МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З приводу ротації членів Кабінету міністрів України

02/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Конгрес Українських Націоналістів висловлює протест з приводу намагань прем’єр-міністра Ю.Тимошенко під виглядом ротації Кабінету міністрів усунути з посад віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань Івана Васюника, міністра освіти і науки Івана Вакарчука, міністра культури і туризму Василя Вовкуна та міністра юстиції Миколу Оніщука. Головною метою такої ротації є «очищення» уряду від високопрофесійних фахівців, українських патріотів, які відстоюють інтереси української нації та держави.

Діяльність саме цих міністрів в уряді спрямована на підвищення рівня української освіти, відродження національної культури та духовності, очищення суспільства від залишків комуністичного тоталітарного режиму, забезпечення належного порядку в правовому полі держави.

Таким чином, довівши економіку країни до глибокої системної кризи, Ю.Тимошенко приступила до руйнації освіти, культури, духовності та правових засад у державі, що становить безпосередню загрозу для національних інтересів країни.

Не викликає жодного сумніву, що наміри прем’єр-міністра усунути з посад патріотично налаштованих міністрів продиктовані Кремлем, підтримкою фракції комуністів у ВР та внутрішніми ідеологічними переконаннями самої Ю.Тимошенко.

Дії глави уряду вкотре підтверджують, що заради здобуття президентської посади і досягнення, під патронатом і за сценаріями Москви, повного контролю над країною, вона готова до будь-яких авантюрних кроків.

Конгрес Український Націоналістів рішуче засуджує наміри прем’єра та звертається до Президента України В.Ющенка, Голови Верховної Ради України В.Литвина, народних депутатів та українського народу стати на захист національних інтересів України і не допустити реалізації чергових злочинних намірів прем’єра Юлії Тимошенко.

Президія Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів

Відповіді

 • 2009.02.11 | Тестер

  Re: З приводу ротації членів Кабінету міністрів України

  Серйозна пред"ява...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.12 | cipt.kontakt

   Ротацію членів Кабінету міністрів України почати з прем"єра!

 • 2009.02.11 | Semen

  Re: З приводу ротації членів Кабінету міністрів України

  Так если менять та сразу всех, вместе с Юлькой. Что толку менять только министров, от этого лучше не станет. Рыба гниет с головы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.11 | basya1

   Re: З приводу ротації членів Кабінету міністрів України

   Их убирать не надо, надо просто убрать Юльку, тогда и в Кабмине сразу же порядок будет, и все будут профессионально выполнять свои обязанности, и в стране порядок наступит. не будет народ ждать подвоха от Юльки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.11 | petro

    Re: З приводу ротації членів Кабінету міністрів України

    тоді когож зіслати на її місце -які ж рропозиції? Чи це не є аби так що собаки гавкають на вітер?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.12 | yes

     Re: Будь-хто з міністрів

 • 2009.02.12 | Николай Чернигов

  Комариный писк, но с гонором.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Головною метою такої ротації є «очищення» уряду від високопрофесійних фахівців, українських патріотів, які відстоюють інтереси української нації та держави.

  О, да! Онищук, доказывавший, в свое время, что 2+1=2 и есть тот самый прахвисианал.

  > Діяльність саме цих міністрів в уряді спрямована на підвищення рівня української освіти, відродження національної культури та духовності, очищення суспільства від залишків комуністичного тоталітарного режиму, забезпечення належного порядку в правовому полі держави.

  А, именно, комсорг Львовского университета Васюнык и есть главным чистильщиком коммунистических помоек.
 • 2009.02.12 | пан Roller

  100 дней мало, а скока много?

  На предмет ротации членов есть такое мнение. По прошествию 100 дней кабмина Тимошенко очень популярной была мысль о том, что 100 дней мало для того, что бы по достоинству оценить деятельность правительства, команды единомышлеников, как его представляла сама Тимошенко.

  Сколько же времени необходимо для оценки осталось за скобками. Теперь этот срок определен. Поскольку сама Тимошенко объявила о засланых казачках, то самое время дать оценку правительству.

  Собственно, оценка дана и по мнению Тимошенко положительная.Помнится она просила отметить в календаре число 22, какого мецяца и за для чего? Может кто помнит?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua