МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Газпром припинив подачу газу в Україні в 11 годині ранку.

01/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Як ми вже повідомлячли http://maidan.org.ua/static/news/2009/1231859250.html Україна не змогла відразу запустити російський газ до своєї газотранспортної мережі, бо це могло загрожувати зникненням газу в містах-мільйонниках України.

Це сьогодні на брифінгу підтвердив голова НАК "Нафтогаз Україна" Олег Дубина.За його словами, це пов'язано з тим, що після перекриття транзиту газу до Європи вся ГТС України працює в єдиній системі.

"Пропозиція, яка надійшла від Росії, прокачати трубопроводом України газ зі входом в ГВС "Суджа 1200" до Молдови, Болгарії і Румунії, може загрожувати тому, що нам доведеться відключити від газу Одесу, Дніпропетровськ, Донецьк", - сказав Дубина.

Ця пропозиція містилася в ранковій телеграмі "Газпрому", і передбачала перекачування 76 млн. куб. м газу. 12 з них призначалось Молдові, решта - через Румунію на Балкани.

"Нашою пропозицією було закачати той самий газ через входи ГВС "Суджа 1200", ГВС "Валуйки" і ГВС "Писарівка". Росія цю пропозицію не підтримала", - сказав Дубина.

Чсастину газу в Україну все-таки було закачано. Він дійшов до середини Полтавської обл., приблизно до Диканьки, де українські газотранспортники почали подавати його через додатковий обхідний технічний газогін, наявність якого виявилася сюрпризом для росіян.

Після цього, переконавшись , що Україна знайшла можливість не розбивати свою газову систему на „північно-західну” і „південно-східну” частини, Росія о 11 ранку за київським часом вимкнула мотори для перекачування газу.

Відповіді

 • 2009.01.14 | Сергій Кабуд

  більше такого:обхідний технічний газогін- сюрприз для росіян

  через додатковий обхідний технічний газогін, наявність якого виявилася сюрпризом для росіян.
 • 2009.01.14 | Хвізик

  Ги - у фінську війну для кацапів сюрпризом були

  лижі на ногах фінських вояків
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.14 | Сергій Кабуд

   тут хтось зауважив що може кремлядь занадто зловжила анальним ?

   цілком можливо

   там майже всі вони такі як підараси у паскудному френчовому кіно 90х років
 • 2009.01.14 | Isoлято

  По 5-й канаві, здається, пройшло повідомлення...

  ...начебто зареєстровано підвищення тиску газу на виході з України (ГВС Орловка). Може хтось підтвердити чи навпаки? Сильно воно там підвищилося, ежели сие правда?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua