МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Об’єднання українців Росії

01/10/2009 | Pavlo Z.
Об’єднання українців Росії висловлює глибоке занепокоєння з приводу чергового «газового» конфлікту в російсько-українських взаємовідносинах. Виявляється, що декларації про стратегічне партнерство Росії з Україною є лише порожніми розмовами, а будь-який привід використовується для нагнітання антиукраїнської істерії в російських засобах масової інформації.
Українська громада Росії вважає, що комерційний спір повинен вирішуватися суб’єктами підприємницької діяльності шляхом переговорів, без привнесення в них політичного підтексту, тому що шкода для відношень між людьми, між народами в результаті таких дій може бути дуже великою.
А міждержавні відношення України і Росії повинні базуватися на основі взаєморозуміння, врахування інтересів обох країн, і, що особливо важливо, на принципах взаємоповаги.
Закликаємо керівництво Російської Федерації і України вжити всіх можливих зусиль для нормалізації міждержавних відносин.


Рада Об’єднання українців Росії


9 січня 2009 року, м. Москва

Відповіді

 • 2009.01.10 | BROTHER

  Поганому танцюристу заважають яйця!

  Путін вже виглядає втомленим через пошуки виноватців в Україні. І те йому не так, і це не підходить. Какой-то "мазурік" великого Путіна нагнув, от же ж подія...

  Янук Ющенка "козлом" обізвав - пролетів повз президентського крісла.
  Путін Ющенка "мазуріком" обізвав - отримав газового ляпаса.

  Хто наступний? Ще б той Ющенко трохи ділом в середині країни зайнявся, ціни б йому не було. Але...

  По темі. Важкувато там, мабудь, в Раші бути українцем? Знаю, що не просто. А кому зараз легко? То ж, тримаємось разом, Українці! Попри все - разом!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua