МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціалісти виходять на міжнародну політичну панель.

01/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Прихильники Мороза збираються у піший похід до Москви?

Протягом вихідних у Києві роздавалися листівки із запрошенням усім бажаючим в понеділок трохи попротестувати під приміщенням Кабміну. Протестування згідно тексту листівки має відбутися зокрема з приводу не підписання з Росією угоди про постачання газу.
Згідно листівки-запрошення у план акції входить вимагання в Кабміну ( напевно в Тимошенко?) аби хтось їхав у Москву і там щось підписував. Більше того учасники акції прямо перд спорудою Кабміну мають провести щось на манір „переяславської ради” і обрати того ( чи тих) хто поїде у Москву домовлятися з Росією про газ. Чи ж не Мороза часом? З огляду на те згадується знаменитий „зимовий похід” соціалістів у 2001 році, коли їхні, тоді більш чисельні та більш перконані у своїй правоті прихильники під проводом Семенюк і Баранівського пройшли пішки з Житомира до Києва. Невже соціалісти цієї зими вирушать пішки до Москви?

Відповіді

  • 2009.01.12 | Крот

    Вибачьте, на яку панель?

  • 2009.01.12 | Pianist

    Re: Соціалісти виходять на міжнародну політичну панель.

    Хай ідуть. Тільки треба їм сказати, що це буде дорога в один бік. А, взагалі, зрадників у всьому світі ізолюють від суспільства.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua