МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знову бреше? (л)

02/16/2009 | AK
http://www.unian.net/ukr/news/news-300981.html

> «Уряд на найближчих своїх засіданнях - я думаю, що це буде у середу - розгляне законопроект про введення мораторію на період світової фінансової кризи на будь-які підвищення податків для малого і середнього бізнесу, у тому числі й на місцевому рівні», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

> Прем`єр вважає, що ухвалення такого закону дозволить припинити «спокусу урядовцям підправляти економічну ситуацію за рахунок збільшення податків».

> “До речі, в цьому ми розходилися з колишнім міністром фінансів України. Це дійсно були наші стратегічно різні позиції в підходах”, - додала глава уряду.


Пинзеник взагалі-то закликав до скорочення видатків, а не до збільшення податків.

Відповіді

 • 2009.02.16 | 123

  Дуже може бути що каже правду чи напівправду

  AK пише:
  > http://www.unian.net/ukr/news/news-300981.html
  >
  > > «Уряд на найближчих своїх засіданнях - я думаю, що це буде у середу - розгляне законопроект про введення мораторію на період світової фінансової кризи на будь-які підвищення податків для малого і середнього бізнесу, у тому числі й на місцевому рівні», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.
  >
  > > Прем`єр вважає, що ухвалення такого закону дозволить припинити «спокусу урядовцям підправляти економічну ситуацію за рахунок збільшення податків».
  >
  > > “До речі, в цьому ми розходилися з колишнім міністром фінансів України. Це дійсно були наші стратегічно різні позиції в підходах”, - додала глава уряду.
  >
  >
  > Пинзеник взагалі-то закликав до скорочення видатків, а не до збільшення податків.

  Пинзеник відомий мочильник малого бізнесу та спрощеної системи зокрема. Спроби замочити при його міністрофінансуванні були завжди (і у 2005 році, згадайте зміни до закону про бюджет-2005, і зараз - Майдан про це інформував) - але хто був їхнім мотором, він чи Юля, сказати важко (мені принаймні). Цілком припускаю що він - а Юля йому просто дякувала за роботу.

  Тепер в Юлі є можливість красиво все це списати на Пинзеника. Тим більше відставка Пинзеника співпала у часі з призначенням Кужель на Держкомпідприємництва, яка є активним відстоювачем спрощенки. Тож Юлє завдяки цьому ще легче все списувати на Пинзеника ;)

  Підприємцям можна вчергове подякувати наявності в країні жорсткої політичної боротьби - завдяки якій політики не можуть дозволити собі прищучити підприємців так, як їм (політикам) цього б хотілося.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.16 | saha

   100%

 • 2009.02.16 | velotrek

  Re: Знову бреше? (л)

  Здається Юля просто взяла грошей у сусіда і пропила у шинку! Оце і є український прорив.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.16 | 123

   Ви постер?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua