципом хто де виборами займався.
    при цьому якщо бют чи регіони ще більш мен накрили території то що робити литвину в яких депутатів менше ніж областей?
    а апарат вр нікого не закріпляє.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".