МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Верховній Раді поставлено новий рекорд маразмії

02/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Постанову про "неврахування в результатах голосування голосів відсутніх депутатів", яка як така могла б виграти номінацію на рекордний маразм (враховуючи, що стаття 84 Конституція чітко встановлює, що "голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто"), підтримав своїм голосуванням депутат Ю. Звягільський, який при цьому був ... відсутнім, про шо з трибуни оголосив спікер В. Литвин.

Результати голосування можна подивитися тут: http://gska2.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/gol_karta_zal3?g_id=4928

Наразі неясно, чи стане тепер стандартною парламентською практикою перед кожним окремим голосуванням "по суті" голосувати питання про те, чи можна депутатам цього разу порушити Конституцію і проголосувати карткою відсутнього колеги, і чи братимуть участь в такому голосуванні про заборону голосувати картками відсутніх депутатів власне картки відсутніх депутатів.

Відповіді

 • 2009.02.05 | 123

  Звісно, Звягільський був не один такий (л)

  http://news.liga.net/news/N0905443.html
  Напомним, голоса 15 отсутствующих депутатов не учитывались при голосовании по Кабмину. Это Е.Звягильский (Партия регионов), Владимир Марущенко, Павел Жебривский, Владимир Поляченко, Николай Круць, Владислав Каськив, И.Плющ (все - НУНС), И.Рыбаков, Сергей Мищенко, Виктор Швец, Павел Унгурян, Андрей Шевченко, Михаил Соколов, Валерий Кальченко (все - БЮТ).

  --
  З цього списку принаймні два БЮТівця (відсутніх) проголосували за те, щоб голоси відсутніх не враховувати - Унгурян і Швец. Решту мені влом співставляти - діагноз і без того очевидний...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua