МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шведський коментар до припинення поставок газу в Україну

01/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Не зважаючи на святкові дні та відповідну налаштованість глядачів і слухачів, шведські мас-медіа встигли відкоментувати подію, яку тут звуть своїм іменем - припинення постачань газу в Україну, а через конфлікт і до Європи.
Вже 2 січня ситуацію прокоментував експерт Науково-дослідного Інституту тотальної оборони Швеції Ян Лейонхельм (Jan Lejonhjelm).
На його думку, заяви та дії "Газпрому" не пов'язані з економікою і є зовнішньополітичним важелем, що його намагається використати Росія. Це помста Україні за позицію в російсько-грузинській війні, де Україна зайняла сторону Грузії, каже Ян Лейонхельм.
Коментар від Науково-дослідного Інституту тотальної оборони задає тональність наступним відгукам на події у мас-медіа та політиці Швеції, зокрема і на позицію міністра Карла Більдта на зустрічі голов ЄС, що відбудеться в неділю, 4 січня.
Раніше сайт "Майдан" оприлюднював коментрар Науково-дослідного Інституту тотальної оборони Швеції щодо російсько-грузинського конфлікту. Зокрема, коментуючи спроби Росії контролювати ситуацію у країнах екс-СРСР силовим шляхом, експерт Інституту Роберт Ларссон запевнив, що "вони навряд чи увінчуються успіхом. Вони можуть зруйнувати, дестабілізувати, надавати вплив - але не контролювати"...

Відповіді

  • 2009.01.03 | Сергій Вакуленко

    Re: Шведський коментар до припинення поставок газу в Україну

    Майдан-ІНФОРМ пише:

    Лейонхельм (Jan Lejonhjelm)

    По-українському його прізвище звучить як Лейонйелм.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua