МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вшанування лідерів ОУН

01/21/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
З ініціативи Генерального Консульства України та Інституту політичної освіти в Мюнхені, в неділю 18 січня 2009 року о 15.00-ій годині в Мюнхені на виконання Указу Президента України Віктора Ющенка Nr. 419/2007 про увічнення пам'яті Ярослава Стецька і Ярослави Стецько відкрито меморіальну дошку.

Перед входом до будинку Zeppеlinstr. 67 зібралося духовенство Української Греко-Католицької - отці Володимир Війтович і о. Андрій Дмитрик, Української Автокефальної Православної Церков о. Валентин Смоктунович, Генеральний Консул України в Мюнхені Юрій Ярмилко, Голова Проводу ОУН Андрій Гайдамаха, подружжя Степан і Олександра Брацюнь з України (родина пані Слави ), члени Спілки Української Молоді та Пласту і представники української громади Мюнхена.

Андрій Куцан, голова Інституту, привітав присутніх і передав слово Юрієві Ярмилкові, генеральному Консулові, який підтвердив велику заслугу лідерів ОУН подружжя Стецьків у визвольній боротьбі України, великий вклад в праці в Антибольшевицькому Блоці Народів, як світової організації. Від імені ОУН говорив її теперішній Голова Андрій Гайдамаха, від Конгресу Українських Націоналістів - Степан Брацюнь, від УАПЦ - о. Валентин Смоктунович.

Відкрили пропам'ятну дошку Юрій Ярмилко і родичка панства Стецьків Олександра Брацюнь. Отці Володимир Війтович, о. Андрій Дмитрик (УГКЦ) та о. Валентин Смоктунович (УАПЦ) здійснили обряд освячення.

УІС
http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1489


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua