МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

О! Такі ж, як і я(л)

01/30/2009 | OlalaZhm
Ось чому я зневажаю Юльку. І, бачу, що не я одна.
Юлька - підла брехуха. І якщо підлість нині називається популізмом, то хай буде "популістка"
p/s: любителям Ющенка не варто вважати, що це комплімент їхньому кумиру. Він далеко не пішов. Тюхтя.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/29/88752.htm

Початок 2008-го. Повторні вибори в парламент і голосування за прем'єр-міністра. Завмираємо перед телевізором: прорвемося чи ні? Ну, будь ласка, нехай вийде! Так хочеться жити по-людськи.

Хвилюємося. Який поганий цей Плющ, бо ж не хоче голосувати за нашу Юлечку! Відправляємо sms один одному з останніми новинами. Господи, будь ласка, нехай у неї все вийде! Ми готові підтримати її у всьому.

Скасування "бандитського" ПДВ, контрактна армія (син призовного віку) і взагалі все буде так здорово! Яке зворушливе мовлення, адресоване депутатам! Ну, нарешті-те, всі за. Ура! Ура?..

Через місяць. Легке здивування. Навіщо ввели ці "простирадла" – "додаток № 5", якщо однаково "бандитський" ПДВ буде скасовано? І, чому, уведені нові митні ставки і ми змушені платити більше за імпортні матеріали для виробництва? А бензин?

Це, імовірно, тимчасово. Почекаємо…

Літо 2008-го. Чий це новенький будиночок на фотографії в "Українській правді"? І вартість зазначена. Чомусь не відповідає задекларованими прибутками... Дивно. Якась помилка, напевно...

Вересень 2008-го. Що відбувається з доларом? Чому немає клієнтів? В 2007-му у вересні відбою не було. Напевно не варто купувати в кредит ані устаткування для розширення виробництва, ані автомобіль... Сплатити б орендну плату.

Жовтень 2008-го. Надія вмирає останньої: може люди звикнуть до нового курсу долара, і буде невеликий підйом? Тримаємося тільки завдяки старим постійним клієнтам. Про розширення вже не думаємо.

По телебаченню слухаємо прем'єр-міністра, та мовить про кризу, що насувається. Дивуємося: її виступ спізнився, як мінімум, на місяць, тому її пророцтва звучать не заспокійливо, а скоріше, загрозливо. Мовляв, затягуйте пояси, мої улюблені співвітчизники.

Одержали телефоном запрошення на планову аудиторську перевірку. Усе буде добре. Прорвемося. Ми справно платимо податки, вчасно звітуємо. Нічого не "приватизували", не крали, у держави нічого не просили.

Усе буде добре. З нами не повинні вчинити несправедливо – ми ж не злочинці й голосували за цю владу.

Листопад 2008. Почалася перевірка в податковій. Ми все-таки злочинці. І ще які!!! І, виявляється, заборгували, заборгували, заборгували!

У нас немає таких грошей, відбиваєм податківцям. А ті нам: ми повинні наповнювати бюджет, скільки ви можете заплатити?

Юристи кажуть: податкова неправа, необхідно позиватися. Податківці відмовляють: 4500 гривень (своїх, кровних!) штрафу сплатіть, це дешевше - судові витрати більші. Працювати ніколи, бігаємо, намагаємося домогтися "справедливості".

Помер тесть. "Приватбанк", навіть за дорученням, не віддає його пенсію, переведену на депозит, на похорони не вистачає – місце на цвинтарі коштує як три оренди.

Видавничо-поліграфічний бізнес повільно вмирає. Ні, це неможливо. Просто не маємо права – в нас є діти. Може іммігрувати?

Я не хочу і не буду сплачувати їхній команді мерзотників нічого! Ні копійчини. Вони – вороги. Які в нас можуть бути зобов'язання перед брехунами й лицемірами?

Грудень 2008-го. Порада українському підприємцеві під час "кризи": коли влада "закладає" на тебе, починай "закладати" на владу.

Величезні черги підприємців у задушливих коридорах податкової інспекції, де немає жодного стільця. Триває здача заяв про єдиний податок на 2009 щасливий рік.

По телебаченню дивимося репортаж про чергове рейдерське захоплення за участі БЮТу. Вже не дивуємося.

Син каже, що потрібно принести вибачення Вікторові Януковичу. Це жарт. Новорічний подарунок від Юлії – постанова КМУ №1118, що має зворотну силу й порушує всі закони...

Даремно ви стояли в їхніх смердючих коридорах, хлопці! Але, це ще не все.

Введено так званий умовний продаж. Оце клас! Ворогові не побажаєш. В усім світі полегшують умови для підприємців, але тільки не в нас.

Ми ЇМ винні. Як та матросня з Шариковим: взяти усе та й поділити.

З Новим роком, любі друзі!

Січень 2009-го. Новий рік. Здавалося, відпочинемо, подивимося на все іншими очима... Але, марно. Телевізор окупували москалі, українські Сердючки та один відомий російський пошляк.

Половина місяця котові під хвіст: ніхто не працює, а оренда – за увесь місяць. 22 січня. УРА! Домоглися! Постанова №1118 призупинена до 1 квітня. Кажуть САМ Турчинов ОСОБИСТО розпорядився!

Але у податковій відбивають, мовляв, ніяких офіційних розпоряджень не надходило. Думаю, що і не надходитимуть...

До мене приїхали відрізати газ за борги попереднього власника. Поводяться, як бандити. Я їм кажу: через суд, а мені у відповідь – плювати.

Добре, що в мене є великий собака - у кого немає собаки, купіть у Луценко пістолет, поки уся ця зграя ще не схаменулася! З бандитами говорімо їхньою мовою!

До речі, нещодавно вийшла нова постанова Кабміну, в ній про те, що протестувати відтепер не можна, інакше строк. Тож сиди і мовчи в ганчірочку.

Щодня що-небудь нове: нова ціна на газ, скорочення вдвічі зарплат вчителям і лікарям…Може депутатам, що одноголосно проголосували за збільшення своєї зарплати, запропонувати зарплату вчителя?

Навіть не знаю, що казати на закінчення, дуже б хотілося мати універсальний рецепт від усіх негараздів, але його, нажаль, немає.

Можна нам всім перестати сплачувати податки, можна зареєструвати нову партію (але хто тепер повірить?) та йти на вибори (довго чекати), можна іммігрувати, але куди - на місяць всією Україною?

Та куди б подіти всю цю капость? Вирішувати всім нам.

Ми не повинні мовчати, кожен повинен сказати їм: годі з нас знущатися. І, коли прийде час вибирати між тим, що легко та тим, що правильно, нехай кожен згадає, як вчиняють з вами та вашими близькими. Як вони кожної миті крадуть майбутнє у наших дітей.

Пригадайте, як в свій останній візит до України, Білл Клінтон цитував нам Шевченка: "Боріться й поборете".

Юлія Володимирівна, нас ще ніхто й ніколи так зухвало не обманював. Дякуємо за урок. Сподіваємося, що він буде останнім.

Боже, бережи Україну.

Ярина Осадча, для УП

Відповіді

 • 2009.01.30 | ak1001

  а ви Боровика _таким_ бачили?

  http://www2.maidan.org.ua/n/about/1233251458
  ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.30 | OlalaZhm

   Карашо!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.30 | ak1001

    не думаю що Карашо але показово

    якщо вже завжди спокійного Боровика довели...
  • 2009.01.30 | DADDY

   Боровик молодець, але після сміттярки БП

   мене ледве не знудило.
   Людина з УП написала правильні речі, але результат, отриманий Боровиком на БП показує, що сердешне зомбування і ненависть до Ющенко настільки сильні, що деякі вболівальники Йулі будуть сидіти з голою ж..пою, але з білосердешним прапорцем.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.30 | Чучхе

    така алогічна лобов до Юлі - то швидше "стокгольмський синдром"

   • 2009.01.30 | omela

    +1. Сумна реальність анітрохи не відкрила очі фанатам

    Це вже поки по них самих не прийдуть.

    Менше з ними, най їм грець, цій рушійній силі, всіх решту шкода.
 • 2009.01.30 | Koala

  Тобто плутають іміграцію з еміграцією?

  Тут вже давно нікого не тримають. Покидати країну через один невдалий вибір, до того ж власний... То хай їде!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.30 | OlalaZhm

   Re: Тобто плутають іміграцію з еміграцією?

   У кого шо болить, той про те і говОрить...
   Про емінрацію там було образно. У мене купа знайомих дрібних підприємців пішла у "внутрішню еміграцію" - позакривали бізнес, і підробляють у тіні. Ще й пояснюють мені, що працювати на злодіїв - це злочин. І я нині не маю, чим їм заперечити. Бо відчуваю себе ідіоткою, яка грабує своїх праціників, які пашуть, з заробленого ними величезна частина десь зникає у закрома Родіни в податках, а їм все важче і важче жити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.30 | ak1001

    100%. нехай простирадло №5 самі заповнюють

 • 2009.01.30 | Володимир I

  Re: О! Такі ж, як і я(л)

  До речі, саме отими словами Клінтон найбільше мені й запам'ятався. Молодець. Справжній українець. На відміну від декого.
 • 2009.01.30 | Свинья на радуге

  И что самое во всём этом парадоксальное -

  >
  > Половина місяця котові під хвіст: ніхто не працює,
  Вот как такое может быть, а? Кризис - но при этом работа традиционно замерла на полмесяца. Разве что петард и салютов на раЁне в этом году было существенно меньше, чем всегда.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.30 | OlalaZhm

   У кого это "замерло", кроме этих дармоедов?

   госслужащих? Все остальные работали.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.30 | Свинья на радуге

    Цитирую ещё раз:

    >
    > Половина місяця котові під хвіст: ніхто не працює, а оренда – за увесь місяць.
    Это авторка статьи о своём офисе, я так понимаю, и о своей аренде? О том, что заказов за первую половину месяца тупо нету, бо никто не работает?
    Да мой собственный пример: нам в отделе объявили, что "ребята, поскольку большинство отделов на этаже работать не будет, офис с 1-го по 7-е число ради нескольких человек снимать с сигнализации не будут". Я так думаю, что и те, кто должен был снимать - тоже просто не работали.
    У моего кума были каникулы до 19 числа. При том, что он тоже айтишник, а в нашей отрасли, в отличие от строительной, например, работа есть всегда, даже если это работа на перспективу. Не, каникулы.
    Это помимо всяких досужих рассказов моих знакомых. Картина однообразная. До 8, а то и до 12 числа тупо коллективный болт на работу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.30 | OlalaZhm

     Ну, дик ми про те ж самеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua