МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

CБУ затримала колегу Луценка при отриманні хабаря

02/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
9 лютого ц.р. Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України біля станції метро «Хрещатик» у Києві затримано під час одержання хабара у розмірі 25 тисяч гривень заступника начальника одного з управлінь ГУ МВС України в м. Києві, який використовуючи службове становище, вимагав у громадянки «Р» грошову винагороду за непритягнення до кримінальної відповідальності її близького родича.

Матеріали документування передані в порядку ст. 97 КПК України до прокуратури м. Києва, якою того ж дня порушено кримінальну справу за ознаками ч.1 ст.190, ч.3 ст.364 КК України.

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=84746&cat_id=39574

sean

Відповіді

 • 2009.02.11 | petro

  Re: CБУ затримала колегу Луценка при отриманні хабаря

  А при чому тут Луценко? Може б так написати що це якраз креатура ЮВТ, а ще краще було б не забувати головного покровителя В А Ющенка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.12 | Sean

   Re: CБУ затримала колегу Луценка при отриманні хабаря

   petro пише:
   > А при чому тут Луценко? Може б так написати що це якраз креатура ЮВТ, а ще краще було б не забувати головного покровителя В А Ющенка.

   Так що ж Ви не написали?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua