МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк, сало і бджоли

02/17/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді

«Фронт змін» на житомирському ринку. Фальстарт? До виборів президента України ще вдосталь часу, але, як говорить прислів’я, «хто рано встає, тому Бог дає». Кампанія розпочалася. Пролунав перший дзвоник, у «погорілому театрі» заворушилися чималі кошти, актори та обшарпані декорації. Хоча ніхто не дасть ніякої гарантії, що той, хто раніше за всіх почав рекламні передвиборчі перегони, дійде до фінішу бодай не останнім. Як говорять у житомирському народі (або відтепер точно будуть говорити), «хто рано встає- тому жінка не дає».

Не знаю, як там у кого із жінками. Про це краще запитати у фахівців- Петра Симоненка, наприклад. Але ж продюсери, режисери та сценаристи у «погорілому театрі» не змінилися. Сценарій вистави той самий- заклеймити ганьбою учорашніх любих соратників- друзів, здійснити публічні «виходи у народ», тобто у глядацький зал, відмитися від «культу лічності», добавити до свого портрету білого кольору і пухнастості, та, вловивши народні настрої, задовольнити їх своїми передвиборчими гаслами.

У інструкціях з проведення передвиборчих вистав те, що останнім часом полюбляють робити політики прописано, мабуть окремим рядком під заголовком «Ринок». Я б цей пункт назвав «М’ясо». І не тільки тому, що політики з гуртами журналістів і знімальних груп швендяють проміж м’ясних рядів по всіх ринках України. А тому, що народу на електоральному полі бою за прибуткові посади призначено виконувати лише роль гарматного українського політичного м’яса. «Кушать подано». Хоча відомий український політик Арсеній Яценюк, як виявилося, віддає перевагу українському салу.

Гора з горою… 11-ого лютого 2009 року на Житньому ринку міста Житомира грали цікаву виставу- відбувалися чи то проводи зими, хоча ще зарано, чи то проводи у останню путь президента та прем’ер-міністра України, хоча ще теж передчасно, але вже й не пізно, чи то зустріч з хлібом-сіллю-м’ясом-салом Арсенія Петровича Яценюка.

Представники громадської організації «Бджола» жебракували поміж підприємців, продавців та збирали у трьох-літрову склянку гроші на дуже важливу справу- придбання квитків в один кінець для українського президента Віктора Ющенка та голови уряду Юлії Тимошенко. Ніде правди діти- склянка швидко наповнювалась гривнами.

Перші гроші на квитки в один кінець для Ющенка з Тимошенко

Одночасно, звісно ж, випадково, по житомирському ринку кружляла інша, більш представницька компанія, яку неможливо було не помітити з-за чималого зросту ватажка- екс- голови Верховної Ради, народного депутата України Арсенія Яценюка.

Навкруги спостерігалося чоловік двісті- триста перевдягнених у цивільне працівників міліції та СБ України, не рахуючи тих, що кружляли по місту автівками. (авт.- мене, як особливо небезпечного для влади, звично «пасли» ще зранку на виході з домівки). Невимушені торгівельні бесіди з реалізаторами м’яса й сала освітлювалися спалахами репортерських фотоапаратів та чарівною посмішкою нардепа. І все це дійство відбувалось на фоні купи кривавого м’яса забитих тварин, що виглядало досить символічно, а можливо, й пророче для України.

Арсеній Петрович вирішив не зважати на українсько- мусульманський електорат та надав перевагу салу, прикупивши шмат.

Чи з’їсть він все українське сало?

Хоча, як відомо, гора з горою не сходяться, але дві процесії зустрілися, ясна річ, знову ж таки зовсім випадково. Арсеній Петрович навіть мужньо потримався за плакат з вулика з революційним гаслом.

Не вистачає на квиток? Яценюк позичить

Як бджоли на мед Ех, почув би він, що говорили люди! Мені дуже прикро за нашу висококультурну націю, але одну з реплік я все ж таки процитую: «Ото приїхав ж…. наше українське сало їсти!». Оце і є фактичний результат всієї піар- кампанії! Як то кажуть- «гроші на вітер». Будь-яких представників влади українці вже не сприймають інакше, як своїх особистих ворогів.

Згодом, у конференц- залі центральної обласної наукової бібліотеки, розрахованій на 200 чоловік, відбулася зустріч з житомирянами та представниками засобів масової інформації, на якій Арсеній Петрович Яценюк презентував свою ініціативу- програму та обласну організацію «Фронт змін». Обличчя функціонерів та найближчого оточення нового політичного потягу вмить розвіяли всі сумніви та іллюзії- обслуга, стрілочники, машиністи з кочегарами- ті ж самі. Нудьга. Сумно…

Можливо, трохи раніше такий варіант і пройшов би. «Хороша ложка к обєду». Але, на превеликий жаль, на мед злітаються не тільки бджоли. А квитків в один кінець для всіх ура- патріотів не вистачить.

Віктор Свобода

http://www.svoboda.zhitomir.ua/?module=stati&articles=101

Відповіді

 • 2009.02.17 | yes

  Яценюк з салом, це як Тимошенко з косою!

  На які тільки жертви не підеш, щоб тебе полюбив такий простий і наївний український народ.
 • 2009.02.17 | Горицвіт

  Re: Яценюк, сало і бджоли

  > Обличчя функціонерів та найближчого оточення нового політичного потягу вмить розвіяли всі сумніви та іллюзії- обслуга, стрілочники, машиністи з кочегарами- ті ж самі. Нудьга. Сумно…

  І хто ці обличчя?


  > (авт.- мене, як особливо небезпечного для влади, звично «пасли» ще зранку на виході з домівки).

  Це правда? Бо звучить трохи... неадекватно (хто цей чоловік? його завжди "пасуть"? в чому його особлива небезпечність для влади? ).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.17 | kotygoroshko

   агенти Моссаду, Мі-5, ФБР, ФСБ, СБУ влаштували криваву різню

   за право "пасти" такого безцінного журналіста

   не інакше, як нова реінкарнація Будди, а не третьосортний журналістик, що не має натхнення і бажання перераховувати місцевих "флюгерів" від влади, ощасливлених приїздом у їхнє захолустя самого Арсенія ЯЦЕНЮКА!!!!

   жаль, що Яценюк не захотів проїхатися райцентрами Житомирської області

   там один Брусилів чого вартий - найбільше звалище, мабуть, в Європі, і вїзд у райцентр проходить саме через центр цього сраного звалища

   просто піздєць, і що зручно - зовсім недалеко від Києва, кілометрів 60 всього, мабуть


   Горицвіт пише:
   > > Обличчя функціонерів та найближчого оточення нового політичного потягу вмить розвіяли всі сумніви та іллюзії- обслуга, стрілочники, машиністи з кочегарами- ті ж самі. Нудьга. Сумно…
   >
   > І хто ці обличчя? Чому б їх не перелічити?
   >
   >
   > > (авт.- мене, як особливо небезпечного для влади, звично «пасли» ще зранку на виході з домівки).
   >
   > Це правда? Бо звучить трохи... неадекватно (хто цей чоловік? його завжди "пасуть"? в чому його особлива небезпечність для влади? ).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.17 | yes

    Яценюк їде до своїх виборців - м"ясників, орендарів та перекупок

    kotygoroshko пише:
    >
    > жаль, що Яценюк не захотів проїхатися райцентрами Житомирської області
    >

    А що там теж є м"ясні лавки?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.17 | kotygoroshko

     і на Марсі зацвітуть сади, якщо буде треба

     yes пише:
     > kotygoroshko пише:
     > > жаль, що Яценюк не захотів проїхатися райцентрами Житомирської області
     > А що там теж є м"ясні лавки?

     а що - третьосортним журналістам з задрипаних третьосортних виданнь засраних по коліно райцентрів совість перешкодить написати, що там є м*ясні лавки?
 • 2009.02.17 | Sean

  Re: Яценюк, сало і бджоли

  Київська міська організація Спілки Української Молоді пише:
  > Ех, почув би він, що говорили люди! Мені дуже прикро за нашу висококультурну націю, але одну з реплік я все ж таки процитую: «Ото приїхав ж…. наше українське сало їсти!».
  "Ж...." - це "Жоппа"?

  > Оце і є фактичний результат всієї піар- кампанії! Як то кажуть- «гроші на вітер». Будь-яких представників влади українці вже не сприймають інакше, як своїх особистих ворогів.
  Неправда. Дуже багато українців ще не сприймають тих чи інших політиків як своїх особистих ворогів.
 • 2009.02.24 | Михайло Свистович

  Цікаво, на кого працює СУМ? Чи просто дурні?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua