МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

РФ: ЕС должен убедить Украину отозвать дополнения к протоколу(/)

01/11/2009 | observеr
Д.Медведев: ЕС должен убедить Украину отозвать дополнения к протоколу о контроле за транзитом газа.

РБК-Украина, 11.01.2009, Москва 20:39

Евросоюзу необходимо убедить Украину отозвать свои дополнения к протоколу о порядке контроля и мониторинге за транзитом газа, чтобы документ вступил в действие. Такое заявление сделал сегодня президент РФ Дмитрий Медведев на встрече с главой МИД России Сергей Лавровым, который уведомил о существующих замечаниях украинской стороны к подписанному ЕС, РФ и Украиной документу о создании международной комиссии наблюдателей за транзитом газа через Украину.

Д.Медведев посчитал документ с дополнениями "ничтожным", передает телеканал "Вести". "Я хотел бы, чтобы вы проинформировали европейских партнеров, что они попали в довольно сложную ситуацию, и попросили бы их поговорить с украинским руководством для того, чтобы они отозвали соответствующую оговорку. Если это будет сделано, то к содержанию данного документа у нас возражений не останется, этот документ нами подписан", - дал поручение С.Лаврову президент РФ. "Как только эта оговорка будет снята, мы готовы будем приступить к транзитированию газа", - сказал он.

http://www.rbc.ua/rus/newsline/2009/01/11/487038.shtml

Відповіді

 • 2009.01.11 | Адвокат ...

  Мілімєдвєдєв комплексує...

  І продовжує качать права з еуро-засранців.
 • 2009.01.11 | Ностр А Дамус

  Нам щастить?

  Або карлики суттєво деградували, або в них справді повна ж--а з газом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.14 | Ностр А Дамус

   Боюся наврочити, але... Нам далі щастить?

   Дебільні дії московського вождя по "відновленню транзиту" разом з заявою про те, що за спиною України стоїть Третя Держава здається спричинилися до зламу в світових впливових mass media. На нашу і здорового глузду користь.
 • 2009.01.11 | Сергій Кабуд

  а що це за ДОПОВНЕННЯ і які угоди можутє бути з гангстерами?

  ПОРА забути про кацапгаз і кацапнафту
  їх НЕ БУДЕ.

  НЕ БУДЕ І ВСЕ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Almodovar

   Re: а що це за ДОПОВНЕННЯ і які угоди можутє бути з гангстерами?

   Так що за доповнення, хто знає?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.11 | Almodovar

    Нашел ответ (/)

    Кажется, нашел. Имеется ввиду заявление нашего правительства,что мы надежный транспортер и весь газ передали в Европу (или, как говорят в Московии, "на Запад"). http://unian.net/rus/news/news-294374.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.11 | Сергій Кабуд

     оце?

     http://www.unian.net/ukr/news/news-294375.html
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.11 | Almodovar

      Re: оце?

      Я так зрозумів, саме так!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.11 | basya

       Re: оце?

       Ребят, вот ссылка http://pravda.com.ua/news/2009/1/11/87473.htm Почитайте, посмотрите, надеюсь согласителсь с моим мнением, что А Медведеву лишь бы поговорить, а то дел уже в стране не осталось.
       Там же и дополнений то ровным счетом нет, так нет, раз не по вашему, то и работать не будем - а не вы ли такую политики демонстируете с начала нового года в отношении Европы и не выполняете своих обязательств, а еще и на Украину все валите.
      • 2009.01.11 | GreyWraith

       Вони зараз гарячково шукають зачіпку...

       ... для судових позовів проти України десь в Європі. Але це є актуальним тільки тоді, коли перед ними самими маячить дуже серйозна судова перспектива. А такі доповнення, із якими погодилися європейські офіційні особи, - для України в суді непробивна броня...
  • 2009.01.12 | Bayan

   Re: що це за ДОПОВНЕННЯ? - 3 політичних і 2 тeхнічних пункти

   Доповнeння, внeсeні українським Прeмьєр-міністром, включають 3 політичних і 2 тeхнічних пункти.

   Політичні вжа добрe висвітлeні у цій тeмі (Україна ніколи нe крала газ; нe пeрeкривала вeнтиль і є надійним транзитeром),
   а тeхнічні - вимога до Росії надавати тeхнологічний газ і обмeжeння тeрміну моніториння 1-м чи 2-ма місяцями.
 • 2009.01.11 | GreyWraith

  Цирк продовжується

  observеr пише:
  >Евросоюзу необходимо убедить Украину отозвать свои дополнения к >протоколу о порядке контроля и мониторинге за транзитом газа, чтобы >документ вступил в действие.
  Думаю, Євросоюзу буде дуже цікаво почути вказівки, що і як йому робити і з якими умовами договорів погоджуватися. :) І ще й від публіки, яка сама куди конкретніше і винна, і попала...

  >Д.Медведев посчитал документ с дополнениями "ничтожным",
  Поки що нікчемною є Росія, і це всі бачать, особливо ті ж європейські спостерігачі. :) Не здатні забезпечити те, що обіцяли, і за що вже вам наперед заплачено, - так і скажіть.

  А то виходить реально якийсь "стыд и срам": як на словах - то енергетична імперія, гарант енергетичної безпеки у світі, плани співробітництва і взаємовигідного партнерства, вставання із колін, зустрічі Великої Вісімки, а на ділі - Україна, яку саме російське керівництво обзивало недодержавою, із економічних проблем якої весело сміялося, розпад якої передрікало, змушена своїми слабенькими силами ще й витягувати із газової халепи одного із членів ЄС...

  >что они попали в довольно сложную ситуацию,
  Думаю, досить складну ситуацію вони і самі помітили - по тиску у трубах із Росії. Але самі винні - не треба було різну шантрапу вважати надійними партнерами. :)

  >и попросили бы их поговорить с украинским руководством для того, >чтобы они отозвали соответствующую оговорку.
  Дожилися... І це - супердержава, або навіть регіональний лідер? "Попросіть, щоб вони переговорили..." А самим переговорити? :)

  >"Как только эта оговорка будет снята, мы готовы будем приступить к >транзитированию газа", - сказал он.
  Вони можуть догратися, що доки будуть викручувати руки ЄС, то прийдуть танкери зі скрапленим газом для поповнення запасів, а контракти будуть розірвані...
 • 2009.01.11 | Pavlo Z.

  Стандартний москальський гоп-стоп.

  Тупа брехня у розрахунку на розводілово Європи з кидком України.
  observеr пише:
  > Такое заявление сделал сегодня президент РФ Дмитрий Медведев на встрече с главой МИД России Сергей Лавровым, который уведомил о существующих замечаниях украинской стороны к подписанному ЕС, РФ и Украиной документу о создании международной комиссии наблюдателей за транзитом газа через Украину.
  Підписала цей документ тільки РФ
  http://www.gazprom.ru/news/2009/01/102215_33534.shtml
  А тепер - тупа пацаняча обіцянка-розводка європейцям: "Вам будєт харашо, єслі нє будєтє п..дєть". І до речі - визнання правди щодо того, хто саме підрисав "документ".
  > Д.Медведев:"Я хотел бы, чтобы вы проинформировали европейских партнеров, что они попали в довольно сложную ситуацию, и попросили бы их поговорить с украинским руководством для того, чтобы они отозвали соответствующую оговорку. Если это будет сделано, то к содержанию данного документа у нас возражений не останется, этот документ нами подписан", - дал поручение С.Лаврову президент РФ. "Как только эта оговорка будет снята, мы готовы будем приступить к транзитированию газа"
 • 2009.01.11 | Pavlo Z.

  Нафтогазу й Уряду: Світла! Більше світла!!!

  Шановні!
  Іде війна.
  Чому ворог має більше інформації від Вас ніж ми - небайдужі громадяни України?
  Чому Путін і Мєдвєдєв коментують офіційні документи, підписані Вами, тексти яких ми не можемо знайти ні в наших ЗМІ, ні на сайтах КМ й Нафтогазу?
  Будь ласка, терміново робіть висновки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Адвокат ...

   Вірно!

  • 2009.01.12 | Николай Чернигов

   Ну ось, читайте!(л)

   Принципи, якими керувалася Україна при підписанні Протоколу про розблокування транзиту газу до країн ЄС, припиненого Росією

   11.01.2009 | 03:20 | Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ версія для друку

   Україна була і є надійним транзитером російського газу в країни Європейського Союзу. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила на прес-конференції. « Україна не зупиняла постачання газу в Європейський Союз», - зазначила Прем‘єр-міністр

   Глава Уряду підкреслила, що з 1 січня 2009 року Україною не взято жодної краплі російського газу несанкціоновано: «Весь газ який постачався транзитом в Європу, був доставлений до Європи».

   Юлія Тимошенко нагадала, що Україна немає заборгованостей за газ перед Російською Федерацією. «Україна не боржник, вона до копійки розрахувалась за всі обсяги природного газу, які спожила в 2008 році», - зазначила Глава Уряду.

   Прем‘єр-міністр впевнена, що європейські експерти підтвердять чесне ім’я України: «Ми віримо, що об’єктивність європейських експертів підтвердить чесне ім’я чесного транзитера України. Для нас це дуже важливо, щоб ми свій авторитет мали можливість примножувати, а не втрачати внаслідок таких конфліктів»,

   Юлія Тимошенко нагадала, що саме український Уряд став ініціатором запрошення європейських експертів для моніторингу транзиту російського газу в Європу.

   Юлія Тимошенко запевнила, що Україна була і залишається конструктивною стороною в переговорах з РФ щодо підписання угоди про постачання газу та транзиту газу на 2009 рік або більш тривалий період, яка має базуватися на Меморандумі, підписаному Прем’єр-міністрами України та Росії 2 жовтня 2008 року.

   http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=183973018&cat_id=43255
   ____________________________________________________________
   Из-за этой "декларации Тимошенко" и разгорелся сыр-бор.
 • 2009.01.11 | Мартинюк

  Росія потребує якнайточніших даних про українські резерви газу.

  Наскільки я розумію неприйняття Росії викликає недопуск її людей ( типу розвідзагонів трубопровідний військ Газпрому) на внутрішні обєкти української ГТС - а саме газосховища і вузли на які сходятися газ з внутрішніх свердловин.
  Чому це потрібне Росії - гадаю для вироблення точного поденного плану подальшого газового шантажу самої України. Я абсолютно впевнений що навіть після відновлення постачання газу в Європу, газ до України не буде постачатися настільки довго, наскільки це буде фінасово безпечно для російського бюджету.
  Для точних прорахунків Росії своїх дій необхідно знати скільки часу може протриматися Україна на своєму видобутку і на своїх запасах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Сергій Кабуд

   це саме так і є. вирогідно юля за дізайном мала саме це і утвори

   утворити: намалювати угоди ТАК шоб шпіони мали доступ до всіх стратегічних обєктів
 • 2009.01.11 | terrykoo

  Це фактичне оголошення війни, поки що холодної.

  Путіномедвед намагається демонстративно ламати Україну через коліно. В таких умовах жодний уряд, який вважає себе суверенним, не в праві піддаватись на ультиматум і шантаж! Готуймося до того - що російського газу у нас більше не буде НІКОЛИ.

  Україна має дуже мало часу (всього кілька місяців) і нам потрібно продемонструвати Кремлю, що ми готові захищати свою незалежність за будь-яку ціну. Потрібно негайно готувати суспільство і економіку до тотальної економічної блокади з боку Росії, до закриття кордонів і введення візового режиму, до активної боротьби з підривними проросійськими елементами, до заборони партій і організацій фінансованих з Москви... Окремо треба готувати армію до захисту національної території. Наша рішуча позиція є нашим єдиним шансом на перемогу в цій "газовій війні".
  А Європа нехай сидить без газу і добре поміркує на чиєму вона боці.

  Звичайно, в мене є великі сумніви, що наша верхівка здатна на подібні рішучі кроки, але треба чітко усвідомити - якщо ми втратимо газотранспортну систему, ми втратимо все, і це не перебільшення! Після Грузії настає наш черед.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.11 | Сергій Кабуд

   Як не робитимемо вказане- буде кацапский терор аж до Голодомору2

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.11 | terrykoo

    І припиніть на"їжджати на Юлю! Зараз не той момент.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.11 | Сергій Кабуд

     не купуйтеся на гоніво- юля зрадниця, шкодить щосекундно

     це не дитяча гра в 'любить- не любить'

     ПОДУМАЙТЕ

     це гра за володарство на Континенті

     якщо ТИМОШЕНКО обрала бути з КГБ а обрала вона це ще у 80і роки!

     вона БУВША ніколи не буде

     Тимошенко- під арешт!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.11 | terrykoo

      Припиніть будь ласка чвари!

      Тимошенко зараз прем"єр-міністр України і фактично очолює нашу оборону в "газовій війні". Я, наприклад, тримаю свою думку по Юща при собі аби не зашкодити загальній справі. Хто був правий, а хто ні будемо розбиратись після перемоги.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.12 | OLexandra

       Зараз, дійсно, не час для чвар.

       Ми сильні тільки, коли ми разом.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.12 | Сергій Кабуд

        вас тимошенко надурить ще раз на РАЗОМ

        це ПОГАНО ЗАКІНЧИТЬСЯ
      • 2009.01.12 | Сергій Кабуд

       вона вже підписала дещо а ЩО? де прозорість?

       вас кидали і кудатимуть

       це ж КГБ ця Юля
       поки не піздно- її треба до буцигарні

       а з газом нічого такого.

       Просто не треба качати доки на рахунок нафтогазу кремлядь не переведе 100 мілардів доларів

       І все.

       Повірте, це зараз може не очевидно- а незабаром Ви зрозумієте що всі інші рішення пахнуть кровю українців.
     • 2009.01.12 | Мартинюк

      Кажуть що зараз Москва робить ставку на Литвина

      Бо Юлі з огляду очевидні риси її характеру Кремль не довіряє.
      А Литвин зараз може для Москви багато - наприклад від імені Верховної Ради організувати ( чи фальсифікувати - це для нього звична справа) якесь голосуваннячко, котре Росія визнає запрошенням для входу своїх військ в Україну, скажімо хоча б "трубопровідних" .

      Фоном для цього має бути внутрішній бардак в Україні і якісь промосковські масовки. А таких масовок Юля не може зорганізувати , навіть якби дуже й хотіла - електорат зовсім не той.

      Таке може зробити ПРУ, якому однак Кремль також не вірить, або щось сам Кремль своїми силами збираючи всяку маргіналь типу Вітренко, Мороза і ще бог зна чого. Ось "лідером" всього цього можуть дуже легко призначити Мороза.

      Гадаю що кремляді газ нам не включатимуть аж до виборів Президента.
      Тому треба приготуватися до довгої і затяжної битви з Московою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.12 | Сергій Кабуд

       Москва робить ставку на всіх. Кожному своя задача

       серед феодалів можна вірити лише Ющенку і то не завжди, хоча скоріше вірити ніж ні

       в Литвина буде своя підтанцьовка , в курви- своя.

       газ не включать я теж думаю так.

       Ющенку треба наростити особисту і державну безпеку за рахунок залучення дійсно відданих Україні людей, співпрацювати з такими як експерти Воюючої Солідарності і провідними спеціалістами світу по викриттю гебешних провокації

       Тимошенку ж краще якомого далше відсторонити

       Облом з газом може стати легитімізацією прямого президентського правління і прискорених реформ

       Дай то Боже!
    • 2009.01.11 | александр

     Re: І припиніть на"їжджати на Юлю! Зараз не той момент.

     а в дополнениях о которых вы не знаете написано о том что украина пушистая и россия ей должна по гроб жизни. типа - цена на газ поднимается постепенно в теч. трех лет а тех. газ для прокачки транзита вообще на шару.
 • 2009.01.12 | Taras-ods

  Тимошенко погодилася не змішувати протокол і декларацію

  Голова Єврокомісії (ЄК) Жозе Мануель Баррозу і прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко погодилися розглянути претензії Росії з приводу декларації України до протоколу із забезпечення міжнародного контролю за транзитом російського газу через Україну європейським споживачам, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на Reuters.

  "Баррозу подзвонив Тимошенко і погодився разом з нею розділити два документи (протокол і українську декларацію до нього). Зараз вони виробляють новий документ, без посилання на декларацію", - повідомив в неділю увечері прес-секретар ЄК.

  "Комісія продовжує вважати, що (українська) декларація не впливає на чинність протоколу, підписаного Україною, Росією і Євросоюзом", - додав представник ЄК.


  постiйна адреса статтi:
  http://www.unian.net/ukr/news/news-294396.html
 • 2009.01.12 | observеr

  переконав (л)

  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1231721560


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua