МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Газові" документи підпишуть у понеділок?

01/18/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 18 січня. /УКРІНФОРМ/. Україна та Росія у понеділок підпишуть документи про умов постачання російського природного газу до України та про умови його транзиту до країн Європи. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час спільного підходу разом з Прем'єр-міністром Російської Федерації до преси за підсумками переговорів, які тривали 5 годин, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на прес-службу Секретаріату Кабміну.

"Дійсно, переговори були нелегкими, але ми дійшли згоди, що дозволяє підписати усі необхідні документи", - підкреслила Юлія Тимошенко.

Прем'єр-міністр повідомила, що за підсумками переговорів дано доручення керівництву НАК "Нафтогаз України" та Газпрому до понеділка підготувати усі необхідні документи і оформити їх згідно з досягнутими домовленостями.

Глава українського уряду запевнила, що відразу після підписання зазначених документів буде поновлено транзит газу до країн Європи. "Після підписання всіх документів з транзиту газу, з покупки газу будуть відновлені усі потоки транзиту газу до Європи, усі поставки газу до Європи", - наголосила Юлія Тимошенко.

У свою чергу Глава уряду РФ Володимир Путін заявив, що під час переговорів досягнуто домовленості відносно того, що Україна і Росія у питаннях постачання газу переходять на європейську формулу ціноутворення. Він також повідомив, що сторони домовилися про те, що Україна отримає 20-відсоткову знижку на природний газ при умові збереження льготного тарифу прокачки російського газу для європейських споживачів у 2009 році за ціною 2008 року. Прем'єр-міністр Росії зауважив, що з січня 2010 року Україна та Росія повністю перейдуть на ціноутворення тарифів прокачки газу у повній відповідності до європейських стандартів.

"У найближчий час транзит - і українська сторона нас у цьому запевнила - буде відновлено", - наголосив Володимир Путін.

поставив:sean

Відповіді

 • 2009.01.18 | velotrek

  Re: "Газові" документи підпишуть у понеділок?

  Европу он зацапать хочет, газопроводами окутав и руля,
  Купив француза, немца запугав, и гордого испанца просить заставив,
  О времена, о нравы…
  Газпром, воспрянь, купи себе другого президента,
  Россию сделай ты страной, а не страшилкой мировой..
  Да прекрати бессмысленный ты бой, тот бой – с собой..
  Газовщики, откройте вентиля!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.18 | BIO

   Звісно. От коли будуть викладені їх скани?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.18 | BIO

    Планы Ахтунгов?

    После отвязки цен "транзита"/газа отымели ситуацию по полной.

    Теперь вторым темпом будут пробивать отвязку гарантий "транзита" от
    поставок нам (де факто отымев ПХГ без реальных компенсов)?

    Где сканы ЧЕРНОВИКОВ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua