МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Венко була погана. А Шелтон Кенеда - хороша? (л)

02/05/2009 | 123
http://www.epravda.com.ua/news/498aaaf4e3b30/
Газ біля Криму шукатиме канадська компанія

Нафтогазова компанія Shelton Canada Corporation (Канада) разом з Державною акціонерною компанією "Чорноморнафтогаз" (Сімферополь) будуть провадити розвідку і розробку Архангельської площі в західній частині півострова Крим, на мілководді шельфу Чорного моря.

Як говориться в повідомленні Shelton у середу, компанії вже підписали відповідну угоду про спільну діяльність, у ній частка Shelton - 50%.

Угода наразі проходить процес реєстрації у відповідних органах влади, уточнюється в прес-релізі канадської компанії.

Мова йде про ділянку площею 87 кв. км приблизно в 25 км від берега з глибинами близько 45 м з великою сейсмічно виявленою структурою, що містить багато зон з потенційними запасами газу. Відповідна ліцензія була відновлена на початку 2008 року до 2038 року.

В даний час у західній частині структури працює одна платформа з загальним кумулятивним обсягом видобутку 17 млрд. куб. футів природного газу (0,48 млрд куб. м). Газ поставляється підвідним газопроводом, що має додаткові потужності.

Як відзначається в повідомленні, першою метою розвідки є вихід з нинішнього рівня середнього майкопа на рівень нижнього палеоцену з потенційно багатими запасами газу - до 750 млрд куб. футів.

-

Ось сайт цієї мегакорпорації: http://sheltoncdn.com/corporate/coroporate_profile/

На відміну від Венко, виглядає, що ця компанія є проектом, спеціально створеним для бізнесу в Україні - ніяких проектів в інших країнах в неї нема. І щось не чути щоб уряд з ними боровся.

Відповіді

 • 2009.02.05 | yes

  Re: А як дізнатися хто власник, чиї там гроші?

  Медведчука чи самої Тимошенко?
  Путіна чи газпромівські?
 • 2009.02.05 | Koala

  Я все вірно прочитав?

  >Як говориться в повідомленні Shelton у середу, компанії вже підписали відповідну угоду про спільну діяльність, у ній частка Shelton - 50%.
  >Угода наразі проходить процес реєстрації у відповідних органах влади, уточнюється в прес-релізі канадської компанії.
  Тобто в Україні створюється компанія "з 4 студенток"? До речі, а коли проводився конкурс, коли оголошувалися його результати, хто підписував документи? Прозорість на порядок нижча за Венко.
 • 2009.02.05 | Koala

  Інформація до роздумів. Депресивний шельф.(л)

  http://www.ukrrudprom.com/digest/dhcbchdhdgs010708.html
 • 2009.02.05 | Олександр Дядюк

  А конкурс був?

  І які умови розподілу продукції?
  Хтось знає?
  Кращі чим у венко?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.05 | Koala

   Розподіл такий, що на Луї Вітон вистачитьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua