МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримінальній владі - кримінальну відповідальність

02/07/2009 | Нововолинськ
У м.Нововолинську Волинської обл. Конституція та Закони України не діють.Влада у місті узурпована міським головою Сапожніковим В.Б.,який видає "на-гора" свої "укази",надто часто кримінальні.З бюджету малого міста незаконно вилучаються мільйони гривень,мільйони не надходять. Комунальне майно міський голова "дарує" своїм родичам та наближеним до нього особам.

У змові з міським головою є прокурор міста Сліпчук О.М., на якого і тільки на нього одного Законом покладено обов'язок наглядати за дотриманням Конституції та законодавства України на території міста. Жодного нагляду, навіть більше: прокурор міста є адвокатом міського голови і щитом від законних вимог до міського голови громадськості міста.

"Кришує" кримінальні дії Нововолинського голови і прокурора міста обласна прокуратура.

Надійним "захистом" для вищевказаних осіб є Генеральна Прокуратура, яка, незважаючи на наші скарги про дії їх підлеглих, передає розгляд скарг ... прокурору міста.

"Каста недоторканих", на нашу думку, "своїх" зараз "не здасть". Але, надіючись на краще майбутнє України, ми збираємо матеріал для майбутніх судових справ. Злочини проти людства не мають строку давності.

До державних органів влади та органів прокуратури нами подане звернення:

Президенту України
Ющенку В.А.

Голові Верховної Ради України
Литвину В.М.

Прем’єр-Міністру України
Тимошенко Ю.В.

Генеральному прокурору України
Медведьку О.І.

Прокурору Волинської обл.
Гілю А.І.

З А Я В А

За нашим зверненням Нововолинський міський відділ УМВС перевірив діяльність “муніципальної поліції”, створеної у м.Нововолинську. В результаті розгляду Нововолинським МВ УМВС 01 листопада 2008 р. на ім’я прокурора міста було направлено документи про відкриття кримінальної справи щодо перевищення службових повноважень Нововолинським міським головою Сапожніковим В.Б., про що нас було повідомлено.

На аналогічне звернення до прокурора м.Нововолинська Сліпчука О.М. про припинення діяльності незаконного озброєного формування – “муніципальної поліції”, ми отримали відписку.

До сих пір, а саме до 01.02.2009 р., від прокурора м.Нововолинська нам не надано інформації про відкриття кримінальної справи або про закриття провадження.

Затягування розгляду справи, з врахуванням суспільної небезпеки діяльності озброєного формування – “муніципальної поліції”, а також незаконне вилучення з бюджету міста 100 тис грн у 2008 р. та намагання вилучити ще більшу частину коштів міського бюджету у 2009 р. на діяльність цього незаконного озброєного формування, свідчить про злочинну змову міського голови Сапожнікова В.Б. та прокурора міста Сліпчука О.М.

Нововолинський міський голова Сапожніков В.Б. свідомо пішов на порушення законодавства України. Про це свідчить стаття із газети “Місто вечірнє” від 20 листопада 2008 р., де вказані слова із його промови при “презентації” “муніципальної поліції” : “Поки що створення нового підрозділу не зовсім узаконене на законодавчому рівні…”

На цій же “презентації” “муніципальної поліції” був присутній прокурор міста Сліпчук О.М. Навіть після цього прокурор не відреагував на порушення законодавства України.
Свідки того, що Нововолинський міський голова Сапожніков В.Б. та прокурор міста Сліпчук О.М. свідомо, у змові між собою, порушують законодавство України, тобто перевищують їхні службові повноваження, приведенні у статті з газети, що додається.

Ми довели до Вашого відома інформацію про кримінальний злочин, що вчинений службовими особами – предстаниками державної влади.

Попереджуємо, що у разі Вашої відмови в припиненні кримінальних дій службовими особами міста Нововолинська, Ви стаєте співучасниками цих кримінальних дій і понесете кримінальну відповідальність згідно законодавства України (якщо не зараз, коли Ви захищені недоторканістю, то в майбутньому, коли каста недоторканих в Україні буде скасована).

ВИМАГАЄМО:

1. Негайного припинення діяльності у м.Нововолинську незаконного озброєного формування – “муніципальної поліції”.

2. Відкриття кримінального провадження про перевищення службових повноважень Нововолинським міським головою Сапожніковим В.Б. у змові з прокурором міста Сліпчуком О.М.

3. Повернення до бюджету міста коштів, незаконно вилучених для функціонування незаконного озброєного формування – “муніципальної поліції”.

4. Перевірки діяльності прокуратури міста працівниками Прокуратури України на предмет “кришування” незаконних дій міської влади. Адже всі наші заяви були розглянуті тільки прокуратурою міста, а заяви до обласної прокуратури і Прокуратури України знову ж поверталися на розгляд до прокурора міста.

5. Припинення викликів нас до прокурора міста для дачі пояснень. Пояснення надані нами в повному обсязі вже багато разів і є в прокуратурі міста.

З врахуванням суспільної небезпеки, а саме - дій осіб державної влади, що мають ознаки кримінального злочину, відповідь вимагаємо надати у десятиденний термін на адресу:
45400
Волинська область
м.Нововолинськ
вул. Шахтарська, 13 кв.44
Ковальчуку Василю Петровичу

До заяви додаємо копії документів:

1. Про направлення Нововолинським МВ УМВС України у Волинській обл. документів для відкриття кримінальної справи щодо перевищення службових повноважень Нововолинським міським головою Сапожніковим В.Б прокурору м.Нововолинська від 01.11.2008 р..

2. Статті з газети “Місто вечірнє” від 20.11.2008 р., що містить доказ свідомого порушення Нововолинським міським головою Сапожніковим В.Б. законодавства України та присутності при цьому прокурора міста Сліпчука О.М.

01 лютого 2009 р.
Підписи керівників міських громадських організацій та членів територіальної громади міста.

6 лютого з прокуратури Волинської області надійшла відповідь на нашу вимогу припинити діяльність незаконного озброєного формування, створеного міським головою.
Можемо тільки сказати, що це не відповідь, а брехня. "На виконання припису прокурора міста" в положенні про "поліцію" поміняли незначні пункти, типу, які "онучі" можуть носити "муніципальні поліціянти".

Ми можемо виступити навіть адвокатами нашого міського голови Сапожнікова В.Б. щодо "наїзду" на нього прокуратури області. Закону "Про міліцію" він не порушував, адже цей Закон не стосується його, як посадової особи.

Міський голова Сапожніков В.Б., як "державний муж" порушував і порушує за допомогою міського і обласного прокурорів всього-навсього Конституцію України, Кримінальний Кодекс України та Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"(свою посадову інструкцію). Всі інші Закони України він майже не порушує.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua