МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До речі, щось давно не чути про Ванко Прикерченська

01/11/2009 | Чучхе
Але якщо глянути на проблему з точки зору сьогодення, то (винесемо за дужки питання, могли б ми взяти за послуги Ванко більше чи менше) це була ЄДИНА в країні спроба ектренно почати пошуки (принаймні, пошуки! ніхто ж не дасть гарантію, що той газ знайдеться!) газових родовищ.

Не дивно, що вона була зарублена Кабміном. У бригаді Тимошенко головне - красиві понти, за які потім розплачуються всі. Що оті роздачі по 1000 грн (а чому було б на цві гроші не закупити валюти, поки та була по 4,5?), тепер ось ідея Томенка з забороною реклами алкоголю та тютюну - типу зараз саме той час, коли рекламістів можна позбавляти головного джерела прибутків.

Відповіді

 • 2009.01.11 | Shooter

  Взагалі-то, уряд та Нафтогаз потрібно грати...

  ...у хвіст і гриву за те, що "лєто красноє пропєлі" - не до газу було, вигризали в Ющенка владу.

  Але не зараз, а відразу після закінчення "ґазавату".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | сябр

   Re: Взагалі-то, уряд та Нафтогаз потрібно грати...

   а хто ж забив ПГС газом під завязку? Балога? Чи його співробітник ВАЮ? Саме підлеглі Тимошенко- Дубина, Немиря та інші - роблять основну чорнову роботу в цьому конфлікті. СП лише підгавкує. Ющ катається на лижах...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.11 | Shooter

    Re: Взагалі-то, уряд та Нафтогаз потрібно грати...

    сябр пише:
    > а хто ж забив ПГС газом під завязку?

    Поставник - Газпром. Перед яким на кінець року в Нафтогазу виник кількамільярдний борг. Не зважаючи на те, що Нафтогаз справно отримував платежі від споживачів.

    >Саме підлеглі Тимошенко- Дубина, Немиря та інші - роблять основну чорнову роботу в цьому конфлікті.

    Саме підлеглі Тимошенко, та найбільше сама Тимошенко, винуваті у тому, що конфлікт виникнув як такий. Бо якби вони (головне пані Тимошенко) не хєрньою страдали від весни 2008, доводячи при цьому Нафтогаз на край банкрутсвта, а активно ще відтоді вели переговори з Росією, то договір вже би був дано підписаний.

    Натомість, тов. Тимошенко довший час намагалася без мила залізти язиком у дупу тов. Пуціну. От він їй і віддячує тепер - також без мила і також у дупу.

    P.S. Заодне також варто нагадати, що "непрохфесіонал" Івченко в 2006 за 3 дні зумів отримати від Росії ціну 95 замість 220, які вона вимагала, та підняття ставки за транзит до 1,7. Побачимо, яких успіхів в переговорах досягнуть "проффесіонали" Тимошенко.
  • 2009.01.11 | Сергій Кабуд

   маю сумнів що газават закінчиться в принципі

 • 2009.01.11 | Mykola_2007

  Re: До речі, щось давно не чути про Ванко Прикерченська

  >тепер ось ідея Томенка з забороною реклами алкоголю та тютюну - типу >зараз саме той час, коли рекламістів можна позбавляти головного >джерела прибутків.

  В період кризи, лише реклами алкоголю та тютюну нам не вистачає, враховуючи і без того велику проблемму алкоголізму... Є речі на яких не можна зароблять, і тим більше рекламувати.
  Державі більше прибутку принесе здорова людина, ніж прокурений алкоголік.

  Хоч і вважаю БЮТ по суті антиукраїнською силою, але тут підтримую.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Isoлято

   І я підтримую. Досить вже споювати та скур(в)ювати власний народ

  • 2009.01.11 | Тестер

   Re: До речі, щось давно не чути про Ванко Прикерченська

   Mykola_2007 пише:
   > >тепер ось ідея Томенка з забороною реклами алкоголю та тютюну - типу >зараз саме той час, коли рекламістів можна позбавляти головного >джерела прибутків.
   >
   > В період кризи, лише реклами алкоголю та тютюну нам не вистачає, враховуючи і без того велику проблемму алкоголізму... Є речі на яких не можна зароблять, і тим більше рекламувати.
   > Державі більше прибутку принесе здорова людина, ніж прокурений алкоголік.
   >
   > Хоч і вважаю БЮТ по суті антиукраїнською силою, але тут підтримую.

   Здорова людина і собі більше прибутку принесе...
  • 2009.01.11 | Чучхе

   Не думаю, що причина масового алкоголізму - в рекламі

   Пиятство тут має соціальні корені, і спочатку людина починає власне пити, а вже потім вона стає об"єктом для реклами того чи іншого алкогольного виробу

   плюс продуценто алкоголю завжди зможуть вигадати приховану рекламу, гроші за які підуть просто наліво
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.11 | Mykola_2007

    Re: Не думаю, що причина масового алкоголізму - в рекламі

    >Пиятство тут має соціальні корені, і спочатку людина починає власне >пити, а вже потім вона стає об"єктом для реклами того чи іншого >алкогольного виробу

    По перше. Індіанці та ескимоси не пиячили доки не дізналися, що є горілка та інші... Так що реклама була перша.

    По друге, зараз з українським рівнем алкоголізму(коли навідь дівчата з гордістью розказують скільки вони випили за свята) реклама алкоголю не лише не зараджує цьому, а й навпаки впливає особливо на молодь, яка дивлячись бокс дізнається зразу про Чернігівське та Неміроф. До того ж антиалкогольна пропоганда в данному випадку взагалі дурість та марнотратство. Те ж саме і паління.

    >плюс продуценто алкоголю завжди зможуть вигадати приховану рекламу, >гроші за які підуть просто наліво

    Це не аргумент, як на мене.
    Наймані кіллери теж якось розказують майбутнім роботодавцям про свої послуги. Може і таку рекламу дозволити? А що, теж вбивства не поборимо, так можно заробити...

    В Россії заборонили навідь у фільмах палити, що принаймі для України гарний приклад. Бо діти беруть приклад саме з крутих дядь з екрану, а коли він ще й палить...
 • 2009.01.11 | yes

  Re: До речі, щось давно не чути про Ванко Прикерченська

  Чучхе пише:
  > Але якщо глянути на проблему з точки зору сьогодення, то (винесемо за дужки питання, могли б ми взяти за послуги Ванко більше чи менше) це була ЄДИНА в країні спроба ектренно почати пошуки (принаймні, пошуки! ніхто ж не дасть гарантію, що той газ знайдеться!) газових родовищ.

  Ви не геолог і говорити ряд непрофесійних суджень.
  Газ вже знайдений
  Його потрібно добути
  >
  > Не дивно, що вона була зарублена Кабміном. У бригаді Тимошенко головне - красиві понти, за які потім розплачуються всі.

  Красиві понти їм для того, щоб прикрити некрасиві. Треба сказати, що структура БЮТу одна із найдосконаліших для сучасної України. Там поряд із фаршированими бізнесменами сидять депи типу Томенка, Шкіля, Білоуса, яворівського чи Косіва. Ось ці депи не можуть робити грошей, але п...ти їхнє вроджене мистецтво.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Isoлято

   До речі: а причому тут газ до "Ванко"?

   Та "Ванька", здається, нафту збиралася добувати... Теж цінний енерґоносій, але щоб на нього переорієнтувати промисловість, розраховану на газ - багацько часу треба!

   Інша справа - це все теж НЕ РОБИЛОСЯ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua