МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конфлікт в Інгушетії це майже війна

02/14/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Чотирьох російських міліціонерів загинуло а трьох було поранено в результаті сутичок з партизанами в місті Назрань на Північному Кавказі.

До інциденту дійшло під час операції російських сил безпеки проти інгуських партизанів, яка почалася цього тижня. Коли міліція оточила дім в Назрані, де вкривалися партизани, відкрили вони вогонь. Стрілянина тривала дві години. Пізніше спалахнула бомба. – Вибух був так сильний, що знищив навколишні будинки та транспортер – сказав президент Інгушетії Юнус-Бек Євкуров.

До атак на російських міліціонерів та солдатів доходить в Інгушетії щораз частіше. Представники місцевої влади за насильство звинувачують інгуських та чеченських партизанів. Організація Меморіал стверджує однак, що це російські сили безпеки відповідають за насильство в цьому регіоні, вживаючи протизаконні практики.

Конфлікт на Кавказі перетворюється в війну. Російські солдати мають перевагу над партизанами під оглядом вишколу та озброєння. Але партизани мають свої – підтримку місцевого населення та досконалу орієнтацію в терені – писав портал Малоросія.

- То ще не війна, але конфлікт загострюється в Інгушетії – каже ,,Rz” Сєрґєй Маркєдонов експерт з Інституту політичного і військового аналізу в Москві.
– Спеціальні операції нічого не дадуть. Слід змінювати систему і створювати умови, щоб тероризм перестав бути корисним.

Джерело:
Rzeczpospolita 13.02.2009
,,Konflikt w Inguszetii
to już niemal wojna”
Поставив:
Андрій Сидор

Відповіді

 • 2009.02.14 | keymaster

  В Назрані живе сестра Романа Шухевича і в неї є діти

  Дурні москалі заборонили вертатися в Західну Україну. Будуть мати УПА по всей необьятной
 • 2009.02.15 | Историк

  Не беспокойтесь - уроки прошлого учтены:

  Обращение Госдумы РФ к ветеранам боевых действий в связи с 20-й годовщиной вывода войск из этой страны. «Понесенные Советским Союзом потери были не напрасны. Благодаря ограниченному контингенту советских войск в Афганистане удалось предотвратить новую войну у границ нашего государства, тогда же был дан достойный отпор международному терроризму и наркоторговле».
 • 2009.02.15 | OlenaSt

  Уже майже без "майже" (л)

  Люди гинуть щодня.
  "Хроніку" можна подивитися тут: http://ingushetiya-ru.livejournal.com/
  Вона страшна


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua