МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

170 днів залишилось до великого мордобою в Полтаві

01/06/2009 | did
Після викрадення восьми дерев"яних хрестів в ніч з 25 на 26 листопада 2008, євро-азійським союзом молоді в м.Полтаві. Хрести були встановлені на вшанування жертв голодомору на місці розстрілу полтавців під час відступу німецьких окупантів з м.Полтави. Ця територія невідомо як,була віддана без публічного обговорювання,та опитування,для побудови сінагоги.
14 жовтня 2008 року в день свята Покрови,біля пам"ятника Леніна в Полтаві було зірвано спец.операцію силових структур проти молодіжної всеукраїнської огранізації "Тризуб" ім.Степана Бендери. Проти 12 членів "Тризубу" силові структури м.Полтави виставили весь штат октябрьського відділу міліції м.Полтави. Операцію очолили персонально тимчасово виконуючий обов"язки начальника міліції Октябрьського району Мороз та начальник взводу Шинкаренко. Все це фотографував правозахисник журналіст Анатолій Банний.
В грудні місяці 2008 року за те.що Анатолій Банний фотографував,його адміністративним обласним судом по кримінальним справам під головуванням судді Гавриша визнали винним за злісну непокору міліції.
Силові структури м.Полтави не розуміють.що їх втягують в політичні ігри

Відповіді

 • 2009.01.07 | Sean

  а хто і кому битиме?

  а також коли і нащо?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.07 | sms

   Re: а хто і кому битиме?

   Матковський Українській державі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.07 | Юрій Нетудихата

    Re: а хто і кому битиме?

    Росія через 300-ліття Полтавської битви піднімає в Полтаві п'яту колону для дестабілізації ситуації в Україні. Прикро, що російському великодержавному шовінізму прислуговує бютівський міський голова Полтави А.Матковський.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.18 | Тарас Токар

     Re: а хто і кому битиме?

     Юрій Нетудихата пише:
     > Росія через 300-ліття Полтавської битви піднімає в Полтаві п'яту колону для дестабілізації ситуації в Україні. Прикро, що російському великодержавному шовінізму прислуговує бютівський міський голова Полтави А.Матковський.
     Яким чином?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua