МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мін'юст відкликав роз'яснення

02/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 17 лютого. /УКРІНФОРМ/. Міністерство юстиції відкликало роз'яснення для громадян щодо примусового стягнення майна, яке виступає предметом застави чи іпотеки.

Як повідомила прес-служба Мін'юсту, в роз'ясненні, виданому 23 грудня 2008 року, йшлося про здійснення позасудового звернення стягнення на предмет іпотеки. Зокрема, наголошувалося, що примусове стягнення предмету іпотеки (чи застави) можливе лише на підставі рішення суду.

Проте у зв'язку зі змінами до Закону "Про іпотеку" стосовно позасудового звернення стягнення на предмет іпотеки на підставі договору, внесених Законом "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва", Мін'юст просить вважати раніше видане роз'яснення відкликаним.

Змінами до закону про іпотеку, зокрема, встановлено, що застереження про задоволення вимог іпотекодержателя, яке міститься в іпотечному договорі, прирівняне за правовими наслідками до окремого договору між боржником і кредитором про задоволення вимог кредитора.

Закон "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" був ухвалений Верховною Радою 25 грудня 2008 року і набрав чинності 14 січня 2009 року.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=783295

sean

Відповіді

  • 2009.02.17 | Skapirus

    Нічого не зрозумів

    Чи може хтось пояснити людською мовою, чи приведе це рішення нарешті до довгоочікуваного обвалу ринку нерухомості? Наскільки я розумію, завдяки старанням смерті з косою ТЮльки, якщо платяться хоча б відсотки по кредиту, то квартиру, на який вони придбана, банк не може вилучати, навіть якщо не ведеться погашення тіла кредиту.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua