МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Двоємисліє" у стилі "рашн"

01/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
За владою в Росії стоїть одна людина - "і це не Мєдвєдєв", вважають журналісти російської InoPressa.ru. До таких висновків вони прийшли проглядаючи зарубіжну пресу. Зокрема британську газету The Guardian, кореспондент якої щиро дивувся чому під час таких важливих для Росії і Європи переговорів про газ російський президент давав віртуальні поради по катанню на лижах.

Немає сумнівів в тому, хто досяг газової угоди з Україною - колишній президент Росії Владімір Путін. Але чому Мєвдєвєв, колишній керівник "Газпрома" - російської державної енергетичної компанії, що опинилась у центрі цього бридкого скандалу, - не сидів на телефоні?

Тиждень тому, коли криза наближалась до апогею, керівник російської держави виступив з віртуальним зверненням з гірського курорту Сочі. На фоні живописної гірської вершини, він говорив про те, як важливо росіянами вміти розслаблятись, пише британський журналіст.

"Ми часто бачимо, як президент пожимає руки іноземним лідерам, обмінюється з ними подарунками і підписує угоди. Але відповідає на питання, виступає з промовами і представляє політичні ініціативи Владімір Путін", - відзначає автор.

Водночас з резидентції президента Росії вже чути суперечливі сигнали. Мєдвєдєв, відзначає The Financial Times, став дистанціюватись від ідеї спільного прийняття рішень з прем'єр-міністром, він навіть покритикував уряд Путіна за повільність у реакції на економічну кризу.

"Кола Путіна тримають язик за зубами, але нещодавні події, пов'язані з газовими переговорами і очевидним відходом Мєдвєдєва на позиції головного блоггера, показують, що за сценою щось трапилось", - сказано у статті.

Автор статті прогнозує, що найближчими місяцями гра стане ще більш інтригуючою

За матеріалами Ньюзру.ком

Відповіді

  • 2009.01.21 | Историк

    Тупые западные леваки

    Энергетическая политика после 2МВ стала и остается важнейшим инструментом внешней политики Москвы. Ее разработкой и координацией на глобальном уровне непрерывно занимаются высшие органы власти, и особенно ГШ и ГРУ. Масштаб и темпы экспансии РФ в мировой энергетике в последние годы поистине беспрецедентные. Что же касается перебрасывания друг другу на публике газового "мячика" Вовой и Димой, то это имеет такое же отношение к реальному делу, как мюзиклы на "гоголевскую" тему с участием Киркорова к проблеме ЧФ и Севастополя.
    ...Все же интересно - где предел профессионального и морального падения массовой европейской прессы?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua