МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нагороди патрульним міліціонерам Івано-Франківщини

01/19/2009 | Василь Гультайчук
Під час перебування в Івано-Франківську міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко зустрівся з особовим складом роти патрульної служби Івано-Франківського міськвідділу міліції та підрозділу міліції швидкого реагування «Беркут». Міністр подякував прикарпатським міліціонерам за сумлінну і професійну службу з охорони правопорядку під час новорічних і різдвяних свят. Завдяки зусиллям правоохоронців криміногенна ситуація в населених пунктах Прикарпаття з початку цього року відзначається стабільністю і зменшенням злочинності на вулицях та громадських місцях.

На прес-конференції міністр внутрішніх справ повідомив, що 2009 рік в міліції оголошений роком патрульної служби. Зважаючи на важливість службових завдань з охорони правопорядку, МВС України подбає про належне матеріально-технічне забезпечення цих підрозділів, створення інших умов для того, щоб патрульна служба міліції була якомога мобільнішою, а працювати тут стало престижним.

В урочистій обстановці на центральній площі обласного центру Юрій Луценко нагородив відомчими відзнаками «За відзнаку в службі» і «За зразкове виконання завдань з охорони громадського порядку» дев’ятьох працівників патрульної служби і підрозділу «Беркут». Шестеро з них у ніч з 6 на 7 січня затримали безпосередньо при вчиненні квартирної крадіжки членів заїжджої злочинної групи, що мала намір скоювати злочини в Івано-Франківську. Натомість співробітники «Беркута» удостоїлися відзнак міністра за професійні і оперативні дії у реагуванні на повідомлення громадян про правопорушення і припинення порушень громадського порядку.

Василь Гультайчук,
ЦЗГ УМВС України
в Івано-Франківській області


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua