МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Депутати вийшли на велику дорогу.

01/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Відтепер безтурботну депутатську старість забезпечать побори з приватизованих ними, до сьогодні безплатних, загально-державних доріг.
У четвер 15 січня о народні депутати крім всього надзвичайно енергійно проголосували за закон який дозволяє здавати в концесію автомобільні дороги. Неймовірний ентузіазм нардепів, які заради цього навіть погодилися затриматися у сесійному залі після 18.00 наводить на думку що майбутні новозбудовані платні дороги будуватимуться не при цих депутатах, однак вже при них нам доведеться платити за проїзд по вже існуючих безплатних , чи тих які в рамках боротьби з кризою побудують руками тимчасово безробітних.

Цей закон як і попередні, були проголосовані шляхом помноження кількості „присутніх у залі” на дві руки і чотири пальці.

Відповіді

 • 2009.01.15 | 123

  і що поганого в тому законі?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.16 | Мартинюк

   Погані мотиви і наміри його ініцаторів.

   Можемо посперечатися, але то черговий прихватизаційний манев в стилі "ранньої катастройки".

   1. Концесій на побудову нових доріг судячи зі всього не буде - для цього просто не готові нормативні документи, і навряд чи в умовах кризи знайдуться західні івестори для такого.

   2. Все завершиться дерибаном існуючих доріг між найпроворнішим групами нардепів з БЮТу і Партії Регіонів. Більше того - з досвіду приватизації обленерго бося що це піде шляхом створення регіональних монополій які якщо й будуть ті до роги ремонтувати , то шляхом використання праці безробітних знову ж таки за державні кошти.

   Звісно було би добре подивитися на текст того документу, але коли в Раді можливі такі приколи, коли там одночасно гастроює старий депутат Чорновіл і новий Плохий , який нібито прийшов на його місце, обоє голосують, а Чорновіл виступає, то можу лише собі уявити що туди вже понаписували і ще понаписують, навіть після голосування.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.16 | Sean

    нафіг і мотиви і наміри і закон

    не для наших скоробагатьків. Для функціонування таких речей тре мати нормальне законодавство, нормальне правозастосування, нормальні можливости доступу до відповідних концесій і нормальні суди
 • 2009.01.16 | Press-club

  Re: Депутати вийшли на велику дорогу.

  Иногда ситуация в Ураине мне напоминает сказку "Чиполлино". скоро будем платить за воздух и дождь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.16 | olegs

   Re: Депутати вийшли на велику дорогу.

   Цікавинка в тому, що законопроект ще Кабміну Януковича, а проголосували за нього бютівці, комуністи, литвинівці та більшість нунсівців !!! Дійсно, скоро авто стане в Україні розкішшю !!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.16 | 123

    Наразі розкішш. в Україні є не авто, а дорога

    З Борисполя в Київ та назад - ото і вся дорога.

    А якщо випадає сніг...

    Спробуйте порівняти українську "дорогу" і нормальну дорогу (яка часто - а може й найчастіше, я не досліджував - є платною). Може Ви й увляєте, як з першої зробити другу і де взяти відповідні гроші, окрім як у користувачів доріг, а я - ні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua