МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Путiн о "РосУкрЭнерго" и господине Фирташе

01/08/2009 | 4vlada.net
http://expert.org.ua/statias/?st=2&id=69202

Премьер-министр РФ Владимир Путин допускает, что российской стороне не дают напрямую заключить контракт с НАК "Нафтогаз Украины".

"Мы согласны подписать контракт прямо с НАК ("Нафтогаз Украины"), у меня складывается впечатление, что они не дают это сделать", - заявил В.Путин в четверг в ходе общения с иностранными журналистами.

"Мы никогда не уклонялись от контактов с нашими украинскими партнерами на любом уровне", - подчеркнул он.

В.Путин также ответил на вопрос о принадлежности компании "РосУкрЭнерго". "С нашей стороны в "РосУкрЭнерго" 50% принадлежит напрямую "Газпрому", а с украинской стороны - принадлежит каким-то физическим лицам, мы их не знаем, кроме того, что нам однажды показали господина Фирташа, с которым я никогда не встречался, в глаза его не видел", - сказал В.Путин.

Он еще раз подчеркнул готовность российской стороны напрямую заключить контракт с НАК "Нафтогаз Украины".

Отвечая на вопрос о том, на кого работает господин Фирташ, В.Путин заявил: "Спросите того, у кого он работает, но не у нас".

В.Путин подчеркнул, что в то время, как Россия долгие годы направляла газ в Западную Европу по цене до 200 долларов за тысячу кубометров, Украина получала этот газ стоимостью в 40-50 долларов за тысячу кубометров.

"Таким образом, Россия только в газовой сфере просубсидировала экономику Украины за эти годы примерно в объеме 47 млрд долларов, в целом же по республикам бывшего Советского Союза субсидирование только в газовой сфере составило примерно 75 млрд долларов", - подчеркнул В.Путин.

Відповіді

 • 2009.01.08 | Panzernik

  Багато я бачив брехливих кацапів, але Путін це Фрукт.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.08 | СiT

   Re: Багато я бачив брехливих кацапів, але Путін це Фрукт.

   А ви зверніть увагу : Пупкін і Тюлка діють абсолютно одними методами.
   Однако брешуть, перекладаючи з хворої голови на здорову. Однаково "топлять" Ющенка дуже синхронно і з однаковою люттю.
   Вони діють за однаковими установками. І я впевнений, ці установки розробляються в КГБ.
 • 2009.01.09 | Bayan

  Эхо Москвы o борьбе между Тимошенко и Ющенко за газ-транзит (/)

  http://www.echo.msk.ru/programs/klinch/562693-echo/

  В.МИЛОВ: Когда на Украине была президентская кампания 2004 г. – помните, тогда кандидат в президенты Ющенко обещал, что мы вас избавим от бандитского государства и теперь у нас будет все прозрачно, по-честному, и так далее? К сожалению, в газовой сфере не видно, что получилось выполнить его обещание.

  А.МИТРОФАНОВ: Дело в том, что газовая сфера - это сфера больших доходов и любой человек. Который управляет государством – что он, кому-то отдаст контроль над этой сферой? Он же политик профессиональный, он сразу берет командные высоты, он смотрит, - да, вот это, это, это - командные высоты. В Донецк он не может зайти – там сидят металлургия и сложившиеся группы. А газовый транзит – это его святая тема.

  А.МИТРОФАНОВ: Мне рассказывали в Донецке, что когда Янукович приходил к власти – тогда премьером - то ему сразу Ющенко сказал – вот всюду, но сюда не лезешь. И тишина в этом вопросе была только потому, что Янукович не лез в газовый транзит.

  А.МИТРОФАНОВ: давайте прямо скажем раз и навсегда, что история с «Росукрэнерго» связана с интересами Ющенко. Фирташ и Фурсин, - ну, Фирташ, прежде всего, - связаны с Ющенко, с его группой.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

   Эхо Москвы - голос КГБ. найбільш важливий бо інтелегенція слуха

   інколи там цікаві матеріали публікують
   але ніколи нічого ДІЙСНО важливого там не буває

   джерело вміло цензуроване і маніпулятивне до біса
 • 2009.01.09 | BROTHER

  Таке враження, що Путін виправдовується за щось

  Я помітив, що він нібито виправдовується, коли розуміє, що програє. Чи людянішим себе хоче показати, типу: не гнівайтеся, я добрий фєй.

  Мабудь відчув, що фортуна не на його боці в уцьому випадку. Він же ж набагато більше і раніше за нас знає, то ж його такі незрозумілі на перший погляд виправдовування, насправді говорять про те, що він вже точно знає, що треба здавати назад, а ми або його громадяни (він, здається, більше перед ними виправдовується) тільки починємо отримувати ту інфу, яку він вже схавав, і через яку здає назад.
 • 2009.01.09 | GreyWraith

  Ой, схоже, мексіканські лохи із "Газпрома" попали...

  ... накупили в Туркменістані мавп по 35 песо, а тепер не знають, кому б їх збути. :)

  4vlada.net пише:


  Премьер-министр РФ Владимир Путин допускает, что российской стороне не дают напрямую заключить контракт с НАК "Нафтогаз Украины".

  "Мы согласны подписать контракт прямо с НАК ("Нафтогаз Украины"), у меня складывается впечатление, что они не дают это сделать", - заявил В.Путин в четверг в ходе общения с иностранными журналистами.

  Нічого собі! І хто ж це сміє перечити могутній енергетичній надімперії? Де ж знайшлася така надпотуга? І невже сам Великий і Могутній Імператор Намогутнішої Супердержави у світі, що не так давно примусив самого жахливого Саакашвілі краватку їсти, виявляється, так бздить цієї силищі, що боїться її навіть по імені назвати. :)

  Ану спробуємо вгадати: Ющенко? Фірташ? Дубина? Тимошенко? США? світова закуліса? марсіани? альфа-центаврійці? Сітхи прилетіли через час із далекої-далекої галактики?


  "Мы никогда не уклонялись от контактов с нашими украинскими партнерами на любом уровне", - подчеркнул он.

  Ги-ги. :)


  В.Путин также ответил на вопрос о принадлежности компании "РосУкрЭнерго". "С нашей стороны в "РосУкрЭнерго" 50% принадлежит напрямую "Газпрому", а с украинской стороны - принадлежит каким-то физическим лицам, мы их не знаем, кроме того, что нам однажды показали господина Фирташа, с которым я никогда не встречался, в глаза его не видел", - сказал В.Путин.

  Он Петросян зі своїми хохмами вже набрид і втрачає рейтинг. Може, Путіна краще запросити? - у нього жартувати куди веселіше виходить. :)

  Вдумаймося в слова Путіна: "Газпром" на ключовому транзитному напрямку все поставив на угоду із якимись нєвєдомими звірушками. І всемогутня ФСБ, якою в околицях Росії дітей лякають, за три роки не змогла хоч трохи наблизитися до цих таємничих фізичних осіб і хоч якусь інформацію про них здобути. Чи "Газпром", зокрема його тодішній голова правління а тепер Президент Росії, насправді знає, з ким домовлявся, але мовчить як партизан і своєму начальству навідріз відмовляється казати... :)

  >Отвечая на вопрос о том, на кого работает господин Фирташ, В.Путин >заявил: "Спросите того, у кого он работает, но не у нас".
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bounce: :bounce: :bounce:

  >В.Путин подчеркнул, что в то время, как Россия долгие годы >направляла газ в Западную Европу по цене до 200 долларов за тысячу >кубометров, Украина получала этот газ стоимостью в 40-50 долларов за >тысячу кубометров.
  Згадала баба, як дівкою була. :) Може, і Україні варто згадати ще більш "долгіе годи" і те, що сталося із дашавським газом?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.09 | BROTHER

   А кацапи вважають, що Тюмень з Уренгоєм були відкриті

   ще Ломоносовим, і укаливали там виключно арійці кацапської крові. І труби на ті газо-нафто-проводи вони брали не наші чи європейські, а тілько стовідсотково російські.

   Івани, які не пам'ятають, хто їх народив і з цицьки годував. Хто ті сибіри разом з ними, а то і просто для них, завойовува. Взагалі, на дальному сході Росії геть багато старих козацьких і українських прізвищ. Я ще в інституті натрапив на інфу у бібліотеці (в якійсь радянській книжці було), що моє прізвище наче друге чи третє за популярністю в одному з відомих східно-російський міст. Відтоді почав цікавитись, а звідки ж там моє прізвище взялося. Вийшло, що ще до заснування того міста кацапськими царями, там вже якийсь час жили козаки, які, власне, і були авангардом освоєння тих земель.

   Погане те, що багато з наших вже вважють себе росіянами там у Росії. Вони зовсім або майже зовсім не знають рідної української мови не цікавляться українською культурою. Більше того, російська пропаганда всадила їм у мозок думку, що українець - це звучить гордо лише російською мовою. Мені іноді здається, що ми маємо росповсюджувати більше проукраїнської інформації російською мовою, щоб вона була більш зрозуміла тим українцям, які не знають мову і мешкають далеко від України. Росіськомові українці, які мешкають в Росії, це велика сила, то ж маємо схиляти її у наш бік.

   Я навіть одному хлопцю на радіо десь 5-6 років тому казав, що нам треба зробити РОСІЙСЬКОМОВНИЙ але проукраїнський інтернет портал з радіостанцією і назвою російською типу: "Киевская Русь" - і подавати там письмову і радіо інформацію виключно росіською мовою, але інформацію проукраїнську. Накшталт "Голоса Америки" чи "Свободної Європи". Інфа має бути дуже виваженою, без шаленої антиросійської пропаганди. Такою, щоб сприймалася в Росії більш дружньою і мала б багато хвактів з життя самої Росії. Таких хвактів, по яких ми можемо впевнено доводити свою думку росіською мовою. То ж справа за малим - почати. Нам вконче треба давати росіянам вигідну для нас інформацію семе російською мовою, бо тут в Україні ми все і так бачимо і чуємо різними мовами, а росіяни будуть читати чи слухати тільки російською.

   Вже кілька років в Росії фактично керуються майже всі інформаційні канали. Росіяни вже голодні до різноманітної інфи, але їм бракує російськомовних джерел критичного характеру, бо цар Путін їх приспав.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua