МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як гадаєте, які слід запровадити санкції в Конституції

01/27/2009 | Koala
і законах проти посадовців і установ, які не витримують терміну розгляду питань? Тобто, чи буде правильним внести зміни до законодавства, за якими, скажімо, якщо КС не виніс рішення з питання, на яке йому давався місяць, то КС може бути розпущений? Чи просто це питання автоматично вважається вирішеним позитивно?
Я до чого? Три роки тому Президент вніс до ВР кандадатуру Стельмаха. Не знаю, як там в сучасному законодавстві, але логіка вимагає встановити обмеження на час розгляду кандидатури голови НБУ. Його призначення зараз відмінили. Чи не варто закріпити в Конституції норму, за якою злісне нехтування термінами розгляду (а зараз виглядає так, що Президент 3 роки тому вніс кандидатуру, а її досі не розглянули) призводить до надання Президенту права розпуску ВР?

Відповіді

 • 2009.01.27 | Almodovar

  Re: Як гадаєте, які слід запровадити санкції в Конституції

  По-перше, пане авторе,зробіть яскаравіше назву, бо я спочатку не хотів читати. По-друге, ВР наслідує Юща, який з місяць тому скасував свій указ про призначенгня когось кудись, забув кого. Вийшло те ж саме. З юридичної точки зору-маразм. Виходить, що завтра мій начальник скасує наказ про прийняття мене не роботу і я, виходить, ніде не працював останні 20 років? Виходить, КЗпП на фіг, адже мене ніхто не звільняв, лише скасували наказ про прийняття? Це те ж саме.
  Ц псевдоюридичні збочення, які започаткував Ющ і вдало продовжила ВР. Вкрай небезпечно! Це-руйнація всієї правової системи.
 • 2009.01.27 | AxeHarry

  Re: Як гадаєте, які слід запровадити санкції в Конституції

  До речі, мабуть була б досить ефективна норма коли відсутність відповіді у встановлені законом строки означає позитивне вирішення автоматом. Бо відсутність відповіді фактично означає тимчасову негативну відповідь. Чим і користуюцця судді шоб наколядувати на законну позитивне рішення (ціну незаконного рішення вони озвучують зразу). А "Відстрочене правосуддя - це відсутність правосуддя" (с)НеПамятаюХто.

  Але тоді запити треба формулювати щоб на них була відповідь Так(Можна)/Нє(Ніззя).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua