МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ряди російських „воїнів креативу” підкосило маразмом.

02/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У московському метро стартувала кампанія по виборах президента України.

У московському метро почалася рекламна кампанія „Американське сало”
На десятках станцій Московського метрополітену з'явилися банери із зображенням консервних банок і написом Американське сало. Про це повідомила газета КоммерсантЪ.
У прес-службі метрополітену і рекламному агентстві відмовилися називати ім'я замовника

За інформацією видання, у розробці рекламної кампанії брали участь політтехнологи партії Справедлива Росія, які стверджують, що банери покликані пробудити у громадян двох країн неприйняття до всього американського, у тому числі "зв'язати американську експансію" "з кандидатурою Віктора Ющенка".

Як пише газета, на плакатах розміром 2 на 4 м намальовані шість консервних банок із зображенням американського прапора, написом Американське сало і перерахуванням сортів продукту - класичне, в шоколаді, під борщ.

Ніяких додаткових відомостей, за винятком посилання на сайт vokr.ru, банери не містять. При цьому в прес-службі метрополітену і рекламному агентстві відмовилися називати ім'я замовника.

Сайт vokr.ru виявився присвяченим руху Воїни креативу, що поєднує політтехнологів і піарників, метою якого є "захист національних інтересів Росії в країнах близького і далекого зарубіжжя" "за допомогою креативу", пише КоммерсантЪ.

На сайті розповідається про мету рекламної кампанії Американское сало: "Викликати невдоволення у населення України проникненням дешевих американських неякісних продуктів харчування, а ще ширше - взагалі невдоволення Америкою, зв'язати американську експансію в традиційній для України галузі з кандидатурою Віктора Ющенка".

Координатор руху Воїни креативу підтвердив виданню, що @Американське сало@ присвячено президентським виборам в Україні, і найближчим часом кампанія з бюджетом у $ 9 млн стартує в Україні.

Відповіді

 • 2009.02.05 | Спостерегач

  Re: Ряди російських „воїнів креативу” підкосило маразмом.

  Интересно, а более удачное применение такой суммы в разгар кризиса найти не удалось? И вообще для Украины более креативным было бы упоминание об американских валенках и наколотых апельсинах. Неужели у Ющенко в каких-то недрах народонаселения Украины "подрос" рейтинг. Не понимаю, зачем так тратиться?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.06 | Sean

   а що Ви за московські гроші так ся турбуєте?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.07 | rais

    Re: а що Ви за московські гроші так ся турбуєте?

    На фоні відповідної бездіяльності це виглядає як дідяча безпечність...
 • 2009.02.06 | Koala

  А я це вже бачив!

  От тільки не зрозумів, що то про політику. Росіяни вже так звикли, що про політику можна тільки натяками, що явно себе переграли. Тим більше, що з салом асоціюється не Ющенко, а Україна, і не в українців, а в москалів )))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.06 | Pavlo

   Я думаю, воно саме на це й розраховано. Мета компанії-

   Koala пише:
   > От тільки не зрозумів, що то про політику. Росіяни вже так звикли, що про політику можна тільки натяками, що явно себе переграли. Тим більше, що з салом асоціюється не Ющенко, а Україна, і не в українців, а в москалів )))

   Мета компанії - створити в москалів враження про українців як про "американське сало", вона розрахована на внутрішнє споживання в Московії.
 • 2009.02.06 | GreyWraith

  Я вже давно читав про цю ідею...

  НМД вона однозначно провальна, бо автори замість знань про реальних українців використовують лише свої стереотипи про них, причому далеко не першої свіжості. Та й ці дебільні пояснення - навіщо вони? Для того, щоб народ відчув себе піддослідними лабораторними щурами?

  BTW коли на кону стояло виживання російської держави, то американські продукти для підтримки цієї російської держави прийшли у кількості, достатній для прогодування 10 мільйонного війська протягом 1600 днів. Росія так досі і не розплатилася за ті поставки, хоча декілька разів борг списували і зменшували...
 • 2009.02.06 | ziggy_freud

  полеміка вітчизняного салознавця з підмосковними саловєдамі (/)

  http://chomub-ini.info/ua/text3/studies.htm

  салознавчі студії; загальне і порівняльне салознавство. Зокрема:

  http://russ.ru/politics/docs/amerikanskoe_salo
  На манівцях "саловЄдєнія". Заходжу на сайт політтехнологів міста Лужки, а там - "Американское сало". Цели и задачи проекта - вызвать недовольство у населения Украины проникновением дешевых некачественных американских продуктов питания, а еще шире - вообще недовольство Америкой и всем американским, вызвать у предпринимателей страх перед демпинговыми ценами американцев." Отакоє от (с)

  цей прожект висів у них на сайті десь з 2003 року. Мабуть, треба було дочекатись кризи, щоб його профінансувати на 9 млн.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.06 | Pavlo Z.

   а сала вже нема!

   ziggy_freud пише:
   > http://chomub-ini.info/ua/text3/studies.htm
   >
   > салознавчі студії; загальне і порівняльне салознавство. Зокрема:
   >
   > http://russ.ru/politics/docs/amerikanskoe_salo
   вже нема - сало з'їло ефесбе:)
   > Модуль не найден
   >Запрашиваемый модуль politics не может быть найден.

   >Возможными причинами этого могут быть:

   >Неверное название модуля, попробуйте изменить адрес запрашиваемой >страницы.
   >Модуль не существует на данном сайте.
   >This site uses siteaccess matching in the URL and you did not supply >one, try inserting a siteaccess name before the module in the URL .
 • 2009.02.06 | rais

  Радянські "воїни креативу” та сучасні інформаційні войни.

  Впевнений що посилання на "російських воїнів креативу" не вірно і применшує рівень загрози. Випади аналогічні наведеному притаманні системі, яка не втрачає надії повернути до радянського стойла "заблудших".
  Щодо "американського сала" то це явно замовлення тих покидків, які під час лендлізу у Другу Світову гребли консерви, чоботи, літаки, машини та інший ресурс, який надавався американцями у боротьбі з одним із злочинних світових режимів. А сьогодні вони не лише з Росії, прикриваючі злочини комунізму, створюють небезпечне напруження між народами. Грачі та голуби "миру" в Україні небезпечні в своєму намаганні уникнути покарання за злочини комунізму. Безпокараність комунобандитів - головна причина всіх негараздів в Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.07 | Гість

   Американские валенки-2

 • 2009.02.07 | Мартинюк

  В продовження теми

  4 лютого начальство розпорядилося цю рекламу зняти з метро.
  Схоже що не змогли роздуплитися - чи це наїзд на Ющенка, чи все таки на московську владу.

  5 лютого нібито очевидці повідомили що бачили оті самі банки зх мамериканським салом в магазині на Бірюльово.

  Я ото ж бо й думаю -
  так би мовиви звичайні сала - під горілочку
  сало в шоколаді - під коньяк?
  А може то рука грузинів?

  А ще кажуть що до того причетні клоуни-диверсанти Сурков і Со


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua