МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

мета кремля у всій цій газової війні була одна

01/20/2009 | Хвізик
підняти рейтинг Юлі Тимошенко
чи не так?
Тепер ТЮля - головний патріот україни, єдина людина, котра змогла вирішити життєво важливе питання.
у такий спосіб вони вирішили забезпечити їй перемогу на найближчих президентських виборах. При належній пропаганді укр народ має голосувати тільки за тюлю

про це говорить альбац:
http://www.echo.msk.ru/programs/personalno/

крім того, кремль хоче перетворити україну на парламентську республіку, і нинішнє піднесення тюлі їм особливо вигідне, бо принижує Ющенка

Відповіді

 • 2009.01.20 | Сергій Кабуд

  ну порівняємо з ціною на скраплений $170

 • 2009.01.20 | Sean

  не одна. але нмд - і те, про що Ви кажете - теж

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.01.20 | Михайло Свистович

  Re: мета кремля у всій цій газової війні була одна

  Хвізик пише:
  > підняти рейтинг Юлі Тимошенко
  > чи не так?

  Не так. Якби такою була її мета, не було б тут стільки лайливих дописів н адресу Юлі, й ціни на газ і транзит були б інакшими. Зараз балоган та прусаки мають чудову нагоду опустити конкретно її рейтинг, якщо все грамотно зроблять. Інша справа, що вони навряд чи це зроблять. Знову вилізуть безсмертні з пукшинами з лайкою та нісенітницями, а від пердунів дубоголові речники, яким нєсть чісла, і знову Юля зловить їх на дрібницях, які дадуть їй можливість вдало відгавкуватися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.20 | Sean

   щодо балогану з пукшиними

   і ТЮ, то пам'ятаєш 17 миттевостей весни. Там була контора Мюллера і контора Шелленберга. Вони переважно (ну майже) займалися тим, що поборювали одна одну, але при тому все ж таки робити певну спільну справу... :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.20 | Михайло Свистович

    Re: щодо балогану з пукшиними

    Sean пише:
    > і ТЮ, то пам'ятаєш 17 миттевостей весни. Там була контора Мюллера і контора Шелленберга. Вони переважно (ну майже) займалися тим, що поборювали одна одну, але при тому все ж таки робити певну спільну справу... :)

    Так вони ж робили її професійно, а не як ці дебіли. Чи ти натякаєш, що балоган - це теж агенти Москви?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.20 | Sean

     Re: щодо балогану з пукшиними

     Михайло Свистович пише:
     > Sean пише:
     > > і ТЮ, то пам'ятаєш 17 миттевостей весни. Там була контора Мюллера і контора Шелленберга. Вони переважно (ну майже) займалися тим, що поборювали одна одну, але при тому все ж таки робити певну спільну справу... :)
     >
     > Так вони ж робили її професійно, а не як ці дебіли. Чи ти натякаєш, що балоган - це теж агенти Москви?
     Не обов'язково. Можливо - дєбіли
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.20 | Sean

      от, до речі (/)

      http://www.president.gov.ua/news/12654.html

      Домовленості щодо постачання російського газу, досягнуті Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко і її російським колегою Володимиром Путіним, викликають багато запитань і застережень як внаслідок характеру двосторонніх переговорів, так і через непрозорість ухвалених рішень. Так Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога прокоментував підписання у понеділок угоди між «Нафтогазом України» і «Газпромом» та оголошені засади українсько-російської співпраці у газовій сфері.

      Насамперед В.Балога звернув увагу, що в Москві так і не була названа конкретна вартість російського палива, яке імпортуватиметься в нашу країну. Натомість був оголошений дуже приблизний ціновий коридор, що не дає змоги точно визначити, яким буде навантаження вартості газу на вітчизняну економіку та житлово-комунальну галузь. Тому не виключено, що вже в лютому промислові підприємства і населення побачать у платіжках за використаний газ значно вищі цифри до сплати. Як наслідок, зменшиться кількість споживачів, які зможуть розрахуватися за дорогі енергоносії, що призведе до миттєвого зростання боргів на внутрішньому газовому ринку.

      Керівник президентського Секретаріату назвав факт приховування ціни на імпортний російський газ підставою для підозр у корупції. Адже так звані середньоєвропейські ціни, з яких виходили московські переговірники - це досить умовна величина, яка не може використовуватися як основа розрахунку конкретної вартості палива, тим більше при підписанні договору.

      «Два дні на обрахунок точної вартості газу для України, які попросила Ю.Тимошенко, дають їй простір для вільних імпровізацій з формулою ціни. Складається враження, що уряд спочатку купив завеликі черевики, а вже потім думатиме, як ходити у більшому на кілька розмірів взутті».

      В.Балога назвав неприйнятним визначення вартості російського газу для українських споживачів від ціни у 450 доларів за тисячу кубометрів, яку останній місяць нав'язує Москва. Якщо уряд виходитиме саме з цієї цифри, тоді Україна може одержувати паливо щонайменше за 360 доларів. Однак зовсім недавно, 1 січня цього року Прем'єр-міністр у спільній із Президентом заяві визнала економічно обґрунтованою ціну в 201 долар за тисячу кубометрів. У різниці між цими цифрами, на думку Глави Секретаріату, і може критися корупційна складова українсько-російських газових угод.

      «Ключові держави Європейського Союзу - Німеччина, Австрія, Словаччина - нині купують газ по ціні, меншій за 300 доларів за тисячу кубів. У цей же час Україна змушена імпортувати паливо за значно більшу ціну. Може, географія змінилася і відучора наша країна вже в ЄС?

      Отже, заяви Ю.Тимошенко про 20-відстокову знижку на російський газ і відсутність посередників у поставках можна вважати гримом, яким ретушується інша економіка досягнутих у Москві домовленостей. Справжній зміст підписаних контрактів стане зрозумілим уже в лютому-березні, коли споживачі одержать газ не в телевізорі за «дуже вигідну ціну», а в своїх трубах і котельнях. Тоді Ю.Тимошенко одержить дуже багато запитань, от лише навряд чи дасть на них зрозумілі відповіді. Виглядають цілком вірогідними прогнози експертів про те, що ціна газових «перемог» Прем'єра виявиться надто високою для України».

      З огляду на імовірні економічні ризики В.Балога підкреслив важливість забезпечення балансу бюджету «Нафтогазу України», оскільки в Кабміну може знову виникнути спокуса компенсувати втрати за спожитий газ саме за рахунок НАК, як це було минулого року. Глава Секретаріату застерігає проти будь-яких дій, здатних поставити «Нафтогаз» на межу штучного банкрутства. Він висловився за необхідність обговорення фінансового становища НАК на одному з найближчих засідань Ради національної безпеки і оборони.

      За словами керівника президентського Секретаріату, його критичні оцінки змісту українсько-російських газових домовленостей слід сприймати виключно в площині їх наслідків для економіки, без політичної складової. Адже саме уряд повністю відповідальний за стан вітчизняної економіки, тоді як підписані угоди здатні негативно позначитися на економічній і енергетичній безпеці України.

      «Звісно, Прем'єр-міністр вкотре заявить про безпідставні випади на свою адресу з боку Глави Секретаріату Президента. Вона вже не вперше нервово реагує на обґрунтовану критику. Проте вже скоро реалії підтвердять справедливість моїх слів. Просто Ю.Тимошенко в Москві варто було домовлятися про забезпечення інтересів України, а не про власні політичні переваги», - наголосив В.Балога.

      ***

      я не фахівець. Можливо - все так і є. Але якщо все так і є та/або у Балоги є докази, то все це має робитися не у жанрі блаблабла. А так - вони одне одного гідні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.20 | Михайло Свистович

       А де він взяв таку ціну

       Sean пише:
       >
       > «Ключові держави Європейського Союзу - Німеччина, Австрія, Словаччина - нині купують газ по ціні, меншій за 300 доларів за тисячу кубів
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.20 | Sean

        а чорт'го знає

    • 2009.01.20 | GreyWraith

     Професійно?

     Війна ж закінчилася у Берліні... :lol:
  • 2009.01.20 | Володимир I

   Re: мета кремля у всій цій газової війні була одна

   Та отож. На жаль, так воно і буде. Бо так вже було раніше.
 • 2009.01.20 | BIO

  Метамета

  Одне питання до всіх розумників:

  У яких це умовах ви збираєтеся "проводити вибори"?

  Вам теж повилазило гондурас чухати?

  То шукайте дурників тратити ОСТАННЕ бабло на таку хуйню.
 • 2009.01.20 | ans-mo

  Можливо газова війна була лише частиною операції

  кремля по усуненню Ющенка та подальшому керуванню слухняними ЮВТ, Януковичем, комуняками та Литвином.

  Якщо після таких газових домовленостей ЮВТ подається як героїня, то далі вони зможуть навіть передачу ГТС Росії оформити перед загалом як свідотцтво "патріотизму" шановної Юлії Володимирівни.

  Загіпнотизований юліною косою електорат усе сприйме та стерпить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.01.20 | velotrek

  Re: мета кремля у всій цій газової війні була одна

  Вот что скрывалось за газовыми разборками. Слава тЮльке за прекрасную заботу об украинской экономике!Экономика Украины продолжает ослабляться, и эксперты не исключают, что страна может объявить о дефолте по долговым обязательствам.
 • 2009.01.20 | alfy_new

  Re: мета кремля у всій цій газової війні була одна

  Та Кремлю начхати на ту Юлю, Яника і усіх інших. А якщо припустити, що вона потрібна, то аж ніяк не ТАКОЮ ціною. Це очевидно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.20 | GreyWraith

   Альфі-новий - хазяїн Кремля?

   Чи Кремль його уповноважував оприлюднювати свою точку зору?
 • 2009.01.20 | Linx

  Не одна. Ще, наприклад, посварити нас з ЄС. Вийшло.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.20 | Хвізик

   так. звісно мета була не одна. я погарячкував у першому дописі

   цілей було вагон, а ту, котру я назвав кремль вбачав як одну з головних, а можливо і найголовнішу
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.20 | Михайло Свистович

    Re: так. звісно мета була не одна. я погарячкував у першому дописі

    Хвізик пише:
    > цілей було вагон, а ту, котру я назвав кремль вбачав як одну з головних, а можливо і найголовнішу

    Та не вважав він її головною. Нафіг йому непередбачувана Юля, коли слухняний Яник пд рукою?
  • 2009.01.20 | Михайло Свистович

   Вони себе більше посварили з ЄС ніж насCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua