МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конcультаційна лінія для громадських організацій

01/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
ПУБЛІЧНА ДИПЛОМАТІЯ ТА ЛОБІЮВАННЯ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

ПРОЕКТ
Конcультаційна лінія для громадських організацій

Інститут Політичної Освіти спільно з Посольством Королівства Нідерланди в Україні (програма «Матра КАП») у рамках продовження реалізації проекту «Публічна дипломатія та лобіювання громадських інтересів на місцевому рівні» інформує громадські організації про роботу консультаційної лінії.
У випадку виникнення потреби отримати консультацію або у випадку виникнення проблем імплементації органами місцевого самоврядування вкрай необхідних для громади рішень, з метою зміцнення професійності організацій третього сектору в царині місцевого самоврядування.
Ми свідомі того, що консультативна допомога не може повністю заповнити суттєві прогалини нормативного регулювання та правозастосовної практики. Але разом з тим, ми готові надати посильну допомогу тим організаціям, які маючи велике бажання вирішувати місцеві проблеми, чітко окресливши та вказавши на них, постають перед проблемою їх втілення в життя.
Ми запрошуємо скористатися послугами консультаційної лінії представників громадських організацій, які здійснюють або мають намір у найближчий час здійснити проекти, які передбачають взаємодію, співпрацю або іншу громадську форму контактів з органами місцевої державної влади та місцевого самоврядування та направлені на прийняття відповідних рішень, зміну правил чи процедур на місцевому рівні.
Запитання стосовно проблем, зазначених вище, можна спрямовувати за електронною адресою: ipo_deputaty@yahoo.com. Наші експерти у максимально стислий термін опрацюють запитання та по можливості нададуть вичерпну відповідь.
Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою ipo_deputaty@yahoo.com або звернувшись за телефонами: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, 8 (097) 284-61-83 (Оксана Однорал), 8 (050) 372-51-00 (Олександр Солонтай).

Відповіді

 • 2009.02.08 | Микола Дмитренко

  Re: Конcультаційна лінія для громадських організацій

  Свавілля влади та судів в Україні очевидні.
  Президент "не спроможний" бути гарантом Конституції України.
  Хто йде по практичному шляху відпрацювання методів самозахисту від лукавого "захисту" прокурорів та суддів пропоную власний доказовий матеріал зневаги їх до Закону України.
  Можу виступити свідком в судових розглядах, підтримаю позов до Генерального Прокурора України О.І.Медведька.
  Запрошую зацікавлених осіб до підтримки мого позову до Генпрокурора України О.І.Медведька.
  Маю наміри подати адміністративні позови на протиправні дії заст.нач. слідчого управління Генеральної прокуратури України С.П.Гулицького, прокурора Київської області О.С.Гардецького, прокурора м.Києва Є.О.Блажівського, та його заступника В.В. Молодика.
  Деяка інформація за адресами:
  http://blog.meta.ua/~svitoch/
  http://contact.meta.ua/community/svitoch/
  http://www.sokol-law.org/sforum/index.php?topic=234.0
  Громадянин Української Духовної Республіки,
  ініціатор обєднання здорових суспільних сил навколо спільної мети -
  Української Програми розвитку «Спільна дія»
  http://sites.google.com/site/dsvitoch/
  Микола Дмитренко


  По своїй суті система Генеральної прокуратури України як була так і залишилась "совєтскою" карально- репресивною.
  Прокурори крім лукавої "бездіяльності" безкарно та безвідповідально втручаються в діяльність міліції, судів та інших державних органів.
  На власному прикладі переконався в тому, що вони переслідують непокірних(зазвичай чужими руками).Найбільше дістається він патріотам-українцям. Факти: http://blog.meta.ua/~svitoсh
 • 2009.03.10 | stryjko_bojko

  Шановні: Оксана Однорал, Олександр Солонтай

  Я представляю громадську організацію "Одеса за громадянське суспільство"(обласний статус), якій уже виповнилося 2роки.
  Являюсь активістом web-сайту "Майдан" з кінця 2004р.
  Зроблено багато добрих справ.
  Але...
  Основний торомоз, в роботі ГО - це елементарне фінансування.
  Лише тому, що я працюю начальником Суворовського РВ Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в м.Одесі, ГО якось існує.
  В 2007р. я зробив дуже серйозний проект на одержання гранту від ВГО "Відродження", м.Київ, але марно, грант ми не одержали.

  Я, ідеаліст, до Києва не їздив, от і не "утряс" деяких практичних деталей.Лишній раз пересвідчився, що в нашій Україні любому більш-менш серйозному питанню "треба робити ноги", себто лоббіювати.

  Стояти з простягнутою рукою і просити "подаяння" - це остання справа.
  Але, на жаль, абсолютна більшість ГО в таких же умовах.Не рахуючи декілька десятків "кишенькових" ГО, яких "підкормлюють" партії або
  якісь інші структури.

  З повагою,
  Голова Правління ГО "Одеса за громадянське суспільство"
  Стефан К.Станевич
  т.моб.048-7881081, т.роб.7346465, 7184477.
  е-mail:
  ozhs@ukr.net


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua