МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Предчувствие гражданской войны (с)

04/11/2008 | Crazy Lawyer
Після прочитання кількох гілок форуму, як завжди, впав настрій, але з'явилося щось на зразок того, що написав у темі.
І це я не був ще на місцях подій (і Ірпені, біля Жовтненовї лікарні, у провулку Гордієнка, на заводі Електроприлад тощо).
Що ж відчувають люди, яких б'ють там?

Відчуття, що дійсно, держава замість виконання захисту громадян, перетворилася з байдужого монстра на агресивного собаку, який, відповідно до Леніна, є апаратом класового насильства.
Ну а правохоронні органи дійсно є якоюсь опричниною чи НКВС-никами (хоча несистемно це було завжди).

Відповіді

  • 2008.04.11 | Iryna_

    Re: Предчувствие гражданской войны (с)

    таке саме відчуття
    плюс численні аварії де мажори безкарно вбивають людей
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.12 | Михайло Свистович

      Re: Предчувствие гражданской войны (с)

      Iryna_ пише:
      > таке саме відчуття

      аналогічно
  • 2008.04.11 | catko

    на два дні на природу на шашлики і все пройде

    і не читайте на ніч радянських газет
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

      А якщо твою дитину зібьє мажор і при цьому

      реготатиме тобі в лице - поїдеш на шалики успокаюватись?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.11 | catko

      бачу народ настільки зациклився на політиці що треба розжовувати

      свою думку. ок розжую.

      зараз є два світобачення. одне світобачення людей які живуть в газеті-телевізорі-інтернеті. ці люди є рабами політики бо крім політики там нічого нема. політики це знають і використовують щоб ввести людей в оману - їм це треба щоб довести що без тих політиків ні сонце не зійде ні трава не виросте ні грошей не буде.

      а є друге світобачення. там росте трава світить сонце і ти ввечері дивишся малюнки дитини а не шустера. і політики там точно такі самі люди які ходять в туалет срати і при цьому мучаться гемороєм.

      при першому світобаченні нічого крім зневіри і озлобленості не продукується

      при другому світобачені політики є ніхто і звати їх ніяк - що для них смерті подібно. як аналогія - казочка про мерліна де вбили злу богиню просто забувши про неї.

      це не значить сховати голову в пісок а значить що треба жити реальне а не віртуальне життя і проблеми вирішувати по мірі їх поступлення а не громадянською війною.
      прекрасний приклад - коли люди на пейзажці просто найняли машини з піском і засипали ненависний котлован. або сьогоднішня інфа про мента що просто взяв і застрілив алкоголіка який дитині ножа до горла приставив (а скільки крику тепер чого він альфи не дочекався).

      а громадянське суспільство починається не тоді коли люди всієї землі за руки взялись а тоді коли кожна людина починає вирішувати реальні проблеми в реальному житті не тільки свої але й ближніх. наприклад коли в неї яма біля підїзду - то не бігає роками по жеках і депутатах зі скаргами а піднімає свою задницю до найближчої будови, випрошує ведро битої цегли і засипає ту яму.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.11 | ОРИШКА

        На жаль, цей підхід зникає, коли суддя за бабки робить

        Вас винуватим перед буратинкою, або дитина дихає вщент отруєним повітрям Києва, тому що гади беруть хабарі, а не перевіряють, наприклад, авто на забруднення.
        Далі ще може бути список з десятків таких самих невтішних випадків :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | catko

          є таке діло. але підхід не зникає. і люди самі себе гроблять

          я коли пару раз обламався з державою - постановив собі що мені ніфіга не треба від тої держави крім трьох пунктів: елементарного захисту від злочинців, мінімального створення умов для діяльності і невтручання в моє особисте життя. а ну і ще дбання про те щоб така держава україна була як факт. за це все я погодився що готовий платити державі не більше 10% від прибутків як податок - при існуючому стані забезпечення вищеназваних пунктів - на більше держава не заробила.
          всі інші мої стосунки з державою я стараюсь вчиняти тоді коли це мені треба а не тоді коли державі треба. а всі порушення моїх прав я трактую як наїзд на мене конкретних вась і пєть а не чогось віртуального. і відповідно стараюсь протидіяти в конкретному реальному руслі. треба протидіяти грошима - плачу гроші. треба вийняти монтіровку - виймаю. треба обійти закон - обходжу. при цьому поняття закон я трактую таким чином що це мені від закону нічого не має бути за мою протидію - а не що це закон мені повинен щось забезпечити чи дати. іншими словами для мене закон це карающая длань а не допомога у вирішенні проблем.

          аналогічно з отруєнням повітря. в києві більше мільйона машин і це не виключно депутати і чиновники. тому я просто перебрався за межі києва і всіх ділов. бо київ все одно перетворять на шанхай. і винуваті в тому не влада а самі люди. на кожну незаконну забудову де ущемляються права 100 сімей існує ще 100 сімей які заплатили гроші щоб ті права ущемити і ту незаконну забудову розпочати. і це замкнуте коло жодні юристи і мери не зупинять поки люди самі не схаменуться.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.11 | AxeHarry

            +100

      • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

        Херня на постном маслі

        catko пише:
        > зараз є два світобачення. одне світобачення людей які живуть в газеті-телевізорі-інтернеті. ці люди є рабами політики бо крім політики там нічого нема. політики це знають і використовують щоб ввести людей в оману - їм це треба щоб довести що без тих політиків ні сонце не зійде ні трава не виросте ні грошей не буде.
        >
        > а є друге світобачення. там росте трава світить сонце і ти ввечері дивишся малюнки дитини а не шустера. і політики там точно такі самі люди які ходять в туалет срати і при цьому мучаться гемороєм.
        >
        > при першому світобаченні нічого крім зневіри і озлобленості не продукується
        >
        > при другому світобачені політики є ніхто і звати їх ніяк - що для них смерті подібно. як аналогія - казочка про мерліна де вбили злу богиню просто забувши про неї.


        От якби було добре - забув би якись селянин про Сталіна в 33-му - і не померла його дитина з голоду, забув якись бідолаха про Гітлера - і не згорів у Освенцимі - Красота!!!
        Це ж які мозги іскарьожені треба мати, щоб таке городити?
        пишу не для Катко - бо він всеодно нічого не зрозуміє, пишу для інших.
        Політикою тому і треба зайиматись - щоб твоя дитина мала можливість гратись в траві і дивитись з тобою малюнки.
        Бо якщо народ самоусувається від політики, то приходять до влади сталіни, гітлери, чи їм подібні і тоді дітям доводиться не гратись, а їсти траву з голоду, а сонце часто світить через грати десь в ГУЛАЗі на Колимі, а мажори, для розваги - давитимуть і гвалтуватимуть твоїх дітей, а ти тільки низько в пояс кланятимеся.
        Саме для того і потрібно займатись політикою - щоб забезпечити і гарантувати свої права і права своїх дітей.
        Для цього і існує так звана демократія, гарантією вже якої, є громадянська свідомість громадян, які готові активно захищати свої громадянські політичні права, а не ховатись на хуторі чи в травичці.
        І реально це можна зробити лише обьєднавшись, а не в "індивідуальному порядку". Бо проти людей стоять структури сильні, організовані, зі значним ресурсом і, як правило - силовими каральними органами.
        Захистити свої права від таких (влади) можна лишне обьєднуючись у політичні структури і активно працюючи в них (займаючись політикою), бо якщо народ самоусувається від політики, за нього нею займаються інші і тоді вони "інші" правитимуть бал.


        > а громадянське суспільство починається не тоді коли люди всієї землі за руки взялись а тоді коли кожна людина починає вирішувати реальні проблеми в реальному житті не тільки свої але й ближніх. наприклад коли в неї яма біля підїзду - то не бігає роками по жеках і депутатах зі скаргами а піднімає свою задницю до найближчої будови, випрошує ведро битої цегли і засипає ту яму.


        Одне другому не суперечить, а є лише складове одного цілого - правового, цивілізованого, громадянського суспільства.
        В тоталітарних режимах часто також виховують небайдужість до проблем ближнього і суспільства - навпаки - суботніки, "всі на будівництво доріг", "не пройди мимо окурка" і т.д., головне - не лізь у політику.
        Тому, громадянське суспільство все ж починається не з підняття недопалка, а з активної участі народу у політичному житті країни, небайдужості до цього.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | catko

          не більша ніж городять юристи

          по перше давай без образ бо я теж вмію нах посилати. не вмієш стримувати емоції - лікуйся.

          > От якби було добре - забув би якись селянин про Сталіна в 33-му - і не померла його дитина з голоду, забув якись бідолаха про Гітлера - і не згорів у Освенцимі - Красота!!!

          одні мерли з голоду а другі воювали в упа. а треті виїхали нафіг з україни. кожен вибирає власний шлях.

          > Це ж які мозги іскарьожені треба мати, щоб таке городити?

          не більш ніж в придуркуватих юристів які помішались на законодавстві.

          > пишу не для Катко - бо він всеодно нічого не зрозуміє, пишу для інших.

          то нахрена мене всує згадувати

          > Політикою тому і треба зайиматись - щоб твоя дитина мала можливість гратись в траві і дивитись з тобою малюнки.

          щоб товоя дитина мала можливість гратись і малювати треба не політикою займатись а гроші заробляти при цьому приділяючи дитині достатньо уваги. а якщо ти всю увагу спрямовуєш на юща з юлькою то товоя дитина росте без батька в результаті.

          > Бо якщо народ самоусувається від політики, то приходять до влади сталіни, гітлери, чи їм подібні і тоді дітям доводиться не гратись, а їсти траву з голоду, а сонце часто світить через грати десь в ГУЛАЗі на Колимі, а мажори, для розваги - давитимуть і гвалтуватимуть твоїх дітей, а ти тільки низько в пояс кланятимеся.

          не треба пи...діти всяку х..ню. гітлер до влади якраз і прийшов бо змусив всіх німців його політикою займатись.


          > Саме для того і потрібно займатись політикою - щоб забезпечити і гарантувати свої права і права своїх дітей.
          > Для цього і існує так звана демократія, гарантією вже якої, є громадянська свідомість громадян, які готові активно захищати свої громадянські політичні права, а не ховатись на хуторі чи в травичці.

          а хто сказав ховатись. просто от ти - юрист дипломований, захищаєш безоплатно сподівюсь від сотні незаконних забудов. і що ти назахищав? а ті люди яких ти захищаєш - свою задницю підняли на свій власне захист? а от фіг там бо якби підняли то й тебе вже б не треба було. твоя юристика - це та ж політика тільки вигляд збоку.

          > І реально це можна зробити лише обьєднавшись, а не в "індивідуальному порядку". Бо проти людей стоять структури сильні, організовані, зі значним ресурсом і, як правило - силовими каральними органами.

          в тих структурах не діє віртуальний демон а діють реальні васі пєті і миколи яким платять бабло за те щоб вони тебе щемили. і поки ти не переконаєш їх що це негарно - будеш боротись з вітряками.

          > Захистити свої права від таких (влади) можна лишне обьєднуючись у політичні структури і активно працюючи в них (займаючись політикою), бо якщо народ самоусувається від політики, за нього нею займаються інші і тоді вони "інші" правитимуть бал.

          обєднуючись в політичні структури та стаєш точно таким самим засранцем політиком і починаєш ущемляти права інших і рано чи пізно проти тебе теж повстануть. цю аксіому не було порушено за останні 5 тисяч років - чого вона має бути порушена зараз і чим дядюк кращий за шуфрича наприклад?


          > Тому, громадянське суспільство все ж починається не з підняття недопалка, а з активної участі народу у політичному житті країни, небайдужості до цього.

          ніхрена. саме з підняття недопалка. бо якщо я підняв недопалок а хтось його знову кинув то я бю в морду і більше недопалків там не кидають.
          а якщо я ніколи недопалків не піднімав але створюю партію за боротьбу з недопалками то швидше всього ті недопалки вкриють землю як снігом.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

            Re: не більша ніж городять юристи

            catko пише:
            > одні мерли з голоду а другі воювали в упа. а треті виїхали нафіг з україни. кожен вибирає власний шлях.


            І хто виїхав із Сталінської України?
            Там "граніца" була на такому замку, що не те що за кордон, а і в Росію виїхати було майже неможливо (стояли заград отряди).
            Тому якщо не займатись політикою, то складається часто такий стан, що вибору уже немає.

            >
            > щоб товоя дитина мала можливість гратись і малювати треба не політикою займатись а гроші заробляти при цьому приділяючи дитині достатньо уваги. а якщо ти всю увагу спрямовуєш на юща з юлькою то товоя дитина росте без батька в результаті.


            Знову ж таки оде другому не суперечить.
            Щоб моя дитина нормально жила, я повинен нормально працювати (що і роблю), але селяни в Україні в 30-ті тоже добре працювали, але їх діти мерли з голоду.
            Ті, чиїх дітей вбивають "вєсєлящієся мажори" також добре працюють. Але ти видно відносишся до тих, які впевнені. що вони тихенько переседять все на своєму "домашньому хуторі", а за суспільний інтерес - хай інші жопу рвуть.
            Ну що ж кожен робить свій вибір. Але нагадаю слова пастора Шлака із 17 миттєвостей весни: - "коли гестапо прийшло за комуністами, я не протестував, я ж не комуніст, коли прийшло за профспілковими діячами, я не протестував - я ж не профспілковий діяч, коли гестапо прийшло за євреями, я також не протестував - я ж не єврей, а коли прийшло за мною - то протестувати було вже нікому".
            варто не забувати це.


            > не треба пи...діти всяку х..ню. гітлер до влади якраз і прийшов бо змусив всіх німців його політикою займатись.


            Ні, Гітлер прийшов до влади, набравши всього 30 % голосів, саме тому, що інші 70 % населення самоусунулось від політики.
            Приклад Ірпінь. Бондарь прийшов до влади не тому, що 20% відсотків ірпінчан (що прийшли на вибори) взяли участь у політиці, а тому, що 80 % ірпінчан - самоусунулись від виборів (політики).
            Тому, саме із-за таких як ти приходять гітлери до влади.

            > > а хто сказав ховатись. просто от ти - юрист дипломований, захищаєш безоплатно сподівюсь від сотні незаконних забудов. і що ти назахищав? а ті люди яких ти захищаєш - свою задницю підняли на свій власне захист? а от фіг там бо якби підняли то й тебе вже б не треба було.


            Отут, я з тобою погоджусь. Бо в країні в якій право знищене, як таке, деградує і юриспруденція. в країні, в якій захистити свої законні права, можна лише - діючи незаконно, юристи непотрібні. Вони або обслуговують існуючу злочинну влада, або часто як ті дон-кіхоти вимушені воювати з вітряками, які постійно їх скидають з коня.
            Що ж доводиться поєднувати і коли я відчуваю, що не можу допомогти як юрист, готовий йти і ламати огорожі.
            А шо дєлать? Хоча, повірте - так хочеться - щоб по закону!

            >
            > >в тих структурах не діє віртуальний демон а діють реальні васі пєті і миколи яким платять бабло за те щоб вони тебе щемили. і поки ти не переконаєш їх що це негарно - будеш боротись з вітряками.


            роби свою структуру, обьєднуйся не з васями, Петями, а з кимсь кращим

            >
            > > обєднуючись в політичні структури та стаєш точно таким самим засранцем політиком і починаєш ущемляти права інших і рано чи пізно проти тебе теж повстануть. цю аксіому не було порушено за останні 5 тисяч років - чого вона має бути порушена зараз і чим дядюк кращий за шуфрича наприклад?


            ну токо не нада обобщать, структури структурам рознь - є тоталітарні, є корупційно-злодійські (як наші), але є і приклади демократичних правових систем (та ж західна Європа).
            Звичайно, я не ідеалізую, бо неідеальна істота людина ніколи не побудує ідеальну досконалу систему, проте все ж системи є різні - в одних 0,5 % чиновників беруть хабарі, в інших 95% (високопосадовці)так що ньюанси є і ці "ньюанси" визначають зовсім інший рівень життя і правової захищеності людини

            >
            >
            > > Тому, громадянське суспільство все ж починається не з підняття недопалка, а з активної участі народу у політичному житті країни, небайдужості до цього.
            >
            > ніхрена. саме з підняття недопалка. бо якщо я підняв недопалок а хтось його знову кинув то я бю в морду і більше недопалків там не кидають.


            Ні, бо якщо недопалок кинув син великого начальника чи олігарха і ти осмєлішся підняти на нього руку, то потім морду бьють тобі, після цього тебе запроторюють у вязницю на багато років, а твоя сімья, без засобів існування, живе у злиднях.
            Тому, громадянське суспільство (де твої права захищені не лише від таких убогих як і ти сам, а в будь-якому випадку) починаються з участі народу в політичному житті, а не в піднятті недопалка.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.11 | catko

              не бачу потреби в якійсь політичній структурі

              Олександр Дядюк пише:


              > Ті, чиїх дітей вбивають "вєсєлящієся мажори" також добре працюють. Але ти видно відносишся до тих, які впевнені. що вони тихенько переседять все на своєму "домашньому хуторі", а за суспільний інтерес - хай інші жопу рвуть.

              не треба мені навішувати образливі ярлики - останній раз попереджаю.

              для мене суспільний інтерес - це коли елементи суспільства що мають той інтерес - реальні а не віртуальні. і ті елементи повинні той свій інтерес проявляти в реалі. тоді є зміст за нього боротись. а якщо воно нікому не треба - то й боротись нема змісту.

              наведу приклад з реального життя. там де зараз я живу - проблеми з електроенергією. по-перше вона неякісна. по друге постійно зникає. коли мені згорів перший електроприлад - то я я купив собі стабілізатор а не пішов судитись. коли світло пропало на три дні - то я купив собі генератор а не пішов писати листа депутату.
              але паралельно я вияснив про місцевого - як ви кажете? - "царька" - і виявилось що світло пропадає не десь там а на конкретному трансформаторі який у віданні того царька і той трансформатор вже здихає. і коли пропадає світло то щоб його назад включити треба відкрити замки на трансформаторі а ключ тільки в царька. а царьок ображений що деякі місцеві йому за світло нерегулярно платять і таким чином час від часу провчає місцеве населення - типу у вас світла нема а в мене часу нема щоб приїхати і включити. тоді я почав працювати з місцевим населенням - але більшості населення виявилось глибоко пофіг бо одні не хотіли з царьком сваритись інші не хотіли платити а третім світло було не критично - ну типу в дачному режимі працюють.
              тоді просто після наступного вибивання автомата ми з сусідом зламали на трансформаторі замки, включили, поставили свої замки а копії ключів поділили. був великий скандал і розборки але ситуація вийшла з точністю до навпаки - як ми не могли довести царьку що він мусить включити світло так і царьок не зміг довести що це ми зламали замки. закінчилось все нічим. але ж наступним етапом я все таки накрутив кількох сусідів і ми зараз проробляємо варіант поставити собі окремий трансформатор і не залежати більше від царька.
              можете називати це хованням голови в пісок - типу насправді треба було через суд заставити царька поремонтувати трансформатор і т.п. і т.д. але от саме такою є моє політична позиція.


              > Приклад Ірпінь. Бондарь прийшов до влади не тому, що 20% відсотків ірпінчан (що прийшли на вибори) взяли участь у політиці, а тому, що 80 % ірпінчан - самоусунулись від виборів (політики).

              і тим 80% самоусунутих глибоко пофіг хто мером чи бондар чи мирослава - вони й призвіщ тих не ідентифікують. а бондар і мирослава на життя тих 80% не впливають і вплинути не можуть. ну хіба коли їм всі комунікації обрубати - то може помітять.


              > роби свою структуру, обьєднуйся не з васями, Петями, а з кимсь кращим

              не бачу в тому потреби. і яскравий приклад тому 2004 рік - беж жодної структури люди обєднались і свого добились. і вийшло набагато ефективніше і дієвіше ніж би то якісь партії довго й нудно обєднували і готували. чому приклад тепер до речі - тобто про ефективність партійних обєднань.


              > ну токо не нада обобщать, структури структурам рознь - є тоталітарні, є корупційно-злодійські (як наші), але є і приклади демократичних правових систем (та ж західна Європа).

              чому не треба? треба. а в європі не все так гладко як здається - і корупції з протестами і незаконними забудовами там не менше.



              > Ні, бо якщо недопалок кинув син великого начальника чи олігарха і ти осмєлішся підняти на нього руку, то потім морду бьють тобі, після цього тебе запроторюють у вязницю на багато років, а твоя сімья, без засобів існування, живе у злиднях.

              на вашу приказку моя: степінь крутизни на початкову швидкість кулі не впливає.

              і як юрист ви маєте знати про немалу кількість випадків коли в тюрму садили за побої бомжа теж.

              до речі одного разу я на автомобілі чуть одну дамочку розфуфирену не збив - вона несподівано на червоне світло кинулась дорогу перебігати - ледве загальмував. а за нею вибіг пацанчик наворочений в костюмчику і перснях - думав піде мене бити - а ніфіга - він почав тій дамочці люлей валяти.
              а був інший випадок - я там нікого не збивав але якесь пяне напівбомжатне чмо на світлофорі вломилось до мене в машину і почало пробувати мені по голові настукати бо я там типу його жінку не пропустив десь.

              так що це все не від мажорства залежить а від культури суспільства загалом.

              а своїми воплями про вже устоявшуся в україні систему панів-холопів ви робите і собі і людям медвежу послугу бо саме тими воплями сієте в людях зневіру і відсторонення від всього.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.11 | Simpleton

                Ну добрe: Ваша хата скраю. То що на Маідані робитe?

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.13 | catko

                  тому що майдан не є політичною структурою

              • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

                Re: не бачу потреби в якійсь політичній структурі

                catko пише:
                > для мене суспільний інтерес - це коли елементи суспільства що мають той інтерес - реальні а не віртуальні. і ті елементи повинні той свій інтерес проявляти в реалі. тоді є зміст за нього боротись. а якщо воно нікому не треба - то й боротись нема змісту.


                Правова держава, в якій всі (перш за все влада) живуть по закону, де в тюрмах сидять вбивці, а не лише ті хто не зміг заплатити суддям (мєнтам, прокурорам) - це не та реальність, за яку варто боротись?
                якщо ви впевнені, що добре проживете і без цього, то ви або Ахметов, або буждете впевнені лише до "пори до врємєні", пока вас чи по долі бюлизьких не "проїдеться" якись нахабний крутелик

                >
                > наведу приклад з реального життя там де зараз я живу - проблеми з електроенергією...... але ж наступним етапом я все таки накрутив кількох сусідів і ми зараз проробляємо варіант поставити собі окремий трансформатор і не залежати більше від царька.


                А апендицит ви також собі самі виріжете, якщо лікарні світло "вирублять"?

                > можете називати це хованням голови в пісок - типу насправді треба було через суд заставити царька поремонтувати трансформатор і т.п. і т.д. але от саме такою є моє політична позиція.



                А що робити пенсіонерам, які не мають змоги купити трансформатора "тільки для сєбя любімих"? Хіба вони винні в тому, що родились у той час, коли не було бізнесів.
                Та й на житті, як на довгій ниві - ви ще не знаєте, що вас у старості жде.
                Це ви зараз такий крутий, а якщо ви завтра (не доведи господи) попадете в аварію, лежатимете паралізованим, то що, на вас потрібно всім насрати "кожен сам за себе"?
                Знаєте, я багато таких в житті бачив, самовпевнених, удачливих, але часто - лише "до пори, до врємєні".
                >
                >
                > > Приклад Ірпінь. Бондарь прийшов до влади не тому, що 20% відсотків ірпінчан (що прийшли на вибори) взяли участь у політиці, а тому, що 80 % ірпінчан - самоусунулись від виборів (політики).
                >
                > і тим 80% самоусунутих глибоко пофіг хто мером чи бондар чи мирослава - вони й призвіщ тих не ідентифікують. а бондар і мирослава на життя тих 80% не впливають і вплинути не можуть.


                А от це повна херня. Проблема Ваша і тих ірпінчан, що ви не усвідомлюєте, наскільки влада впливає на життя людей. Можливо тому, що влада у нас переважно лайно і що одне лайно, що інше - різниця невелика (саме тому у людей сформувався хибний стереотип, що від влади мало, що залежить - тому нічого й страшного, що вона хренова). Я навіть припускаю, що людям спеціально внушається такий хибний стереотип.
                Насправді, від влади дуже багато що може залежати. Бо якби було продано з аукціону ті земельні ділянки, які мирослава зберегла, то можна було б вирішити дуже багато проблем міста, зробити його охайнішим, здійснити ремонти, покращити медобслуговування (бо не всі можуть оплатити лікування у "Борисі". хай не зараз а пізніш (та не треба все розтринькати зараз - і для майбутніх поколінь щось треба залишити).
                біда тих 80% (а схоже і вас), що вам хтось внушив, що від влади мало що залежить і їм не хватає здатності до аналізу, щоб зрозуміти, щоо все якраз навпаки.
                Що ірпінські депутати, зараз розкрадуть ірпінську землю, набьють свої особисті кармани, а фінансувати вивіз сміття не буде за що і не буде що продати й майбутньому, бо ці розкрадуть все зараз.
                Дуже прикро, що нашим людям уміло внушили цю хибну думку, що від влади мало що залежить, тому яка різниця - хто при владі, дуже прикро.


                > не бачу в тому потреби. і яскравий приклад тому 2004 рік - беж жодної структури люди обєднались і свого добились.


                І це повна туфта, бо якби не було сильних парламентських фракцій - НСНУ, БЮТ, соціалісти, які зуміли залучити і світових політиків до розвязання проблеми, то помайданували б, помайданували б - та й розійшлись би, або розігнали б, як на площі Тайаньмінь.
                Без сильних структур, то все - неорганізований бунт, який дуже легко придушується.
                Звичайно, я не применшую ентузіасм масс, але будь яка армія, навіть сама хоробра і відчайдужна, без штабу, командирів і координації - толпа і не більш того.

                >
                >
                > > чому не треба? треба. а в європі не все так гладко як здається - і корупції з протестами і незаконними забудовами там не менше.


                Ви можете це довести?
                ну ради бога навіщо вже відверту неправду писати. рівень корупції у нас якщо і співставний, то хіба що з країнами африки, але аж ніяк із країнами західної Європи.
                >
                >
                >
                > > Ні, бо якщо недопалок кинув син великого начальника чи олігарха і ти осмєлішся підняти на нього руку, то потім морду бьють тобі, після цього тебе запроторюють у вязницю на багато років, а твоя сімья, без засобів існування, живе у злиднях.
                >
                > на вашу приказку моя: степінь крутизни на початкову швидкість кулі не впливає.


                тільки боюсь, що куля швидше вас дістане. Бо таких як каллиновський так охороняють, що више лише надумаєте до нього дібратись, а вже самі решетом від куль станете.
                Калиновський живий, одеський мажор також, Льоня Черновецький також "спокоєн", та я взагалі не чув, щоб хоч один із крутих відповів "кулею".
                Тому, єдиний шанс добратись до таких - це боротись за таку державу - в якій править закон. і мені дуже прикро, що ви цього не хочте зрозуміти.

                >
                > і як юрист ви маєте знати про немалу кількість випадків коли в тюрму садили за побої бомжа теж.


                КОГООООО??
                Рядового пупкіна і сєржанта хубкіна?? нє так нє вопрос?
                А якщо близьку вам людину зібьє на машині чи покалічить "при задєржанії" не рядовий сержант?
                Пуля - ну так читай вище, вона швидше вас наздожене. Крім того, навіть якщо вам і влдасться з кулею, то вас 9якщо і не вбьють), то посадять на багато років - а хто ваших дітей годуватимете.
                То невже це добрий вихід із проблем?
                А чи не краще, коли не вас, а винуваться вашої біди посадять у тюрму непродажні чесні судді? Як такий варіант, чи не кращий?

                >
                > > так що це все не від мажорства залежить а від культури суспільства загалом.


                Так, але від пяного бомжа ви хоч захиститись зможете, а якщо вас захоче "опустити" крутий мажор, то уви - ви беззахісні і саме на це я намагаюсь весь час звернути вагшу увагу.
                для того і існує держава, щоб "вирівняти правові можливості", щоб "некруті" мали можливість захиститись від "крутих".
                Бо інакше джунглі - хто сил ьніший, поїдає слабшого.
                >
                > а своїми воплями про вже устоявшуся в україні систему панів-холопів ви робите і собі і людям медвежу послугу бо саме тими воплями сієте в людях зневіру і відсторонення від всього.


                Ні, бо я закликаю людей боротись з таким станом, не бути байдужими, а ви їх "присипляєте" - "в багдадє всьо спокойно, в багдадє всьо сспокойно"
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.13 | catko

                  у вас така психічна хвороба на людей смерть і біди накаркувати?

                  що я особисто вам юристе наш прогресивний поганого зробив що ви так наді мною ворожите? ще підіть свічку в церкві поставте типу шоб я здох.
                  а можливо то таки хвороба? а з психічнохворими щось дискутувати - тільки собі шкодити.

                  Олександр Дядюк пише:
                  > буждете впевнені лише до "пори до врємєні", пока вас чи по долі бюлизьких не "проїдеться" якись нахабний крутелик
                  > А апендицит ви також собі самі виріжете, якщо лікарні світло "вирублять"?
                  > Та й на житті, як на довгій ниві - ви ще не знаєте, що вас у старості жде.
                  > Це ви зараз такий крутий, а якщо ви завтра (не доведи господи) попадете в аварію, лежатимете паралізованим, то що, на вас потрібно всім насрати "кожен сам за себе"?
                  > Знаєте, я багато таких в житті бачив, самовпевнених, удачливих, але часто - лише "до пори, до врємєні".
                  > тільки боюсь, що куля швидше вас дістане.
                  > А якщо близьку вам людину зібьє на машині чи покалічить "при задєржанії" не рядовий сержант?
                  > Пуля - ну так читай вище, вона швидше вас наздожене. Крім того, навіть якщо вам і влдасться з кулею, то вас 9якщо і не вбьють), то посадять на багато років - а хто ваших дітей годуватимете.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.13 | Олександр Дядюк

                    Та заспокойтесь ви

                    Особисто проти Вас я нічого не маю і ворожкою чи чорним магом не є :)
                    І спорю я не для того щоб Вас переконати, бо це навряд чи можливо (така вже природа людини - людина інстинктивно хоче бути переможцем у спорі (дія ієрархічного інстинкту), крім того сформований раніш світогляд важко ламати), а для того, щоб ті хто слідкує за нашим диспутом, могли б щось корисне для себе взяти і зробити свої висновки, з нашої з Вами дискусії
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.13 | catko

                      ну то слідкуйте за базаром. і не тіште себе

                      думкою що ваш диспут комусь цікавий крім вас самих.
                      люди ніколи не люблять коли їх зверхньо вчать жити.
                      я наприклад теж не люблю особливо коли це робить мудрагель що всі розуми на світі поїв і тому бажання з вами будь-коли диспутувати більше не маю жодного.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.04.13 | Олександр Дядюк

                        то чого ж ви дискутуєте?

                        catko пише:
                        > думкою що ваш диспут комусь цікавий крім вас самих.
                        > люди ніколи не люблять коли їх зверхньо вчать жити.
                        > я наприклад теж не люблю особливо коли це робить мудрагель що всі розуми на світі поїв і тому бажання з вами будь-коли диспутувати більше не маю жодного.


                        І я нікого не вчу, бо дорослі люди можуть вчитись лише самі - аналізуючи різні точки зору та їх аргументацію, в тому числі і наші.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.04.13 | catko

                          вже ні. я ж не знав що ви автор ось цього брєду (л)

                          http://www.dyadyuk-o-v.narod.ru/Vvedenie.htm

                          Таким образом, потомство давал не тот, у кого были гипер-сексуальные инстинкты, а в первую очередь тот, у кого были наиболее развиты инстинкты борьбы за власть, борьбы за более высокое место в иерархии. Естественно в следующих поколениях все повторялось, - и опять наибольший шанс оставить потомство имели наиболее агрессивные самцы с очень развитыми инстинктами борьбы за власть.

                          Вот почему для человека, который произошел от стадных животных со строгим иерархичным строением стада, инстинкты борьбы за власть, за завоевание или хотябы за удержание занятого места в иерархии (положения в обществе) «селекционировались» как самые важные, одни из самых сильных.

                          Потомками этих агрессивных, жестких особей, с невероятно развитыми инстинктами борьбы за власть и постоянно неутоленной жаждой занять более высокое место в иерархии, и являются современные, с позволения сказать, - человеки.

                          Только их потомки – то есть МЫ и «дожили» до нашего времени.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.04.13 | Олександр Дядюк

                            "нє чітал - но осуждаю"

                            Тепер зрозуміло до якої категорії ви відноситесь: - "все що не відповідає моїй точці зору - брєд".

                            А аргументувати слабо?


                            Хоча навряд чи - адже для цього треба мати елементарні наукові знання і науковий логічний склад мислення
      • 2008.04.11 | Вільний радикал

        Re: бачу народ настільки зациклився на політиці що треба розжову

        100 пудів! Повний решпект.
  • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

    Так, наше суспільство сьогодні гостро антагоністичне

    З одного боку, правлячий клас так званої "еліти" в особі вищих чиновників і наближеного до них бізнесу, який не просто експлуатує трудящихся, а прямо їх грабує (грабуючи їхню країну, та визискуючи їх через податки, які потім також у бюджеті розграбовуються).
    З іншого боку експлуатована і пограбована більшість, яка маючи формальні права, немає жодних інших
    І шо дєлать?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.11 | ОРИШКА

      Объединяться и листовки - подымать людей против

      местных властей, если те ссучились, а после приобретения опыта - взяться за центральные.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.11 | OlenaSt

        А далі що?

        ОРИШКА пише:
        > местных властей, если те ссучились, а после приобретения опыта - взяться за центральные.

        Ну, "негативна" програма у нас уже є. А як з "позитивною"?
        Іншими словами: що робитимемо наступного дня після перемоги?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | ОРИШКА

          До того треба домовитися,(землю їсти) щоб після перемоги

          ВСІ засідання ВСІХ (нових, старих) чиновників проходили у прямому ефірі - радіо, Інет і ТБ. На місцях - місцевих "слуг" + центральних. А там вже потроху громадскість буде розбиратися. "Монтаж", звісно, не вийде.
        • 2008.04.11 | terrykoo

          Про перемогу зарано говорити

          Спочатку треба виконати програму мінімум (що само по собі є надзвичайно складно), а вже потім ділитись відповідно своїм "позитивним програмам"...
          В ідеалі потрібен широкий Громадський Фронт активістів різних ідеологій з використанням позапарламентських методів боротьби, аж до повстання.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.11 | ОРИШКА

            Якщо люди не зубожіють - повстання не буде. Історія

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.11 | miner

              Re: Якщо люди зубожіють - повстання не буде. Історія теж

            • 2008.04.11 | terrykoo

              Ясно, що сьогодні немає передумов для повстання

              Все залежить від рівня насильства з боку держапарату і напівкримінальних структур. Чим вище рівень насильства у суспільстві, тим вище вірогідність виникнення контрнасильства.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.11 | Адвокат ...

                Навпаки!

                Рівень здатности до повстання за для оборони своїх прав та свобод зростає не з ескалацією насильства, а з послабленням тиску.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.11 | terrykoo

                  Ги. В цьому щось є!

                  Як би там не було з рівнем держ.насильства, громадянам потрібно НМД організовувати певні групи здатні шляхом "силових" акцій захищати інтереси людей. Щоб можна було звернутись не лише до суду, але й до такої "профспілки"...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.11 | Адвокат ...

                    АґА!(с) Так гартувала сь махївія!

              • 2008.04.11 | Franko

                Таки немає

                Влада набула дуже цінного досвіду - пильно дотримуватися мінімально необхідного рівня комфорту для населення, аби те населення сиділо тихо. Помилка, на якій цей досвід здобувся, була Віктор Федорович, який це порогове значення дуже перевищив, зі всіма плачевними наслідками. Другого Януковича не буде, можу побитися об заклад.

                Ще один цінний досвід влади - це ефективність точкових ударів. Якщо схвальсифікувати вибори в межах всієї країни - буде срака. Якщо виселити ОДИН гуртожиток чи задавити ОДНУ дитину - все знову буде тихо. Такого, як в мушкетерів, де всі за одного - чи в арабів, які перевертають ціле місто через однісінького вбитого - в українців немає.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.11 | Iryna_

                  ніяка влада так не може за визначенням

                  викинули з квартир один будинок на Жилянській - тихо

                  тепер намагаються зруйнувати і викинути цілі квартали, тисячі людей
                  думаю, що тихо все ж не буде
        • 2008.04.11 | Адвокат ...

          Не будемо го св`яткувати!

  • 2008.04.11 | Franko

    І у мене. Але не стільки "передчуття",

    скільки відсутність бачення іншого напрямку, в якому могла б реалістично розвиватися ситуація. Стало зрозуміло, що будь-яка боротьба в правовому полі не має сенсу, тому що закон в Україні не діє.

    Інші напрямки є. Перший з них - це ще одна революція. Другий - це народ, який мовчки і без спротиву спостерігає за дерибаном і ховає своїх померлих. Але обидва є малореалістичними крайовими випадками.

    В цьому контексті одна з найважливіших речей, які відбуваються в Україні, це діяльність спільноти "збережи старий київ". Учасники творять прецеденти успішної громадянської боротьби не з абстрактною "владою", яка на сьогодні є абсолютно віртуальним поняттям, а з конкретним Баблом. Ці люди можуть показати альтернативу, яка не потребує, з одного боку, величезної масовості, а з другого боку, насильства.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.11 | Sean

      влада зовсім не віртуальне поняття

      це конкретні люди в конкретній системі з конкретним баблом і без натяку на сумління стосовно тих, хто є "ніхто" (с)

      а порятунок старого києва - то дуже добре і дуже правильно. Хоча і дуже мало.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.11 | Адвокат ...

        Нє! Це,-- не мало! Це,-- необхідно!

        З цього сі почне нова нація, нова держава, нова Україна.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.11 | Franko

        Віртуальна влада: Я мав на увазі політичну владу.

        В славні часи ЗаПравди, УБК чи навіть Помаранчевої Революції, влада більш чи менш повно зосереджувалася в руках певної політичної сили чи групи. Боротися проти тої політичної сили - чи то Леоніда Даниловича, чи то За ЄДУ, чи то СДПУ(о), чи то партії Регіонів - мало сенс, тому що це була "критична точка", ударами по якій можна було систему зруйнувати. Що Помаранчева Революція й продемонструвала.

        Після революції, приблизно починаючи з епохи становлення Балогану, політичної влади в Україні не існує. Реальна влада - ту, про яку ви правильно говорите - перейшла в руки політично безликого, політично віртуального капіталу. Тими самими незаконними забудовами займаються як регіонали, так і бютівці. Менти однаково чітко прикривають "непримиренних" політичних супротивників. Більше того, незаконні привілеї - такі, як давити безкарно людей на дорогах - мають очільники карликових партій, які не мають абсолютно жодної формальної влади. І навіть цілком аполітичні, проте дуже багаті люди.

        Тому фраза "боротьба з владою" взагалі опинилася на межі безсенсовності, як, імхо, і слово "влада".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | Адвокат ...

          Ви, трохом, сі помиляєте. ІМНО, звичано.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | Sean

          вона зовсім не віртуальна, вона дуже реальна

          спробуйте їй протистояти - відчуєте невіртуальність. Думаю, Ви без мене в курсі.
    • 2008.04.11 | miner

      +1024

      Саме так. Напрямок має бути не на приведення до влади чергового сорту еліт-лайна і не на втирання масам чергової еліт-лайно-ідіотології, а на відновлення суверенітету народа на «низькому рівні» — будинок, квартал, мікрорайон, тощо. А от коли у людей з’явиться відчуття солідарности на побутовому рівні, можна порядкувати країну як таку…
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.11 | Адвокат ...

        Re: +(1024 х 1024 )

      • 2008.04.11 | terrykoo

        Так! Це найскладніше, але іншого прийнятного віріанту немає.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | Адвокат ...

          В тім то,-- й справа! Бо мало хто є до тего готовий,

          а ще менше,-- тих, хто здатен.
  • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

    Що робити громадянам, коли по закону вони не можуть себе захисти

    Я вже давно хотів "підняти" цю тему, але руки недоходили.
    Враховуючи, що ця тема близька, розпочну тут.
    Я, як юрист, завжди свято вірив, що треба намагатись жити по закону і для захисту своїх прав використовувати лише законні методи.
    Але, що робити в країні, в якій громадяни позбавлені можливості захистити свої права законним шляхом?
    Чи можна було рекомендувати (вимагати) від євреїв, щоб вони у фашистській німеччині захищали свої права лише законним шляхом?
    Чи можна було рекомендувати українським селянам у 33-му році щоб вони захищалис воє право не вмерти з голоду - законним шляхом - через суди, скарги в прокуратуру, органи влади?
    Кожен скаже, що це було б безглуздо?
    Але хіба не така ж сама ситуація сьогодні склалась в Україні?
    Хіба мають сьогодні громадяни України РЕАЛЬНЕ право захистити свої права законним шляхом (звертаючись до органів влади і суду), особливо у тих випадках, де йде мова про великі гроші?
    Як приклад - я серйозно займаюсь захистом мешканців від незаконних забудов у м. Києві. представляв ще інтереси мешканців з вул, Малишка 3 (в акпаляції), та ряд інших. Слідкую за розвитком дій по інших проблемних забудовах.
    Тому, зі заннням предмета відповідально стверджую, що я не знаю жодного випадку, де мешканці зуміли відстояти свої права законним шляхом. ЖОДНОГО!
    Як це не парадоксально (особливо для юристів), але якщо десь і були зупинені незаконні забудови (а вони в Києві майже всі незаконні) - то ЛИШЕ НЕЗАКОННИМ ШЛЯХОМ!
    Жодна забудова у Києві законним шляхом не була зупинена.
    Лише там, де мешканці вдались до протиправних, прямо скажемо кримінально-караних дій (хуліганство – ст.. 296 КК України, протидія законній господарській діяльності – ст.. 206 КК України), лише там вдалось зупинити незаконні будівництва.
    Ви вкажете на протиріччя – що як же «перешкоджання законній господарській діяльності», якщо забудови незаконні. А ніякого протиріччя немає, бо допоки суд не визнав будівництво чи земле відвід незаконним – воно формально законне, а дії мешканців протиправні і прямо скажемо – навіть злочинні.
    Але чи хоч один суд визнав у Києві забудову незаконною??? - Ні і не визнає.
    Звичайно, якщо мешканці, вчиняючи протиправні, злочинні дії, фізичним насиллям (з кров’ю) зупинять забудову і всім стане ясно, що вони таки не дадуть будувати – то тоді, органам влади чи судам нічого не залишається, як таки узаконити статус кво.
    Так було по Малишка 3, по Березняківській, 12 і т.д. Хоча і там ще немає впевненості в перемозі мешканців. Бо, хоча будівництво по Малишка 3 зупинено вже понад рік, тим не менше «Кроун» уже більше року вперто не демонтує огорожу, і влада чогось не проявляє наполегливості у цьому питанні, хоча я вже не одне звернення написав в органи влади щодо демонтажу тієї огорожі ( по слухам робяти «залягли на дно» і мають надію ще з часом через суди поновити своє право на будівництво, те ж і по Березняківській 12 і т.д.)

    Тому –як захищати свої права громадянам країні, в якій вони практично не мають шансу зробити це законним шляхом?
    Тому що, так як і фашистській Німеччині, як і в за часів сталінізму – в країні встановлена диктатура влади. І хоча, на відміну від нацистської Німеччини чи часів СРСР – формально начебто диктатура влади відсутня, але де факто система влади так вибудована і взаємозв’язана (не НКВД, а грошима), що інституції формальної влади – в якій можна було б знайти захист прав законним шляхом, на закон не працюють, а працюють суто за готівкову оплату.
    Колись один відомий терорист сказав, що тероризм – це беззаконна реакція, на беззаконну владу. І дійсно, в країнах, в яких існує «панування закону» і які не лізуть з беззаконням в справи інших держав, тероризм практично відсутній.
    Я не прихильник тероризму, але що робити нам, громадянам України, які на сьогодні реально позбавлені можливості (реальної) захищати свої права законним шляхом?
    Що робити мешканцям Ірпеня, які намагаються захистити сквер на Тургенівській від незаконної забудови, якщо, і я говорю це відповідально – жодного шансу захисти його законним шляхом у них немає, а їх дії, виходячи з формальної точки зору – є протиправними.
    А «законних» забудовників охороняє міліція? І будьте певні «захистить» і прокуратура і суди?
    Що робити?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.11 | terrykoo

      Юридичний бік, та історична аналогія

      "Якщо уряд порушує права народу, повстання є для народу найсвященнішим його правом і найважливішим його обов’язком..." з Декларації прав людини і громадянина 1793-го року
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.11 | Адвокат ...

        І це є так же правдиво, яко й Св`яте Писання!

      • 2008.04.11 | Simpleton

        Re: Юридичний бік, та історична аналогія

        Наскільки мeні відомо, такий пункт записано у конституції дeяких країн (Німeччини, наприклад).

        У світлі нинішньої конституційної рeформи,
        "чи нє лєпо би нам бишe, братіє" :) розпочати громадську кaмпанію за включeння такого пункту до української Конституції?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | Franko

          Як на мене, це класна ідея

          Треба коментар фахівця з конституційного права. Але вже публічність, яку можна довкола цього розгорнути, змусить Бабло трохи призадуматися.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.11 | terrykoo

            Підтримую. Навіть, публічні дебати на цю тему

            будуть вже великим досягненням і змусять декого призадуматись.
          • 2008.04.11 | catko

            все нове це добре забуте старе. читайте насолоджуйтесь(л)

            http://maidanua.org/wiki/index.php/Меморандум_Майдану
            ...
            Розділ І. Права Людини.
            ...
            4. Конституційне закріплення права громадян України на повстання у випадку узурпації державної влади чи системного невиконання державою своїх конституційних обов'язків
            ...
            літо 2005р.
        • 2008.04.11 | AxeHarry

          Re: Юридичний бік, та історична аналогія

          + pravo na zbroju i samooboronu.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.12 | Sych

            + 1 000 000 000 000 000 000 000 ...

    • 2008.04.11 | Сергей ГРУЗДОВ

      Що робити, коли по закону...

      Олександр, це питання все-таки риторичне. Відповідь на нього добре відома: силова протидія, громадська непокора. У мене, як і у Вас, ця теза викликає суттєвий внутрішній опір, але іншого шляху немає.
      Тільки важливо врахувати: забезпечити суворий контроль за розгортанням подій для утримання їх в цілеспрямованному русі, найширша публікація мети і напрямку дій, блокування провокаторів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

        Тобто культурний контрольований терор?

        Сергей ГРУЗДОВ пише:
        > Олександр, це питання все-таки риторичне. Відповідь на нього добре відома: силова протидія, громадська непокора. У мене, як і у Вас ця теза викликає суттєвий внутрішній опір, але іншого шляху немає.
        > Тільки важливо врахувати: забезпечити суворий контроль за розгортанням подій для утримання їх в цілеспрямованному русі, найширша публікація мети і напрямку дій, блокування провокаторів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | Сергей ГРУЗДОВ

          Культурний контрольований терор?

          Не буду сперечатися про назву. Але, НМД, без цього задавлять гарантовано.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

            Ось прочитав ще один матеріал (л)

            http://infoporn.org.ua/2008/04/10/gamantsyam-zakon-ne-pisaniy/

            І що робити батькам (чи дітям) загиблих?
            Всі м же ясно, що жодної відповідальності та мразь не понесе.
            Проститутка у суддівській мантії поїхала слухати "на виїзді" (цікаво, до аварійщиків із "простого народу" той суддя хоч раз їздив у лікарнюю?)
            А тут не полінився, особисто поїхав бабки заробляти.
            мєнти охраняють.
            Проститутки-експерти напишуть, що рухався від із швидкістю 50-55 км і фігня, що людей порвало на шматки (машинку в яку вразався калиновський так покарьожило, що на 55 км., такого бути не моглоб, але нічого, експерти - написали.
            Тотальна безкарність при тотальній корупції, ось що основа беззаконня.
            Судді приймають відкрито беззаконні рішення, знаючи, що відповідати будуть лише в одному єдиному випадку - якщо не поділяться наверх.
            експерти мєнти прокурори те ж саме.
            судити, в першу чергу, треба не мажорів, а продажних суддів, експертів, прокурорів, мєнтів, фульожника луценка, що не своє місце займає і "брав під особистий контроль" Калиновських
            Ну коли вся ця блядота десь згине?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.13 | Гpаждaнин

      Закон дозволяє Громадянам захистити себе і інших

      Вам може заважати лише два чинники -
      1. Відсутність знань.
      2. Відсутність потенції.

      Детальні інструкції тут: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1207955631&first=1208040611&last=1207981006
  • 2008.04.11 | Franko

    Прекрасна ілюстрація: В Києві спалили незаконну будову

    В Києві спалили незаконну будову

    Орієнтовно в ніч з 8 на 9 квітня в Києві було спалено приватне кафе. Заклад було встановлено в порушення законодавства в зеленій зоні поряд з житловими будинками.

    Будівля кафе була встановлена таємно, з 2 до 3 ночі. Під час встановлення кран пошкодив зелений газон у парку та люк каналізації.

    Певний період місцеві жителі скаржилися у відповідні інстанції, в тому числі і мерію. В мерії їм сказали, що їх питання стоїть у черзі, і ще довго стоятиме, оскільки у КМДА є багато інших справ.

    Тим часом власники кафе продовжували облаштовувайти його, не дивлячись на письмові та усні протести місцевих мешканців.

    Врешті-решт, кафе згоріло - так само вночі, як і було встановлено.

    На фото видно результати пожежі. Пожежна машина, що приїхала на місце, перешкодила вогню повністю знищити стіни та дах будівлі.

    фото і джерело http://community.livejournal.com/saveoldkyiv/128842.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.11 | terrykoo

      Міські партизани у дії ! Нормально так працюють...

    • 2008.04.11 | Linx

      фігня якась

      Franko пише:
      > Будівля кафе була встановлена таємно, з 2 до 3 ночі. Під час встановлення кран пошкодив зелений газон у парку та люк каналізації.
      непоправиме горе
      А від пожежі газон не постраждав?


      > Певний період місцеві жителі скаржилися у відповідні інстанції, в тому числі і мерію. В мерії їм сказали, що їх питання стоїть у черзі, і ще довго стоятиме, оскільки у КМДА є багато інших справ.
      Доречі, а на що саме скаржились?
      Ну тепер місцеві бухатимуть на дитячих майданчиках.



      > Тим часом власники кафе продовжували облаштовувайти його, не дивлячись на письмові та усні протести місцевих мешканців.
      > Врешті-решт, кафе згоріло - так само вночі, як і було встановлено.
      А тим часом попити пивка місцеві мешканці їздити на Хрещатик...



      > На фото видно результати пожежі. Пожежна машина, що приїхала на місце, перешкодила вогню повністю знищити стіни та дах будівлі.
      Так стіни ж і дах металеві!!!!


      > фото і джерело http://community.livejournal.com/saveoldkyiv/128842.html
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.04.11 | Franko

        Це ілюстрація, а не проповідь з поділом на добрих і поганих

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | Linx

          Як ілюстрація - гуд!

          Але можливо спалили ті, хто хоче приткнути там ще одну "невеличку хатиночку" ;)
      • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

        Re: фігня якась

        Linx пише:
        > Franko пише:
        > > Будівля кафе була встановлена таємно, з 2 до 3 ночі. Під час встановлення кран пошкодив зелений газон у парку та люк каналізації.

        > непоправиме горе


        І таке може бути. У мого знайомого дитина впала в каналізаційну яму (люк був пошкоджений чи то бомжі вкрали на металолом) і втопилась.
        У людей непоправиме горе.

        >
        >
        > > Певний період місцеві жителі скаржилися у відповідні інстанції, в тому числі і мерію. В мерії їм сказали, що їх питання стоїть у черзі, і ще довго стоятиме, оскільки у КМДА є багато інших справ.
        > Доречі, а на що саме скаржились?
        > Ну тепер місцеві бухатимуть на дитячих майданчиках.
        >

        Є рацуха - терміново ліквідувати всі дитячи майданчики Києва - ну щоб алкашам не було де бухати
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.04.11 | Linx

          Re: фігня якась

          Олександр Дядюк пише:
          > Linx пише:
          > > Franko пише:
          > > > Будівля кафе була встановлена таємно, з 2 до 3 ночі. Під час встановлення кран пошкодив зелений газон у парку та люк каналізації.
          > > непоправиме горе
          > І таке може бути. У мого знайомого дитина впала в каналізаційну яму (люк був пошкоджений чи то бомжі вкрали на металолом) і втопилась.
          > У людей непоправиме горе.
          Думаю, абсолютно не в інтересах власників того ларька (чи що воно таке) мати під боком пошкоджений каналізаційний люк.



          > > > Певний період місцеві жителі скаржилися у відповідні інстанції, в тому числі і мерію. В мерії їм сказали, що їх питання стоїть у черзі, і ще довго стоятиме, оскільки у КМДА є багато інших справ.
          > > Доречі, а на що саме скаржились?
          > > Ну тепер місцеві бухатимуть на дитячих майданчиках.
          > Є рацуха - терміново ліквідувати всі дитячи майданчики Києва - ну щоб алкашам не було де бухати
          Тю дурня, чого саме алкашам?
          Ну я люблю інколи після роботи випити пляшку(може і кілька) пивка, то що я алкаш?
          Нормально коли в спальному районі є таке місце, бо на дитмайданчику чи прямо у дворі це робити не зручно.
          Цікаво просто, чи справді те що спалили заважало саме мешканцям? Бо як я зрозумів, навіть ще не запрацювало.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.04.11 | Simpleton

            Такого повно по всьому Києву понатикано.

            Маю і біля сeбe.

            Отжe, з особистого досвіду, що такe тe "кафe":

            Дeсь із 23-ї до 4-ї ранку - тусовка приблатньонного молодняку: чотириповeрхові матюки, дикі нeвмотивовані вигуки а-ля Тарзан, сварки на підвищeних тонах з відстані мeтрів у 50 (бо як зблизька, то бійка).

            І всe цe кожeн божий дeнь (вірнішe, ніч).

            Зрідка - нe буду казати, що часто - вбьють когось. На кілька днів то затихнe...

            Дивний Ви якийсь: в Ірпіні проти мeнтовського гуртожитку виступаєтe (якщо нe помиляюсь), а тут фактично бандитський притон захищаєтe.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.04.11 | Linx

              Re: Такого повно по всьому Києву понатикано.

              Simpleton пише:
              > Маю і біля сeбe.
              > Отжe, з особистого досвіду, що такe тe "кафe":
              > Дeсь із 23-ї до 4-ї ранку - тусовка приблатньонного молодняку: чотириповeрхові матюки, дикі нeвмотивовані вигуки а-ля Тарзан, сварки на підвищeних тонах з відстані мeтрів у 50 (бо як зблизька, то бійка).
              > І всe цe кожeн божий дeнь (вірнішe, ніч).
              > Зрідка - нe буду казати, що часто - вбьють когось. На кілька днів то затихнe...
              Винне "кафе".
              Спаліть його, хай у вашому під'їзді тусуються. ;)



              > Дивний Ви якийсь: в Ірпіні проти мeнтовського гуртожитку виступаєтe (якщо нe помиляюсь), а тут фактично бандитський притон захищаєтe.
              Звідки відомо, що то притон? І що я притон захищаю?
              Сказано - згоріло "кафе", причому не добудоване.
              Більше інформації нуль.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.04.11 | Simpleton

                Re: Такого повно по всьому Києву понатикано.

                Linx пише:
                >
                > Винне "кафе".
                > Спаліть його, хай у вашому під'їзді тусуються. ;)
                >
                За такого сусідства маємо:
                1). Вдeнь консьєржки біля усіх під'їздів;
                2). Вночі увeсь двір освітлeно прожeкторами і вартує охоронeць (головно для захисту автівок бо лишe їхні власники платять. Алe цe нe платна стоянка а лишe авто мeшканців будинку);
                3). Усі під'їзди мають подвійні мeталeві двeрі. Зовнішні з мeханічним кодовим замком: зайшов, зачинив, тоді відкриваєш внутрішні з eлeктронним замком;
                4). Більшість мeшканців мають броньовані двeрі до квартири, дeякі - по двоє: як і при вході до під'їзду.

                Дужe зручно мати поряд із домом розважальні заклади. Забув щe згадати про музику, яка чeрeз стіни відчувається лишe бeзкінeчним глухим "бум-бум-бум-..." - у п'ятницю і суботу - до трeтьої ранку.

                > Звідки відомо, що то притон? І що я притон захищаю?
                > Сказано - згоріло "кафе", причому не добудоване.
                > Більше інформації нуль.

                Так там жe є фото:

                http://community.livejournal.com/saveoldkyiv/128842.html

                Вульгарний кіоск з погонялом "кафe" щоб отримати ліцeнзію на цілодобовий продаж спиртного. Тобто цe ті самі пяниці на дитячому майданчику, алe з "вічною пляшкою". Тобто бeз "кафe" вони "роздавили" пляшку, погомоніли і розійшлися. А з "кафe" можна "гудіти" до ранку.

                Мeнe у Ваших дописах вразило тe, що справа з цим "кафe" точнісінько така ж сама, як і ваші ірпінські "новобудови". Алe коли пишeтe тут про Ірпінь, то сподіваєтeсь на довіру з боку майданівців, яким дужe важко зрозуміти, чим той жe гуртожиток вам нe догодив.

                Алe як тільки хтось запостив про абсолютно ідeнтичну ситуацію дe-індe - Ви зразу кажeтe, що то якісь нeнормальні. Чи нe здається Вам, що така позиція шкодить у пeршу чeргу вам самим?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.04.11 | Олександр Дядюк

                  дозвольте втрутитись

                  Simpleton пише:
                  > Алe коли пишeтe тут про Ірпінь, то сподіваєтeсь на довіру з боку майданівців, яким дужe важко зрозуміти, чим той жe гуртожиток вам нe догодив.>
                  >

                  як на мене, суть не в гуртожитку, а в тому, що під гуртожиткИ ВЖЕ ВІДВОДИЛАСЬ ЗЕМЛЯ і дофуя, але мельник віддав її своїй сестрі "на халяву". Хоча насправді ви напевно здогадуєтесь скільки коштує гектар землі під києвом.
                  Тому, якби Мельник за злочинним зговором із своєю сестрою не привласнили б раніш виділену земельну ділянку, а вже давно збудували б там гуртожитки, то ці ділянки можна було б продати з аукціону - і дуууууже поповнити ірпінський міський бюджет - на благо всіх мешканців, а не лише на напихання кишень мельника і його сєстрьонки.
                  Оце проблема, а не гуртожиток сам по собі.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.04.11 | Simpleton

                    Ця ірпінська eпопeя тут обговорюється вжe стільки, що важко

                    навіть відшукати потрібну інформацію.

                    Наскільки пам'ятаю, одним із аргумeнтів було: "А що кращe мати пeрeд вікнами: сосновий ліс чи мeнтівського гуртожитка?"

                    Тому я і кажу, що в цьому аспeкті ситуація абсолютно ідeнтична ситуації з "кафe".

                    А щодо суспільних фондів... - був би щасливий дожити до тих часів, коли б українці виходили на вулицю чeрeз такі рeчі. Он "дупотати" крадуть мільярдами - і кого цe хвилює. Український мeнталітeт - цe:
                    "На іх мєстє так поступіл би каждий." :(.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.04.12 | 17

                      Re: Ця ірпінська eпопeя тут обговорюється вжe стільки, що важко

                      То шо, леворуцii не буде?
                  • 2008.04.12 | Михайло Свистович

                    Re: дозвольте втрутитись

                    Олександр Дядюк пише:
                    >
                    > як на мене, суть не в гуртожитку, а в тому, що під гуртожиткИ ВЖЕ ВІДВОДИЛАСЬ ЗЕМЛЯ і дофуя, але мельник віддав її своїй сестрі "на халяву".

                    І не лише сестрі :)

                    > Тому, якби Мельник за злочинним зговором із своєю сестрою не привласнили б раніш виділену земельну ділянку, а вже давно збудували б там гуртожитки, то ці ділянки можна було б продати з аукціону - і дуууууже поповнити ірпінський міський бюджет - на благо всіх мешканців, а не лише на напихання кишень мельника і його сєстрьонки.

                    Не бюджетом єдиним :) Цю ділянку не варто продавати з аукціону. Хай би там і далі був просто ліс, а не приватна власність.

                    > Оце проблема, а не гуртожиток сам по собі.
  • 2008.04.12 | samopal

    Ну, тут деякі "гражданє" вже нову революцію накликають (/)

    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1207955779&first=1207994918&last=1207978793
    Чи "повторну". :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.13 | Гpаждaнин

      Re: Ну, тут деякі "гражданє" вже нову революцію накликають (/)

      Так, що б зупинити не тільки громадянську війну, але й поразку України в майбутній світовій.

      Знаєте що це? Це Новий Великий Китай!
  • 2008.04.14 | Mary Korin

    Re: Предчувствие гражданской войны (с)

    Абсолютно правильное видение ситуации - если ситуация в стране будет развиваться в том же руле, то гражданской войны не избежать.Продажное правительство укоренилось настолько прочно, что дабы вырвать его с корнем, методы должны быть радикальными.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.04.14 | Sean

      Дозвольте поцікавити - які саме радикальні методи маєте на увазі



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".