МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Росія не використовує ситуацію з Україною як політичну зброю»

01/09/2009 | Микола Гудкович
На зустрічі з іноземними ЗМІ В. Путін, пирскаючи в кулак, повідомив отетерілим журналістам таке: «Росія не використовує ситуацію з Україною як політичну зброю».

«Це стара історія про білого бичка», — сказав, хизуючися своєю безкарністю, прем'єр у відповідь на прохання журналістів прокоментувати існуючу думку про те, що Росія використовує ситуацію з постачаннями і транзитом газу через Україну в своїх політичних цілях.

Якщо до певного моменту промова високопосадовця підживлювалася виключно власним дуром, то якоїсь миті, очевидно, подіяли галюциногенні таблетки:
«Якщо говорити про політичну зброю, я такого не знаю — політичної енергетичної зброї» — сказав прем'єр.

І далі, геть пустившися берега, В. Путін підкреслив, що Росія не пов'язує політичні питання з економічними.

Журналісти трималися з останніх сил — бо засміятися означало втратити акредитацію свого ЗМІ на подальші прес-конференції найфеєричнішого політика нашої доби.

Бачучи, що присутні не беруть його на глум, В. Путін відзначив, що ті, хто зв'язує політичні і економічні питання, «роблять це тільки з однією метою — прикрити свою економічну неспроможність і небажання виконувати зобов'язання».

За матеріалами РБК


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua