МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Посол США радить Ющенку і Тимошенко об'єднатися (л)

01/22/2009 | Тарас Токар
Україна повинна бути об’єднаною в подоланні сьогоднішніх випробувань, вважає Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям ТЕЙЛОР.

Як передає кореспондент УНІАН, про це дипломат заявив сьогодні на прес-конференції в Сімферополі.

«Дуже важливо, щоб Україна була об`єднаною», - сказав В.ТЕЙЛОР.

Як приклад одного з останніх випробувань Української держави посол назвав ситуацію з постачанням газу. «Короткий проміжок часу здавалося, що Президент і прем`єр-міністр об`єдналися у вирішенні цього питання. Коли вони (Віктор ЮЩЕНКО та Юлія ТИМОШЕНКО - УНІАН) підписали спільну заяву, коли вони послали делегацію для проведення переговорів у Москві, позиція України була сильною, тому що вона була об`єднаною», - вважає посол США.

На його думку, ще одне «велике випробування» для України - це економічна криза. «І тут знову-таки Президент і його вплив на Національний банк України має бути об`єднаний із прем`єр-міністром і її впливом на фіскальну політику, яку здійснює Україна. Для того, щоб впоратися з економічною кризою, Україні потрібна сильна монетарна та сильна фіскальна політика», - сказав В.ТЕЙЛОР.

«Україна є сильнішою, коли вона об`єднана», – наголосив посол США.

Дипломат під час прес-конференції також зазначив, що Сполучені Штати Америки хочуть, щоб Україна була успішною країною. «Ми хочемо, щоб Україна була успішною в її економіці, політиці, у своїй безпеці», – заявив посол США в Україні.

http://community.livejournal.com/u_plus_u/3192.html

Почули б Ющенко і Тимошенко Тейлора - всій країні було б добре.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua